• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapı bina vinçleri

Sonuçlar

Yapı bina vinçleri - Ithalat/Ihracat

 1. DEAL LEVAGE

  Fransa

  Verified by europages badge

  DEAL LEVAGE, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, kablolu kaldırma, sanayi zincirleri, halatlar, sanayi için kablolar, kablo, kaldırma aksesuarları, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kaynaklanacak kaldırma halkası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gémenos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. PIANA GRU

  İtalya

  Verified by europages badge

  PIANA GRU, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için kule vinci sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cazzago San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CORCAN S. L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  CORCAN S. L., yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Vinç bakımı, Vinç onarımı, Gezer köprülü vinçler, Tek raylı vinçler, Gezer vinç, Çift kirişli vinçler, Atölye vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Esteve Sesrovires-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ERSET PLATFORM

  Türkiye

  Erset Platform, 1986 yılında üretim hayatına azim ve aşkla başlayan Set Makine’nin tescilli markasıdır. İlerleyen yıllarda giderek büyüyen ve kendini geliştiren Set Makine, şirketleşme sürecine girmiş ve adını Set Platform Makine İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirmiştir. Üretim hayatının ilk yıllarında, ülkemizin ihtiyaç duyduğu birçok sektöre ait makine ve yedek parça imalatı yapan Set Makine, daha sonra hızla gelişen ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak ve dışa bağımlılığı azaltmak amacıyla inşaat sektöründe kullanılan vinç, asansör, kaldırma ekipmanları ve hareketli iskele sistemleri alanına yoğunlaşarak, bu konuda sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmeye kendini adamıştır. Sürekli gelişim ve değişim ilkesiyle hareket eden Erset Platform, sınırları zorlamayı ve yeni sınırlar belirlemeyi kendine ilke edinen bir yapıya sahiptir. Bu kapsamda üretmiş olduğu sistemleri “daha güvenli, daha kullanışlı, daha iyi, daha farklı, daha konforlu nasıl yapabiliriz? ” gibi sorulara sürekli cevap arayarak, sadece ülkemizin değil tüm dünyanın beğenisini kazanan ürünler üretmeyi başarmıştır.

 5. TKE KULE VINÇ LTD

  Türkiye

  TKE Kule Vinç çeşitleri, konut, ticari, altyapı, sanayi, madencilik, enerji, gemi yapımı vb. Gibi her türlü inşaat projesine uyum sağlayan geniş bir model ve versiyon yelpazesi ile piyasadaki en eksiksiz markalardan biridir. TKE Kule Vinçleri tamamı Top-less (üstsüz)Tip Kule Vinçlerdir. Bu tip Kule Vinçler Yeni nesil Kule Vinçlerdir. Çoklu Kule Vinç kullanımı gereken şantiyelerde daha kapsamlı bir proje dağılımıyla, serbest çalışma imkanı veriyor. Bir Kule Vince yatırım yapmak büyük bir karardır ve bizler TKE Kule Vinç olarak, ihtiyaçlarınız için en iyi Kule Vinci satın aldığınızdan emin olmak isteriz. TKE´ nın ürün yelpazesi, projenin büyüklüğüne bakılmaksızın, ihtiyaçlarınıza uygun bir Kule Vince sahip olmanızı sağlar. Ayrıca Özel Serbest duruş yükseklik versiyonları da bulunmaktadır. Bazı modellerimiz 99 mt. Kanca altı serbest duruş imkanı vermektedir. Bizler TKE Kule Vinç olarak herhangi bir projeye yönelik tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak istiyoruz. Çünkü TKE, Kule Vinç sektöründe kapsamlı bilgi ve uzmanlığa sahip, yüksek nitelikli mühendis, teknisyen, operasyon ve satış personeli ekibinden oluşmaktadır. Kaliteyi ve güvenilirliği vurgulayan TKE Kule Vinç, doğru Kule Vinci doğru fiyata doğru zamanda sunabilme yeteneğiyle övünüyor. Ayrıca Kule Vinç fiyatları, yükseklik, tonaj, boom kolu uzunluğu, boom ucunda kaldırma kapasitesine göre değişkenlik gösterir. Bizler bu bilgiler çerçevesinde en uygun fiyatla, maksimum performans alabileceğiniz size en uygun Kule Vinç öneriler

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YASAR MACHINERY

  Türkiye

  1974 yılında kurulmuş olup; günümüzde sektöre damgasını vurmanın haklı gururunu üzerinde taşımaktadır.Gaziantep Örnek Sanayi Sitesinde toplam 4000 metrekare alan üzerinde kurulu firmamız sanayinin ihtiyaç duyduğuKesme Makinaları, Soğutma Sistemleri, Testere ve Endüstriyel Bıçak üretimi yapmaktadır.Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız kalite anlayışına sadık kalarak konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak seçkin bir isme sahip olmuştur.

 2. TEKIN IS MAKINALARI

  Türkiye

  Tekin İş Makinaları 2000 yılından beri inşaat sektöründe edinmiş olduğu deneyimlerle kule vinç ve inşaat makinaları kiralayan müşterilerinin beklentilerini, sorumluluklarını, güvenlik, kalite ve zamanın onlar için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve tüm hizmetlerini bu bilinçle yerine getiriyor. Tekin İş Makinaları, yurt içinde ve yurt dışında müşterilerinin kule vinç ve inşaat makinaları ihtiyaçlarını zamanında ve en uygun fiyatlarla karşılıyor ve etkin servis desteği sunuyor. • Güven ve kalite odaklı çalışma prensipleri doğrultusunda, konularında uzman, yetenekli ve eğitimli ekibi ile çağın beklenti ve gelişmelerine paralel olarak yenileniyor. • Müşterilerine güvence ve kalitenin yanında, profesyonel duyarlılıkla işine bağlı ekip desteğinde kesintisiz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile servis farkını yaşatıyor. • Ekipman kiralama, satış ve servis konularında gösterdiği yüksek performans ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkartıyor. • Küçük ya da büyük, geniş ekipmanları ve uzman insan kaynakları ile, projelerin zamanında ve bütçesine uygun olarak tamamlanmasını sağlıyor. • Ekipman servisleri ile Türkiye'nin her yerinde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunuyor. • Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, tüm gücüyle, gelişen filosu, sertifikalı operatörleri ve yüksek performanslı ekibi ile müşterilerine verdiği "Sürekli ilerleme" sözünü tutuyor.

 3. NOR-ESTE

  İspanya

  Kaldırma sektöründe makineler, yeni ve ikinci el makine satış ve kiralama. İskele ve elektrikli kaldırma platformları üreticisi. İnşaat vinçleri. Kuleli vinçler. Otomatik kaldırmalı vinçler. Kaldırıcılar. İnşaat için asansör ve yük kaldırıcılar. Teleskopik arabalar. Elektrikli iskele kiralama ve satışı.

 4. MATELOC COFFRAGES ET GRUES

  Fransa

  MATELOC bina ve kamu işleri gibi çeşitli faaliyet alanlarında çözümler sunan bir hizmet firmasıdır. MATELOC kofralama aksesuarlarının yanı sıra metal kalıp panosu parkı sunar : kalıp panosu, aksesuar ve kofralama malzemesi kiralama. MATELOC aynı zamanda idare edilen bir şantiyenin garantisi için yeni bir vinç parkı sunar.

 5. M.S.G. SRL

  İtalya

  Msg şirketi 30 yıldır kendisini nitelendiren deneyimi ve profesyonelliği hizmetinize sunmaktan gurur duyar. Her marka şantiye vinçleri montajı, sökümü ve onarımını sağlayan ve uzman işçilik, vinçli kamyonlar ve konveyör hizmetleri sunan uzman bir teknik destek acentesidir. Ayrıca, GÜÇLÜ BİR YEDEK PARÇA STOĞU SAYESİNDE (MOTORLAR, REDÜKTÖRLER, PİVOTLAR, MAKARALAR, VS.) ve donanımlı araç filosu sayesinde,

 1. GRÚA TORRE

  Meksika

  Grúa Torre - inşaat ekipmanlarının eğitimi, kiralanması ve satışında uzmandır: hidrolik çekiç, vinç kulesi ve diğer ekipmanlar. Başlıca hedefimiz müşterilerimizin kendi üretim süreçlerini geliştirmeleridir ve Serminter bünyesinde bu amaçla en gelişmiş inşaat makinelerine sahibiz. Global markaların distribütörlüğünü yapıyoruz, bu yüzden her zaman ön saflardayız. Sunduğumuz diğer bir hizmet de eğitimdir, böylece müşterilerimiz ürünlerimizden en yüksek faydayı sağlayabilmektedir

 2. AED TECHNIC CO LTD

  Türkiye

  Biz Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde kurulu binaların yüksek dış cephe ulaşımını sağlayan elektrikle çalışan platform üreten şirketiz.

 1. SOMIRAV - SOCIEDADE DE REPARAÇÃO MONTAGEM E ALUGUER DE MÁQUINAS, S.A

  Portekiz

  SOMIRAV - SOCIEDADE DE REPARAÇÃO MONTAGEM E ALUGUER DE MÁQUINAS, S.A, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. vinçli kamyon kiralanması, kaldırma vinci kiralama, revaklar, teleskopik forklift sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guimarães, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CLES CRANE(CHINA) CO.,LTD.

  Çin

  CLES CRANE(CHINA) CO.,LTD., yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. FISSOLOGRU

  İtalya

  FISSOLOGRU, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir. İş makineleri, binalar için kule vinci, bina ekipmanı kiralama, İş makineleri, yeni veya kullanılmış kule vinci kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bernezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. INCI SOURCING INDUSTRIAL SUPPLY LTD.

  Türkiye

  INCI SOURCING INDUSTRIAL SUPPLY LTD., yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yapı/bina vinçleri, Yapı/bina vinçleri, boru büzme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SOIMA CRANES - BEIRALTINA - EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇÃO, S.A

  Portekiz

  SOIMA CRANES - BEIRALTINA - EQUIPAMENTOS DE ELEVAÇÃO, S.A, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için kule vinci, kendiliğinden yükselen vinçler, Vinç üretimi, Sanayi elektrik kaldırma sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Canas De Senhorim, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. C.R.S. SRL

  İtalya

  C.R.S. SRL, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. inşaat sektörü için vinç montajı, vinç, vinç kolu kamyon, hidrolik montajlı vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. WUS VERTRIEB VON BAUKRANTECHNIK GMBH

  Almanya

  WUS VERTRIEB VON BAUKRANTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yapı/bina vinçleri, İş makineleri, Yapı/bina vinçleri, İş makineleri, şantiye vinci için uzaktan kumanda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO

  Portekiz

  TECPONTE - TECNOLOGIA EM ELEVAÇÃO, yılında kurulan ve Kaldırıcı taşıtlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Yapı/bina vinçleri, ticari malları kaldırma için yürür köprüler, ticari mal kaldırma yürür köprü vinci için sökülebilir parça ve aksesuarlar, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, Yapı/bina vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maceira Lra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. CHESTERFIELD CRANE

  Birleşik Krallık

  CHESTERFIELD CRANE, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. vinç, sehpalı vinç, duvar vinci, ticari malları kaldırma için yürür köprüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. ARCOMET

  Belçika

  ARCOMET, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yapı/bina vinçleri, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Yapı/bina vinçleri, vinç inşaatı, musluk, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SMEC

  Belçika

  SMEC, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. şantiye makinalarını kiralanması, kompakt greyder, At arabaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Itegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. CRANEEXIT HEBETECHNIK

  Almanya

  CRANEEXIT HEBETECHNIK, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. teleskopik vinçli araç kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Regensburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HYDROMAT

  Belçika

  HYDROMAT, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, Yapı/bina vinçleri, Hidrolik montaj sistemleri, Hidrolik - Sistemler ve cihazlar, vinç kamyon, Yapı/bina vinçleri, Hidrolik montaj sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Henri-Chapelle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FIRMA DŹWIGOWA MAREK URBANEK

  Polanya

  FIRMA DŹWIGOWA MAREK URBANEK, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Endüstriyel ve teknik eğitim, Endüstriyel ve teknik eğitim, vinç bakımı, inşaat sektörü için vinç montajı, vinç kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kraków, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. IMASCO

  Belçika

  IMASCO, yılında kurulan ve Mühendislik - endüstri alanıyla ilgili müteahhitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yapı/bina vinçleri, Yük vagonları, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Yapı/bina vinçleri, Yük vagonları, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stabroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MICHIELSENS

  Belçika

  MICHIELSENS, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijnegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. GRUALSA

  İspanya

  GRUALSA, yılında kurulan ve Yapı/bina vinçleri sektöründe faaliyet gösteren bir. yeni veya kullanılmış kule vinci kiralanması, binalar için kule vinci, kendiliğinden yükselen vinçler, şahsa özel mekanik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. FASSI GRU SPA

  İtalya

  FASSI GRU SPA, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina vinçleri, hidrolik vinçler, Yapı/bina vinçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Albino, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yapı bina vinçleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.688 Şirketler