• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yüzme havuzları - su işleme ekipman ve sistemleri

Sonuçlar

Yüzme havuzları - su işleme ekipman ve sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. DAUBENSCHÜZ WASSERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DAUBENSCHÜZ WASSERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Drackenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HUSNU KALYON CO.,LTD

  Türkiye

  1978 yılından bu yana ülkemizin çeşitli yerlerinde sulama malzemeleri satışı ile hizmet vermekteyiz. Hedefimiz sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli ürünleri en uygun koşullar ve hızlı bir biçimde müşterilerimize ulaştırmaktır. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ile perçinleşmiş itibardır. Since 1978 We have been serving on the selling are of irrigation products in many regions of TURKEY and international markets. Our aim is to supply the products which are needed by the sector with suitable conditions and immediately. It is important that the pleasure of the customers and riveted trust.

 3. AKBURAN TEMIZLIK LTD. STI.

  Türkiye

  Akburan Temizlik Ltd. Şti. 2006 yılından beri endüstriyel, evsel ve profesyonel temizlik ürün alanında, kalitesinden ödün vermeden kalite standartları çerçevesinde üretim yapan DEZENFEKTAN ÜRETİCİSİ bir işletmedir. Firmamız 1200 m² kapalı alanda üretimini sürdürmekte olup, yıllık 4.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. 300'ü aşan ürün çeşitlerimiz ile başlıca üretim konularımız; - Her türlü sıvı ve toz deterjan ( Endüstriyel ürünler, çamaşır, mutfak, yüzey temizleyiciler, genel temizlik ürünleri, zemin ve bina bakımı ürünleri) - Oto grupları (fırçasız oto yıkama, oto göğüs parlatıcı, motor blok ve jant temizleyici, lastik parlatıcı) - Kişisel hijyen (sıvı el sabunu, köpük el sabunu, paslanmaz yüzey temizleyici, çöp konteyner temizleyici, ağır kir kan ve yağ sökücü vb.) - Havuz kimyasalları - Dezenfektan (hidrojen peroksit bazlı yüzey dezenfektanı, alet dezenfektanı, depo dezenfektanı, ortam dezenfektanı vb. (TİP2, TİP3 ve TİP4 belgeleri bulunmaktadır.) - Koku gidericiler (lağım, logar açıcı ve koku gidericiler, atık su ve gölet koku gidericileri vb) Ürünlerimiz üretim için gerekli TSE, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve ISO belgelerine sahiptir. Ayrıca biyosidal belgelerimiz bulunmaktadır. İşletmemizin kendi adına tescilli Cleaning Secret ve Lorex markaları, bulunmakta olup, özel sorunlara özel ürünler üreterek çözüm sunabilme kabiliyeti de bulunmaktadır.

 4. IBRAHIM DALGACIOGLU INSAAT

  Türkiye

  Firmamız Gaziantep'te 2013 yılında İBRAHİM HALİL DALGACIOĞLU tarafından kurulmuştur.Firmamızın başlıca faaliyetleri İnşaat Taahhüt, Sahibi olduğunuz arsanız üzerinde müteahhit firmaya bedelini ödemek koşuluyla bir inşaat yaptırmak için müteahhit ile inşaat taahhüt sözleşmesi imzalamanız şartı ile yapılmaktadır. Müteahhitlik, Müteahhit, inşaat alanlarında inşaat sektörlerinde bulunan projeleri üstlenen, binanın yapılmasında büyük katkısı olan, sözleşmeli çalışan özel ya da kurumsal çalışan birisidir. İnşaat hakkında görevi sözleşmeyle üstlendikten sonra nasıl ya da ne ile bitireceği tam olarak proje ve sözleşmesini işverene sunan. Sözleşmede bulunan son tarihten önce bitirmesi yeterlidir. Müteahhit ayrıca işi alırken sadece para değil ayrıca arsa ya da yapılacak olan binadan kat alma şeklinde de iş yapabilmektedir. Ayrıca müteahhit kelime anlamı olarak yüklenici olarak geçmektedir.Taşeronluk, Bir taşeron genellikle bir projenin belirli bir görevini yerine getirmek amacıyla genel yükleyici tarafından tutulan firmaya denilmektedir. Örneğin bir inşaat işinde genellikle konutların, kalıp, demir, beton, yapı, elektrik, su donanımı, sıva, boya, doğraması, kapı ve pencere sistemleri gibi bütün inşaat kalemleri veya kısmi kalemler olarak hizmet verir.

 5. ANATOLIA KIMIA

  Türkiye

  Firmamız Anatolia Kimya, kimya sektöründe uzun yıllar tecrübe ve bilgi birikimine sahip deneyimli ve uzman kimya mühendislerinden oluşan kadrosu ile, 2016 yılının başlarında Adana’da kurulmuştur. Firmamız Anatolia Kimya, kurulduğu günden bugüne, uzmanlık alanını oluşturan ürünlerin Türkiye’de ticaret ve dağıtımını yapmaktadır. Gerek doğrudan depo satışları gerekse proforma satışlarımız ile siz sayın müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temsilciliğini yapmakta olduğumuz dünyanın önde gelen üreticilerinden hammadde tedariki sağlayarak, deneyimli kadromuz ile hertürlü teknik desteği siz sayın müşterilerimize sunmaktayız. Sektörü yakından takip ederek, sorun ve taleplerinize en kısa sürede yardımcı olabilmeyi hedefleyen anlayışımız ile bugünden yarına uzanan bir işbirlikteliğini kendimize amaç edindik. Ayrıca, hızlı ve yenilikçi çözüm arayışları ile doğru ürünün, doğru yerlerde kullanılmasını sağlayarak müşteri memnuniyetini en yüksek noktalara çıkarmak en büyük hedefimizdir. * Gas Chlorination Equipment and Control, * Gaz Klorlama Ekipmanları, * Yerinde Hipoklorit Üretim Cihazları, *Kostik soda 98% *Kimyasal Hammadde *Soda Ash *Plastik Hammadde

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SUSHAVUZLARI TESKON TESISAT LTD

  Türkiye

  Teskon Su Teknolojileri olarak Süs Havuzu Fıskiye Sistemleri ve Otomatik Sulama Sistemlerinde hizmet vermekteyiz. 0216 461 94 28 Teskon Su Teknolojileri olarak genç ve dinamik kadromuz ile sulama ve süs havuzu sektörlerinde gerek taahhüt uygulama gerekse satış alanında siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için çalışmaktayız.Otomatik Sulama alanında otomasyon ve sprinklemeye dair her türlü ekip ve ekipman bulundurmaktayız, ayrıca Süs havuzları için fıskiye, pompa, havuz aydınlatmaya dairse led lamba ve ışıklar stoklarımızda mevcuttur. fountain, nozzle, fountain nozzles, pool fountains, Teskon fountain nozzles Turkey, decorative fountainsgarden fountain pumps, indoor wall fountains, fontana, fuentes ornamentales, fântână, fântână ţâşnitoare, fəvvarə, szökőkút, floating pool fountain, نافورة, نافورة الاحساء, نافورة دبي, فوهات النافورة, Wasserfall, Fontänenpumpe, Brunnenpumpe, fontaenenaufsaetze, Schaumsprudler, აუზი, შადრევანი, მოცეკვავე შადრევანი, фонтан, басейн консумативи, συντριβάνι, συντριβάνια, ακροφύσια κρήνη, Оборудование для бассейнов, насосы для бассейна, фонтан сопло

 2. LUXE POOLS

  Fransa

  LUXE Pools tecrübeli yüzme havuzu ürünleri üreticisidir ve polyesterden ve vinil ester reçinelerinden çok çeşitli ürünler üretir. Ana ürünlerimiz: karma yüzme havuzları, paslanmaz çelik havuzlar, paslanmaz çelik su perdeleri, paslanmaz çelik havuz parçaları, paslanmaz çelik anafor sistemleri, paslanmaz çelik sıyırıcı. LUXE Pools, MARINE Inox paslanmaz çelik yüzme havuzları üretmektedir. Paslanmaz çelik yüzme havuzları taşkın, sınırsız veya kepçe sistemi ile siparişe üzerine yapılabilir.

 3. ZMK YAPI MIMARLIK INSAAT SAN. VE TIC

  Türkiye

 4. BORAN REKLAM LTD.

  Türkiye

 5. E-HAVUZ MARKET

  Türkiye

  Havuz malzemeleri havuz kimyasalları satışı havuz yapım ve havuz bakım hizmetleri e-havuzmarket.com

 1. KMD MANUEL KUTZNER

  Almanya

  KMD MANUEL KUTZNER, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spessart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AC SCHWIMMBADTECHNIK AG

  İsviçre

  AC SCHWIMMBADTECHNIK AG, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Hochdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. RCPOOL, LDA.

  Portekiz

  RCPOOL, LDA., yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. saunalar, türk banyosu kabinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Condeixa-A-Nova, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ACCPISCINAS - CONSTRUÇÃO DE PISCINAS EM BETÃO

  Portekiz

  ACCPISCINAS - CONSTRUÇÃO DE PISCINAS EM BETÃO, yılında kurulan ve Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, cam elyafı yüzme havuzu, ölçüye göre havuz, yüzme havuzu inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ponte de lima, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. DST POOL

  Türkiye

  DST POOL, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. filtre pompalar, havuz aksesuarları, fıltreler ve filtreleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Umraniye , Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ING. JAKOB GRUBER CHEMIE- & WASSERTECHNIK

  Avusturya

  ING. JAKOB GRUBER CHEMIE- & WASSERTECHNIK, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. SUROLIVA 2000

  İspanya

  SUROLIVA 2000, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Rus, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ATG UV TECHNOLOGY

  Birleşik Krallık

  ATG UV TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. FAVORIT ZZKV, LLC

  Ukrayna

  FAVORIT ZZKV, LLC, yılında kurulan ve Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, cam elyafı yüzme havuzu, site ve rezidans havuzları, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, kapalı havuz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. ÁGUA CRISTALINA PISCINAS

  Portekiz

  ÁGUA CRISTALINA PISCINAS, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yüzme havuzu bakımı, havuz temizliği, havuz yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cascais, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. ATLASPOOL

  Türkiye

  ATLASPOOL, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beton havuzlar, havuz ekipmanları, açık havuz, havuz filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. WATERLUXE

  İspanya

  WATERLUXE, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. havuz aksesuarları, yumuşatıcılar, ozmoz, arıtıcılar, tesisatçılık aksesuarları, pompalar ve sıvı tankları için hidrolik aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cobatillas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MACCHIASHOP DI MACCHIAVELLI MARCO

  İtalya

  MACCHIASHOP DI MACCHIAVELLI MARCO, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. odun sobası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baiso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MELO SCHWIMMBADTECHNIK GMBH

  Almanya

  MELO SCHWIMMBADTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Isıtma ve havalandırma işleri, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları, yüzme havuzu tasarımı, Isıtma ve havalandırma işleri, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BLUE CUBE DIRECT

  Birleşik Krallık

  BLUE CUBE DIRECT, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Bedford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. AWG INNOVATIVE WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH

  Almanya

  AWG INNOVATIVE WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Suyun işlenmesi - Cihazlar ve sistemler, yüzme havuzu için düzenlemeler, havuzlar için arıtma sistemleri, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hambühren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SCP POOL PORTUGAL

  Portekiz

  SCP POOL PORTUGAL, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Havuzlar için teknik ürünler, havuz çatıları, Güzellik ürünleri, havuz ısıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rio De Mouro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. LEIRIPISCINAS

  Portekiz

  LEIRIPISCINAS, yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları, yüzme havuzu bakımı, havuz kurutucuları, Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. Superkim Kimya San. ve Tic. A.S.

  Türkiye

  Superkim Kimya San. ve Tic. A.S., yılında kurulan ve Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havuz filtre tesisatı, havuzlar için kimyasal ürünler, kum filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torbali, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. IGUI PISCINAS LDA.

  Portekiz

  IGUI PISCINAS LDA., yılında kurulan ve Yüzme havuzu tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, Yüzme havuzları - Su işleme ekipman ve sistemleri, prefabrik havuzlar, yüzme havuzu tasarımı, havuz için su regülatörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fronteira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz