• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yüzey metalik kaplamaları için makineler

Sonuçlar

Yüzey metalik kaplamaları için makineler - Ithalat/Ihracat

 1. ERATEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  Eratec, metal fiber gaz brülörlerinin tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Brülörlerimiz ısıl işlem, metal işleme, boyama, gıda sanayi ve daha birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bekinit® örgülü metal fiber yansıtıcı yüzeye sahip ısıya dayanıklı paslanmaz çelik başlıkla ve elektronik olarak kontrol edilen bir hava/gaz ön karışım sistemiyle donatılan brülörlerimiz, doğrudan termal kızılötesi işlem için geleneksel mavi alevler veya kızılötesi gazlar üretebilir. Eratec'te, özel ihtiyaçlarını anlamak ve endüstriyel kullanımları için onlara en iyi teknik çözümü sunmak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ekibimiz, ihtiyaç analizinden seçilen çözümün uygulanmasına kadar her müşterinin ihtiyaçlarına etkili bir şekilde yanıt vermemizi sağlayan eksiksiz destek sunar. Isıl işlem, metal işleme, boyama ve gıda endüstrisi alanlarında kişiye özel çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için siparişe uygun brülörler üretebiliyoruz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. COSMOCHROME LTD

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Boya alanında yarım asırdan fazla deneyime sahip boya şirketi Cosmochrome Ltd, kaliteli boyalar, vernikler, yalıtım kaplamalarının yanı sıra spor alanları için harçlar ve her türlü uygulamada kullanılmak üzere mikro çimento harcı üretiminde uzmanlaşmıştır. Birçok uluslararası sertifika sahip olan ve özellikle ekolojik ürünlere önem veren Cosmochromeis'in hedefi, baştan yaratmak ve yeniden dekore etmek isteyen herkes için profesyonel malzemelerden sanatsal günlük müdahalelere kadar geniş ürün yelpazesiyle ödenen paranın karşılığını veren mümkün olan en iyi malzemeleri üretmek ve iç ve dış pazarın ihtiyaçlarına yanıt verebilmektir. Ayrıca, şirket istek üzerine özel ihtiyaçlara yönelik özel yapım malzemelerin üretiminde uzmanlaşmıştır.

 3. VOGAMAKINA INDUSTRIAL PLANTS LTD. CO.

  Türkiye

  VOGAMAKINA INDUSTRIAL PLANTS LTD. CO., yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz boya hatları, boyama hattı, Toz boya sistemleri, toz boya kabini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. AFOTEK GMBH

  Almanya

  AFOTEK GMBH, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Hersfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ROBNOR AB

  İsveç

  ROBNOR AB, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyama robotları, boya için tesisat ve ekipmanlar, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmö, İsveç 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NADETECH INNOVATIONS S.L.

  İspanya

  NADETECH INNOVATIONS S.L., yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Baskı devresi - ince sıva, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Baskı devresi - ince sıva, Koruyucu film, Çok katlı film sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noain (navarra), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. COATMASTER

  İsviçre

  COATMASTER, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kağıt ve karton yayma makinaları, Temassız karşılaştırıcı ile 3D ölçümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. EIMOZGOV

  Beyaz Rusya

  EIMOZGOV, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Smorgon, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. BRONX INTERNATIONAL PTY LTD

  Avustralya

  BRONX INTERNATIONAL PTY LTD, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Peakhurst, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 5. HNK SERVICE

  Fransa

  HNK SERVICE, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ayıklama makineleri, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey denetim sistemleri, Çinko elektrokaplama, Metal ayıklama makineleri, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey denetim sistemleri, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeurbanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TECHNIQUES REVETEMENTS

  Fransa

  TECHNIQUES REVETEMENTS, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Çelik ve metallerin kaplanması, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, yağdan arındırma, kumlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meyzieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CHATAL

  Fransa

  CHATAL, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Hassas mekanik işleme, Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herbignac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. CASTOLIN BENELUX

  Belçika

  CASTOLIN BENELUX, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler, kaynak işleri atölyesi, Pirinçleme - Makineler ve malzemeler, Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enghien, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FOTHERGILL COATED FABRICS LTD

  Birleşik Krallık

  FOTHERGILL COATED FABRICS LTD, yılında kurulan ve Sentetik fiber/elyaf kağıt sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pas önleyici tabakalar, Zımpara kaplı kumaşlar, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Pas önleyici tabakalar, Zımpara kaplı kumaşlar, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. WAGNER INTERNATIONAL AG

  İsviçre

  WAGNER INTERNATIONAL AG, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altstätten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. GEINSA

  İspanya

  GEINSA, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektroliz - Yüzey işleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, Boya odası, Elektroliz - Yüzey işleme, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erandio, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ILAMCO

  İspanya

  ILAMCO, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. asfaltlama makinaları, maden kaplama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Celrà, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ROBNOR

  İsveç

  ROBNOR, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Boyama robotları, Boyama robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malmö, İsveç 'de bulunmaktadır.

 7. NOVATEK ENDUSTRY

  Türkiye

  NOVATEK ENDUSTRY, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Manisa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. REVESTIMIENTOS A. NAVARRO

  İspanya

  REVESTIMIENTOS A. NAVARRO, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bina dış yüzey taşaronları, bina atıkları toplanması, kaplama, çelik kablo dağıtımı, Bina dış yüzey taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cijuela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. G.PROJECT GALVPLATE

  İtalya

  G.PROJECT GALVPLATE, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri, endüstri atık suyunun işlemden geçirilmesi, Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seveso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DISA MACHINERY&ELECTRONIC CO.,LTD

  Çin

  DISA MACHINERY&ELECTRONIC CO.,LTD, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz boya robotu, buharlaştırma yoluyla otomatik boyama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. MILGRED

  Fransa

  MILGRED, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzey metalik kaplamaları için makineler, süper alaşımlar, Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belfort, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. LACOM GMBH

  Almanya

  LACOM GMBH, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, asfaltlama makinaları, Laminasyon, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AKKOR MACHİNERY LTD.

  Türkiye

  AKKOR MACHİNERY LTD., yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sigaralar, şarap takviyesi, mekanik imalat, Sigaralar, Repiquage emballages vides sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. IDEAL LAIN

  Latviya

  IDEAL LAIN, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 7. CFIMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  CFIMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. reçineleme makinaları, ahşap sıvama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Angri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BOLAIR FLUID HANDLING SYSTEMS

  Kanada

  BOLAIR FLUID HANDLING SYSTEMS, yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Halton Hills, Kanada 'de bulunmaktadır.

 9. THE COMPANY "TECHNOLOGY & SUPPLY"

  Beyaz Rusya

  THE COMPANY "TECHNOLOGY & SUPPLY", yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. vakum sistemi tesisleri ve bileşenleri, metal cilalama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 10. RUIAN CITY JIAYUAN MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  RUIAN CITY JIAYUAN MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Yüzey metalik kaplamaları için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhejiang ,Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz