• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yakıt enjeksiyon sistemleri

Sonuçlar

Yakıt enjeksiyon sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. GEO-NEGOCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  GEO-NEGOCE, yılında kurulan ve Dizel motorlar için yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Otomobil, kamyonlar, şantiye makineleri için filtreler, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, endüstriyel motorlar için sökülebilir parçalar, Caterpillar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitrolles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TECHNOMAKS ONUR KOMSUOGLU

  Türkiye

  Geleceğin teknolojisine yön vermeyi amaçlayan, idealleri olan dinamik bir ekipten oluşmaktayız. Fikirlerimizin insan hayatına yararlı olması için istikrar ve prensipli bir gayreti kendimize misyon edindik. Technomaks’ın ilk hedefi önce Türkiye'de ardından tüm dünyada çalışmalarından söz ettiren ve geleceğin teknolojisine yön veren bir firma olmaktır. İnsan yararına olan her teknolojide Technomaks imzasını göreceksiniz.

 3. STARDEX OY LTD

  Finlandiya

  STARDEX OY LTD, yılında kurulan ve Yakıt enjeksiyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dizel motorlar için common rail sistemi, dizel motorlar için enjektör pompası sistemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Helsinki, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 4. ATAKUL ENDUSTRI YEDEK PARCA SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  ATAKUL ENDUSTRI YEDEK PARCA SAN VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve Yakıt enjeksiyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel motoru - enjeksiyon pompa ve malzemesi, dizel motorlar için enjektör pompası sistemi, elektronik enjeksiyon tamiri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. KS DIESELS LTD

  Hindistan

  KS DIESELS LTD, yılında kurulan ve Yakıt enjeksiyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zıpkınlar, enjeksiyonlu motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rajkot, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SIA SNE SERVISS

  Latviya

  SIA SNE SERVISS, yılında kurulan ve Yakıt enjeksiyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 2. EMTRONIX

  Lüksemburg

  EMTRONIX, yılında kurulan ve Yakıt enjeksiyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. enjeksiyonlu motorlar, elektronik enjeksiyon kurulumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanem, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 3. EIRALE CARLO

  İtalya

  EIRALE CARLO, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alba, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. AQUA-THERMO S.R.O.

  Çek Cum.

  AQUA-THERMO S.R.O., yılında kurulan ve Pistonlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yakıt enjeksiyon sistemleri, Pompalar, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 4 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. DETEQ S.R.L.

  İtalya

  DETEQ S.R.L., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quinzano D'oglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. JOSEF BÜCKER VERMÖGENS GMBH & CO. KG

  Almanya

  JOSEF BÜCKER VERMÖGENS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yakıt enjeksiyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Dizel motorlar için yedek parçalar, Yakıt, petrol ve dizel ekonomik sistemleri, Dizel motorlar için yedek parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOTORPAL, A.S.

  Çek Cum.

  MOTORPAL, A.S., yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Test ekipmanları, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Test ekipmanları, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jihlava , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. CONFORTI LEARCO & C. ( S.N.C. )

  İtalya

  CONFORTI LEARCO & C. ( S.N.C. ), yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. PASQUETTO F.LLI S.N.C.

  İtalya

  PASQUETTO F.LLI S.N.C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MARCHI SERVICE DI MARCHI FABIO & C. S.N.C.

  İtalya

  MARCHI SERVICE DI MARCHI FABIO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castiglione Delle Stiviere, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MARTINI CARMINE

  İtalya

  MARTINI CARMINE, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakıt enjeksiyon sistemleri, Dizel motorlar, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Dizel motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frosinone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. CENTRO DIESEL DI FEOLI PAOLO & C. S.N.C.

  İtalya

  CENTRO DIESEL DI FEOLI PAOLO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civitavecchia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TRINACRIA DIESEL SRLS

  İtalya

  TRINACRIA DIESEL SRLS, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. OMPI DI MOTTARAN S.R.L.

  İtalya

  OMPI DI MOTTARAN S.R.L., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. OPEN SYSTEM

  Ukrayna

  OPEN SYSTEM, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yakıt enjeksiyon sistemleri, Kontrol ve ayar cihazları, elektronik işlemciler, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Kontrol ve ayar cihazları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Khmelnytskyi, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. GUARNIERI E BABINI DI BABINI GIOVANNI E C. S.N.C.

  İtalya

  GUARNIERI E BABINI DI BABINI GIOVANNI E C. S.N.C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TYNE ELECTRO DIESEL LIMITED

  Birleşik Krallık

  TYNE ELECTRO DIESEL LIMITED, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yakıt enjeksiyon sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newcastle Upon Tyne, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. EURODISEL DI CRUCCU ALDO & C S.A.S.

  İtalya

  EURODISEL DI CRUCCU ALDO & C S.A.S., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Gavino Monreale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SERIATE REVISIONI S.N.C. DI ASSI GIANCARLO & LONGHI CHRISTIAN

  İtalya

  SERIATE REVISIONI S.N.C. DI ASSI GIANCARLO & LONGHI CHRISTIAN, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seriate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ISOLA DIESEL DI MOLINARI CORRADO

  İtalya

  ISOLA DIESEL DI MOLINARI CORRADO, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isola Della Scala, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. DIESEL POWER DI LUPICCIO GIUSEPPE

  İtalya

  DIESEL POWER DI LUPICCIO GIUSEPPE, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruffano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. PIPPIA GIUSEPPE E C.

  İtalya

  PIPPIA GIUSEPPE E C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oristano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FRATELLI ROCCO DI ROCCO ALDO E C. S.N.C.

  İtalya

  FRATELLI ROCCO DI ROCCO ALDO E C. S.N.C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piove Di Sacco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. V.I.P. DIESEL CENTER S.N.C. DI VALZANO ANDREA IERACI GIROLAMO E PIARDI LU

  İtalya

  V.I.P. DIESEL CENTER S.N.C. DI VALZANO ANDREA IERACI GIROLAMO E PIARDI LU, yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TURATI & LIVRAGHI DI TURATI GIANCARLO & LIVRAGHI MASSIMO S.N.C.

  İtalya

  TURATI & LIVRAGHI DI TURATI GIANCARLO & LIVRAGHI MASSIMO S.N.C., yılında kurulan ve Motorlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Yakıt enjeksiyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rozzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz