• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yüzer pompalar

Sonuçlar

Yüzer pompalar - Ithalat/Ihracat

 1. HUGE PUMP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Günalsan Pompa 2002 yılında İstanbul'da kurulmuştur. O günden bu yana HugePump markalı hava ile çalışan diyaframlı pompalar (AODD) üretmektedir. Ürün olarak plastik pompalar ve metalik pompalar olmak üzere iki çeşidi vardır. Günalsan Pompa kendini geliştirmek ve ürün yelpazesine yeni ürünler eklemek için çalışmalarına devam etmektedir. 2002 yılından bu yana müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatla hizmet vermek Günalsan Pompa'nın tek önceliğidir. Günalsan Pompa, AODD üretiminin yanı sıra vakum pompası, üfleyiciler, dalgıç pompa ve loblu pompa ithalatı da yapmaktadır. Ayrıca Günalsan Pompa Türk dişli pompa üreticilerinin ve diğer endüstriyel transfer pompalarının da distribütörüdür. Günalsan Pompa'nın ana amacı, müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

 2. LUTZ PUMPEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketin 1954 yılında Karl Lutz tarafından kurulmasından ve Wertheim'da neredeyse ideal üretim olanaklarının sağlanmasından bu yana bu marka, sıvı aktarımı ve dolumu için komple sistem ile eş anlamlı hale gelmiştir. Günümüzde Lutz şirketleri arasında farklı sektörlerden yurt içinde ve yurt dışında fabrikası olan orta ölçekli yetkin şirketler mevcuttur. Seçilen şirketlerin de dahil olmasıyla birlikte ürün yelpazesi büyük ölçüde geliştirilebilir. Şirket bünyesinde 350'nin üzerinde çalışan istihdam edilmektedir.

 3. COMET-PUMPEN SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  30 yıldır COMET POMPALARI Avrupa'daki karavanlar, konaklama mobil cihazları ve tatil sektörü ürünlerinde lider üreticidir. Ürün yelpazemizde daldırma ve dış pompalar, kendinden emişli membran pompalar, plastik ve pirinç armatürler, lambalar, davlumbazlar ve çok geniş aksesuar seçenekleri mevcuttur. Ürünlerimizin sürekli olarak geliştirilmesi, piyasa ihtiyaçlarına uyarlanması ve imalat ile montajda en modern yöntemlerin kullanılması sayesinde geleceğin ihtiyaçlarına bugünden hazırlanıyoruz. Başarımızı tesadüflere bırakmıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizi yapısal olarak desteklemek ve birlikte en iyi çözümleri bulmaktır. Kalite bizde ilk andan itibaren büyük harflerle yazılır.

 4. DRAGFLOW SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dragflow, son 25 yılda tarama sistemleri pazarında dönüşüm yaratarak dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelen bir şirkettir. Şirket, acil durum hizmetlerinin yanı sıra kişiye özel teknik yardım ve tavsiye sağlayabilen uzman mühendislerden oluşan uluslararası bir ağdan destek almaktadır. Dragflow, her gün kendini, minimum çevresel etki ile yüksek performansı garanti eden yenilikçi ve teknolojik olarak gelişmiş çözümler sunmaya adamaktadır. Ayrıca en ağır işler için sağlam ve güvenilir dalgıç pompalar tedarik etmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörler: Tarama pompaları, Madencilik pompaları, Uzaktan kontrollü tarama sistemleri, Derin deniz tarama ekipmanları ve Amfibi tarakları.

 5. WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WITTE PUMPS & TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Dişli pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, dozaj pompaları, Yüzer pompalar, Kimyasal pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tornesch, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRINKMANN PUMPS K.H. BRINKMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yılı aşkın bilgi birikimi olan bir üretici olarak BRINKMANN PUMPS her uygulama için eksiksiz bir ileri teknoloji soğutma yağlama maddeleri pompası yelpazesi sunmaktadır. Cihazlar özellikle imalat makinesi endüstrisinde kullanılmaktadır. Diğer uygulama alanları ise baskı makineleri, plastik veya içecek endüstrisini kapsamaktadır.

 2. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA DARIMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, manyetik tahrikli pompalar, asit pompaları, Pompalar, su tesisatları için yatay ve dikey pompalar, Yüzer pompalar, gıda ve konserve endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için ajitatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HANS HOFSTETTER SERVICE & HANDEL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HANS HOFSTETTER SERVICE & HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Linz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SONDERMANN PUMPEN + FILTER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, Kapasite ölçümü, arazi aracı yıkama düzenekleri, Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, filtreler, plaka filtreler, Filtreleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NUOVA DARIMPIANTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  NUOVA DARIMPIANTI SRL, yılında kurulan ve Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, manyetik tahrikli pompalar, asit pompaları, Pompalar, su tesisatları için yatay ve dikey pompalar, Yüzer pompalar, gıda ve konserve endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için ajitatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WILHELM KELLER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILHELM KELLER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, Dozaj pompaları, Tabanca pompaları, Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, arazi aracı yıkama düzenekleri, diyaframlı pompalar, tozlaştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nehren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LICAR

  İspanya

  Verified by europages badge

  LICAR, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pompalar, Yüzer pompalar, Kağıt - Üretim makineleri, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, dalgıç pompalar, Pompalar, Yüzer pompalar, sıvı pompaları, Dirsek tipi vida pompa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tolosa-Guipúzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SAVINO BARBERA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SAVINO BARBERA, yılında kurulan ve Hidrolik pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzer pompalar, Pompalar, Santrifüj pompalar, elektropompalar, dikey pompalar, Yüzer pompalar, pnömatik pompalar, Pompalar, dalgıç pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brandizzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. APUMAS

  Belçika

  Verified by europages badge

  APUMAS, yılında kurulan ve Santrifüj pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yüzer pompalar, volümetrik pompalar, damıtım pompaları, boşluklu pompalar, dişli pompalar, dozaj pompaları, Yüzer pompalar, statik karıştırıcılar, sepet filtresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liege, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. OZMAKSAN MEGAFUZYON LTD.

  Türkiye

  Flange, steel pi̇pe, weldi̇ng machi̇ne, we made i̇t many thi̇ng for pi̇pe and pi̇pe fi̇tti̇ngs. Our fi̇rm i̇s creat all product by self. Alinkaynak maki̇neleri̇, flanşlar, boru ve ek parçalari, flanş, boru, sulama alt yapilari, yapi i̇nsaat malzemeleri̇, tüm bu ürünler kendi̇ üreti̇mi̇mi̇zdi̇r.Fi̇yat ve kali̇te opti̇mi̇zasyonu sağlar.Güveni̇li̇r ve satiş sonrasi hi̇zmetleri̇yle müşteri̇ odakli çalisan fi̇rmamiz tek seferli̇k deği̇l i̇şletmeni̇n sürekli̇li̇ği̇ni̇ kavramis ve i̇çselleşti̇rmi̇ş bi̇r kurumdur. Merkezi̇mi̇z ankara ostim de bulunan fi̇rmamizda sulama alt yapi si̇stemi̇yle i̇lgi̇li̇ herşeyi̇ bulabi̇li̇rsi̇ni̇z.Pompa çeşi̇tleri̇, kaynak maki̇neleri̇, geçi̇ş malzemeleri̇ hi̇zmeti̇ sunulur. Kisaca fi̇rmamizi tanimlamak gereki̇rse; güven, kali̇te, uygunluk, i̇sti̇krar ve hizli i̇şlem si̇stemi̇ üzeri̇nde konumlanmiş di̇yebi̇li̇ri̇z.Prensi̇pleri̇mi̇z dogrultusunda sadece aliş-satiş deği̇l dostuk bağiyla i̇şlemleri̇ni̇ yürütür. Ürünler: flanşlar, çeli̇k di̇şli̇ler, boru ve ekparçalari, alin kaynak maki̇neleri̇, pompa, hi̇drafor çeşi̇tleri̇, vana ve hi̇drantlar.Hdpe boru çeşi̇tleri̇, sulama hortumlari, dogalgaz borulari

 4. JPK ELISSON - ATLANTIS TURBINE PUMPS

  Yunanistan

  JPK ELISSON - ATLANTIS TURBINE PUMPS şirketi, dalgıç ve dikey türbin pompalarının yanı sıra karmaşıklığı yüksek mekanik yapılar konusunda uzmanlaşmış bir imalat şirketidir. 1957 yılında kurulmuş olan şirket, o tarihten bu yana sıvı pompalama kalanında önemli bir yere sahiptir. Rekabetçi dalgıç ve dikey türbin pompalarının üretiminde şirket daima ürünlerin en kaliteli malzemelerle bileşimini hedeflemektedir.. Su pompalama sistemlerinde üst düzey uzmanlık ve uzun yıllara dayanan tecrübe ile, şirket, Q=5 m3/saat ile Q= 1500 m3/saat aralığında ölçülen hacim verimine sahip dikey türbin pompaları ve Q= 10 m3/saat ile Q= 250 m3/saat aralığında ölçülen hacim verimine sahip dalgıç pompalardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünlerimiz, 430 m seviyesine kadar manometrik basma yüksekliğinde kullanıma uygundur. - DİKEY TÜRBİN POMPALARI, DALGIÇ TÜRBİN POMPALAR, YARDIMCI POMPALAR .Belli amaçlara uygun, farklı yapı malzemeleri seçme opsiyonu ile, müşterilerin taleplerine göre tamamen uyarlanmış pompalar. BİZE E-POSTA İLE ULAŞABİLİRSİNİZ

 5. SCOFLEX MARINE

  Fransa

  Denizcilik sanayisi ve su sondajı için esnek hortumlar, esnek yüzer hortumlar ve şamandıra üreticisi. Scoflex Marine, ana uygulaması su sondajı sanayisi olan Flexman® (alias Foraduc) sistemini geliştirdi. Sert boru yerine veya onu tamamlamak üzere kullanılacak esnek boru alanında büyük bir deneyime sahip Scoflex Marine, esnek borular üretir ve esnek boruların ticaretini gerçekleştirir.

 6. HIDRÁULICAS MULLOR

  İspanya

  Teknik hizmet, ortak mülklerin bakımı. Basınç ve yangın cihazları grupları, elektropomplar, atık su pompaları, vidalı pompalar. Yüksek ve çok yüksek basınç pompaları

 7. ODDESSE PUMPEN- UND MOTORENFABRIK GMBH

  Almanya

  ODDESSE PUMPEN- UND MOTORENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Santrifüj pompalar, Yüzer pompalar, Santrifüj pompalar, Yüzer pompalar, su pompaları, motopomplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oschersleben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AVA GMBH GROSSHANDEL FÜR PUMPEN UND HEBEANLAGEN

  Almanya

  AVA GMBH GROSSHANDEL FÜR PUMPEN UND HEBEANLAGEN, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yüzer pompalar, Yüzer pompalar, sıvı gübre pompaları, sirkülasyon pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WASSERTECHNIK JACQUELINE SPIEGEL

  Almanya

  WASSERTECHNIK JACQUELINE SPIEGEL, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SERFILCO GMBH

  Almanya

  SERFILCO GMBH, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Monschau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ERWIN HOFMANN, INH. VOLKER HOFMANN E.K.

  Almanya

  ERWIN HOFMANN, INH. VOLKER HOFMANN E.K., yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Schnaittenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SUMA RÜHRTECHNIK GMBH

  Almanya

  SUMA RÜHRTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karıştırıcılar, patlama-dirençli, paslanmaz çelik karıştırıcılar, Atık su arıtma karıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sulzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SUMPAŞ WATER SYSTEMS

  Türkiye

  SUMPAŞ WATER SYSTEMS, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. OLIJU - ELECTROBOMBAS E MOTORES ELÉCTRICOS

  Portekiz

  OLIJU - ELECTROBOMBAS E MOTORES ELÉCTRICOS, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrikli motorlar ve parçalar, Elektrikli motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esmoriz, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. SOKOLOFF ENVIRONNEMENT

  Fransa

  SOKOLOFF ENVIRONNEMENT, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. su kuyusu açma tesisatları, sulama tesisatları, Bahçe ışıklandırma, derin kuyu pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaurenard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI

  İtalya

  OFFICINE ELETTROMECCANICHE CUGINI LOLLI, yılında kurulan ve Elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yüzer pompalar, transformatör onarımı, dalgıç pompalar, Yüzer pompalar, elektrik aletleri ve donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ARIAN PUMPS

  Türkiye

  ARIAN PUMPS, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli dalgıç pompalar, döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. HAG PUMPEN - WASSERTECHNIK B. GRINSCHGL

  Avusturya

  HAG PUMPEN - WASSERTECHNIK B. GRINSCHGL, yılında kurulan ve Yüzer pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Preding, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz