• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapı bina için motorlu el aletleri

Sonuçlar

Yapı bina için motorlu el aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. METFIX GROUP

  Kazakistan

  Verified by europages badge

  METFIX GROUP vida, dübel, ankraj, bağlantı elemanları, kelepçe, çivi, montaj köpüğü, dolgu macunu vb. tedarik etmektedir. Bağlantı elemanlarımız tüm inşaat ve endüstri dallarında ve küçük ev onarımlarında kullanılır. Tüm ürünlerimiz kalite sertifikalarına sahiptir. Stokta 2500'den fazla ürünün sürekli kullanılabilirliğini sunuyoruz. Her müşteriye bireysel yaklaşım. Ücretsiz sevkiyat ve 20.000 USD'den başlayan siparişler için taksitli ödemeler.

 2. IPS - INDUSTRIAL PIPING SERVICE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  IPS - INDUSTRIAL PIPING SERVICE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Burghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Duş bölümleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Banyo aksesuarları, Banyo dolapları, Banyo - mobilyalar ve aksesuarlar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Duş bölümleri, banyo dolabı ve havalandırmaları, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. TECHNIDIS DOCKS MARITIMES

  Fransa

  1920 den bu yana Saint-Nazaire de yer alan DOCKS MARITIMES “TECHNIDIS” in en önemli uğraşları en geniş memnuniyetleri karşılamak ve müşterilerine verilen hizmetlerin en iyisini vermektir. Grup Socoda üyesi, bağımsız grup Fransa genelinde 650 satış noktası gücünde. DOCKS MARITIMES " TECHNIDIS " piyasa lideri olan üretici ortaklardan, aşağıdaki alanlarda daha etkili yenilikçi ürünleri müşterilerine geniş malzeme paleti sunmaktadır: Alet takımı, pnömatik, lehim, keskin alet, zımpara, kaldırma, EPI, cıvatalık, yağlama, yapıştırma. DOCKS MARITIMES "TECHNIDIS" müşterileri ister «Büyük Cirolu» şirketler, ister KOBİ veya müteahhit ya da esnaf olsunlar, bireysel ihtiyaçlarına uyarlanmış en iyi fiyatlarda hizmet çözümleri sunmaktadır. DOCKS MARITIMES TECHNIDIS, endüstriyellerin hizmetine sunulmuş yüksek performanstır.

 5. I GAS DIRECT

  Birleşik Krallık

  I GAS DIRECT, yılında kurulan ve Kamp sobaları ve lambaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yapı/bina için motorlu el aletleri, Isı tepkimeli kaplama, ikram servisi, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sunderland, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LIEBHERR-MIETPARTNER GMBH

  Almanya

  LIEBHERR-MIETPARTNER GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ludwigshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HKL BAUMASCHINEN AUSTRIA GMBH

  Avusturya

  HKL BAUMASCHINEN AUSTRIA GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wiener Neudorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. METALMAN ENGINEERING

  İrlanda

  METALMAN ENGINEERING, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lamalar, polisaj makinaları taşlama diskleri, tencereler, hareketli zeminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Waterford, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 4. NORDJYSK LIFT - ODENSE

  Danimarka

  NORDJYSK LIFT - ODENSE, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Asansör, Asansör sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odense Sø, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. INGOLD & BURGERT GMBH

  Almanya

  INGOLD & BURGERT GMBH, yılında kurulan ve Elektrik mühendisliği el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı/bina için motorlu el aletleri, Sanayi cila makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Sanayi cila makineleri, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Kaza önleme - Maddeler/ürünler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freiburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FREITAG WERKZEUGE UND INDUSTRIEBEDARF GMBH

  Almanya

  FREITAG WERKZEUGE UND INDUSTRIEBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Elektrik mühendisliği el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için motorlu el aletleri, Zımpara diskleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Atölye mobilya ve tertibatları, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Zımpara diskleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Atölye mobilya ve tertibatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INGCO

  Romanya

  INGCO, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yapı/bina için motorlu el aletleri, Endüstriyel aletler, Elektrikli aletler, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Endüstriyel aletler, Elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarasau, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. BAUDELET MATERIELS

  Fransa

  BAUDELET MATERIELS, yılında kurulan ve Motorsuz el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşınabilir aletler, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Taşınabilir aletler, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hazebrouck, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PRODICLEAN

  Fransa

  PRODICLEAN, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, kumlama makinaları, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Larroque, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. GITANA UAB

  Litvanya

  GITANA UAB, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Klaipedos R., Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. TOOLBOX HIRE LTD

  Birleşik Krallık

  TOOLBOX HIRE LTD, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Edinburgh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. DEKOR PUHB

  Polanya

  DEKOR PUHB, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yapı/bina için motorlu el aletleri, zımpara makinaları, manuel elektrik aletleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pozna?, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. SC BB COM CONSULTATIV SRL

  Romanya

  SC BB COM CONSULTATIV SRL, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Pompalar, aletler, ekipmanlar, Pompalar, Freze aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. ETABLISSEMENTS BAISE

  Belçika

  ETABLISSEMENTS BAISE, yılında kurulan ve Genel çelikler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel Hırdavat, Madeni inşaat malzemeleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Endüstriyel Hırdavat, Madeni inşaat malzemeleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Endüstriyel bakım - ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boussu, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. COMPTOIR DE MATERIAUX

  Belçika

  COMPTOIR DE MATERIAUX, yılında kurulan ve Madeni inşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kendin Yap için motorlu el aletleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri, binalar için hırdavat malzemeleri, Kendin Yap için motorlu el aletleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chenée, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. IHR HANDELS GMBH

  Almanya

  IHR HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik mühendisliği el aletleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Elektrik mühendisliği el aletleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bersenbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DWITH.DK

  Danimarka

  DWITH.DK, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yıkım müteahhitleri, Çini ve kaldırım döşeme işleri yapan firmalar, Yıkım müteahhitleri, Çini ve kaldırım döşeme işleri yapan firmalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herlufmagle, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 3. M. TEEVAN HIRE CO LTD

  Birleşik Krallık

  M. TEEVAN HIRE CO LTD, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. GRAMA-TRADE, EXPORT-IMPORT-TRANSIT GMBH

  Avusturya

  GRAMA-TRADE, EXPORT-IMPORT-TRANSIT GMBH, yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çatı kaplama materyalleri, Boyalar ve cilalar, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Alüminyum levha ve bantlar, Çatı kaplama materyalleri, Boyalar ve cilalar, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Alüminyum levha ve bantlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graz-Neuhart, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. LOCATOU

  Belçika

  LOCATOU, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. el aletlerinin kiralanması, kiralık kimyasal tuvaletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seraing, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. NIENHAUS & THIELKES GMBH

  Almanya

  NIENHAUS & THIELKES GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel elmaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Araçların onarımı için motorsuz el aletleri, Elektrik mühendisliği el aletleri, Elektrikli el matkapları, Yapı/bina için motorlu el aletleri, Araçların onarımı için motorsuz el aletleri, Elektrik mühendisliği el aletleri, Elektrikli el matkapları, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rhede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VALEITALY

  İtalya

  VALEITALY, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Perugia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. AEG POWERTOOLS

  Hollanda

  AEG POWERTOOLS, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, DORDRECHT, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. JOSEF SCHNURRER GMBH & CO. KG

  Almanya

  JOSEF SCHNURRER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için motorlu el aletleri, Yapı/bina için motorlu el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiden i.d.OPf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WYPOZYCZALNIA NADARZYN KONRAD GOLIAN

  Polanya

  WYPOZYCZALNIA NADARZYN KONRAD GOLIAN, yılında kurulan ve Yapı/bina için motorlu el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. betoniyer kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nadarzyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yapı bina için motorlu el aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

407 Şirketler