• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yataklar ve doldurmalar - makinalar

Sonuçlar

Yataklar ve doldurmalar - makinalar - Ithalat/Ihracat

 1. IVO IR KO, UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  IVO IR KO, UAB, yılında kurulan ve Şilteler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakış işlemeler, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, ölçüye göre YASTIKLAR, Bronz pompalar, genişlemeli şilteler, silindir şapka, Nakış işlemeler, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mostiskes, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 2. EMPEROR YATAKLARI MOB TEKS TUR SAN VE TICA LTD

  Türkiye

  Yatak imalatı ve üretimi hizmetinde 12 yıllık deneyime sahip olan firmamız 2008 yılında Yusuf İNCE tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana toptan yatak üretimi konusunda deneyim yaşayan firmamız gelişen süre zarfında oteller, pansiyonlar apartlar gibi müesseselerin toptan yatak ihtiyacını karşılamıştır. Antalya içinde bir çok lüks otelin yatak değişimi firmamız tarafından yapılmıştır. Şu anda 1500 m2 ve 1200 m2 olarak iki adet imalat yerimizde kaliteden ödün vermeden YATAK DÜNYASI olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 3. ÖZBIRLIK MAKINA

  Türkiye

  Minder Kılıf Geçirme Makinası, Yastık Dolum Makinası, Sünger Kırpıntı Makinası, Hidrolik Pres, Alttan Çıkmalı Alüminyum Testere gibi makinaları isteğinize göre özel üretiyor, yurt içi ve yurt dışına satışını gerçekleştiriyoruz. Sektöründe tecrübeli, yılları işi ile özdeşleşmiş çalışanlarımızla tornadan tesviyeye, kaynaktan boyaya, oradan da sizin elinize gelene kadarki tüm aşamalarda özenle hizmet vermekteyiz.

 4. KLEEMA POLSTEREIBEDARF

  Almanya

  KLEEMA POLSTEREIBEDARF, yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hava kompresörleri, pnömatik dikiciler, agraf kartuşları, Platform vibratörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schmelz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ELEKTROTEKS MATTRESS MACHINERY

  Türkiye

  ELEKTROTEKS MATTRESS MACHINERY, yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. minder dikme makinaları, minder kenarı çekme makinaları, minder kılıflama makinaları, Yatak paketleme makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RAM ELETTRONICA S.P.A.

  İtalya

  RAM ELETTRONICA S.P.A., yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpüklü plastik için kesiciler, genleşmeli poliüretan sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Cesario Sul Panaro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OPTRON TEXTILE MACHINERY

  İspanya

  OPTRON TEXTILE MACHINERY, yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kapatma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfarrasí, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BELABEDDING

  Beyaz Rusya

  BELABEDDING, yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poliüreten yastıklar, lastik kablo ucu, pozisyon yastıkları, Üst yataklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novaya Gozha, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 4. NEWTECH YATAK MAKINALARI

  Türkiye

  NEWTECH YATAK MAKINALARI, yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. AE KAPITONE

  Türkiye

  AE KAPITONE, yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. minder dikme makinaları, müşteri adına yorgan/yastık işleri, astarlı kumaş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. DAHMEN TEXTILMASCHINEN GMBH

  Almanya

  DAHMEN TEXTILMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Moenchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. M.G.A. DI PEZZOTTA MARCELLO

  İtalya

  M.G.A. DI PEZZOTTA MARCELLO, yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Salvo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TECNO 5 S.R.L.

  İtalya

  TECNO 5 S.R.L., yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ENNEREV MATERASSI S.P.A.

  İtalya

  ENNEREV MATERASSI S.P.A., yılında kurulan ve Yatak, karyola, şilteler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Battaniyeler, yatak örtüleri, yorganlar ve kuş tüyü yorganlar, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volpago Del Montello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. S.I.L.A.C. S.R.L.

  İtalya

  S.I.L.A.C. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, kunduracılık ve ayakkabı üretimi için dikiş makinaları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livorno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SANY TRADING CO.,LTD.

  Çin

  SANY TRADING CO.,LTD., yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. poliüretan köpük enjeksiyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dongguan, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. S.E.C.A.M. S.R.L.

  İtalya

  S.E.C.A.M. S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rho, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MANCINI S.R.L.

  İtalya

  MANCINI S.R.L., yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, dikiş makinası, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Benedetto Del Tronto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ROMANELLI MAURIZIO

  İtalya

  ROMANELLI MAURIZIO, yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigevano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. RIMAC (S.A.S.)

  İtalya

  RIMAC (S.A.S.), yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CAVALLINI VITO

  İtalya

  CAVALLINI VITO, yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Putignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VIPEL

  İtalya

  VIPEL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montecchio Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. NÄHMASCHINENFABRIK EMIL STUTZNÄCKER GMBH & CO. KG

  Almanya

  NÄHMASCHINENFABRIK EMIL STUTZNÄCKER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. G.M. SERVICE S.R.L.

  İtalya

  G.M. SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TOMASI RENATO

  İtalya

  TOMASI RENATO, yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallarate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. YIKAI MACHINERY CO., LTD

  Çin

  YIKAI MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Foshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. RIM SERVICE VERONA

  İtalya

  RIM SERVICE VERONA, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veronella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. ZALLOCCO S.R.L.

  İtalya

  ZALLOCCO S.R.L., yılında kurulan ve Tüketim eşyaları onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'elpidio A Mare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. C.M.C.I.SRL

  İtalya

  C.M.C.I.SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, kunduracılık ve ayakkabı üretimi için dikiş makinaları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fermo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. LINEAFLEX-H KERESKEDELMI, IPARI KFT

  Macaristan

  LINEAFLEX-H KERESKEDELMI, IPARI KFT, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Ev mobilyaları, Yataklar ve doldurmalar - makinalar, Ev mobilyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz