• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağdanlık

Sonuçlar

Yağdanlık - Ithalat/Ihracat

 1. FIORENTINI FIRENZE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Fiorentini Firenze, çeşitli menşeli ve farklı yerlerden gelen saf zeytinyağı ticareti konusunda faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biridir, ve 8 milyon litreye yakın kapasitesi ile İtalya’daki en önemli sızma zeytinyağı depolama merkezlerinden biridir. Cihaz ve son teknoloji donanımlı analiz laboratuvarlarına sahibiz. Fiorentini Firenze, uluslararası ölçüde kaliteli önemli sertifikalar kazanmıştır.

 2. HUILERIE FRANÇOIS ROMÉO

  Fransa

  Verified by europages badge

  1972 yılında Vence'de adını taşıyan yaratıcısı François Roméo tarafından kurulan aynı adlı yağ fabrikası, yıllar içinde çeşitli zeytinyağı çeşitleri yaratmış ve geliştirmiştir. Tatlılık ile meyvemsilik, canlılık ile otsu notalar arasında uyumlu bir denge sunan François Roméo yağı, geniş bir kitleye hitap ediyor. François Roméo markası, Akdeniz havzasındaki en iyi üretim tesislerinden gelen yağlar sayesinde tüketiciler tarafından bir ciddiyet ve kalite garantisi olarak kabul edilmektedir. Yalnızca Lucca, Toskana, İtalya'da paketlenmiş bu ürünler, hem kimyasal hem de organoleptik olmak üzere sıkı kalite kontrollerine tabidir. Uluslararası Zeytinyağı Konseyi tarafından onaylanmış bağımsız laboratuvarlar düzenli olarak kontrol etmektedir. 1972'den beri özel olarak geliştirilen bir zeytinyağı tarifinin sahibi olarak, François Roméo markası geniş bir üne sahiptir. Bu marka, François Roméo yağının kalitesine güvenen büyük perakende zincirleri, birçok kişi ve büyük restoranlar tarafından tercih edilmektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. COLAVITA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Colavita markası, dünyada yaklaşık 70 ülkede varlığını koruyan, yağ sektöründe faaliyet gösteren az sayıdaki uluslararası markadan biridir: ABD, Kanada, Avustralya ve Güney Amerika'da %100 italyan lider markadır. Colavita ailesinin italyan üretiminin değerine duyduğu sevgi ve tutkunun bir ürünü olarak, yalnızca İtalya'da yetişen yeni olgunlaşmış en iyi zeytinlerin özenle seçilmesi sonucu "Selezione italiano" (İtalyan seçimi) doğdu. N.G şirketi. 9902 mm).

 4. AZIENDA AGRICOLA DI FRANCESCO BOTTI

  İtalya

  Verified by europages badge

  San Mauro del Cilento yağ şehridir, ünlü turizm beldesi Acciaroli'den birkaç kilometre uzaklıkta bulunan bu köy, Cilento ve Vallo Diano Ulusal Parkı'nın bir parçasıdır. Bölgenin en karakteristik özelliği, antik su değirmenleri ile Akdeniz çalılıkları ve zeytinliklerinin arasından geçen patikalardır. Kendi topraklarına olan bağlılığı ve sevgisinden güç alan Azienda Agricola Botti, hala geleneksel yöntemleri kullanarak kendi zeytinlerinden sızma zeytinyağını üretimi gerçekleştiriyor.

 5. METALLBEARBEITUNG BRETTSCHNEIDER F. BRETTSCHNEIDER

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALLBEARBEITUNG BRETTSCHNEIDER F. BRETTSCHNEIDER, yılında kurulan ve Yağdanlık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fırçalar, Yağlama pompaları, yağ konteynerleri, Yağlama armatürleri, Metal fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Schwartau, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SALLEMI RAFFAELE SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  SALLEMI RAFFAELE SAS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlenmemiş ekstra zeytinyağı, öğütücüler, yağdanlıklar, kokulandırılmış yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comiso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FRANTOIO PERITORE

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRANTOIO PERITORE, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zeytin yağları, uygun üretimler, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, yağdanlıklar, kokulandırılmış yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Licata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GRUPPO OLEARIO MERIDIONALE ARCHINA'

  İtalya

  Verified by europages badge

  GRUPPO OLEARIO MERIDIONALE ARCHINA', yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yağdanlıklar, zeytin yağları, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, katı ve sıvı gıdayağları, biyolojik yağlar, ayçiçek yağları, bitkisel gıda sıvı yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siderno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AFAP, LLC

  Rusya

  Firmamız bitkisel yağlardan yağ asitleri üretimi yapmaktadır. Yağ asitleri, biyoyakıt ve yem katkı maddelerinin üretiminde ana hammaddedir ve ayrıca metalurji ve kauçuk-teknik endüstrilerinde boya ve vernik üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Yağ asitleri, ayçiçek yağı sabunu stoklarından elde edilir, rafine geri dönüştürülebilir atıktır. Yağ asitleri şu sektörlerde kullanılmaktadır: TARIM (Yem katkı maddeleri, Emülgatörler, Toprağı zenginleştiren gübreler); PLASTİK İMALATI (Yağlayıcılar, Poliüretan, Antioksidanlar, Emülgatörler); DETERJANLAR (Temizleyiciler, Emülgatörler, Kurutma maddeleri); İNŞAAT (Esfalt için emülgatörler; Metal temizleyiciler; Boya imalatı). Tüm hammaddeler ve bitmiş ürünler laboratuvar analizlerinden geçtiği için ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz. Üretim tesisimiz Rusya'nın güneyinde Armavir, Krasnodar bölgesinde bulunmaktadır. Novorossiysk limanının yakınlığı ürünlerimizin lojistiğinde kolaylık sağlamaktadır.

 5. FRANTOIO OLEARIO F.A.T.

  İtalya

  Şirketimiz, günümüzde artık otuz yıllık geleneğe sahiptir ve temel değerlere saygı duymaktadır : Doğal döngüye saygı, orijinalliği koruma ve sürekli kalite iyileştirme hedefi. Soğuk basınç geleneği, ürünün bütünlüğünü ve orijinalliğini koruyan üstün kaliteli sızma zeytinyağı elde etmek için gösterdiğimiz özenin yalnızca bir örneğidir.

 1. CASTROFRUTTA SAS

  İtalya

  CASTROFRUTTA SAS, yılında kurulan ve Turunçgiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, sebzeler ve meyveler, tarım ürünleri, Meyveler, yağdanlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castrovillari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. UPO SICILIA

  İtalya

  UPO SICILIA, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağdanlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sciacca, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. AGROCON OLEOS, ESSENCIAS E AROMAS

  Brezilya

  AGROCON OLEOS, ESSENCIAS E AROMAS, yılında kurulan ve Eter yağlar ve resinoidler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ham maddeleri, parfümeri için doğal hammaddeler, yağdanlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manaus, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 2. ACEITES FUENTE PEÑA

  İspanya

  ACEITES FUENTE PEÑA, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, yağdanlıklar, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, JAÉN, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. OLEARIA SICILIANA S.R.L.S

  İtalya

  OLEARIA SICILIANA S.R.L.S, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağdanlıklar, işlenmemiş ekstra zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castronovo Di Sicilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MWM SCHMIERANLAGEN S.R.L.

  İtalya

  MWM SCHMIERANLAGEN S.R.L., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık, Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peschiera Borromeo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SLICO S.R.L.

  İtalya

  SLICO S.R.L., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık, Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IL CONVENTINO DI MONTECICCARDO

  İtalya

  IL CONVENTINO DI MONTECICCARDO, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarapçılık firmaları, yağdanlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monteciccardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. COMED

  İtalya

  COMED, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık, Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capannori, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MECLUBE SRL

  İtalya

  MECLUBE SRL, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağdanlık, Yağdanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gonzaga (mn), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LINCOLN CZ S.R.O.

  Çek Cum.

  LINCOLN CZ S.R.O., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağdanlık, Yağdanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chodov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. ACEITERAS CON SU PUBLICIDAD

  İspanya

  ACEITERAS CON SU PUBLICIDAD, yılında kurulan ve Cam kablo - Ev ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağdanlıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andujar, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SACEM IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

 4. HIDROTECNICA LOMBARDA S.A.S. DI ORLANDI FRANCO E C.

  İtalya

 5. SIFRA S.R.L.

  İtalya

 6. BEKALUBE S.R.L.

  İtalya

 7. MONZATECH S.R.L.

  İtalya

 8. L.+ G. BECK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH yağ ve yağlama cihazlarının üreticisidir. Firma 1961 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve hızlı bir şekilde yağlama tekniği ürünleri için "Geliştirme – Üretim – Ticaret" alanlarında "ilk adreslerden" biri haline gelmiştir. Günümüzde ürün yelpazesi içerisinde minimum miktarlı yağlama cihazları (alışılmış emülsiyonlu sirkülasyon yağlamasından uzak olan birçok alanda), manuel ve elektrikli damlalıkları, diğer üretim parçaları, dişli çark pompaları, piston pompaları, merkezi yağlama sistemleri, yağ hazneleri, basınçlı hazneler V2A – V4A, seviye ayarlayıcısı, farklı tahrik sistemleri ile yağ verici, yağlama nipeli, yağ seviyesi göstergesi ve yağ gözleri. UNIOELER, en farklı uygulama alanlarında dahi uygun çözümler arayacak ve sunacak konumdadır. Kullanıcının ihtiyacına yönelik olduğu kadar çevre dostu olan ve yasa koyucunun şartlarını dikkate alan çözümler.

 9. CEVIKSAN PULVERIZATOR TARIM MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız ‘Çeviksan Pulverizatör Sanayi ve Ticaret’ ismiyle 1999 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Piyasayı analiz ederek, pulverizatör sanayisinde eksik ve şikayetleri belirleyerek işe koyulduk. Bize göre en büyük eksiklik ürün kalitesi ve imalatçı firmaların birbirlerine karşı olan güven eksikliği idi. Hedef ve misyonumuzu bunlara göre belirledik, KALİTE ve GÜVEN sözlerini kendimize ilke edinerek kazancı ikinci plana bıraktık. Bu özverinin karşılığını yıllar sonra ÇEVİKSAN ürünlerinin piyasada aranan bir marka olmasıyla aldık. Yeni tasarımlar, çalışma disiplini ve gelişen makine parkı ile sektörümüzde daima öncü olduk. ÇEVİKSAN’ı bir marka yapan değerli çiftçilerimize ve makine imalatçılarımıza TEŞEKKÜR etmeyi bir borç bilir, bol kazançlar diler ve saygılarımızı sunarız.

 10. AR-AS KALIP ASANSÖR VE ELEKTRIK MALZEMELERI LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Aras Asansör 1985 yılında Türkiye'de kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana en son teknoloji ve yılların verdiği tecrübe ile asansör yedek parçaları üretmekteyiz. Ürünlerimiz; Fiş kontaklar , otomatik kapı makaraları , otomatik kapı mekanizma parçaları, otomatik kapı patenleri, makaralı patenler, semer tipi patenler, alüminyum sabit patenler, karkas makaraları, yağdanlık, yağ toplama kabı, takozlar , denge zinciri makaraları , kablo tutucuları , halat tutucuları, asansör tamponları, asansör aydınlatmaları, kat kasetleri, kapı üstü göstergeleri, monşarjlar, kabin kasetleri, göstergeler ve butonlardır. Ürünlerimizi tüm dünyaya ihraç etmekteyiz… Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Ayrıca www.araskalip.com olan web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Herhangi bir istek veya sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.