• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapı bina ve genel işler için hammaddeler

Sonuçlar

Yapı bina ve genel işler için hammaddeler - Ithalat/Ihracat

 1. RVG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ticaret - Değerlendirme - İmha Ocak 2001'de Dinslaken'de kurulan RVG mbH, katı ve sıvı yan ürünlerin, enerji taşıyıcıların, ikame redüksiyon maddelerinin, kimyasalların ve atıkların ticareti konusunda uzmanlaşmış ve uluslararası olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Özellikle günümüzde dünyada mevcut olan ve maliyeti yüksek hammaddelerin kullanımında sorumlu davranmak büyük önem arz etmektedir. Endüstri ile sıkı bir işbirliği içerisinde çalışarak endüstriyel yan ürünlerin ve atıkların etkin biçimde kullanımı ve bu alandaki olanakların geliştirilmesi konusunda sürekli çaba harcıyoruz. Bulduğumuz çözümler hem çevreye faydalı hem de ekonomik olarak verimli bir imha veya örn. yeniden değerlendirme ile müşterilerimize artı değer sağlamaktadır.

 2. STROBEL QUARZSAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  135 yılı aşkın Strobel Quarzsand deneyimi. Uzun yıllara dayanan bir gelenek. Yatırım yapma isteğimiz ve yenilik yapma tutkumuz sayesinde gelecekteki zorluklarla da başa çıkacağız. Tüm nesiller şirketin geleceğine sürekli yatırım yapma isteğiyle, şirketin uzun geçmişinde başarılı bir gelişmenin temellerini atmıştır. Kuvars kumunun sürekli artan kullanım seçenekleri, uzun vadeli güvenli ham madde yataklarımız ve yüksek ürün kalitesi, önümüzdeki zamanlara iyimser bakmamızı sağlıyor. Kendini işine adamış ve yüksek nitelikli çalışanlar tarafından hayata geçirilen yeni fikirlerle, gelecekte de müşterilerimizin isteklerini karşılamaya devam edeceğiz. Bu şekilde şirketin başarısını uzun vadede güvence altına almak, işleri korumak ve yenilerini yaratmak istiyoruz.

 3. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 4. SBF WASSER UND UMWELT NIEDERLASSUNG DER GHC GERLING HOLZ & CO. HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SBF WASSER UND UMWELT NIEDERLASSUNG DER GHC GERLING HOLZ & CO. HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HERMANN OTTO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERMANN OTTO GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fridolfing, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SARKÖZY DICHTSTOFFWERK OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SARKÖZY DICHTSTOFFWERK OHG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Freigericht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KONRAD ENSSNER OHG BAUSTOFFE ERBAU TRANSPORTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  KONRAD ENSSNER OHG BAUSTOFFE ERBAU TRANSPORTE, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wilhermsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HOFFMANN TRAPEZBLECHE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOFFMANN TRAPEZBLECHE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Nordhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HORST WINKLER MONTAGEBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HORST WINKLER MONTAGEBAU GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wöllstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KUHN BAUZENTRUM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KUHN BAUZENTRUM GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Triefenstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VILLEROY & BOCH AG, VERTRIEB HOTEL & RESTAURANT, VERTRIEBSLEITUNG DEUTSCHLAND

  Almanya

  Verified by europages badge

  VILLEROY & BOCH AG, VERTRIEB HOTEL & RESTAURANT, VERTRIEBSLEITUNG DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mettlach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROKRET GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROKRET GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Waghäusel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WIRTH NATURSTEIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIRTH NATURSTEIN GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lohr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WIKA ISOLIER- UND DÄMMTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIKA ISOLIER- UND DÄMMTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ingolstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MHI NATURSTEIN & BAUSTOFFSERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MHI NATURSTEIN & BAUSTOFFSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wächtersbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SAND - KÖRNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAND - KÖRNER GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Erlangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BERNHARD JÄGER BETONWERK GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERNHARD JÄGER BETONWERK GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mengen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JOWA BETONWERK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOWA BETONWERK GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Leutershausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. WEBER BETONWERKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WEBER BETONWERKE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ippesheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ANTON SCHNEIDER 5. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANTON SCHNEIDER 5. GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HEIM KIESWERK NOBITZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEIM KIESWERK NOBITZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nobitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FTO FERTIGTEILWERK OBERMAIN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FTO FERTIGTEILWERK OBERMAIN GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marktzeuln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. DIART DÄMMSTOFFE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIART DÄMMSTOFFE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Friedberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANHYDRITEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANHYDRITEC GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberursel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HELMUT KÄLBERER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELMUT KÄLBERER GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Süßen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KNAPP-MATEX

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNAPP-MATEX, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Krefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MARMOR- UND GRANITWERK HEMMERICH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARMOR- UND GRANITWERK HEMMERICH GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barsbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BAUCHEMIE RÖSSLER E.K. INH. HOLGER RÖSSLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAUCHEMIE RÖSSLER E.K. INH. HOLGER RÖSSLER, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Königsee-Rottenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. TRANSPORTBETON KÜHNER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRANSPORTBETON KÜHNER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SAMET KALIP A.S.

  Türkiye

  Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş., 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 3000'i aşkın ürün çeşidi ve 44 yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar sektöründe öncülüğünü korumaktadır. SAMET A.Ş., 32.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 80.500 m²’lik bir alanda en son teknolojiyle donatılmış modern ve yüksek kapasiteli üretim tesislerinde 1.350 çalışana sahiptir. SAMET AR-GE Enstitüsü 130 kişilik mühendis kadrosu ile inovasyon ve tasarım odaklı üretim yömtemleri geliştirerek sektöre yön vermektedir. İç pazarda 500'ü aşkın aktif bayi, A.B.D., Rusya, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan, Slovenya ve Çin ağırlıklı olmak üzere beş kıtada toplam 110 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla SAMET A.Ş., Türkiye’de ve dünyada mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen markasıdır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendiren SAMET, sürekli daha iyiye ulaşma hedefi ve çevre bilinciyle, global pazarda sektörün en büyük oyuncuları arasında yer almaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yapı bina ve genel işler için hammaddeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

13.824 Şirketler