• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yıkma makineleri ve ekipmanları

Sonuçlar

Yıkma makineleri ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ROTAIR SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  ROTAIR SPA, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, pistonlu kompresörler, RAMPICAR, kompresör aksesuarları, Oleodinamik sistem ve ekipmanlar, mekanik pnömatik ve hidrolik ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, hidrolik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caraglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TREVI BENNE SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Hafriyat makineleri ve ekipmanları sektöründe 30 yıllık deneyime sahip olarak kurulmuş olmak Trevi Benne spa şirketi için tartışılmaz bir üstünlük sağladı. Pazarın teknolojik yeniliklerini sürekli izlemek ise sebat ve yetkinlik isteyen bir iştir. Hafriyat ve yıkım işleri, ekskavatörler, yıkım penseleri, makaslar, damperli taşıyıcılar, yıkma makineleri, devrilerek boşaltılan ve çabuk bağlanan taşıma kasaları, hafriyat makineleri yedek parçaları, yıkım amaçlı kelepçe ve kırma makineleri, demir kesiciler.

 3. MYSCRAPMACHINE

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  MYSCRAPMACHINE, yılında kurulan ve Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Yük vagonlarına takılan vinçler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Atık toplama, geri dönüştürme ve eleme, konstrüksiyon çalışmaları, Yıkma makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. MERITAUTOMOTIVE@GMAIL.COM

  Türkiye

 5. VEGA HYDRAULIC BREAKERS

  Türkiye

  VEGA takes place in the world market with its high-quality hydraulic breaker models and spare parts. Vega and its experienced team have become a shining star of the industry by manufacturing spare parts for leading hydraulic breaker brands in the world market with superior technology and high quality standards since founded. Vega has adopted the mission of providing solutions with the right products according to the industrial working conditions. Also it is growing day by day with its production quality, customer-focused approach, investments and wide product range. VEGA production schedule is designed to produce competitive and long-life hydraulic breakers and spare parts with good quality and low maintenance cost for the medium to high-end market. Vega hydraulic breaker models and spare parts are manufactured in compliance with CE standards and ISO 9001. Quality control process starts in the production through the assembly for every VEGA hydraulic breaker and spare parts in the factory. Parts that are produced: Hydraulic breaker front head, cylinder, piston, lower tool bushing, upper tool bushing, valve body, tie rods and hex screw, lower and upper nuts, hex, tool retaining pins, accumulator, diaphragm, wear plate, seal set and tools.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YENI TUNÇ ÇELIK ELEK LTD.STI

  Türkiye

  Merhaba, elekte kaliteyi güveni bizimle yaşamaya ne dersiniz? 19 yıllık tecrübeye sizlerin sayesinde ulaşmak bizleri onurlandırıyor. Yeni Tunç Çelik kalitesi güvenirliliği ile uluslararası standartlara uygunluk doğrultusunda potansiyelini artırmanın sevincini yaşamaktadır. Firmamız sizlere en iyi hizmet sunmak için kurumsallaşma yolunda yaptığı çalışmalarını da başarı ile yürütmektedir. Şirketimiz kaliteli ürün ve hizmet sunmakla kalmayıp toplumsal sorumluluklarını da yerine getirmek için çeşitli çalışmalar yapmaktadır... Firmamız teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde ürün yelpazesini sürekli zenginleştirmiştir ve müşteri talebi doğrultusunda da genişletmeye devam edecektir. Bizler büyürken sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyarız.

 2. KERVAN ISIL ISLEM VE MAKINA

  Türkiye

  Kervan ısıl işlem ve makine 2000 yılından beri hidrolik kırıcılar için yüksek kaliteli yedek parçaları üretmektedir. Yerel piyasada önemli derecede söz hakkına sahip olan kervan kapasitesini büyütme ve gelişme konusunda önemli adımlar atmaktadır. Müşterilerin sorunlarını çözme, isteklerini yerine getirme ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Kırıcı Uçlar, Pistonlar, Alt Gövdeler, Burç Takımları, Saplama, Yan Saplama ihraç ediyoruz. Yüksek Kaliteli Yedek Parça Markaları: Krupp, Furukawa, Rammer, Montabert, Soosan, Indeco, Toyo, Daemo, Topa, Okada, Toku, Atlas Copco, Jcb, Hanwoo, Fine, Msb, Saga, Kwanglim vb. Tüm yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayın. Yerel pazarda etkili olduğumuzu biliyoruz. Ve küresel olarak büyümeyi hedefliyoruz. KERVAN ISIL İŞLEM VE MAKİNE

 3. RINK

  Almanya

  RINK, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Neunkirchen-Seelscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GROUPE DONITIAN SA

  Fransa

  GROUPE DONITIAN SA, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mobil vinçler, Kaldırıcının sepeti, Yıkım müteahhitleri, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Mobil vinçler, Kaldırıcının sepeti, Yıkım müteahhitleri, Yıkma makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LORMONT, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BÖHM ENGINEERING GMBH

  Almanya

  BÖHM ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA.

  Portekiz

  CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA., yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hidrolik kırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faião, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH

  Almanya

  WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH, yılında kurulan ve Kendin Yap için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Basınç ayarlayıcılar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Basınç ayarlayıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sehnde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  İtalya

  IMPIANTI INDUSTRIALI SRL, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Bina enkazlarının geri dönüştürülmesi, Endüstriyel ekipmanların kiralanması, Bina enkazlarının geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dalmine, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Almanya

  SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yıkma makineleri ve ekipmanları, Vinç kaldıraçları, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Vinç kaldıraçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oelsnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VACOMET

  Belçika

  VACOMET, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Yıkım müteahhitleri, bina yıkım işleri, Yıkım müteahhitleri, yıkım malzemelerinin taşınması, yıkım çekici kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. DÉMOLITION ET DEBARRAS

  Fransa

  DÉMOLITION ET DEBARRAS, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Yıkım müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DEMOLTECH SRL

  İtalya

  DEMOLTECH SRL, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Modugno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. WIECHA SP. Z O.O.

  Polanya

  WIECHA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Restorasyon ve yenileme müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kurma işleri, Beton güçlendirmek için metal yüzeyler, Yıkma makineleri ve ekipmanları, cephe donatımı, Kurma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Słowik, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. VTN EUROPE S.P.A.

  İtalya

  VTN EUROPE S.P.A., yılında kurulan ve Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yıkma makineleri ve ekipmanları, hidrolik makaslar, Yıkma makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pojana Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA

  İspanya

  OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ateşe dayanıklı harç ve beton, Yıkma makineleri ve ekipmanları, duvarcılık işlerinde yardım, küçük duvarcılık çalışmaları, Ateşe dayanıklı harç ve beton, Yıkma makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coin, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. COSMO

  Belçika

  COSMO, yılında kurulan ve Kaba inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Yıkım müteahhitleri, bina yıkım işleri, Yıkma makineleri ve ekipmanları, hafriyat için yıkım çekiçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baasrode, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ITALIADEMOLITORI S.R.L.

  İtalya

  ITALIADEMOLITORI S.R.L., yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hidrolik kırıcılar, Taş kırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bitonto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ

  Polanya

  F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ, yılında kurulan ve Tarım makinaları kiralama ve tamiri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yıkma makineleri ve ekipmanları, ekskavatör kiralama, inşaat makinaları ve ekstravatör kiralanması, Yıkma makineleri ve ekipmanları, teraslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jejkowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. CORIMAG SRL

  İtalya

  CORIMAG SRL, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bosconero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO

  İtalya

  AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE

  Polanya

  KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE, yılında kurulan ve Kazma işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yıkma makineleri ve ekipmanları, yol freze makinaları, Yapı / bina ve bayındırlık işleri, Yıkma makineleri ve ekipmanları, teraslama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elblag, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. TOCDEM ATTACHMENTS & UTILITIES

  Birleşik Krallık

  TOCDEM ATTACHMENTS & UTILITIES, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. şantiye ekipmanlarının yerleştirilmesi, hidrolik ekipmanlar, satış hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marston Moretaine, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. VAN DEN BERG METAL GMBH

  Almanya

  VAN DEN BERG METAL GMBH, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Hurda metal işi, özel ve endüstriyel yıkım işlemleri, Yıkım müteahhitleri, atıkların geri alınması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH

  Almanya

  KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VISIBILITY AGENCY

  Birleşik Krallık

  VISIBILITY AGENCY, yılında kurulan ve Yıkma makineleri ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nottingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz