• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yangınla mücadele - ekipman ve sistemler

Sonuçlar

Yangınla mücadele - ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. LIVA GROUP ELECTRIC ELECTRONIC CONSTRUCTION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Liva Grup, Türkiye'nin İzmir merkezli lider paratoner sistemleri üreticisi ve uygulayıcısıdır. Bilgili ve uzman ekibimizle 4000 m2 kapalı alan ve 2500 m2 açık alana yayılan tesislerimizde faaliyet göstermekte ve ürünlerimizin %97'sini kendi bünyemizde üretmekteyiz. Ürün gamımızda yıldırımdan korunma sistemleri, aktif paratonerler, Franklin çubukları, Faraday kafes tipi yıldırımdan korunma sistemleri, eşpotansiyel çubukları ve yıldırımdan korunma ekipmanları ile birlikte termokaynak tozları ve kalıpları bulunmaktadır. Kurulduğumuz 2000 yılından bu yana Elektrik Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Otomasyonla ilgili danışmanlık, projelendirme, taahhüt ve mühendislik hizmetleri sunmaktayız. Geçmişimiz, LIVA GROUP LTD. olarak tüzel kişiliğimizi kazandığımız 2004 yılına dayanıyor. İlk faaliyet yılımızda aplikasyon projeleri yapmaya odaklandık ve elektrik sektörüne yönelik üretim yapmak üzere AR-GE ve Tasarım Departmanı oluşturduk. Ardından Türk Patent Enstitüsü Marka Dairesi Başkanlığı aracılığıyla ürünlerimiz için LIVA markamızı tescil ettirdik. İlgili kurumlardan onay/belge almış Liva markalı geniş ürün portföyümüzle gurur duyuyoruz. Vizyonumuz, olağanüstü hizmet ve ürün kalitesi sunarken ilerlemeye ve yenilik yapmaya devam etmektir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. ZAPP-ZIMMERMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZAPP-ZIMMERMANN olarak 25 yıldan uzun süredir özellikle kablo, boru ve kombi bölümleme ile yangın koruma derz contaları alanlarında uzmanlaşmış, yenilikçi yangın koruma sistemleri sunuyoruz. Kalitesini kanıtlamış ürün yelpazemizin yanı sıra PU yangın koruma köpüğünden alevle şişen özel biçimli parçalar ve örneğin. yüksek binalar, tüneller, gemiler ve raylı taşıtlar için silikon ve akrilik parçalar da üretiyoruz. Geniş yangın koruma sistemi ürün paletimizde her uygulama için doğru ürünü bulabilirsiniz, tüm ürünlerimizle ilgili deneyimlere dayanan montaj ve kullanım bilgileri mevcuttur. Özel bir alet olmadan hızla ve kolayca işlenen ve yeniden kullanılabilen özel biçimli parçalar sayesinde, ister geçici ister kalıcı olsun tüm sistemlerimiz binalarınızın ömrü boyunca size hizmet edecektir. Toz ve elyaftan tamamen arındırılan ürünler her bina alanında kullanılabilir. Bina yangın koruması alanında uzun yıllara dayanan deneyimimizden ve bilgi birikimimizden faydalanın!

 3. IEP TECHNOLOGIES GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  IEP TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Olten, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. SCHLENTZEK & KÜHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHLENTZEK & KÜHN GMBH, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ML-BRANDSCHUTZ INH. MARKO LINDNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  ML-BRANDSCHUTZ INH. MARKO LINDNER, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Halle (saale), Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  TROYEX EXPROOF EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Patlamaya dayanıklı - Ekipmanlar, Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler, Acil durum ve güvenlik aydınlatmaları, elektrik malzemeleri, alevlenme önler lambalar, alevlenme önler malzemeler, Patlamaya dayanıklı - Ekipmanlar, patlamaya dayanıklı özel montaj işleri, tutuşmaz elektrik tesisatı için mengeneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. FUKA FEUERSCHUTZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FUKA FEUERSCHUTZ GMBH, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kirchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BTR BRANDSCHUTZ-TECHNIK UND RAUCHABZUG BERLIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BTR BRANDSCHUTZ-TECHNIK UND RAUCHABZUG BERLIN GMBH, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WKSB RHEIN-MAIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WKSB RHEIN-MAIN GMBH, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Plant construction for process engineering, Ses yalıtımı konstrüksiyonları, termik koruma, cephe kaplama, ısı yalıtımları, Filtreleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gelnhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ITB BRANDSCHUTZTECHNIK UNNERSTALL

  Almanya

  Verified by europages badge

  ITB BRANDSCHUTZTECHNIK UNNERSTALL, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Melle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FIRE RISK ENGINEERING INH. MARTIN ENGELSKIRCHEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIRE RISK ENGINEERING INH. MARTIN ENGELSKIRCHEN, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuss, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SICHERHEITSTECHNIK KLUG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SICHERHEITSTECHNIK KLUG, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Niddatal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ABS SICHERHEITSTECHNIK VERTRIEBS- UND SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABS SICHERHEITSTECHNIK VERTRIEBS- UND SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mainz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. B-S-TECHNIC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  B-S-TECHNIC GMBH, yılında kurulan ve Yangınla mücadele - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Durmersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OZASLAN BOWSER TRAILERS

  Türkiye

  Bugün, Özaslan Tank Sanayi 2012 yılında taşındığı Ketenci Organize Sanayi bölgesinde 1200m² kapalı alan ve 1400m² açık alan olmak üzere toplam 2600m² alanda, uzman kadrosuyla imalat faaliyetlerine devam etmektedir. Bu süreçte, kullandığı ekipman ve teknolojiyi sürekli modernize ederek ürettiği ürünleri Türkiye’nin 54 ili ve Dünyada 9 ülkeye hizmetine sunmaktadır. Referans listesi her geçen gün artamaya devam eden Özaslan Tank Sanayi genişleyen ürün portföyü ve ihtiyaca özel tasarım ve çözümleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretebilmektedir. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen makine parkı, teknik imkânları ve uzman kadrosu ile tarım makineleri imalatında büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmüştür. Özaslan Tank Sanayi üretimine standart getirmek ve kalitesini arttırmak amacıyla 2010 yılında CE belgesi, Hizmet yeterlilik belgesi, TSE ve Tip Onay belgesini almış ve bu çerçevede üretimine devam etmektedir.

 4. ZEN TEKNIK MAKINA MÜH.

  Türkiye

  Zen Teknik Mühendislik, 03.01.2023 tarihinde Gaziantep’te kuruldu. Endüstriyel tesislerin teknik tesisat ihtiyaçlarına yönelik ürün tedariği yapmaktayız. Vana grupları, yangın söndürme sistemleri, buhar kapanları, pompalar, plakalı eşanjörler, ölçüm enstrümanları, fittings malzemeleri, borular, vana ceketleri ve yalıtım malzemeleri, sızdırmazlık ekipmanları, seviye göstergeleri, örgülü metal hortumlar ve kompansatörler gibi ana başlıklar altında hizmet vermekteyiz.

 5. PARITET-RK

  Rusya

  Paritet-RK, fotolüminesan film, yapışkan bant, laminasyon tabakaları, iç mekan tahliye işaretleri ve sinyal panelleri ve panoları, fotolüminesan işaretçiler ve tahliye planları, fotolüminesan güvenlik işaretleri ve benzeri ürünleri üreten ışıklı bant üreticisidir. Üretici, sıhhi düzenlemelere ve GOST 2015 ve GOST 2009 standartlarının hükümlerine tam olarak uyan FES-24 filmi üretmektedir. Paritet-RK, 2013 yılından bu yana fotolüminesan ürünlerin üreticisidir, şirket film, bant ve levha, satış sonrası servis desteği ve danışmanlık sunmaktadır. Otomatik süreçler ve sürekli üretim, şirketin tüm dünyada tam zamanında teslimatları garanti etmesini sağlar. Paritet-RK'nın güvenlik ürünleri, İSG ve yangından korunma faaliyetlerinde bulunan şirketler tarafından yüksek talep görmektedir. Arkadan yansıtmalı güvenlik işaretleri yer altı tesislerinde etkilidir, fotolüminesan işaretler, işyeri aydınlatmasının acil olarak kapatılması durumunda karanlıkta etkilidir.

 6. SME INNOVATIONS LLC

  Rusya

  SME Innovations LLC şirketi elektrik panosu, 19 inç kabin, kablo kanalı ve priz gibi ortamlarda otomatik yangın söndürme için yenilikçi ürünler sunmaktadır. Yangından korunma ekipmanlarının söndürücü maddesi, cihazın içinde sıvı halde bulunan bir gazdır. Bu yenilikçi ürünlerin avantajları: 5 yıla kadar bakım gerektirmez, Akım beslemesi gerekmez, Elektrik kesintisinden etkilenmez, 35 kW'a kadar elektrikli ekipmanların voltajı, A, B, E yangın sınıflarında etkilidir, İnsan ve ekipman için güvenlidir, - 40°С ile +60°С arasında geniş uygulama imkanı. Sanayi binaları, alışveriş merkezleri, kamu binaları, yeraltı mekanları, apartmanlar veya özel konutlar için yangın önleme sistemleri olarak kullanılabilen yangın söndürücüler sunuyoruz. Yenilikçi otomatik yangın söndürme sistemimiz yangını önleyerek sizi ve ekipmanınızı kurtarır. Yangın söndürme gazı - MSDS, uygunluk belgesi.

 7. SAVAL

  Hollanda

  Yangın güvenliği sizin işinizin ana konusu değildir. Hatta ilk önceliğiniz bile olmayabilir. Bununla birlikte nasıl olduğuyla ilgili kaygılanmadan en iyi korumayı edinmek istersiniz çünkü bunlar yasal zorunluluktur. İşte biz tam da bu işi yapıyoruz! Kendimiz istediğimizden değil, ancak müşterilerimiz için gerekli olduğundan. Sadece yangın söndürücü satarak değil, aynı zamanda çözümler sunarak. Sadece bakımını yağıp bırakarak değil aynı zamanda müşterilerimizin kaygılarını ortadan kaldırarak. YANGINI TANIYORUZ. GÜVENLİĞİ TANIYORUZ. SİZİ TANIYORUZ.

 8. ELPADOOR YANGIN GUVENLIK SISTEMLERI

  Türkiye

  ELPA 1985 yılında başlayan üretim yolculuğuna her geçen gün kaliteli hizmet, teknoloji ve tecrübe katarak yoluna devam etmektedir. ELPA bugün geldiği noktada 2500m2 üretim tesisinde yangın dolabı ve yangın kapısı imalatı yapmakta olup, istihdamıyla hem ülke ekonomisine katkı sağlayan hem de sektöründe üretim aşamasında yön verici firma durumuna gelmiştir.1999 yılında yangın dolabı kapsamında Türkiye’de ilk TS EN 671-1 belgesi alan firma ünvanına sahip olan ELPA kalite ilkesini ISO 9001 ile belgelendirmiştir. Ayrıca yangın dolabı sektöründe CE standartlarında üretim yaptığını belgeleyen öncü firmalardan biri olmuştur.2000’li yılların başında yangın kapısı üretimine de başlayan firmamız , yine kalitesini ISO 3008 ve EN 1634-1 standartlarına uygun olarak yaptırdığı test raporlarıyla kanıtlamıştır. Uluslararası akreditasyona sahip test laboratuvarlarında, EN 1634-1/2/3 ve BS 476/22 Standartlarına uygun test sertifikalarına sahip ELPADOOR yangın kapıları, bütünlük ve yalıtım kategorilerinde ihtiyaçları tam olarak karşılar. Yangın dayanım konusunda çeşitli ebatlara ve niteliklere sahip kapılarımız projeleriniz için en iyi çözüm önerisi sunacaktır. ELPADOOR olarak, projelerinizde başlangıçtan bitişe kadar üretim ve hizmette mükemmel kaliteyi savunuyoruz.

 1. FIRESTOPSYSTEMS INTERNATIONAL

  Hollanda

  Yangın geciktirici kaliteli ürünlerin ihracı ve dağıtımı ve yeni ürünlerin geliştirilmesi, FSS International’ın temel iş faaliyetleridir. Yangına dayanıklı ürünler önde gelen üreticiler tarafından satın alınmaktadır. Fransa, Almanya, İspanya ve Portekiz’de ticari ortaklar bulmakla ilgilenmekteyiz: Ateşe dayanıklı ürünler lider üreticilerden alınmaktadır.Ateşe dayanıklı havalandırma, şişkin Ateş Damperleri, Ateşe Dayanıklı Hava Transfer Izgaraları, Ateşe Dayanıklı Genişleyen Köpük, Ateşe dayanıklı havalandırma valfleri için Fransa, Almanya, İspanya ve Portekiz'de ticari partnerler arıyoruz.

 2. DOST GÜVENLIK TEKNOLOJILERI LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Dost Teknoloji Yangın ve Güvenlik Sistemleri olarak, değişen ve sürekli gelişen teknolojiyi size DOST yaparak güvenli, kalıcı ve huzurlu yarınlar için ihtiyaçlarınıza hızlı, yetkili ve uzman kadrosuyla uzun vadeli, yerli ve uluslararası standartlar dahilinde farklı ve kalıcı çözümler uretir. DOST GUVENLiK TEKNOLOJiLERi Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik ve NFPA başta olmak üzere, uluslararası standartlara uygun sistem çözumleri, muhendislik hizmetleri, profesyonellik anlayışı ve onaylı (UL, FM, VDS, ULC, LPCB, EN ) urun gamı ile yangından korunma sistemlerinde siz degerli muşterilerimizin hizmetindedir. 2007 yılında yola çıkan şirketimiz, uzun mesleki tecrübesiyle kısa sürede sektorün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Şirketimiz sondürme sistemleri basta olmak üzere, Klima ve Havalandırma sistemleri ile beraber yangından korunma sistemlerinde anahtar teslim komple uygulamalar yapmaktadır.

 3. MARAMARA YANGIN GUVENLIK SISTEMLERI

  Türkiye

  İmalat, Yangın Güvenlik Yönetimi Prosedürlerinin Tüm Alanlarında Proje Uygulama Danışmanlık ve eğitim Marmara Mekatronik “Yangını Engelleme (Fire Prevention) “ ve “Yangından Korunma (Fire Protection) “ süreçlerinin tüm basamaklarında yetkin ve lisanslı personeli ile hizmet vermektedir.NFPA standartları uygunluğunu da bünyesinde bulundurduğu personeli ile sağlamaktadır.Sözkonusu bütün hizmetlerin başlangıcından sonuna kadar tüm süreçlerini NFPA uzmanı ile denetlemekte ve hizmet teslimi aşamasında ulusal ve uluslararası tüm standartları içeren bir kaliteyi hedeflemektedir. Yangın algılama ve ihbar sistemleri• Sulu söndürme sistemleri• Köpüklü söndürme sistemleri• Gazlı ve tozlu söndürme sistemleri• Köpüklü söndürme sistemlerine ait ekipmanlar ve imalatı (Indicator, Lans, Jet Sprey Nozul, Mobil Köpük Aracı, Köpüklü Yangın Dolabı)• Alternatif Söndürme Sistemleri• Yangın Pompaları• Yangın Hidrant Hatları• Yangın Dolapları• Yangın Kapıları• Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Sistemleri• Duman

 4. TUPAS YANGIN SONDURME CIHAZLARI

  Türkiye

  Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları ve Yangın Algılama Sistemleri kurulduğu 1983 yılından bugüneTürkiye'nin en köklü ve en güvenilir firmalarını, kurum ve kuruluşlarını portföyünde bulunduran; sektörünün en bilinen firması olmaya devam etmektedir.Yangın söndürme cihazları, yangın algılama sistemleri, otomatik söndürme sistemleri, yangın dolapları, davlumbaz söndürme sistemleri gibi birçok yangından önleyicikonuda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.Yangınla mücadelede Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları7/24 hizmetinizdedir.Deneyimli ekibimiz, geniş filomuz ile yıllardır sizlerin tercihi olmaktan şeref duymaktayızFirmamız 25 Mayıs 2003 tarihinde ISO 9001 : 2000 Kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır.Tüpaş Yangın Söndürme Cihazları olarakdavlumbaz söndürme sistemleri ve yangın algılama sistemleri alanında da Türkiye'nin sektöründe köklü firmalarınınçalışmalarını yapmaktayız.Günden güne büyüyen portföyümüzle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

 5. BAUMERT (GROUPE GORGÉ)

  Fransa

  Alüminyum ve çelik doğrama camlı yangın kapıları konusunda lider olan BAUMERT Fransız şirketi, binalarda yangın güvenliği için gerekli olan düzenleyici gereksinimleri karşılamak konusundaki uzmanlığını sunmaktadır. Çalışma & Tasarım - İmalat - Montaj. Kapı sistemleri & siloları alanında Avrupa lideri olan Baumert şirketi, çeşitli sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

 6. COVALEX

  İspanya

  1991 yılından beri yangın söndürücü dolum makineleri üreticisi. Makine onarımı. Dünya çapında dağıtım. Her tip söndürücü, satışı, dolumu ve bakımı. Tedarikçi : söndürücüler, söndürücü bakım malzemesi ve duman detektörleri. Söndürücü dolumu. Yangın önleme donanımı projesi.

 7. ARTON PRIVATE COMPANY

  Ukrayna

  ARTON yangın alarmları ve korunma cihazları konusunda tasarım, imalat ve pazarlama yapmaktadır (konvansiyonel fotoelektrik duman ve ısı birleşik detektörleri, manuel yangın butonları, yangın alarm ve söndürme kontrol panelleri, vb.). Şirket, ürün serisini sürekli olarak genişletmektedir. Tüm ürünler patentlidir ve bazıları CE onaylıdır.

 8. EXTINTORES VALLE - UNIÓN SL

  İspanya

  Yangın söndürücü imalatçı ve toptancıları, yangın söndürücü kurulumu ve bakımı : yangın söndürücü, CO2 yangın söndürücü, otomatik yangın söndürücü, tekerlekli yangın söndürücü, manometre, valf, halka, yangın hortumu ucu, mühürler, duvar askısı, yangın örtüsü, ayak, araç desteği, kapaklı kutu, kum kovası, askılı dolap, PVC dolap, ikili dolap, Kimyasal ABC tozu, güvenlik yeleği, CO2 taşıma arabası

 9. EXTHA IBERICA INVERSIONES S.L.

  İspanya

  EXTHA yangın önleyici pasif koruma konusunda uzman bir gruptur : Kaplamalar, plakalar, ateş kesici kutular, duman ve havalandırma çıkarma boruları. Ürünlerimizi kendimiz tasarlayıp üretiyoruz. Esas faaliyetimiz pasif koruma tasarımı, şantiye ve piyasanın gitgide artan gereksinimlerine ve yönetmeliklerine uyan teknik çözüm buluşudur. Ürün ve sistemlerimiz tasarımcılarıyız.

 10. EUROVENTEST OÜ

  Estonya

  Yangından koruma ve güvenlik sistemleri. Yangından koruma sistemleri: duman ve ısı egzoz sistemleri, yangın alarm sistemleri, destek güvenlik sistemleri. Estetik bina ince işçilik sistemleri: doğal gün ışığı ile aydınlatma, güneşten gölgeleme. İklim kontrolü: ısı geri kazanımı, doğal havalandırma. Ses yalıtımı.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yangınla mücadele - ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.338 Şirketler