• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapı bina yapışkanları yapıştırıcıları

Sonuçlar

Yapı bina yapışkanları yapıştırıcıları - Ithalat/Ihracat

 1. EMFI

  Fransa

  Verified by europages badge

  1965’te kurulan EMFI şirketi, Alsace Haguenau’da yer almaktadır. Şirket, sanayi, inşaat ve nakliye için tutkal ve macun üretiminde uzmanlaşmıştır. EMFI poliüretan macun, silikon macun, hibrid, vinil veya sulu yapıştırıcılar ve uygulama malzemesi sunar : tabanca, spatula veya taraklar ve diğer birçok ürün. Araştırma ekiplerimiz, kendi bilgilerini sanayi ve inşaat profesyonellerin hizmetine sundu. Her yıl, atölyelerimizin ve ürünlerimizin performansını artıran ve çevre üzerindeki etkilerini azaltan yeni teknolojilere yatırım yapıyoruz. Bugün, yapıştırıcılarımız ve dolgu macunlarımız, otomotiv, karayolu ve demiryolu taşımacılığı ve deniz taşımacılığı gibi sektörlerde vazgeçilmezdir. EcoVadis Gold sertifikasının yanı sıra ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarına sahip olduğumuz için gururluyuz.

 2. FRABO ADESIVI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  ürünlerimiz ayakkabı, deri eşya ve yatak imalatçılarının ürünlerinin imalatında kullanılmaktadır. Ahşap, vinil yapıştırıcılar, katalizörler, yalıtım için yapıştırıcılar, döşemelik yapıştırıcılar, çözücüler, ısıl şekillendirme, tutkallar, termal yapıştırıcılar, solvent içermeyen soğuk yapıştırıcılar, siyanoakrilatlar, viniller ve özel uygulamalar için yapıştırıcılar üretiyoruz.

 3. PROMA FARBEN INH. TIMO ANDREAS HEINZ BRANDT

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROMA FARBEN INH. TIMO ANDREAS HEINZ BRANDT, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BER-FIX KLEBSTOFFPRODUKTE - INH. CHRISTINE FRANKE

  Almanya

  Verified by europages badge

  BER-FIX KLEBSTOFFPRODUKTE - INH. CHRISTINE FRANKE, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. B&B GROSSHANDEL & INTERNETSTORE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  B&B GROSSHANDEL & INTERNETSTORE GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASUP GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASUP GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. INOMEDICANA TIC SAN LTD ŞTI

  Türkiye

  * How we began to produce our metarials? When we decied to establish our company, we determined our goal as to produce environment friendly insulation products for buildings. While doing this, we focused on minimized labors' cost and time. After months of research and development process, we began to produce new generation construction metarials and brand it Multi(in)one. * What is the difference between our produucts and others? We guarantee to meet your multiple needs with a single product. While other brands need using primer or extra applies, with Multione a single product is enough for your needs. This will save you time, effort and costs. * What kind of products we produce? We have plaster group and adhesive group products. Both our groups also provide you insulation features. The insulation strength of the products varies according to the need. * How we can work with you? We can work with you as cash or half payment before transport. Depend on your location, we can manage logistic or you do. Before order, you can ask for sample as you wish. * How we can show you our quality? You can ask for our products' experiment results and all technical detail. In any case, we offer you to ask for sample. If you can manage transport, we can send samples for free. * How you can reach us? You can reach us via e-mail, whatsapp, website, linkedln and all other socal media platform.

  Tüm ürünler arasında "yapı bina yapışkanları yapıştırıcıları"

 3. SOMA KIMYA SANAYI TICARET A.S.

  Türkiye

  Our company is an exporter of polyurethane foams, silicones, adhesives, hybrids, abrasive sprays, engine cleaning spray, silicone lubricants, spray paints, foam guns, silicone guns, polyurethane gun foam products. We are pleased to be your reliable and regular supplier for your needs. "

  Tüm ürünler arasında "yapı bina yapışkanları yapıştırıcıları"

 4. TERMATECT YAPI KIMYASALLARI

  Türkiye

  Güler Seramik Ltd. Şti. Terma Yapı Kimyasalları Ltd. Şti. Sti. Was established in 2010. In our facility which has 12.000 m² open area and 5.200 m² closed area in Adana Organized Industrial Zone; continues to produce construction chemicals with a wide range of products. In our company; It serves with a total capacity of 261 tons / day, including 225 tons / day powder production and 36 tons / day liquid production. Quality continues to work as a priority target, believes in its specialized staff, follows scientific and technological innovations, and works with a sensitive understanding of the latest consumer satisfaction. Gücünü 1988 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren Güler Seramik Ltd. Şti.’nden alan Terma Yapı Kimyasalları Ltd. Şti. 2010 yılında kurulmuştur. Adana OSB’de 12.000 m² açık alan, 5.200 m² kapalı alana sahip tesisimizde; çok geniş bir ürün yelpazesine sahip yapı kimyasalları üretimine devam etmektedir. Tesisimizde; 225 ton/gün kapasiteli toz üretimi ve 36 ton/gün kapasiteli likit üretimi olmak üzere 261 ton/gün toplam kapasiteyle hizmet vermektedir. Kaliteyi öncelikli hedefi olarak belirleyen, alanında uzmanlaşmış kadrosuna inanan, bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip eden, son tüketici memnuniyetinde hassas anlayışıyla çalışmaya devam etmektedir.

 5. TEKNO YAPI KIMYASALLARI SAN. A.S.

  Türkiye

  1- Seramik, granit ve mermer yapıştırıcıları ve derz dolguları 2- Çimento ve epoksi esaslı grout ve tamir harçları 3- Tarihi eser restorasyon ürünleri 4- Rüzgar tribünü groutları 5- Isı yalıtımı ürün grupları 6- Su yalıtımı ürün grupları 7- Yapısal güçlendirme ürünleri 8- Çimento esaslı ve epoksi zemin uygulamaları 9- Beton katkıları, tünel püskürtme ürünleri 10- Kimyasal dübeller, poliüretan mastikler

  Tüm ürünler arasında "yapı bina yapışkanları yapıştırıcıları"

 1. TEAM DIREKT SYSTEM GMBH

  Almanya

  TEAM DIREKT SYSTEM GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dokunmamış kumaşlar, Dokunmamış kumaşlar, Taşınabilir temiz oda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taunusstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASTORPLAST KLEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  ASTORPLAST KLEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alfdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. IBZ INDUSTRIE AG

  İsviçre

  IBZ INDUSTRIE AG, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Adliswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. GWS GMBH

  Almanya

  GWS GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Heitersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NOVATECH TEC7

  Belçika

  NOVATECH TEC7, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tutkallar, binalar için yapıştırma tutkalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SEL DIS TICARET

  Türkiye

  SEL DIS TICARET, yılında kurulan ve Silikonlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Poliüretan, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Poliüretan, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, akrilik yapıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, ISTANBUL, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ANGST + PFISTER

  Belçika

  ANGST + PFISTER, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin kesilmesi, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Çelik ve metallerin kesilmesi, bağlantı malzemeleri, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, esnek bacalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. TREMCO ILLBRUCK

  Fransa

  TREMCO ILLBRUCK, yılında kurulan ve Plasterler, macunlar ve neme dayanıklı/su geçirmez ürünler/maddeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Contalar, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Contalar, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberhausbergen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. DANIEL MAAS DICHTSTOFFHANDEL & CO.

  Almanya

  DANIEL MAAS DICHTSTOFFHANDEL & CO., yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Macunlar, yapışkanlar ve silikonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kevelaer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KRKONOSSKÉ VÁPENKY KUNCICE, A.S.

  Çek Cum.

  KRKONOSSKÉ VÁPENKY KUNCICE, A.S., yılında kurulan ve Yapı/bina için harç sektöründe faaliyet gösteren bir. Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, taş havanlar, havanlar, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, çimentolu harçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kuncice Nad Labem, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. STONE EXPERT SRL

  İtalya

  STONE EXPERT SRL, yılında kurulan ve Reçineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Somaki taşı, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, kenar küpleri, Somaki taşı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Civezzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MAPEI BENELUX

  Belçika

  MAPEI BENELUX, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapı/bina için harç, Contalar, Yapı/bina için harç, Macunlar, yapışkanlar ve silikonlar, beton ve harçlar için değişken maddeler, Contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grâce-Hollogne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. HAGO PU GMBH

  Almanya

  HAGO PU GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poliüretan çalışmaları, poliüretan köpük enjeksiyonu, poliüretan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CERMAS POLSKA

  Polanya

  CERMAS POLSKA, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ?wi?toch?owice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ARSANIT SP. Z O.O.

  Polanya

  ARSANIT SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Duvar ve temel yapımında kullanılan köpükler, kesik işlenmiş genişletilmiş polistiren malzemeler, Duvar ve temel yapımında kullanılan köpükler, son kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siemianowice Śląskie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. METSAN

  Türkiye

  METSAN, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için yapıştırma tutkalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. WEISS CHEMIE + TECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  WEISS CHEMIE + TECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hager, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. TRANSPAK SCHWEIZ AG

  İsviçre

  TRANSPAK SCHWEIZ AG, yılında kurulan ve Yapışkan şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Çantalar, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Çantalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremgarten Ag, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. BUEHNEN POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  BUEHNEN POLSKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tutkallar, Optik filtre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 10. HURTOWNIA ŻYWIC POLIESTROWYCH ŚWIAT ŻYWIC

  Polanya

  HURTOWNIA ŻYWIC POLIESTROWYCH ŚWIAT ŻYWIC, yılında kurulan ve Reçineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, Rokfor peyniri, Yapı/bina yapışkanları/yapıştırıcıları, jelkot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chełmża, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz