• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağlama - makine ve sistemler

Sonuçlar

Yağlama - makine ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bugünkü orta ölçekli aile şirketinin temelleri şirket yöneticileri olan Manfred Eckardt & Thomas Eckardt tarafından atıldı. 2002 yılında güvenilirlik, iyi servis, süreklilik ve büyümeyi temsil eden şirketimiz 25. yaşını kutladı. 2001 yılında şirket yöneticisi Manfred Eckardt hayatını kaybetti. Bundan kısa süre sonra Mart 2002'de oğlu Thomas Eckardt da hayatını kaybetti. O tarihten sonra Bayan Beate Eckardt şirket yöneticisi oldu (Mart 2002'den Mayıs 2005'e kadar). 01.06.2005 tarihinden bu yana Axel Eckardt. Eckardt & Sohn GmbH şirketinin yöneticisidir ve şirketi alıştığınız kalitede üretim yapacak biçimde yönetmeye devam etmektedir. Eckardt & Sohn şirketi hem yerel hem de global düzeyde faaliyet göstermektedir. Son derece kapsamlı ürün yelpazemiz ve uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde firmamız müşteri isteklerini karşılamaktadır.

 2. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Türkiye

 3. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Almanya

  SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Soğutma ve yağlama pompaları, Yağlama - makine ve sistemler, Soğutma ve yağlama pompaları, rulmanlar için gres sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. POMAC LUB SERVICES

  Belçika

  Pomac Lub-Services 30 yılı aşkın bir süreden beri yağlama teknikleri alanında dünyaca ünlü üreticilerle sürdürdüğü işbirliği sayesinde (gresörlüklerden otomatik yağlama yağı ve gres yağı yağlama ünitelerine varıncaya kadar, sıkıştırılmış hava şebekeniz için gerekli her şey...) çok düzgün işleyen bir işletmedir. Ana faaliyet konumuz: Otomatik gresörlükler, bant ve tabla yağlama, merkezi yağlama, zincir yağlama, mikro-yağlama, yağ damlalıkları, püskürtmeyle yağlama.

 5. BIELOMATIK LEUZE GMBH + CO. KG - LUBRICATION SYSTEMS

  Almanya

  BIELOMATIK LEUZE GMBH + CO. KG - LUBRICATION SYSTEMS, yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağlama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuffen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ON

  Türkiye

  ON, yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağlama dirseği, yağlama pimi, çift konik yüzük, fişekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. UKŁADY CENTRALNEGO SMAROWANIA SP. Z O.O.

  Polanya

  UKŁADY CENTRALNEGO SMAROWANIA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Plastik sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Soğutma ve yağlama pompaları, Yağlama - makine ve sistemler, merkezi yağlama sistemi pompaları, Soğutma ve yağlama pompaları, Yağlama - makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznań, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PULSARLUBE GMBH

  Almanya

  PULSARLUBE GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağlayıcılar, yağ pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HWU LUBTEC GMBH & CO. KG

  Almanya

  HWU LUBTEC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel yağlama ürünleri, Gresler, endüstriyel, hidrolik yağlar, Endüstriyel yağlama ürünleri, Gresler, endüstriyel, Transmisyon yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hiddenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HÄFNER FLUIDTECHNIK GMBH

  Almanya

  HÄFNER FLUIDTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik silindirler, Hidrolik pompalar, Yağlama - makine ve sistemler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Hidrolik silindirler, Hidrolik pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mainhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LOEWE OIL CORPORATION

  Belçika

  LOEWE OIL CORPORATION, yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motor yağları, yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Knokke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. KEMOL D.O.O.

  Slovenya

  KEMOL D.O.O., yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Limbuš, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. PISTOIESE LUBRIFICANTI - BECHI RICCARDO - BETTI CLAUDIO & C S.A.S.

  İtalya

  PISTOIESE LUBRIFICANTI - BECHI RICCARDO - BETTI CLAUDIO & C S.A.S., yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Yağlama - Makineler ve sistemler, Yağlama - makine ve sistemler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Yağlama - makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MWM SCHMIERANLAGEN S.R.L.

  İtalya

  MWM SCHMIERANLAGEN S.R.L., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık, Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peschiera Borromeo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. XI'AN TIANRUI PETROLEUM MACHINE EQUIPMENT CO. LTD

  Çin

  XI'AN TIANRUI PETROLEUM MACHINE EQUIPMENT CO. LTD, yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. COMED

  İtalya

  COMED, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık, Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capannori, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SLICO S.R.L.

  İtalya

  SLICO S.R.L., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık, Yağlama - makine ve sistemler, Yağdanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rivoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. INTERFLON ITALIA S.R.L.

  İtalya

  INTERFLON ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, Yağlama - makine ve sistemler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Yağlama - makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LUBRICANT SOLUTIONS EUROPE

  Belçika

  LUBRICANT SOLUTIONS EUROPE, yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Herk De Stad, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SHANGHAI YOUNG SHINE ELECTRIC CO., LTD.

  Çin

  SHANGHAI YOUNG SHINE ELECTRIC CO., LTD., yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. SA MECHENICO PAK

  İspanya

  SA MECHENICO PAK, yılında kurulan ve Yağlama - makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Palma, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BEKALUBE S.R.L.

  İtalya

 3. MONZATECH S.R.L.

  İtalya

 4. ITALGREASE S.A.S.

  İtalya

 5. DROPSA S.P.A.

  İtalya

 6. HIDROTECNICA LOMBARDA S.A.S. DI ORLANDI FRANCO E C.

  İtalya

 7. SACEM IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

 8. SIFRA S.R.L.

  İtalya

 9. OTOMAK MÜHENDISLIK MAKINE OTOMASYON

  Türkiye

  20 yılı aşkın birikimini iş ortaklarına aktarmak için kurulan Şirketimiz, 2021 yılında İzmir’de kurulmuştur. Eğitimli ve tecrübeli ekibimizle birlikte tüm endüstriyel işletmelerde mühendislik danışmanlığı, merkezi otomatik yağlama sistemleri, endüstriyel yağlar, bakım, onarım, revizyon, montaj, her türlü hidrolik, pnomatik ve otomasyon işlerinin yapılması alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Farklı sektörlerde çalışan müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için varız. Şirket olarak amacımız; Türkiye’de Merkezi otomatik yağlama sistemleri, Makine Bakım ve Hidrolik sistemleri alanlarında güvenilir çözümler üreterek, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında istihdam yaratmak ve Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin verimliliğini artırmayı, kendi işine odaklanmasını sağlamayı ve her anlamda katma değer elde etmesini hedefleyen şirketimiz: - Güvenilirlik, - Yüksek sorumluluk duygusu, - Deneyim, - Kalite bilinci, - Sürekli gelişim inancı, - İş ahlakına bağlılık, - Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

 10. ASPUR AIR SOLUTIONS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Danışmanlık ve teknik gelişmelerde 25 yılı aşkın bilgi birikimimiz ve kendi patentlerimizle, havalandırma cihaz ve sistemlerinin danışmanlığı ve tasarımı konusunda kapsamlı bilgi sunuyoruz. Müşterilerimiz neredeyse tüm üretim alanlarından, aynı zamanda hizmet sektörü ve ticaretten gelmektedir. Makine mühendisliği, otomotiv endüstrisi ve tedarikçileri, ilaç, kimya, gıda üreticileri ve daha birçok sektöre tedarik sağlamaktayız. Sizi müşterilerimiz arasında sayabilirsek memnun oluruz ve değerli talebinizi dört gözle bekleriz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz