• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağlama makineleri

Sonuçlar

Yağlama makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. L.+ G. BECK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  UNIOELER L.+G. Beck GmbH yağ ve yağlama cihazlarının üreticisidir. Firma 1961 yılında aile şirketi olarak kurulmuş ve hızlı bir şekilde yağlama tekniği ürünleri için "Geliştirme – Üretim – Ticaret" alanlarında "ilk adreslerden" biri haline gelmiştir. Günümüzde ürün yelpazesi içerisinde minimum miktarlı yağlama cihazları (alışılmış emülsiyonlu sirkülasyon yağlamasından uzak olan birçok alanda), manuel ve elektrikli damlalıkları, diğer üretim parçaları, dişli çark pompaları, piston pompaları, merkezi yağlama sistemleri, yağ hazneleri, basınçlı hazneler V2A – V4A, seviye ayarlayıcısı, farklı tahrik sistemleri ile yağ verici, yağlama nipeli, yağ seviyesi göstergesi ve yağ gözleri. UNIOELER, en farklı uygulama alanlarında dahi uygun çözümler arayacak ve sunacak konumdadır. Kullanıcının ihtiyacına yönelik olduğu kadar çevre dostu olan ve yasa koyucunun şartlarını dikkate alan çözümler.

 2. GÜLERSAN LUBRICATION EQUIPMENT

  Türkiye

 3. UNIL LUBRICANTS

  Belçika

  Unil Lubricants NV 100 yüzyıldan daha uzun süredir edinmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimiyle, yağlayıcı maddeler, motor yağları, transmisyon yağları, hidrolik yağları, gresler, metal işleme akışkanları ve spreyler üreten güvenilir bir kuruluş olarak tanınmaktadır. 500'den fazla yüksek kaliteli üründen oluşan serisiyle Unil Lubricants, genel endüstri, otomotiv, tarım ve ulaşım sektörlerinden müşterilerinin tüm gereksinimleri, beklentilerini ve taleplerini karşılamaktadır. Unil Lubricants, kurumsal bünyesindeki laboratuvarı sayesinde sürekli bir kalite garantisi sunmaktadır.

 4. CARDOTECH BROSSERIE INDUSTRIELLE

  Fransa

  CARDOTECH BROSSERIE INDUSTRIELLE, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama makineleri, Endüstriyel fırçalar, Fırça kılavuz ruloları, Yağlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte-Hélène, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. COMPRAR ACEITE DE OLIVA VIRGEN EXTRA , VENTA

  İspanya

  COMPRAR ACEITE DE OLIVA VIRGEN EXTRA , VENTA, yılında kurulan ve Yağlama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlenmemiş ekstra zeytinyağı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaén, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. WERNER SEEBURGER E. K.

  Almanya

  WERNER SEEBURGER E. K., yılında kurulan ve Yağlama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tahta - koruyucu ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laupheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. METROPA ROTTERDAM

  Hollanda

  METROPA ROTTERDAM, yılında kurulan ve Yağlama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. motor yağları, Endüstriyel yağ, Antijel katkılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berkel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. MACARONESIA SOLUTIONS

  İspanya

  MACARONESIA SOLUTIONS, yılında kurulan ve Yağlama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Las Palmas, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. KAJO-CHEMIE, CHEMISCHE UND MINERALOELHALTIGE PRODUKTE, GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  KAJO-CHEMIE, CHEMISCHE UND MINERALOELHALTIGE PRODUKTE, GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama makineleri, Endüstriyel yağlama ürünleri, Yağlama makineleri, Endüstriyel yağlama ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anröchte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RENÉ SCHUBER HANDELSVERTRETUNG DER FIRMA MAHR GMBH

  Avusturya

  RENÉ SCHUBER HANDELSVERTRETUNG DER FIRMA MAHR GMBH, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama makineleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar, Yağlama makineleri, Petrol yakıtları ve katkı maddeleri, Petrol, Dizel yakıtlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. MECGI S.R.L.

  İtalya

  MECGI S.R.L., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama makineleri, yaş toz emme tesisatları, Yağlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altavilla Vicentina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CEMRE OTOMASYON ELEKTROMEKANIK KALIP MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  CEMRE OTOMASYON ELEKTROMEKANIK KALIP MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, yılında kurulan ve Yağlama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler, Garajlar ve servis istasyonları- ekipman ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. COS - MEK S.N.C.

  İtalya

  COS - MEK S.N.C., yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama makineleri, Yağlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monteforte D'alpone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PEKA-CHEMIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  PEKA-CHEMIE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama makineleri, Yağlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anröchte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VEKO OYL EOOD

  Bulgaristan

  VEKO OYL EOOD, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama makineleri, Yağlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruse, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. AIR TECHNIK INHABER: ALFRED MATHES

  Almanya

  AIR TECHNIK INHABER: ALFRED MATHES, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yağlama makineleri, Yağlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Friedrichsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIRU ÕLITÖÖSTUS

  Estonya

  VIRU ÕLITÖÖSTUS, yılında kurulan ve Yağlama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kohtla-Järve, Estonya 'de bulunmaktadır.

 6. VIMAGAS - COMERCIO DE GAS E LUBRIFICANTES, LDA

  Portekiz

  VIMAGAS - COMERCIO DE GAS E LUBRIFICANTES, LDA, yılında kurulan ve Yağlama - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağlama makineleri, Yağlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Infias Gmr, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. EUROACEITES SA

  İspanya

 8. OLEOEUROPA SOCIEDAD ANONIMA.

  İspanya

 1. DELFIN DUCH S A

  İspanya

 2. NORDIC LUBRICANTS A/S

  Danimarka

 3. RO-CLEAN DESMI A/S

  Danimarka

 4. OIL PLANT

  Rusya

 5. PRESSOL S.R.L.

  İtalya

 6. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BESER KİMYA, özel kimyasallar alanında üretim yapan ve hizmet veren firma olarak; yağlayıcı katkılar(mineral yağ katkıları), metal işleme sıvıları, özel emülgatör paketleri, nişasta tutkalı reoloji değiştiricileri, otomotiv kimyasalları, mineral yağ ve silikon yağı emülgatörleri, silikonlu ve silikonlu olmayan ve mineral yağlı köpük kesiciler, oleokimyasallar, tekstil proses yağları ve katkıları, ahşap koruma ve küf önleyiciler, antifriz ve ısı transfer sıvıları için OAT ve IAT korozyon inhibitörleri, hidrolik fren sıvısı, aşınma önleyici katkılar, özel ve genel esterler üretmekteyiz. Özellikle aşağıdaki ürünlerde uzmanız; - Bor yağı emülgatör paketi, - Harman yağı ve kone yağı emülgatör paketi, - Pamuk toplama solventi emülgatör paketi, - Örgü yağı emülgatör paketi, - Antifriz ve ısı transfer sıvıları için inhibitörler, - Dot 3 ve dot 4 hidrolik fren sıvısı inhibitör paketi, - Yarı sentetik metal işleme sıvıları, - Defoamer ve antifoam ürünleri çeşitli sektörler için, - Ahşap koruma, küf önleme ürünleri...

 7. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalıp ve döküm ürünleri için güçlü ayırıcı malzemeler, ayırıcı maddeler, lastik püskürtme çözeltileri, temizleyiciler ve ek ürünlerin imalatı konusunda 50 yılı aşkın tecrübeye sahibiz. Uzmanlığımız; geliştirdiğimiz ve imal ettiğimiz ürün yelpazesi ile sınırlı değildir. Çeşitli sektörlerdeki ilgili üretim süreçlerini tanımaktayız ve müşterilerimize hem yüksek kaliteli ürünleri daha verimli üretme hem de işletme maliyetlerini düşürme konusunda yardımcı olmaktayız.

 8. ANCOTECH

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1996 yılında kurulan Ancotech, dünya çapında çeşitli şirketlere hizmet vererek yağlama sistemleri ve teknikleri konusunda lider bir uzman olarak ortaya çıkmıştır. Ünlü Lincoln Industrial'ın ithalatçısı/bayisi olarak, şu anda SKF adı altında faaliyet gösteren marka ile güçlü bir ortaklık geliştirdik. Odak noktamız, müşterilerimiz için üretim verimliliğini artırmak ve enerji ve bakım maliyetlerini azaltmaktır. Otomatik yağlama sistemleri ve bileşenleri konusunda uzmanlaşan Ancotech, iyi stoklanmış depomuz ve verimli Anoctech web mağazamız aracılığıyla hızlı çözümler sunar. SCC sertifikalı profesyonellerden oluşan özel servis ekibimiz, merkezi yağlama sistemleri için sorunsuz kurulumlar ve sürekli bakım sağlar. Ancotech, bakım, revizyon ve yenilenmiş bileşenler sunan son teknoloji test ve onarım tesisleri işletmektedir. Müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla, işletmelerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için pratik çözümler ve uzman tavsiyeleri sunuyoruz.

 9. SDT ULTRASOUND SOLUTIONS

  Belçika

  Verified by europages badge

  SDT ULTRASOUND SOLUTIONS, yılında kurulan ve Endüstriyel bakım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, Sızıntı detektörleri, ultrasonlar, ültrason arıza detektörleri, ultrasonlu sensörler, Yağlama - Makineler ve sistemler, Sızıntı detektörleri, gaz kaçağı detektörleri, Basınçlı hava kaçak dedektörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. NEW SWAN

  Hindistan

  Verified by europages badge

  NEW SWAN, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, takım çantası arabaları, Yağlama - Makineler ve sistemler, çekiç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludhiana, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz