• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yaprak yaylar

Sonuçlar

Yaprak yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. P.J. PRAUSE DUROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Paul Joachim Prause 1974 yılında Schichtstofftechnik Prause şirketini kurdu ve firma 1998'de P. J. Prause Durotec GmbH olarak adını değiştirdi. P. J. Prause 3M önceleri Almanya'da kompozit malzeme Scotchply™ ile Almanya ve Avrupa için plastik yaprak yayların teknik uygulamalarının ciddi bir kısmını tasarlamıştır. Bu sayede Prause Durotec GmbH kompozit elyaf malzemeden katmanlı yay üretimi ve uygulamaları konusunda 35 yıldan uzun bir süre deneyim kazanmıştır. Prause Durotec, 16 çalışanıyla ve tüm dünyadan geniş bir müşteri portföyüyle orta ölçekli bir işletmedir. Üretim programı E cam, S cam ve karbon elyafı ve epoksi reçineyle ve matris olarak üretilen tüm yassı yaprak konfigürasyonlarını kapsar. İşleme sırasında kullanılan UD Prepregs (UD = unidirectional - tek yönlü) havacılık normlarına ve askeri normlara uygundur.

 2. LESJÖFORS INDUSTRIAL SPRINGS & PRESSINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lesjöfors Şirketler Grubu dünyadaki en büyük teknik yay üreticilerinden biridir. Yay teknolojisi ürün yelpazesi, tel ve şerit yaylar, presle şekillendirilmiş ve bükülmüş parçalar ile gaz basınçlı yayları içermektedir. Bir yay fabrikası olarak tecrübemiz 1852 yılına kadar uzanır. Bugün 1.800'den fazla işine bağlı çalışanımız, teknik tasarım ve yay hesaplamasından nakliyeye kadar her şeyin sorunsuz ve profesyonelce işlemesini sağlamaktadır. Yaylar, presle şekillendirme ve bükme teknolojisi alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, müşterilerimize esnek üretim kapasitemiz ile hızlı bir şekilde uygulanabilecek özel çözümler sunmaktayız. Giderek daha da küreselleşen ortamda, uluslararası varlığımızı güçlendirmekteyiz. Şu anda İsveç, Finlandiya, Norveç, Danimarka, Almanya, Hollanda, Büyük Britanya, Slovakya, Letonya, Rusya, Çin, Tayland, Singapur, Meksika ve ABD'de üretim veya satış merkezlerimiz bulunmaktadır.

 3. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz Nürnberg yakınlarındaki Schwabach kasabasından orta ölçekli bir teknik yay üreticisiyiz ve bugün kendimizi yaklaşık olarak sunuyoruz. Bünyemizde istihdam edilen 50 çalışan, özel problem çözümlerinden büyük ölçekli üretime kadar çelik, paslanmaz çelik ve demir dışı metallerden yapılmış teknik yayların ve bükülmüş parçaların geleneksel ve yetkin üreticileridir. Yenilik, Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG'de bilgi birikimiyle sağlanır. Bilgi birikimi, deneyime geri dönmek ve en son gelişmeleri tahmin etmek anlamına gelir. Yenilikçi çözümler için ikisi de gereklidir. Tecrübemize, bilgimize, kalitemize ve teslimat güvenliğimize başvurmaktan çekinmeyin.

 4. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZIMMERMANN Technische Federn, karmaşık uygulamalar ve yay sistemlerinin yetkin bir geliştiricisi ve seri üretim tedarikçisidir. ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketinin merkezi, Almanya, Çekya ve Polonya sınırlarının buluştuğu bölgede, daha net söylemek istenirse Leutersdorf 'da bulunmaktadır. Zimmermann, karmaşık yay sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda 100 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Bu sürede, müşteriler, çalışanlar ve yönetim arasında güvene dayanan güçlü bir ilişki oluşmuştur. Ürün yelpazemiz, basınç, gergi ve burulma yaylarından, tel ve zımbayla üretilmiş eğimli sac parçalara, detaylı plaka veya bobin yaylara ve çok yönlü yapı gruplarına kadar uzanmaktadır. Yapılamaz diye bir şey yok! ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketi hem kendisi hem de ürettiği yay sistemleri için çok yüksek beklenti hedefleri koymaktadır. Çalışanlarına verilen mükemmel temel ve geliştirme eğitimleri sayesinde ZIMMERMANN uzmanlık alanında kapsamlı bir teknik bilgi birikimi oluşturmuştur.

 5. RÖHRS, DR. WERNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  1919 yılından bu yana tüm dünyada zorlu koşullara uygun teknik yay üretimi konusunda uzman olarak tanınıyoruz. Ürün yelpazemizde her tür ve biçimde yatlar mevcuttur. İmalat programımızda özellikle yuvarlak ve yassı tellerden imal edilen baskı yayları, disk yaylar, vida disk yayları, çok telli yaylar ve çok sayıda farklı yay mevcuttur. Ürünlerimiz: Yaprak, yassı ve form yayları, sönümleme yayları, baskı yayları, yassı telli yaylar, çok telli yaylar, hizalama pabuçları, vida yayları, disk yaylar, bükülme yayları, kanatlı yaylar ve çok daha fazlası.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PIERON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1925 yılında kurulduğu günden bugüne 4. nesil yönetimi altında bir aile şirketi olan PIERON, neredeyse tüm endüstriyel sektörler için teknik yaylar üretmektedir. Odak noktası otomotiv, elektrik ve spor malzemeleri sektörleridir. Bocholt merkezinde 270'den fazla çalışan bulunmaktadır. Yaklaşık 20.000 m² çalışma alanında halka, sıkıştırma ve burulma yaylarının yanı sıra damgalı, bükülmüş ve bükülmüş tel parçalara kadar yeni çözümler uygulanmaktadır. Özel parçalar ve montajlar ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. Son teknoloji üretim süreçleri, en yüksek gereksinimleri karşılayan üretimi garanti eder.

 2. SCHNORR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Disk yayı, emniyet rondelası, spiral yaylı rondela, ondüle yay, yay çeliğinden mamul zımbalama yöntemiyle üretilmiş parça üreticisi. SCHNORR® ürünleri, metalin, kuvvet ve form ile, hareket, yaylanma ve emniyete ilişkim zorlu fonksiyonları yerine getirdiği her yerde ilk tercihtir. Adolf Schnorr 1908 yılında disk yay uygulamasının öncüsü olarak sahibi tarafından yönetilen bu aile şirketini kurdu. Günümüzde SCHNORR®, disk yayları ve vida kilitleri alanında, dünya çapında satış ve dağıtım şubeleri bulunan, önde gelen uluslararası çözüm üreticilerinden biri haline gelmiştir. Zımbalama ve tornalama konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye ek olarak, hassas kesim teknolojisine, eğriliğe karşı hassas konik yay disklerinin ve çizim parçası olarak ondüle yay olarak adlandırılan başka bir ürün grubunun üretimi konusunda teknik bilgi birikimine de sahibiz..

 3. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Tel yaylar, resime göre yapılan yaylar, torsiyon yayları, Çeşitli yaylar, paslanmaz çelik yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, hassas yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selvazzano Dentro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. JOHANN VITZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  JOHANN VITZ GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RWU INDUSTRIEFEDERN & GUMMITECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RWU INDUSTRIEFEDERN & GUMMITECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. EMIL HEMBECK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EMIL HEMBECK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lüdenscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ALFRED WEIGEL FEDERNFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALFRED WEIGEL FEDERNFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE RESSORT INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spiral yaylar, Yaprak yaylar, baskı yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, helisoidal yaylar, paslanmaz çelik yaylar, düz yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geispolsheim-Gare, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. F.LLI AUCIELLO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  F.LLI AUCIELLO SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yaprak yaylar, Taşıt frenleri, otomobil frenleri için sökülebilir parçalar, fren diski değişimi, Yaprak yaylar, fren diski rektifiye işleri, Taşıt frenleri, kamyon yayları onarımı, oto makaslarının revizyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modugno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SPIRAL AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SPIRAL AG, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Horgen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. DE SPIRAAL

  Hollanda

  Verified by europages badge

  DE SPIRAAL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Halka yaylar, Yaprak yaylar, Halka yaylar, Yaprak yaylar, Otomobiller için yaprak yaylar, otomobil yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haaksbergen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. MOLLIFICIO SO.MI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO SO.MI, yılında kurulan ve Tel yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yaylar, torsiyon yayları, baskı yayları, çekme yayları, şerit yaylar, tarımda kullanılan yaylar, yay üreticileri, mikroyaylar, yaprak yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecarotto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. FEDERNFABRIK SUBTIL GMBH - (SUBTIL GROUP)

  Almanya

  Üç lokasyonda 360'ın üzerinde çalışanı bulunan Subtil Group, sıkıştırma yayları, gergi yayları, burulma yayları, kilitleme/yay manşonları gibi her türlü teknik yayı, ayrıca kalıplanmış tel parçaları ve en yüksek kalitede presli ve bükülmüş parçaları üretmektedir. Yüzey işleme gibi son işlem hizmetleri alanındaki yüksek performanslı ortaklarımızla birlikte. Müşterilerimize bu alanlarda tek bir kaynaktan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz: 0, 10 mm'den maks. 12 mm tel çapına kadar sıkıştırma yayları. 0, 20 mm'den maks. 12 mm tel çapına kadar uzatma/taşıma/burulma yayları. Yuvarlak ve profil telde 0, 20 mm'den maksimum 12 mm tel çapına kadar tellerden oluşturulmuş parçalar. 0, 2 ila 3 mm malzeme kalınlığı ve 100 mm malzeme genişliğine kadar şeritten yapılmış yassı/preslenmiş bükülmüş parçalar

 7. OY LESJÖFORS AB

  Finlandiya

  LESJÖFORS yay üretiminde uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir ve kendi alanındaki teknolojik gelişmelere büyük önem vermektedir. En büyük rekabet avantajımız geniş ürün yelpazemiz, yüksek kalitemiz ve sunduğumuz hizmetlerdir. Yay ürün yelpazemiz benzersiz bir genişliğe sahiptir ve sağlamlığı, adaptasyon yeteneği ve çeşitliliği ile öne çıkar. Yaylarımız elektrik üretim tesislerinden kağıt ve selüloz sektörüne, offshore platformlardan otomasyon ve altyapı projelerine kadar neredeyse tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Yay konusundaki faaliyetlerimiz imalat, stok oluşturma ve dağıtıma odaklanmıştır. Her türden yayı üretiyor, stokluyor ve dağıtıyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyuyoruz. Lesjöfors stoklarında doğrudan teslimat için 10.000'den fazla standart kalem ürün bulundurmaktadır.

 8. PRESSIRESSORT

  Fransa

  Sanayi, havacılık, nükleer, mekanik, taşımacılık, gemi onarımı için yaylar, petrokimya, tarım gıda, tıp için her türlü yay araştırma, tasarım, üretim ve ticareti. PRESSIRESSORT aynı zamanda hidro elektrik barajlar konusunda da faaliyet gösterir. Sipariş üzerine yay üretimi ve bilgisayar destekli tasarım sunuyoruz. Yay ayarı. Pim, beta kopilya, halka, spiral yay, metal yay, tel ya da şekillendirilmiş şerit yay üretimi. Malzeme: Çelik, paslanmaz çelik, inconel, fosforlu bronz, bakır, berilyum ve diğer. Büyük ve küçük seriler için prototiplerin ya da parça hesaplarında yüksek teknolojili yay çözümü üretimi; alıcılarımız, inceleme bürosu teknisyenlerimiz ya da mühendislerimiz ürün tasarımı ve yeni çözümlerin yaratılmasında özel teknik bilgiye sahiptirler. : Tek parçadan 0, 2 ila 50 mm ebatlarında telden büyük seriye üretim yapılmaktadır..

 1. MDP SAS

  Fransa

  40 yılı aşkın süredir, MDP şirketi (Alttan Kesme ve Çevirme İşlemi Evi) metal tel, zincir ve sıkıştırma, çekme, bükme yayı, şekilli ve bıçaklı tel ürünleri fason üretiminde bir Fransız liderdir. MDP birim ve küçük, orta ve büyük seri parçalar üretmektedir. Telin çapı : Küçük, orta ve büyük seri için 0, 10 ila 15 mm arası, 0, 10 ila 8 mm arası, küçük seri için 8 mm ila 15 mm arası. MDP prototipten büyük seri gerçekleştirmeye tüm aşamalarda size eşlik eder. MDP tarafından işlenen malzemeler : Piyano teli, paslanmaz tel, galvanize/açık tel, bronz, pirinç, çelik, paslanmaz, demirli olmayan teller. MDP, MDP’nin rekabetçi fiyatlar vermesini sağlayan dijital kumandalı ve çoklu sürgülü makineler gibi yeni ve performanslı bir makine parkına sahiptir. MDP ISO 9001: 2000 sertifikasına sahiptir. MDP, demiryolu, havacılık, elektronik ev eşyaları, üretim malları gibi sektörler için faaliyet gösterir.

 2. YUCEARSLAN LEAF SPRINGS

  Türkiye

  YUCEARSLAN Leaf Springs company entered the manufacturing industry with the production of auto spare parts in 1957 in İzmir. In this process, it expanded its product range and started to manufacture truck and trailer leaf springs in 1969, taking a leading role in the sector. Due to the product variety and capacity increase, in 1986, it was moved to the facility with a closed area of 6, 000 m2, which is currently in operation. Since the first years of its establishment, the production line has reached a capacity of 500 tons thanks to devoted teammates and company discipline, and trailer leaf springs are mainly produced in the facility. YÜCEARSLAN Leaf Springs, which holds 65% of the domestic market with the production of 80 types of trailer leaf springs, serves 400 manufacturers. It contributes to the national economy with its 85 employees and exports to 12 countries. Adopting 100% customer satisfaction as a principle, YÜCEARSLAN Leaf Springs produces with the latest technology by following the developments in the world.

 3. BESA ENDUSTRI OTOMOTIV

  Türkiye

  BESA Endüstri Otomotiv firmasının kökleri, M.Fahri Beserek 1980’li yılların başlarında açılan küçük sanayi sitesindeki 150m2’lik atölyesine dayanmaktadır. Sektörde 40 yılı aşkın imalat tecrübesine sahip firma , halen Konya’da bulunan üretim tesisinde treyler süspansiyon sistemleri , aks kaldırma komponentleri ve ağır vasıta makas bağlantı parçaları imalatı yapmaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamızda, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kalite kontrol sistemleri ve ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır. Modern teknolojiyi takip eden makine parkı ve eğitimli personeliyle çalışmalarını sürdüren firmamız açısından önemli olan müşteri memnuniyet göstergeleri titizlikle takip edilip değerlendirilmektedir.

 4. KESSEN RESSORTS

  Belçika

  Kessen Yayları, sanayi yay tasarımı ve üretimi, parçaların ve tellerin birleştirilmesi konusunda uzman bir şirkettir. Sıkıştırma yayları, çekme yayları, germe yayları, yaprak yaylar, spiral yaylar ve tüm telsiz parçalar. 0, 1 mm ila 60 mm çap için soğuk üretim ve aynı zamanda, sıcakta üretim. Etkinlik gösterdiğimiz başlıca sektörler şöyledir: demir-çelik, elektronik, havacılık, gıda endüstrisi, vb.

 5. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Avusturya

  Hutter & Schrantz çelik yaylar, endüstriyel ve ticari tel bükme parçaları ve kaliteli yayları geliştirir ve üretir. Kendi sektöründe lider olan çok sayıda işletme piyasa lideri olan şirketimize güvenmiş ve başarılı olmuştur: Otomobil yayları, bükme yaylar, yaprak yaylar, yassı yaylar ve döküm yaylar, teknik amaçlı tel parçalar, baskı yayları, teknik amaçlı yaylar, konik yaylar, yay ayakları, helisel yaylar, özel yaylar, burulma yayları, çekme yayları, spiral yaylar, zımba bükme parçaları vb.

 6. STR OTOMOTIV SAN. VE DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Str otomotiv 1991 yilindan bu yana ihracat yapmakta olup ihracat yaptigimiz ulke sayisi 30' a ulasmistir str otomotiv bir cok ulkede fuarlara katilmis str ismini marka yapmis ve bu ulkelerde yeni bayiler edinerek buyumesini surdurmustur.Makas sistemleri ve yuk tasiyici parcalarini cok miktarda ve bol cesitli olarak bulundurmaktadir.Str otomotivin stoklarinda 1970 -2013 yillari arasi her cesit aracin makas sustemleri mevcuttur.

 7. DOSEMENLER OTOMOTIV SAN.VE TIC.A.S.

  Türkiye

  Dosemenler Leaf Springs producing quality springs for commercial vehicles. Our wide product portfolio - parabolic springs, beam springs, multi-leaf springs including accessories.

 8. ADOLF BRENNE GMBH & CO. KG

  Almanya

  ADOLF BRENNE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MOLLIFICIO PADANO SRL

  İtalya

  MOLLIFICIO PADANO SRL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profil yaylar, yaprak yaylar, konik emniyet pulu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DFF FEDERN UND FAHRZEUGTEILE GMBH

  Almanya

  DFF FEDERN UND FAHRZEUGTEILE GMBH, yılında kurulan ve Yaprak yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dingelstädt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz