• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yapay bitkiler

Sonuçlar

Yapay bitkiler - Ithalat/Ihracat

 1. SAS ELEMENT VEGETAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAS ELEMENT VEGETAL, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stabil bitkiler, golf sahası inşaatı, Stabil bitkiler, yapay ağaç, yapay bambu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Combaillaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. UDO FRANZEN / MEDITERRANER BAUSTOFFSERVICE UND HANDELSAGENTUR

  Almanya

  Verified by europages badge

  UDO FRANZEN / MEDITERRANER BAUSTOFFSERVICE UND HANDELSAGENTUR, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Westerstede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BELLA PLANTA KUNSTPFLANZEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BELLA PLANTA KUNSTPFLANZEN GMBH, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Jüchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GKR GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GKR GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DAMLA ÇIÇEKÇILIK

  Türkiye

  Damla Çiçekçilik olarak 10 y? ld? r yapay çiçek dekorasyonlar? nda hizmet vermekteyiz otel avm fuar ofis cafe konut ve di? er tüm alanlarda yapay çiçek dekoru ve di? er dekor hizmetlerinde uzman kadromuz ile yurt içi ve yurt d? ? ? çiçek dekorasyonlar? nda hizmetinzideyiz

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO

  İtalya

  LANDSCAPEABC DI CANNONE FRANCESCO, yılında kurulan ve Stabil bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yapay bitkiler, Yapay bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. CARLO CIVERA GIARDINI VERTICALI ARTIFICIALI, PIANTE E FIORI ARTIFICIALI, QUADRI DI LICHENI (MOSS)

  İtalya

  CARLO CIVERA GIARDINI VERTICALI ARTIFICIALI, PIANTE E FIORI ARTIFICIALI, QUADRI DI LICHENI (MOSS), yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. golf sahası inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. COOLPLANT BV

  Hollanda

  COOLPLANT BV, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Joure, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. BIFORES

  Beyaz Rusya

  BIFORES, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suni noel ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dzerzhinsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. ARTIPLANTES - PLANTES ARTIFICIELLES

  Fransa

  ARTIPLANTES - PLANTES ARTIFICIELLES, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suni bitkiler, golf sahası inşaatı, yapay ağaç, yapay bambu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cormelles-Le-Royal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. KVAZAR LTD

  Ukrayna

  KVAZAR LTD, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. suni noel ağaçları, noel dekorasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorodok, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. RENQIU TIANMAI IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD

  Çin

  RENQIU TIANMAI IMPORT AND EXPORT TRADING CO.,LTD, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hava akımlarına karşı contalar, pvc zeminler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Renqiu, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. CASHPO DESIGN

  Almanya

  CASHPO DESIGN, yılında kurulan ve Saksı bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yapay bitkiler, bahçe işleri, Yapay bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königs Wusterhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EDOFLOR NEWCO S.L.U

  İspanya

  EDOFLOR NEWCO S.L.U, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Molins De Rei, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE

  Lüksemburg

  BLUMENTHAL JARDINAGE & HYDROCULTURE, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Yapay bitkiler, Kazma işleri, Topraksız bitki büyütme yöntemi ekipman ve gereçleri, Yapay bitkiler, Kazma işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hivange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 4. ARTI FLEUR DECO

  Belçika

  ARTI FLEUR DECO, yılında kurulan ve Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tohumluklar, Yapay bitkiler, çiçek çelenkleri, Tohumluklar, Yapay bitkiler, Lav taşı takıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MAXIFLEUR KUNSTPFLANZEN

  Hollanda

  MAXIFLEUR KUNSTPFLANZEN, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. suni bitkiler, dekorasyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalsmeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. GUANGZHOU AOJIAN SPORTS & LEISURE FACILITIES CO., LTD.

  Çin

  GUANGZHOU AOJIAN SPORTS & LEISURE FACILITIES CO., LTD., yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O.

  Çek Cum.

  BETH'S DELUXE FLOWERS, S.R.O., yılında kurulan ve Çiçek aranjmanı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çiçekler, Kesimlik çiçekler, Yapay bitkiler, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri, Çiçekler, Kesimlik çiçekler, Yapay bitkiler, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 8. EASYPLANTS KUNSTPLANTEN

  Hollanda

  EASYPLANTS KUNSTPLANTEN, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Ossendrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. ZARUBA DISPLAYS AG

  İsviçre

  ZARUBA DISPLAYS AG, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberbüren, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. PLASTPRODUCT LLC

  Ukrayna

  PLASTPRODUCT LLC, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nagirna 1a, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ESTHER DECOSTER

  Hollanda

  ESTHER DECOSTER, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. suni bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ter Aar, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. CMDECO

  Fransa

  CMDECO, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. plastikten bitki kapları, sanatsal çiçek ve bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nice, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. "TULIP" HURTOWNIA KWIATÓW SZTUCZNYCH I UPOMINKÓW

  Polanya

  "TULIP" HURTOWNIA KWIATÓW SZTUCZNYCH I UPOMINKÓW, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sanatsal çiçek ve bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Białystok, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. GREENVELDT LTD

  İrlanda

  GREENVELDT LTD, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Carrigtwohill, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 7. LEOPOLDFLORA

  Hollanda

  LEOPOLDFLORA, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Meteren, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. MOGAFIOR

  İtalya

  MOGAFIOR, yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kurutulmuş çiçekler, Yapay bitkiler, Kurutulmuş çiçekler, Yapay bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fossano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. FLOR IDEA S.R.L.

  İtalya

  FLOR IDEA S.R.L., yılında kurulan ve Bahçecilik, bahçıvanlık ve çiçekçiler - ekipmanlar ve Levazım/gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurutulmuş çiçekler, Yapay bitkiler, Kurutulmuş çiçekler, Yapay bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Martino Siccomario, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. HURTOWNIA ZORZA

  Polanya

  HURTOWNIA ZORZA, yılında kurulan ve Yapay bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rzeszów, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz