• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları

Sonuçlar

Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. NITROXTEC INDUSTRIAL AIR & GAS SOLUTIONS

  Türkiye

  Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır. Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır. Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

 2. VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI

  Türkiye

  Vegefil Kızartma Yağı Arıtma Makinesi, kızartmada kullandığınız yağlarınızın kullanım ömrünü uzatarak, daha az yağ ile daha fazla ürün kızartabileceğiniz aynı zamanda kızartma yağı maliyetlerinizi % 50 ile % 80 arasında tasarruf sağlatan bir makinedir. İşletmenize birçok avantaj sağlayarak, üretim kalitenizin devamlılığı ve standartlığı ile satış sonrası müşteri memnuniyetinizi arttırıcı olarak, tavuk, balık, patates veya sebzeli yiyeceklerin kızartma işlemi sırasında ilk kızartılan ürün ile son kızartılan ürünün kalitesi için önemli bir unsurdur. Makine ile yapacağınız uygulama, kızartılmış gıda görünümünü, gıda güvenliğini ve beslenme özelliklerini etkileyecektir. Kızartma yağı tek başına karmaşık ve pahalı bir üründür. Endüstriyel ölçekte iyi yönetilmesi daha az atık, daha fazla tutarlılık ve üretim maliyetlerinde önemli tasarruflar sağlatır. "Vegefil Kızartma Yağı Arıtma Makinesi", proses ve ekipman teknik bilgilerini dünya çapındaki gıda işleme şirketleri ile paylaşmaktan memnuniyet duymaktadır. Yağ israfını nasıl ortadan kaldırabileceğinizi ve her gün kızarmış gıdalarınızın kalite standartlarını nasıl tutarlı tutabileceğinizi keşfedin. Bizimle iletişime geçerek “Etkili Yağ Yönetimi ve Filtrelemenin Temel Yönlerini" öğrenin. *Yağ bileşimi, yağ seçimleri ve bozulma nedenleri *Yağ bozulmasının etkileri ve nasıl önleneceği *Yağ yönetiminin rolü kızartma ekipmanları, filtreler ve depolama tankları *Günlük yağ bakımı *Sıcak yağ filtreleme ve sağlıklı temiz yağ için

 3. STERLING THERMAL TECHNOLOGY LIMITED

  Birleşik Krallık

  STERLING THERMAL TECHNOLOGY LIMITED, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, sıcaklık düşürücü, Hava kondansörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aylesbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. VITCOM GLOBAL SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  VITCOM GLOBAL SOLUTIONS, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. termo ısıtıcılar, rafineri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bournemouth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. STC SERVICES TECNOLOGY CONSULTING

  İtalya

  STC SERVICES TECNOLOGY CONSULTING, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. su arıtıcıları, vana parçaları, makine acentaları ve temsilcileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busseto, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KALHOUR OILFIELD EQUIPMENTS LTD.

  Birleşik Arap Emirlikleri

  KALHOUR OILFIELD EQUIPMENTS LTD., yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. karbon borular, rakor, endüstriyel valfler  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 2. T. & C. ANALYZERS SRL UNIPERSONALE

  İtalya

  T. & C. ANALYZERS SRL UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Monserrato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. LLC DERSIM

  Ukrayna

  LLC DERSIM, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal üretim, Tarımsal üretim, ayçiçek yağları, endüstriyel rafine yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kahovka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. CHANZY SAS

  Fransa

  CHANZY SAS, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TERIMMO ATLANTIQUE

  Fransa

  TERIMMO ATLANTIQUE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belleville Sur Vie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PIGNAT

  Fransa

  PIGNAT, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları, Teknik-endüstriyel amaçlı cam, Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genas Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ROCHEFORTAISE TRANSPORTS MATERIAU TERR

  Fransa

  ROCHEFORTAISE TRANSPORTS MATERIAU TERR, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tonnay Charente, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BATIR FRANCE INGENIERIE

  Fransa

  BATIR FRANCE INGENIERIE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chateaubourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SECTION URBAINE

  Fransa

  SECTION URBAINE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SOLS MEDITERRANEE

  Fransa

  SOLS MEDITERRANEE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milhaud, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BEOLETTO

  Fransa

  BEOLETTO, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Haillan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FONCIERE IMMOBILIERE MANCHE ATLANTIQUE

  Fransa

  FONCIERE IMMOBILIERE MANCHE ATLANTIQUE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. FRANCE REALISATIONS

  Fransa

  FRANCE REALISATIONS, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bregnier Cordon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. OPUS DEVELOPPEMENT

  Fransa

  OPUS DEVELOPPEMENT, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montpellier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. PROFIL MEDITERRANEE

  Fransa

  PROFIL MEDITERRANEE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LOTIM S

  Fransa

  LOTIM S, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L Abergement Clemenciat, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ATLANTIQUE PAVAGE

  Fransa

  ATLANTIQUE PAVAGE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordeaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SOCIETE NAZAIRIENNE DE DEVELOPPEMENT

  Fransa

  SOCIETE NAZAIRIENNE DE DEVELOPPEMENT, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Nazaire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SHANDONG HONGDA TECHNOLOGY GROUP CO., LTD.

  Çin

  SHANDONG HONGDA TECHNOLOGY GROUP CO., LTD., yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tank, dondurma makinesi imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. AVA-ALMS VALVE AGENCY LTD

  Birleşik Krallık

  AVA-ALMS VALVE AGENCY LTD, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wetherby ,west Yorkshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SOCIETE GENERALE IMMOBILIERE

  Fransa

  SOCIETE GENERALE IMMOBILIERE, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. OIL MACHINE WORLD

  Çin

  OIL MACHINE WORLD, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. KOCH-GLITSCH

  Belçika

  KOCH-GLITSCH, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, gaz filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijnegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. AVISTA OIL AG

  Almanya

  AVISTA OIL AG, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Uetze, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SUD REALISATIONS CONSTRUCTIONS

  Fransa

  SUD REALISATIONS CONSTRUCTIONS, yılında kurulan ve Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler, Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar, Çocuk oyun alanları ekipmanları, Ticari ve sanayi gayrimenkuller - pazarlamacılar ve ajanslar, Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yağ arıtma - tesisat ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

231 Şirketler