• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar

Sonuçlar

Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar - Ithalat/Ihracat

 1. STOPARTS LTD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2012 yılında kurulan STOparts, Türkiye'deki üreticilerden ve bayilerden her türlü iş makinaları ve ekipmanları için yedek parça tedarik eden bir firmadır. Bugün pazarın hem toptan hem de perakende segmentlerinde çeşitli alanlarda 120'den fazla üreticiyle çalışıyoruz. Özel ekipmanlar, inşaat ve tarım makineleri için yedek parça konusunda işbirliği yaptığımız tüm yedek parça üreticileri, çok kaliteli ürünler üretmektedir. Avrupa, Amerika ve Asya'da birçok ülkeye ihracat yapmaktayız. Bugün kamyon, özel ekipman, iş makinesi ve tarım ekipmanları için yedek parça ve aksam tedarik etme imkanına sahibiz. Ayrıca isteğiniz üzerine sizin için her türlü yedek parçayı üretebiliriz. Uzmanlık alanımız: Stoparts, her türlü iş makinaları için toptan ve perakende yedek parça tedarikinde SORS markası altında faaliyet göstermektedir. Özel ekipman yedek parçalarının zamanında teslimi şirketimizin temel misyonudur. Şu ağır ekipman üniteleri ve sistemleri için aksamları bizden sipariş edebilirsiniz: -Dingiller ve diferansiyeller; -Motorlar (içten yanmalı motorlar (ICE)) ve elektrikli motorlar; -Soğutma sistemleri; -Hidrolik sistemler; -Transmisyonlar (şanzımanlar); ayrıca daha pek çok ürünü web sitemizde keşfedebilirsiniz! Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SV-ZERSPANUNGSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  SV-ZERSPANUNGSTECHNIK, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Übach-Palenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DECI GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DECI GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Gemiler - Cihazlar ve ekipmanlar, Deniz motorları, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Elektrik - Dağıtım sistemleri, Transformatörler, konvertörler, redresörleri/doğrultmaçları, Elektrikli motorlar ve parçalar, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quickborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GLOBAL RESOURCE S.R.O

  Slovakya

  GLOBAL RESOURCE şirketi, traktörler için yedek parça tedarik etmektedir: Virgülle ayrılmış marş motoru türleri, markaları, markaları listesi. Mtz 82 marş motoru, Belarus marş motoru jeneratör yükleyici hatz motor, perkins marş motoru, hatz marş motoru, mtz 320 marş motoru mtz 80 marş motoru, MTZ vitesli marş motoru, mtz marş motorları, marş motoru vitesi, Tatra marş motoru, Zetor marş motoru, Zetor Traktör, belarus traktör, zetor, hatz, mtz, tatra, perkins, belarus, magneton, balkankar

 5. ING. ERICH WIMBERGER

  Avusturya

  ING. ERICH WIMBERGER, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rohrbach-Berg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COMBUSTION AND FLOW SOLUTIONS GMBH

  İsviçre

  COMBUSTION AND FLOW SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zürich, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. AKG THERMOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Almanya

  AKG THERMOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hofgeismar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAT CAMS

  Belçika

  CAT CAMS, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kam milleri, düzeltilmiş gereçler, Dövme biyel kolları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wommelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA

  Portekiz

  SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri el aletleri, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, Metal işleri el aletleri, transmisyon variatörü, Hız değiştiriciler ve düşürücüler, endüstriyel redüktörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mealhada, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. MOTORENREVISIE MARRECAU

  Belçika

  MOTORENREVISIE MARRECAU, yılında kurulan ve Taşıt onarım atölyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Pistonlu motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Silindir başları, Pistonlu motorlar, siperlik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint Eloois Winkel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. DECKERS MOTORENREVISIE

  Belçika

  DECKERS MOTORENREVISIE, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Taşıt onarım atölyeleri, Gazlı motorlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Taşıt onarım atölyeleri, benzinli motorlar, Gazlı motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. IDE SERVICE

  Belçika

  IDE SERVICE, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, Enjeksiyon pompaları ve sistemleri, enjektör test ekipmanları, motor enjektörleri, otomobil sökülebilir parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. OEM TOPLINE ROMANIA

  Romanya

  OEM TOPLINE ROMANIA, yılında kurulan ve Beton hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Dizel motorlar için yedek parçalar, İnşaat - makineler ve malzemeler, Mekanik kürekler, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Dizel motorlar için yedek parçalar, İnşaat - makineler ve malzemeler, Mekanik kürekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. HENNLICH-HCT GMBH

  Almanya

  HENNLICH-HCT GMBH, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sankt Ingbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MOTOSHOPITALIA

  İtalya

  MOTOSHOPITALIA, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, akü, Motosiklet aksesuarları, Moped yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Settimo Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. ANTWERP DIESEL PUMPS

  Belçika

  ANTWERP DIESEL PUMPS, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Musluklar ve valfler, İçten yanmalı motorlar için supaplar, Pompalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Musluklar ve valfler, İçten yanmalı motorlar için supaplar, Pompalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deurne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LAMPAR S.R.L.

  İtalya

  LAMPAR S.R.L., yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal fırçalar, elektrik motorları fırçalar, Metal fırçalar, Endüstriyel fırçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ANGLO BELGIAN CORPORATION

  Belçika

  ANGLO BELGIAN CORPORATION, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motorlar, motor parçaları, Metal körük birleştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. R DIESEL SRLS

  İtalya

  R DIESEL SRLS, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, motor enjektörleri, motor enjeksiyon pompası, Çikolata endüstrisi için kalıplar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salerno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. EURO-REC

  Belçika

  EURO-REC, yılında kurulan ve Taşıt onarım atölyeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, hidrolik bileşenler, hassas mekanik işlemeler, Otomobil - bileşenler ve mekanik parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Couillet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AMR

  Belçika

  AMR, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, motorlar ve çalıştırmalar, elektrikli motor bakımı, dişli kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alken, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Almanya

  ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Metalurji ve Demir çelik sanayi - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberstaufen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ATEX NSR MOTORSPORTTEAM GMBH

  Almanya

  ATEX NSR MOTORSPORTTEAM GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Prießnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MB ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Almanya

  MB ENGINEERING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, sac işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dürbheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HALO EUROPE

  Belçika

  HALO EUROPE, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. motor bujileri, motorlu taşıtlar için bujiler, otomobil sökülebilir parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zoutleeuw, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL

  İspanya

  CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL, yılında kurulan ve Deniz motorları sektöründe faaliyet gösteren bir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, dizel motorlar, enjeksiyonlu motorlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigo - Pontevedra, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. GROSEMANS REVISIE

  Belçika

  GROSEMANS REVISIE, yılında kurulan ve Taşıt hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıt onarım atölyeleri, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Taşıt onarım atölyeleri, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, motorlu taşıtlar için motorlar, motor montajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kermt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MICHAEL KRÜGER

  Almanya

  MICHAEL KRÜGER, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Motor radyatörleri, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beeskow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FINK & BLIESE GMBH

  Almanya

  FINK & BLIESE GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Deniz motorları, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Otomobiller, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Deniz motorları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SAVAS GMBH

  Almanya

  SAVAS GMBH, yılında kurulan ve Yanmalı motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Elektrikçilik işleri, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı, Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Elektrikçilik işleri, İnşaat ve mühendislik danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yanmalı motorlar- kısımlar ve parçalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.464 Şirketler