• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağlama aletleri

Sonuçlar

Yağlama aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Türkiye

 2. PEDRO,PETROLEIROS E COMPANHIAS PETROLÍFERAS+344 EMPRESAS

  Portekiz

  PEDRO,PETROLEIROS E COMPANHIAS PETROLÍFERAS+344 EMPRESAS, yılında kurulan ve Yağlama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. petrol çıkarma konusunda danışmanlık, petrol sondaları, petrol platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guarda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. SALTEL INDUSTRIES

  Fransa

  SALTEL INDUSTRIES, yılında kurulan ve Yağlama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bruz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. RISBRIDGER LTD

  Birleşik Krallık

  RISBRIDGER LTD, yılında kurulan ve İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama aletleri, Esnaflar, Yağlama aletleri, Esnaflar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redhill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. VALTOR OFFSHORE A/S

  Danimarka

  VALTOR OFFSHORE A/S, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yağlama aletleri, Yağlama aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esbjerg N, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VESTBASE AS

  Norveç

  VESTBASE AS, yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yağlama aletleri, Yağlama aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kristiansund N, Norveç 'de bulunmaktadır.

 2. LUKOIL PETROLEUM LTD

  İsviçre

 3. BERGEN GROUP ROSENBERG AS

  Norveç

 4. AVICOMP SERVICES AG

  İsviçre

 5. OSIRIS

  Fransa

 1. TOTAL E&P NORGE AS

  Norveç

 2. ASPIRE OIL SERVICES LIMITED

  Birleşik Krallık

 1. POMPES JAPY

  Fransa

  Verified by europages badge

  1850'den beri dizel, yağ, solvent ve su transferi için yarı döner manuel pompa üreticisi olan JAPY Pompaları, patlayıcı ortamlar da dahil (ATEX direktifi) sıvı transferinde ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda uzmanlığını ve bilgisini hizmetinize sunuyor. JAPY Pompalar, ister paslandırıcı, ister viskoz veya yanıcı olsun, sıvıları aktarma sorununuza en verimli çözümü bulmak için eksiksiz bir pompa ve aksesuar yelpazesi sunar: Pnömatik pompalar- Elektrikli pompalar- Hidrolik pompalar- AD Blue pompaları- Lift pompaları-Motorlu pompalar-Emme kitleri-Filtrasyon-Hortumlar-ATEX metreler- Hortum makaraları-Kontrol kutuları-Püskürtme tabancaları-Dozaj ayarlayıcılar- Bidonlar - Rakorlar... Sektörler: Enerji - Denizcilik - Tarım-gıda - Kimyasallar - Denizcilik. JAPY Pompaları ayrıca, besleme ve acil durum ihtiyaçlarını karşılamak için elektrikli ve manuel pompalarla donatılmış setler sunar: KALİTE - VERİMLİLİK - DAYANIKLILIK

 2. ANCOTECH

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1996 yılında kurulan Ancotech, dünya çapında çeşitli şirketlere hizmet vererek yağlama sistemleri ve teknikleri konusunda lider bir uzman olarak ortaya çıkmıştır. Ünlü Lincoln Industrial'ın ithalatçısı/bayisi olarak, şu anda SKF adı altında faaliyet gösteren marka ile güçlü bir ortaklık geliştirdik. Odak noktamız, müşterilerimiz için üretim verimliliğini artırmak ve enerji ve bakım maliyetlerini azaltmaktır. Otomatik yağlama sistemleri ve bileşenleri konusunda uzmanlaşan Ancotech, iyi stoklanmış depomuz ve verimli Anoctech web mağazamız aracılığıyla hızlı çözümler sunar. SCC sertifikalı profesyonellerden oluşan özel servis ekibimiz, merkezi yağlama sistemleri için sorunsuz kurulumlar ve sürekli bakım sağlar. Ancotech, bakım, revizyon ve yenilenmiş bileşenler sunan son teknoloji test ve onarım tesisleri işletmektedir. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla, işletmelerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için pratik çözümler ve uzman tavsiyeleri sunuyoruz.

 3. ISKUR MAKINA - MELIH KALKAN

  Türkiye

 4. EFRAPO

  Fransa

  EFRAPO, yılında kurulan ve Mekanik transmisyon - bileşenler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, askeri endüstri için ürün ve aksesuarlar, tamir atölyeleri için yağlama ve kayganlaştırma maddeleri için aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. NYDEGGER SAS

  Fransa

  NYDEGGER SAS, yılında kurulan ve Endüstriyel yağlama ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. tamir atölyeleri için yağlama ve kayganlaştırma maddeleri için aletleri, gres tabancaları ve yağlama pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colmar, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. EVERQUIP GARAGE EQUIPMENT LTD

  Birleşik Krallık

  EVERQUIP GARAGE EQUIPMENT LTD, yılında kurulan ve Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fren kontrol aletleri, sıkıştırılmış gaz tesisatı, tamir atölyeleri için yağlama ve kayganlaştırma maddeleri için aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. LUBRIQ A/S

  Danimarka

  LUBRIQ A/S, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yağlayıcılar, tamir atölyeleri için yağlama ve kayganlaştırma maddeleri için aletleri, yağlama ve gresleme sistemi tesisler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silkeborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 8. TECHNOTRANS ESPAÑA

  İspanya

  TECHNOTRANS ESPAÑA, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gres tabancaları ve yağlama pompaları, tamir atölyeleri için yağlama ve kayganlaştırma maddeleri için aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ROYAL SERVICE EQUIPMENTS

  Türkiye

  ROYAL SERVICE EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Araç bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tamir atölyeleri için yağlama ve kayganlaştırma maddeleri için aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. PRESSOL S.R.L.

  İtalya

 3. STRATSON LOGISTICS EUROPE

  Hollanda

  SWEPCO yetkili acentesi. SWEPCO, 1933 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren ve kaliteli yağlar üreten bir kuruluştur. “Energy Star® Partner” ibaresini ürünlerinde kullanmaya hak kazanmış dünyanın ilk ve tek makine yağı üreticisidir. SWEPCO yağlarının üstünlükleri aşağıdaki referanslarla onaylanmıştır: * En uzun kullanım ömürlü yağ; Yağ tüketiminde azalma; Çalışma sıcaklıklarında düşüş; Daha düşük aşınma; Kullanılması gereken yağlayıcıların çeşitlerinde azalma, stok yönetiminin daha kolay olması; Enerji tüketiminde azalma. Ayrıca STRATSON, gres tabancaları, yağ pompaları, otomatik gresleme sistemleri, vd... gibi yağlamayla ilgili tüm düzenek, alet ve avadanlıkları sağlamaktadır. Gider optimizasyonu analizlerinin ücretsiz yapılması. Bunun anlamı SWEPCO yağlayıcılarını daha kullanmaya başlamadan bile önce toplam giderlerde ulaşabileceğiniz azalma hakkında bir fikir sahibi olacaksınız demektir. Farkı yaşamak için tek bir programı uygulamanız gerekiyor: Ürünlerden sadece birini denemeniz. Sağlanan katma değerden ve giderlerden yapılan tasarruftan memnun olmadınız mı? Şu andaki yağlama giderlerinden daha fazlasını ödememiş olursunuz. Ayrıntılı bilgi için lütfen başvurunuz.

 4. TECHNIDIS DOCKS MARITIMES

  Fransa

  1920 den bu yana Saint-Nazaire de yer alan DOCKS MARITIMES “TECHNIDIS” in en önemli uğraşları en geniş memnuniyetleri karşılamak ve müşterilerine verilen hizmetlerin en iyisini vermektir. Grup Socoda üyesi, bağımsız grup Fransa genelinde 650 satış noktası gücünde. DOCKS MARITIMES " TECHNIDIS " piyasa lideri olan üretici ortaklardan, aşağıdaki alanlarda daha etkili yenilikçi ürünleri müşterilerine geniş malzeme paleti sunmaktadır: Alet takımı, pnömatik, lehim, keskin alet, zımpara, kaldırma, EPI, cıvatalık, yağlama, yapıştırma. DOCKS MARITIMES "TECHNIDIS" müşterileri ister «Büyük Cirolu» şirketler, ister KOBİ veya müteahhit ya da esnaf olsunlar, bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmış en iyi fiyatlarda hizmet çözümleri sunmaktadır. DOCKS MARITIMES TECHNIDIS, endüstriyellerin hizmetine sunulmuş yüksek performanstır.

 5. METRESAN ÖLÇÜ ALETLERI SAN TIC AS

  Türkiye

 6. ERTEKNIK MAKINA TAKIM EL ALETLERI TIC AS

  Türkiye

 7. YANIK KARDESLER MAKAS KESIÇI ALETLERI SAN LTD STI

  Türkiye