• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapı bina için beton ve yığma ürünler maddeler

Sonuçlar

Yapı bina için beton ve yığma ürünler maddeler - Ithalat/Ihracat

 1. FAMENNE BETONS

  Belçika

  Verified by europages badge

  FAMENNE BETONS, yılında kurulan ve Kullanım için hazır beton sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, beton sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marche-En-Famenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BITTORF & BAHLL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BITTORF & BAHLL GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KKS KUNSTSTOFF KABELSCHÄCHTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  KKS KUNSTSTOFF KABELSCHÄCHTE, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEBRÜDER HEISSERER, HOLZVERARBEITUNG, GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBRÜDER HEISSERER, HOLZVERARBEITUNG, GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Prem, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HINDEN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  HINDEN AG, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gipf-Oberfrick, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACO AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ACO AG, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Netstal, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. LANGELOH BETONWERK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LANGELOH BETONWERK GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ellerbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. POROSIT-BETONWERKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  POROSIT-BETONWERKE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Felsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. JOSEF SCHAPPELWEIN GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  JOSEF SCHAPPELWEIN GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eggendorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. BETON FRAGAPANE

  Belçika

  Verified by europages badge

  BETON FRAGAPANE, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton katlar, Beton lento, beton, Beton katlar, inşaat malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatelet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. OCKERMÜLLER BETONWAREN GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  OCKERMÜLLER BETONWAREN GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenlebarn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. OTEP

  Fransa

  OTEP SA ve AMAS ön gerilmeli beton sanayisi için teknoloji ve malzeme konusunda uzman 2 şirkettir. OTEP ön gerilmeli beton ürün teknolojisinde yüksek uzmanlığı ve hakimiyeti ile bilinen bir şirkettir. Şirket öngerilmeli beton ürünler imalat fabrikaları kurmaktadır: İnce kirişler, prekast döşeme plakaları, kalın kirişler ve yapı elemanları, boşuklu döşeme plakaları, aydınlatma direkleri, elektrik direkleri (D, E, THT..), fizibilite etüdünden tesis kurulumu ve «anahtar teslimi» hizmete almaya ya da siparişe durumunda personel eğitimine, teknik destek ve satış sonrası hizmetlere varıncaya kadar. OTEP teknolojisi ve malzemeleri, geliştirilmiş, güvenilir ve dayanıklı öngerilmeli ürünlerin uluslararası standartlara uygun yüksek performanslı beton kullanımıyla ekonomik üretimini sağlamaktadır. Özel malzemeler üretim ve bakım atölyesi AMAS 1972 yılından beri hizmetinizdedir.

 1. STAYCONCRETE GMBH

  Almanya

  İş alanımızın ne olduğunu zaten "stayconcrete“ adımızdan anlaşılıyor: Günlük yaşamda faydalı olmasının yanı sıra kalıcı değere de sahip, ilham veren beton mobilyalar. Bu hedefe erişmek için tasarım kavramları ile etkili formları ve en iyi işlevselliği mükemmel bir şekilde bütünleştiriyoruz. stayconcrete mobilyaları benzersiz bir yüzey yapısına sahiptir ve her türlü tarza -tamamen arzu edildiği şekilde -uydurulabilir. Özel betonumuzu, ya tek başına veya diğer kaliteli malzemelerle beraber işleyerek kaliteli mobilyalar haline getiririz. Ayrıca beton çok yönlü bir malzeme olduğundan, her ayrıntısı ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde uyarlanabilir. Bileşenler seri üretimden çıksa da : stayconcrete mobilyaları, onları parlattığımızda, tamamladığımızda ve tarafınızda monte ettiğimizde defalarca elimizden geçer. Kalıba dökülen malzemenin tüm ayrıntıları onu benzersiz kılar. Betonla daima somut olarak.

 2. GRIS CLAIR

  Fransa

  GRIS CLAIR Fransa'da ısı yalıtımı, kaba inşaat ve dış ortam düzenlemeleri için yenilikçi ürünler, dekorasyon elemanları ve beton bloklar üreten bir imalatçıdır. 1952 yılında faaliyete geçen ve Doubs ilinin Mathay bölgesinde yer alan Gris Clair işletmesi, çevreyi korumaya ciddi bir özen göstererek, estetik ve uzun ömürlü dış ortam düzenleme çözümleri tasarlamakta ve üretmektedir. İhtiyacınız ne olursa olsun : Kamu hizmet yapıları ve kaba inşaatlar için ayrı parçalar halinde beton bloklar, dış cephe kaplamaları için beton bloklar, ELCO işlemli beton bloklar veya beton çiçek Blokları

 3. CHAUX DE CONTERN

  Lüksemburg

  Kaba inşaatlar için beton inşaat malzemeleri (blok, briket) imalat ve toptan satış firması, inşaat mühendisliği (borular, menholler, kanalizasyon, kaldırım kenar taşları, geotekstil) ve çevre düzenlemeleri (kaldırım taşları, karolar). Chaux de Contern şirketi geniş bir bölgenin tüccar ve müteahhitlerinin en önemli malzeme sağlayıcısıdır. İşletmenin ürün yelpazesi katalogda bulabileceğiniz 1200'ün üzerinde üründen oluşmaktadır. Ürünlerimiz yalnızca profesyonellere satılmaktadır (Bayındırlık işletmeleri ve malzeme tüccarları).

 4. BLOQUERAS GAGO

  İspanya

  Beton blok ve diğer prefabrike ürünler üreten makinelerin uzmanı : kaldırım taşı, bordürler, taşlar, borular, levhalar. Prefabricados Bloquera Gago S.L. tank üretimi sabit makinelerini, aynı zamanda üretim zincirini tamamlayan diğer ürünleri tasarlar ve üretir, kurutma ve stoklama dahildir ; tamamen veya kısmi olarak otomatikleştirilen makineler. Şirket beton santralinden özel sonlandırma (sırlı, cilalı, taşlı, vs.) makinelerine kadar her işi gerçekleştirir.

 5. REMEI BALTICA OÜ

  Estonya

  Beton katkı maddeleri üretimi ve satışı. Beton renklendirme ve güçlendirme maddeleri üretimi ve satışı. Beton laboratuar hizmetleri: Beton karışımlarının formüle edilmesi ve testi. Ticari markalar: REBAcolor, Carboxyment, Darkodour. MR Janar Joona, Yönetim Kurulu Üyesi, Satış Müdürü GSM 372 5156805

 6. AGLOU - CIMENTOS, LDA - BÉTON PRÉFABRIQUÉ

  Portekiz

  AGLOU - CIMENTOS, LDA - BÉTON PRÉFABRIQUÉ, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Prefabrik beton sanayisi, çimentodan prefabrik monobloklar, çimento tüpler, yol döşemeleri için beton bloklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ortigosa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. MINERALIT - MINERALGUSSWERK LAAGE GMBH

  Almanya

  MINERALIT - MINERALGUSSWERK LAAGE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçe mobilyaları, Merdiven basamakları, balkonlar, Bahçe mobilyaları, kurutucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. COLLINET GRES & BETON

  Belçika

  COLLINET GRES & BETON, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler, Yapı malzemeleri, Bacalar/şömineler için dahili kullanım amaçlı kemerler, Beton lento, Beton prefabrik öğeleri, Yapı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wandre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SAFRALIOTIS

  Yunanistan

  SAFRALIOTIS, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beton fosseptikler, şömine sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, n.mixaniwna-thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 2. ANRIN GMBH

  Almanya

  ANRIN GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Anröchte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PLASCORE GMBH & CO KG

  Almanya

  PLASCORE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waldlaubersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALBO TÜREN GMBH

  Almanya

  ALBO TÜREN GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ense, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. UBUILDER GROUP

  Beyaz Rusya

  UBUILDER GROUP, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 6. LABORATOIRES FAMA

  Belçika

  LABORATOIRES FAMA, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alleur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. LAUTERBACH WARTUNGSSERVICE GMBH

  Almanya

  LAUTERBACH WARTUNGSSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Seybothenreuth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BECK GMBH

  Almanya

  BECK GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Rappenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. INNOTEC BAU GARDELEGEN GMBH

  Almanya

  INNOTEC BAU GARDELEGEN GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gardelegen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. LASSE-BETON GMBH

  Almanya

  LASSE-BETON GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Querfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yapı bina için beton ve yığma ürünler maddeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.518 Şirketler