• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağ filtreleri

Sonuçlar

Yağ filtreleri - Ithalat/Ihracat

 1. OPET LUBRICANTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  OPET FUCHS, İzmir Aliağa'da bulunan üretim tesisinde madeni yağ, oto bakım ürünleri üretmektedir. Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. OPET Petrolcülük A.Ş. ve Fuchs Petrolub SE şirketlerinin ortak kuruluşudur. Otomotiv ve endüstriyel yağlar, oto bakım ürünleri konusunda Türkiye çapında 200'ü aşkın uzman ve kalifiye çalışanı ve geniş ağıyla üretim, satış ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır. OPET FUCHS ayrıca Ford Q1, ISO 14064 Sera Gazı Emisyon Doğrulaması ve TSE EN ISO/IEC 17025 Laboratuvar Yeterlilik Sertifikaları gibi sertifikalara da sahiptir. OPET FUCHS, otomotiv ve sanayi sektörlerinde kullanılan madeni yağlar, oto bakım ürünleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. OPET FUCHS, Man, Volvo, VW, Mercedes Benz, Ford vb. dünyanın en prestijli OEM'leri (Orijinal Ekipman Üreticileri) tarafından onaylanmış ürünleriyle sektördeki üreticiler ve tüketicilerle her zaman işbirliği ve iletişim içinde olmuştur. Dünyanın en büyük bağımsız madeni yağ üreticisi olan Fuchs Petrolub SE, 5.000 çalışanıyla 40'tan fazla ülkede ve 50'den fazla şirkette faaliyet göstermektedir. 10.000 farklı ürünle 100.000'den fazla müşteriye ayrıcalıklı çözümler sunan Fuchs, özellikle teknoloji yatırımları; araştırma ve geliştirme faaliyetleri; ve çeşitli faaliyetlerle sektöründe öncü konumdadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SINUS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sinus GmbH 2002 yılında Mönsheim kentinde kurulmuştur. 2012 yılının Ocak ayında Bay Bassem Bouhlel, Sinus GmbH şirketini satın almıştır.. O zamandan beri, Bay Bouhlel, Sinus GmbH'nin genel müdürüdür. Sinus GmbH şirketinin 2012 yılındaki devrinden hemen sonra, şirket merkezi Mönsheim'dan Kerpen'e taşınmıştır. 2014 yılının sonunda şirket merkezi yeniden, bu sefer Kerpen'den Hamburg'a, taşınmıştır. Artık büro alanlarına depolama alanları eklenmişti, böylece siparişler tek bir noktada hazırlanabilecekti. Artan mal yükleme hacmi nedeniyle, şirket merkezi 2021 yılında depolama alanının 2000 m²'den fazla genişletildiği Bargteheide'deki stratejik olarak optimize edilmiş konuma taşınmıştır. Böylece, portföyümüzü müşterilerimize büyük miktarlarda sunabilecek duruma geldik. Filtre teknolojisi alanındaki onlarca yıllık deneyimimiz sayesinde büyük ölçekli projeleri uygulayabilmekte ve denetleyebilmekteyiz. Şirket içi depo lojistiğimiz, müşteri isteklerine esnek ve verimli bir şekilde yanıt vermemizi sağlamaktadır. Nakliye departmanımız mallarınızı taşımaktan mutluluk duyacaktır. Tüm soruları ve sorunları 24 saat içinde işleme koymak ve filtrasyon, son yağlayıcılar, ayırıcılar, motorlar ve aksesuarlar konularında dünya çapındaki müşterileri bir iş ortağı olarak desteklemek bizi teşvik eden en ağırlıklı husustur. Sinus GmbH, zaman içinde büyümeyi ve sürekli yüksek kaliteyi temsil etmektedir -Made in Germany-

 3. AGIL AUTOPARTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Agil Autoparts, Paris yakınlarında yerleşik, Avrupa'dan ve dünyadan otomotiv profesyonelleri için büyük miktarlarda yeni ve orijinal araba yedek parçalarının satışında uzmanlaşmış bir Fransız şirketidir. Misyonları, otomotiv profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için her tür araç için hızlı kullanılabilirliğe sahip kaliteli yedek parçalar sağlamaktır. Jaguar Land Rover, Renault gibi prestijli markalar için orijinal parçaların yanı sıra tüm araç markaları için Bosch, Valeo, TRW, Wix gibi en kaliteli muadil parçaları tedarik etmektedir. Yedek parçaların hızlı bulunabilirliği, otomotiv profesyonelleri için çok önemlidir. Bu nedenle Agil Autoparts, ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı taahhüt eder. Profesyonellerden oluşan ekipleri, müşterilere ihtiyaç duydukları parçaları bulmaları için özel hizmet ve uzman tavsiyesi sunmaya hazırdır. Agil Autoparts, yedek parçalarını Avrupa'ya ve dünyanın her yerine ihraç etmekte ve müşterilerine rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünler sunmaktan gurur duymaktadır. Tüm otomobil parçası ihtiyaçlarınız için iletişime geçmekten çekinmeyin ve Agil Autoparts'ın neden otomotiv profesyonellerinin tercih ettiği iş ortağı olduğunu kendiniz öğrenin!

 4. HIFI FILTER FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  JURA FILTRATION filtreleme konusunda Avrupalı uzman ve mevcut stoklanmış 28 000 örnekle filtre tasarımı ve üretimi konusunda dünya lideridir : hava filtreleri, yağ filtreleri, yakıt filtreleri, otomobil filtreleri, kamu işleri için filtreler, tarım filtreleri, havalandırma filtreleri ve daha pek çoğu. Stokta 25 000'den fazla örneğe ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Standart ürünlerden özel ürünlere eksiksiz bir ürün gamını gelip keşfedin.

 5. POREX TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  POREX TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ filtreleri, su filtreleme, Havalandırma filtreleri, basınçlı hava filtreleri, filtre, havuz filtre sistemleri, politetrafloroetilenden (PTFE) mamul filtreler, sinterlenmiş plastikten mamul filtreler, süzgeçli kartuşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obergurig, Ot Singwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FILTERTECHNIK EUROPE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILTERTECHNIK EUROPE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heinsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DEFI FILTRATION

  Fransa

  Verified by europages badge

  DEFI FILTRATION, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. hava filtresi, Hidrolik filtreler, Bahçe makineleri için filtreler, filtre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FILTEC FILTERERZEUGUNGS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  FILTEC FILTERERZEUGUNGS GMBH, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kaprun, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. FILTER- UND PUMPENTECHNIK HÜLSWITT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILTER- UND PUMPENTECHNIK HÜLSWITT GMBH, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sonsbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KARBERG & HENNEMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARBERG & HENNEMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı filtreleri, Parça temizliği, yedek parça yıkama, filtreleme ünitesi, Filtreleme sistemleri, Sıvı filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LEONPART AUTOMOTIVE SPARE PARTS

  Türkiye

  LEONPART is a Turkish company and a major international supplier of Automotive spare parts, components, for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT and FORD trucks and light trucks with the Support of more than 300 Turkish and German OEM and OES supplier factories. We export about 20 countries worldwide since 2008. Your best solution for locating or manufacturing hard-to-find and legacy parts, and components for obsolete or discontinued equipment and systems. Your best source you will need for all your automotive spare parts among our 30, 000 Turkish high quality parts and Much more wide Europian brands and types of parts … Mainly what we Supply are; Suspension Parts; Air springs, Rods, V Rods, Supports, Silencers, Bushings, Leaf springs, Shock absorbers, Traverses and many more for MAN, MERCEDES, VOLVO, DAF, SCANIA, IVECO, RENAULT, FORD, BMC and American Trucks. •Brake Components; Brake Pads, Brake Rotors Discs, Brake Drums, Brake shoes, Brake wires •Air Brake System parts; Compressors, Compressor Repair kits, Pipes, Valves, Connectors, Dryers •Clutches, Clutch boosters, Pressure Plates, Flywheels , Clutch wires •Wheel Rims, Nuts, Bolts •Differencial Parts; Hub, sun Planetary gears, Gear sets, Complete sets, •Gears for Gear box. •Cabin Tilting pump, Cylinders, Shock absorbers, Fenders, wipers, water tanks •Heating fans and motors •Engine Water pump, oil pump, belts , tentioners, piston sets •Leaf Springs, Brackets, Supports, Connectors

  Tüm ürünler arasında "yağ filtreleri"
 2. ALS MOTORLU ARACLAR - KAMYON TIR YEDEK PARÇA - TRUCK SPARE PARTS

  Türkiye

  ALS Motorlu Araçlar, 1983 yılından beri sektörde köklü bir geçmişe sahip olan, Konya merkezli bir kamyon ve tır yedek parça satış mağazasıdır. Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, kaliteli ürünler ve deneyime dayalı hizmet anlayışıyla tanınmaktadır. Zengin tecrübe ve uzmanlıkla donanmış bir ekiple, Man ve Mercedes gibi önde gelen kamyon ve tır üreticilerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılamakta ve müşterilerimize güvenilir, etkili ve tam teşekküllü çözümler sunmaktayız. Firmamızın envanterinde Man ve Mercedes grubunun kamyon ve tır yedek parçaları bulunmaktadır. Bu sayede, araçlarınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Kalitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, ALS Motorlu Araçlar'ı tercih etmeniz için güçlü bir neden sunmaktadır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

 1. IKILER OTOMOTIV FILTRE USTUBU DETERJAN SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Bugün Türkiye'nin en büyük filtre, yedek parça distribütörü ve filtre üreticilerinden olan İkiler Otomotiv 1973 yılında Denizli merkezli olarak kurulmuştur. Faaliyetlerine ilk olarak madeni yağ satışı ile başlayan İkiler Otomotiv 1980 yılında ana çalışma alanı olarak Filtre sektöründe satış/pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Kendi markasıyla en uygun fiyata en kaliteli ürünü piyasaya çıkarma hedefiyle FILTORQ filtreyi piyasaya sürmüştür. Kalitesiyle pazarda kendini kanıtlayan FILTORQ, yurt içi satışları ile birlikte ihracat hacmini de hızla arttırmıştır. Kardeş şirketimiz İKİPAR Otomotiv İthalat İhracat Ltd Şirketi ile ağır vasıta ve hafif ticari araçlar için yedek parça satışı da yapan şirketimiz bu gün 6500 m2 depolama alanı, 50 personel, 30 araç ve portföyündeki 16.000 çeşit ürün ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürmekte ve büyümeye devam etmektedir.

 2. VEGEFIL KIZARTMA YAGI ARITMA SISTEMLERI

  Türkiye

  Vegefil Kızartma Yağı Arıtma Makinesi, kızartmada kullandığınız yağlarınızın kullanım ömrünü uzatarak, daha az yağ ile daha fazla ürün kızartabileceğiniz aynı zamanda kızartma yağı maliyetlerinizi % 50 ile % 80 arasında tasarruf sağlatan bir makinedir. İşletmenize birçok avantaj sağlayarak, üretim kalitenizin devamlılığı ve standartlığı ile satış sonrası müşteri memnuniyetinizi arttırıcı olarak, tavuk, balık, patates veya sebzeli yiyeceklerin kızartma işlemi sırasında ilk kızartılan ürün ile son kızartılan ürünün kalitesi için önemli bir unsurdur. Makine ile yapacağınız uygulama, kızartılmış gıda görünümünü, gıda güvenliğini ve beslenme özelliklerini etkileyecektir. Kızartma yağı tek başına karmaşık ve pahalı bir üründür. Endüstriyel ölçekte iyi yönetilmesi daha az atık, daha fazla tutarlılık ve üretim maliyetlerinde önemli tasarruflar sağlatır. "Vegefil Kızartma Yağı Arıtma Makinesi", proses ve ekipman teknik bilgilerini dünya çapındaki gıda işleme şirketleri ile paylaşmaktan memnuniyet duymaktadır. Yağ israfını nasıl ortadan kaldırabileceğinizi ve her gün kızarmış gıdalarınızın kalite standartlarını nasıl tutarlı tutabileceğinizi keşfedin. Bizimle iletişime geçerek “Etkili Yağ Yönetimi ve Filtrelemenin Temel Yönlerini" öğrenin. *Yağ bileşimi, yağ seçimleri ve bozulma nedenleri *Yağ bozulmasının etkileri ve nasıl önleneceği *Yağ yönetiminin rolü kızartma ekipmanları, filtreler ve depolama tankları *Günlük yağ bakımı *Sıcak yağ filtreleme ve sağlıklı temiz yağ için

 3. MF MICROFILTER GMBH

  Almanya

  "microfilter gmbh" firması sıvı ve gaz halinde akışkanlar için yüksek basınçlı filtreler, basınç filtreleri ve filtre elemanları geliştirmektedir. Geniş kapsamlı bir ürün portföyüne erişebilmeniz için 30 yılı aşkın süredir ne geliştirdiğimizi size gösteriyoruz. Aynı zamanda sizin filtre görevleriniz için çözümler sunmak istiyoruz. Dahice ve esnek olarak isteklerinizi yerine getiriyoruz. 1973 yılından beri microfilter gmbh firması sıvı ve gaz halinde akışkanlar için filtrelerin, münferit parçaların küçük miktarlardan seri üretime kadar geliştirilmesi ve üretimi konusunda güvenilir ve esnek bir iş ortağıdır.

 4. ALKA YEDEK PARCA SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Alka Filtre İnş.San.Tic Ltd. Şirketi ALKA Filtre İnş. San. Tic. Ltd. Şti. İş makinaları ve ağır vasıta araçları FİLTRE pazarında edindiği 11 yılı aşkın deneyim neticesinde 2010 yılının şubat ayında kurulmuştur. Firmamız pazarda kazanmış olduğu tecrübeler sonucunda; orijinale eş değer kalitedeki alternatif ürünlerin sunulmasının, ürün gamının genişletilmesi ve kayıp satış yapılmaması amacının kaçınılmaz olduğunu tespit etmiş ve 2014 yılında REGEN FILTER markası ile pazara hızlı bir giriş yapmıştır. REGEN FILTER markası orijinale eşdeğer malzeme kullanılarak her çeşit iş makineleri Off Road Kamyon, Tır, Makine, Jeneratör, Kompresör ekipmanlarının filtre ihtiyacına OEM standartlarında filtrasyonu geniş stok ve rekabetçi fiyat avantajları ile sağlamaktadır. Yüksek kalite standartlarında üretilen REGEN FILTER, geniş ürün çeşitleriyle filtre ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler sunmayı her zaman birinci önceliği olarak görmektedir. Ürün gamımızda; Hava Filtreleri, Hava Kurutucuları, Hidrolik Filtreleri, Kabin Hava Filtreleri, Şanzıman Filtreleri, Separator Filtreleri, Üre Filtreleri, Yağ Filtreleri, Yakıt Filtreleri, Adblue Filtreleri Ve Motor Havalandırma Filtreleri bulunmaktadır.

 5. FRAD FILTERI

  Sırbistan

  FRAD firması otomobiller, otobüsler, kamyonlar, lokomotifler, gemiler, tarım ve inşaat makineleri vb. araçlara yönelik olarak her türdeki içten yanmalı motorlar için hava, yağ ve yakıt filtreleri üretir. Sayılan araçlara ait klima ve EKO filtreleri de programımızda mevcuttur. Ayrıca, taşıtlara ve yaygın endüstriyel uygulamalara yönelik olarak hidrolik filtreler de üretiyoruz. Özel uygulamalar ve taleplere göre endüstriyel filtrelerdeki filtreleme işlemleri için de filtreler üretiyoruz: tozdan arındırma, su filtreleme, vb.

 6. MASTER-SPORT AUTOMOBILTECHNIK (MS) GMBH

  Almanya

  MS EUROPEAN AUTOMOTIVE GROUP şirketler grubunun bir üyesi olan Master-Sport-Automobiltechnik (MS) GmbH, MASTER-SPORT ürün markasının sahibi olan Alman firmasıdır. Şirketimiz Avrupa otomobillerinin yedek parçalarının tasarım, üretim ve dağıtımı konusunda uzmandır. Ürün yelpazemiz şunları içermektedir: - komple amortisör kolu serileri, - amortisör kolu takımları, - aküler, - motor yağları, - amortisörler, - fren pabuçları. Uzun yıllara dayanan bir tecrübemiz vardır. Şirketimiz Skoda, Renault Logan, Dacia Logan ve Daewoo markaları için yedek parça üretmektedir.

 7. HANN FILTER IND. TRADE. CO. LTD.

  Türkiye

  Hello, Hann Filter is one of the leading filter manufacturers in Turkey. With deep experience in filter production, we offer wide product range for Passenger Cars, Commercial, Agricultural, Industrial Vehicles and Trucks by manufacturing Air filters, Oil filters and Fuel filters. Our factory is located in Gemlik, Bursa. We deliver our filters to all regions of Turkey. We also currently export our filters to 25 countries and 3 continents, with Hann and customer’s brands. With +2000 type of filter and +250.000 filter production capacity per month, we will be happy to answer your filter needs. With agile R&D and molding department, we add new type of filters to our production range every month.

 8. DELTA TECHNIK FILTERSYSTEME GMBH

  Almanya

  Saflık sınıflarına göre daha iyi! Teknik yağlar yalnızca bir amaca hizmet eder: Sorunsuz çalışma sağlamalıdır, çünkü bir makinenin bir süre çalışmaması size zaman ve para kaybettirir. Filtre teknolojimiz, makine çalışma sürelerini optimize etmek için geliştirilmiştir. Teknik yağlar için ultra ince üst düzey filtrelerde uzmanız. Yüksek performanslı filtrelerimiz, 40 yıldır ABD uzay sanayisi tarafından da kullanılmaktadır. Filtre teknolojisinde en yüksek performansı gerektiren bu özel uygulamanın yanı sıra, ultra ince filtre sistemleri, bakım stratejisi dahilinde yağ bakımı için kullanılmaktadır. Modern bilimin geldiği en son noktada, maksimum filtre performansı 1 mikron'un (1 Mikron = 1000 mm) altına düşmüş olup, aynı zamanda da suyu ayrıştırmaktadır. Ultra ince filtre sistemleri için mobil ve entegre edilebilir üniteler, günlük uygulama gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

 1. FILTROS KN

  Meksika

  Yüksek akışlı K & N filtreleri Horse Power Mexico tarafından ithal edilmekte ve satılmaktadır. K & N filtreleri en yüksek kaliteli malzemelerden ABD'de üretilmektedir. K & N filtreleri hem bilgisayar (elektronik cihazlar) hem de emisyon kontrolü açısından aracın orijinal sistemleriyle uyumludur. Filtrenin fonksiyonuyla, K & N filtresi aracın orijinal filtresine göre daha yüksek hava hacmi çekmektedir, bu da motorunuzdan daha fazla güç üretimi sağlamaktadır.

 2. KRONE FILTER SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  KRONE FILTER SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oyten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ABM FILTERSYSTEME GMBH

  Almanya

  ABM FILTERSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KNF NEUBERGER AG

  İsviçre

  KNF NEUBERGER AG, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balterswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. VITO ITALIA SRL UNIPERSONALE

  İtalya

  VITO ITALIA SRL UNIPERSONALE, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Otel ve restoranlar, termoplastik düğmeli panel, Filtreler ve filtre parçaları, Otel ve restoranlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Lucia Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MAYSAT EUROFIL CAR FILTER

  Türkiye

  MAYSAT EUROFIL CAR FILTER, yılında kurulan ve Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler sektöründe faaliyet gösteren bir. Araba filtreleri, otomobiller için hava filtreleri, otomobiller için yağ filtreleri, benzin filtresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. AD MOTO OIL FILTRATION COMPANY

  Polanya

  AD MOTO OIL FILTRATION COMPANY, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suyun mikro filtrelendirilmesi, endüstriyel yağ süzme hizmetleri, filtreleme – demir giderme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Katowice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. REINHAUSEN LUXEMBOURG

  Lüksemburg

  REINHAUSEN LUXEMBOURG, yılında kurulan ve Güneş enerjisi için malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yağ filtreleri, enerji regülatörleri, Voltaj regülatörleri, elektrik enerjisi malzemeleri, Yağ filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Steinsel, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 9. CHONGQING NAKIN ELECTROMECHANICAL CO. LTD.

  Çin

  CHONGQING NAKIN ELECTROMECHANICAL CO. LTD., yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, City, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. ALLENA AUTO INDUSTRIES PVT LTD

  Hindistan

  ALLENA AUTO INDUSTRIES PVT LTD, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çıkrıklar/Makaralar, Otomobil - bileşenler ve mekanik parçalar, Çıkrıklar/Makaralar, otomobil endüstrisi için dökme demir parçalar  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mohali, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz