• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağlama - makineler ve sistemler

Sonuçlar

Yağlama - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BESER KİMYA, özel kimyasallar alanında üretim yapan ve hizmet veren firma olarak; yağlayıcı katkılar(mineral yağ katkıları), metal işleme sıvıları, özel emülgatör paketleri, nişasta tutkalı reoloji değiştiricileri, otomotiv kimyasalları, mineral yağ ve silikon yağı emülgatörleri, silikonlu ve silikonlu olmayan ve mineral yağlı köpük kesiciler, oleokimyasallar, tekstil proses yağları ve katkıları, ahşap koruma ve küf önleyiciler, antifriz ve ısı transfer sıvıları için OAT ve IAT korozyon inhibitörleri, hidrolik fren sıvısı, aşınma önleyici katkılar, özel ve genel esterler üretmekteyiz. Özellikle aşağıdaki ürünlerde uzmanız; - Bor yağı emülgatör paketi, - Harman yağı ve kone yağı emülgatör paketi, - Pamuk toplama solventi emülgatör paketi, - Örgü yağı emülgatör paketi, - Antifriz ve ısı transfer sıvıları için inhibitörler, - Dot 3 ve dot 4 hidrolik fren sıvısı inhibitör paketi, - Yarı sentetik metal işleme sıvıları, - Defoamer ve antifoam ürünleri çeşitli sektörler için, - Ahşap koruma, küf önleme ürünleri...

 2. L.+ G. BECK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH yağ ve yağlama cihazlarının üreticisidir. Firma 1961 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve hızlı bir şekilde yağlama tekniği ürünleri için "Geliştirme – Üretim – Ticaret" alanlarında "ilk adreslerden" biri haline gelmiştir. Günümüzde ürün yelpazesi içerisinde minimum miktarlı yağlama cihazları (alışılmış emülsiyonlu sirkülasyon yağlamasından uzak olan birçok alanda), manuel ve elektrikli damlalıkları, diğer üretim parçaları, dişli çark pompaları, piston pompaları, merkezi yağlama sistemleri, yağ hazneleri, basınçlı hazneler V2A – V4A, seviye ayarlayıcısı, farklı tahrik sistemleri ile yağ verici, yağlama nipeli, yağ seviyesi göstergesi ve yağ gözleri. UNIOELER, en farklı uygulama alanlarında dahi uygun çözümler arayacak ve sunacak konumdadır. Kullanıcının ihtiyacına yönelik olduğu kadar çevre dostu olan ve yasa koyucunun şartlarını dikkate alan çözümler.

 3. ANCOTECH

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1996 yılında kurulan Ancotech, dünya çapında çeşitli şirketlere hizmet vererek yağlama sistemleri ve teknikleri konusunda lider bir uzman olarak ortaya çıkmıştır. Ünlü Lincoln Industrial'ın ithalatçısı/bayisi olarak, şu anda SKF adı altında faaliyet gösteren marka ile güçlü bir ortaklık geliştirdik. Odak noktamız, müşterilerimiz için üretim verimliliğini artırmak ve enerji ve bakım maliyetlerini azaltmaktır. Otomatik yağlama sistemleri ve bileşenleri konusunda uzmanlaşan Ancotech, iyi stoklanmış depomuz ve verimli Anoctech web mağazamız aracılığıyla hızlı çözümler sunar. SCC sertifikalı profesyonellerden oluşan özel servis ekibimiz, merkezi yağlama sistemleri için sorunsuz kurulumlar ve sürekli bakım sağlar. Ancotech, bakım, revizyon ve yenilenmiş bileşenler sunan son teknoloji test ve onarım tesisleri işletmektedir. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla, işletmelerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için pratik çözümler ve uzman tavsiyeleri sunuyoruz.

 4. SDT ULTRASOUND SOLUTIONS

  Belçika

  Verified by europages badge

  SDT ULTRASOUND SOLUTIONS, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, Sızıntı detektörleri, ultrasonlar, ültrason arıza detektörleri, ultrasonlu sensörler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Sızıntı detektörleri, gaz kaçağı detektörleri, Basınçlı hava kaçak dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. NEW SWAN

  Hindistan

  Verified by europages badge

  NEW SWAN, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, takım çantası arabaları, Yağlama - Makineler ve sistemler, çekiç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludhiana, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEKAWE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TEKAWE GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Türkiye

 3. HEINZ GERSTMEYER NACHF. KG

  Almanya

  Geleneksel bir şirket olarak uzun yıllara dayanan deneyimimizi ve kalitesini kanıtlamış ürünlerimizi en modern imalat teknikleriyle birleştiriyor ve rekabet gücü yüksek birimler üretiyoruz: Sizin başarınız için bizim uzmanlığımız. Güçlü yanlarımız: Yağlama nipeli konusunda yaklaşık 50 yıllık uzmanlığımız, geçmişteki imalatlarımız ve satışlarımızdan gelen bilgi birikimimiz, Antarktika hariç tüm kıtalara ihracat sayesinde elde ettiğimiz ihracat deneyimi. Büyük bir hazır ürün stoku sağlayan, iyi düzenlenmiş depomuz, bu sayede çok kısa teslim süreleri, genelde 24 saat içinde mal çıkışı, ISO 9000: 2001 sertifikalı üreticilerden yüksek kaliteli yağlama nipelleri, rekabetçi fiyatlarla Almanya'da imal edilmiş mallar, küçük VPE'lerde şeffaf kapaklı plastik kutular içinde benzersiz ve kaliteli paketleme, yüksek esneklik, üreticiler ile en iyi bağlantılar sayesinde özel modelleri bile kısa sürede temin etme.

 4. ATS ELECTRO-LUBE EUROPE

  Birleşik Krallık

  ATS ELECTRO-LUBE otomatik yağlama sistemleri neredeyse her endüstriyel uygulama için uygundur, piyasadaki en güvenilir sistem olduğu kanıtlanmıştır. Sanayide 35 yıldan bu yana sadece güvenilirlikte değil, basınç, güvenlik, çalışma sıcaklığı aralığı ve dayanıklılık hususlarında da liderlik etmiş bulunmaktayız. Kendinden güvenli bir yağlayıcı olan ELECTRO-LUBER, çok yönlülük, güvenilirlik ve dayanıklılıkta da 1 numaradır. ATEX patlama tehlikesi bulunan alanlar için sertifikalı, 10 m derinliğe kadar su geçirmez olup herhangi bir elektro-kimyasal yağlayıcı için (-40°C ile +55°C arasında bulunan en iyi çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ATS elektro-mekanik yağlama sistemleri, birçok farklı uygulamadan üstündür. Piyasaya 100 bar'ın üzerinde basınç sağlayan en güçlü otomatik gres tabancaları ile 200 barlık en güçlü otomatik yağlayıcıları sunmaktayız. Bu, tek bir birimin azami 12 yağlama noktası veya yatağa kadar hizmet verebilmesini sağlar ve merkezi yağlama ile karşılaştırıldığında inanılmaz derecede ekonomik bir seçenek sunar.

 5. SS.LUBAC SCHMIERTECHNISCHE ANLAGEN & PRODUKTE GMBH

  Avusturya

  SS.LUBAC SCHMIERTECHNISCHE ANLAGEN & PRODUKTE GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Ischl, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. RAASM S.P.A.

  İtalya

  RAASM S.P.A., yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pnömatik sistemler ve aletler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Pnömatik sistemler ve aletler, Yağlama - Makineler ve sistemler, aşındırıcı akışkanlar için pompalar, Sıvıların dozajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cassola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME

  Almanya

  BALKENHOFF SCHMIERSYSTEME, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Yağlama - Makineler ve sistemler, sulama hortumu makarası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grevenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AYMAKSAN AYLA MAKINA SANAYI A.Ş

  Türkiye

  AYMAKSAN AYLA MAKINA SANAYI A.Ş, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için tesisat ve aletler, farmasötik laboratuarlar için cihazlar, ağırlık dolguları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Almanya

  SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - makine ve sistemler, Soğutma ve yağlama pompaları, Yağlama - makine ve sistemler, Soğutma ve yağlama pompaları, rulmanlar için gres sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FRITSCHE ZENTRALSCHMIERUNG

  Almanya

  FRITSCHE ZENTRALSCHMIERUNG, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kakenstorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JUNIOR PLAST S.R.L.

  İtalya

  JUNIOR PLAST S.R.L., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. garaj donanımları, ulaşım araçları yardımcı hizmetleri için tesisat ve ekipmanları, Pompa aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limbiate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MB-ZENTRALSCHMIERTECHNIK GMBH

  İsviçre

  MB-ZENTRALSCHMIERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Zeihen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. POMAC LUB SERVICES

  Belçika

  Pomac Lub-Services 30 yılı aşkın bir süreden beri yağlama teknikleri alanında dünyaca ünlü üreticilerle sürdürdüğü işbirliği sayesinde (gresörlüklerden otomatik yağlama yağı ve gres yağı yağlama ünitelerine varıncaya kadar, sıkıştırılmış hava şebekeniz için gerekli her şey...) çok düzgün işleyen bir işletmedir. Ana faaliyet konumuz: Otomatik gresörlükler, bant ve tabla yağlama, merkezi yağlama, zincir yağlama, mikro-yağlama, yağ damlalıkları, püskürtmeyle yağlama.

 7. GESFLUID

  İspanya

  GESFLUID, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yağlama ve gresleme sistemi tesisler ve cihazlar, diyaframlı pompalar, pnömatik pompalar, yağlama tesisatı montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gijón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. KLAUS-PETER SOHM SCHMIERSTOFFTECHNIK E.K.

  Almanya

  KLAUS-PETER SOHM SCHMIERSTOFFTECHNIK E.K., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Offenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALTEA SRL - DRY LUB SYSTEM

  İtalya

  ALTEA SRL - DRY LUB SYSTEM, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kokil kalıpta döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monticelli Brusati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INFRALYTIC GMBH

  Almanya

  INFRALYTIC GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Marburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CODAITEC - GRAISSAGE CENTRALISÉ

  Fransa

  CODAITEC - GRAISSAGE CENTRALISÉ, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Courtry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KAA-EUROPA GMBH

  Almanya

  KAA-EUROPA GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gresler, endüstriyel, Endüstriyel yağlar, Yağlama - Makineler ve sistemler, Gresler, endüstriyel, yağlar, Endüstriyel yağlar, Yağlama - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wipperfürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LECHEVALIER CAEN

  Fransa

  LECHEVALIER CAEN, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yağlama ve gresleme sistemi tesisler ve cihazlar, endüstriyel gereçler, mekanik transmisyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hérouville St Clair, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. POWER LUBE CONTROL SRL

  Belçika

  POWER LUBE CONTROL SRL, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. telekumanda ve telekontrol ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SATCO SYSTEM ANALYSIS TECHNOLOGY GMBH

  Avusturya

  SATCO SYSTEM ANALYSIS TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hallwang, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. OMPI SRL

  İtalya

  OMPI SRL, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. litre gösterimli sayaçlar, pnömatik pompalar, pompa grupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borzano Di Albinea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TRIBOSERV GMBH & CO. KG

  Almanya

  TRIBOSERV GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağlama ve gresleme sistemi tesisler ve cihazlar, merkezi yağlama sistemi pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geldersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. DOSING & PUMPS SRL

  İtalya

  DOSING & PUMPS SRL, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pozza Di Fassa, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz