• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yay çeliği

Sonuçlar

Yay çeliği - Ithalat/Ihracat

 1. SCHNORR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Disk yayı, emniyet rondelası, spiral yaylı rondela, ondüle yay, yay çeliğinden mamul zımbalama yöntemiyle üretilmiş parça üreticisi. SCHNORR® ürünleri, metalin, kuvvet ve form ile, hareket, yaylanma ve emniyete ilişkim zorlu fonksiyonları yerine getirdiği her yerde ilk tercihtir. Adolf Schnorr 1908 yılında disk yay uygulamasının öncüsü olarak sahibi tarafından yönetilen bu aile şirketini kurdu. Günümüzde SCHNORR®, disk yayları ve vida kilitleri alanında, dünya çapında satış ve dağıtım şubeleri bulunan, önde gelen uluslararası çözüm üreticilerinden biri haline gelmiştir. Zımbalama ve tornalama konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye ek olarak, hassas kesim teknolojisine, eğriliğe karşı hassas konik yay disklerinin ve çizim parçası olarak ondüle yay olarak adlandırılan başka bir ürün grubunun üretimi konusunda teknik bilgi birikimine de sahibiz..

 2. MOLLIFICIO PADANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO PADANO SRL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. profil yaylar, yaprak yaylar, konik emniyet pulu, tel yaylar, düz yaylar, özel yaylar, bağlantı elemanları için yaylar, resime göre yapılan yaylar, yay çeliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. GTM (LA GTM FRANCE)

  Almanya

  La GTM France, örn. parlak çelik üretmek için kullanılan soyma tesisleri gibi, kendi işleme seçeneklerine sahip çelik çubuklar ve borular için endüktif ısıl işlem konusunda uzmandır. Boyut aralığı: 15 metreye kadar uzunluklar. 10 mm ile 354 mm aralığındaki çaplar. Ayrıca aşağıdaki gibi hizmetleri de sunmaktayız: Gaz fırınları ile geleneksel ısıl işlem, tavlama, gerilim giderici tavlama, GZZ tavlama ve doğrultma, diş açma, diş çekme, dövme, kesme, manyetiklik giderme. Bireysel çözümler geliştiriyor ve mekanik değerler ve üretim hazırlık / teslimat süreleri konusunda kendimizi müşteri gereksinimlerine uyarlıyoruz. La GTM France şirketinin bir diğer faaliyet alanı ise, , dişli çubuklar, ankrajlar ve ön gerilmeli çubuklar gibi sabitleme sistemleri sunan Filtaro alt markasıdır. Tüm ürünler 16 metreye kadar uzunlukta ve 10 mm ile 354 mm aralığındaki çaplarda üretilebilmektedir. İnşaat mühendisliği alanında 25 yılı aşkın araştırma ve deneyime sahip olan La GTM France, dünyaca ünlü bir tedarikçidir.

 4. TEL-SAR METAL LTD. STI.

  Türkiye

  Yay , Perçin , Tel imalatı yapan firmamız 1984 yılında Konya Anadolu San. Sitesinde ticari hayatına başlamıştır. Telsar Metal zamanla gelişen teknolojiyle bünyesine en son ileri teknoloji ürünü CNC tezgahlar ile her türlü baskı yayları, filtre yayları, mandal yayları, çekme ve kurma yayları, segmanlar ve çeşitli form yayları üretimi yaparak seri bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Telsar Metal, uzman kadrosu, CNC tezgahları parkuru ve 30 yıllık deneyimi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlara müşteri memnuniyetini kaliteli hizmet sunarak hizmet vermektedir. Hizmette ve kalitede yakalamış oldugumuz yüksek standartlar firmamızı her zaman ön plana çıkarmış ve tercih de ilk sırayı almıştır. Telsar Metal, tarım makineleri, otomotiv sektörü ve bir çok endüstriyel kuruluşlara hizmet vermektedir.

 5. MERTYAY SPRING INDUSTRY

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DRAHTWERKE WAGENER GMBH & CO KG

  Almanya

  Piyasada aranan her çap, yüzey ve sunumda yay çeliği ve halat teli üretir. Geçerli Ulusal ve uluslararası standartlara ve müşteri spesifikasyonlarına uygun üretim.

 2. KURT YAY IMALAT VE PAZARLAMA

  Türkiye

  firmamız yay ürenleri imalatı yapmaktadır, her türlü yay baskı yayları, çekme yaylar, kurma yaylar, form yaylar paslanmaz yaylar üreimi yapmaktadır..

 3. DTV-VERENFABRIEK

  Hollanda

  DTV-VERENFABRIEK, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik yaylar, baskı yayları, çekme yayları, torsiyon yayları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Nicolaasga, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. YILMAZ STEEL SPRING IND. & TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  YILMAZ STEEL SPRING IND. & TRADE LTD. CO., yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. GNS NEDERLAND

  Hollanda

  GNS NEDERLAND, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yay çeliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eindhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. RAMM SRL

  İtalya

  RAMM SRL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. SMALL METAL PARTS, yay üreticileri, kesme, SMALL METAL PARTS, yay çeliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. STANDART YAY SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  STANDART YAY SANAYI VE TICARET A.S., yılında kurulan ve Sarmal yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. baskı yayları, çelik yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. GILDYYA UKRAINSKIH MASHINOSTROITELEY

  Ukrayna

  GILDYYA UKRAINSKIH MASHINOSTROITELEY, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çelik yaylar, manşonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donetsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. BERFA GROUP

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Berfa Group, Ev Mobilyaları, ofis mobilyaları, yatak elemanları, yatak takımları, ev tekstili, çelik tel ve yayların İmalatı ve Tedarikinde uzmanlaşmıştır. Berfa Group bugüne kadar 70'den fazla ülkeye ihracat yapmıştır. Berfa Group, dünyanın birçok bölgesinden çok sayıda referans müşteriye, ürüne ve proje ürününe sahiptir. Berfa Group, tüm müşterilerini iş ortağı olarak görmekte ve kusursuz memnuniyetleri için yüksek performans göstermektedir. Berfa Group, otel binaları, iç tasarım projelerinin yanı sıra otel yatakları, şilteler ve tekstil ürünleri dahil olmak üzere dekorasyon ve tefrişat uygulamalarında da yer almaktadır. Mevcut otelleri de yeniliyoruz. Ayrıca ofisler, restoranlar, villalar, barlar, okullar ve hastanelere özel projeli ekipmanlar da temin ediyoruz. Berfa Group’un misyonu, en kaliteli ürünleri ve hizmetleri rekabetçi fiyatlarla sunmaktır. Berfa Group, beklentilerinizi karşıladığımızdan emin olmak için tüm yaşam ve çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza göre özenle tasarlar.

 3. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sauerland bölgesindeki çelik üreticiniz. Sauerland'da alıştığımız üzere ayağımızı yere sağlam basıyoruz ve Flender şirket felsefemizi dört kaide üzerine inşa ettik: Hızlıyız, olağan dışıyız, esneğiz ve güveniliriz! Bu kriterlere göre kendimizi her zaman sınamaktayız. Özellikle küçük miktardaki sertleştirilmiş ve sertleştirilmemiş yay çeliklerinin yanı sıra mikroalaşımlı şerit çelikler konusunda güçlüyüz. Büyük depo kapasiteleri ve kısa teslimat süreleri sayesinde Flender-Stahl şirketi Almanya ve Avrupa'daki birçok müşterisi tarafından güvenilir iş ortağı kabul görmüştür. Çokça ihmal edilen konulardan birisi artık sizin ihtiyacınızın olmadığı malzemelerdir! Deponuzda yere mi ihtiyacınız var? Flender-Stahl bobin ürünleri ve levha malzemesi alır. Böylece değerli depo alanı elde edilir ve nakit akışı sağlanır. Bize kapasite fazlalığınızı bildirin. Biz de size ilginizi çekebilecek bir teklif sunalım. Ürünlerimiz: Soğuk haddelenmiş çelik şerit, sıcak haddelenmiş çelik şerit, , paslanmaz yapı çeliği, karbonlu çelik, yay şerit çeliği

 4. MONNINGER FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  75 yıldan uzun bir süredir Monninger DIE, paslanmaz çelik ve çelik yaylar alanında uzmanlığı temsil eder. Tecrübe, müşteri ilişkileri ve kalite bilinci her zaman başarının temeli olmuştur. Daha 1994 yılında ISO 9001 ile ilk sertifikamıza sahip olduk. 2012 yılında tüm faaliyetlerimizi karakterize eden ISO TS 16949'a göre sertifikalandırma ile yeni bir döneme girdik. Sağlam bir yapıya sahip şirketimiz o zamandan beri hem müşteriler arasında hem de uzman çevrelerinde isim yapmış bir marka haline geldi. İtibarımız, sağlam dayanaklarımız sayesinde ayakta duruyor - 1945'teki kuruluşundan günümüze: Hassasiyet. Dinamizm. Mühendislik ruhu. Enabling dynamics. Stratejik olarak firmayı geleceğe yönlendirmek ve dışarıdan da görünür şekilde konumlandırmak için bu temel yetkinliklere daha da fazla odaklanma zamanı. Solldesign marka danışmanlığı ile yakın işbirliği içindeki Monninger, kimliğini yaratan ve net işaretler koyan bir marka yeni tanıtım çalışması içindedir.

 5. WILH. KÄMPER GMBH U. CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bir aile şirketi olan Wilh. Kämper tel şekillendirme teknolojisinde uzman bir işletme olarak 1888 yılından bu yana Almanya'nın Lüdenscheid kentinde üretim yapmaktadır. Wilh. Kämper teknik problem çözücü iş ortağınızdır. Geliştirme ve prototip üretiminden küçük seri ve seri üretime kadar tel sektöründeki teknik sorunlarınızı çözmekteyiz. Teknoloji faaliyetlerimiz: - 3 yüzeyde bükme - Kabartma - Pah kırma - Tırtıl açma - Haddeden geçirerek diş açma - Küçültme - Torna ve frezeyle diş açma - Kaynak - Kesme - Delme - Yüzey işleme - Ezerek genişletme İşlediğimiz malzemeler: Çapı 1, 5 mm ile 10 mm aralığındaki (çelik tel, yay telleri, paslanmaz çelik teller, demir dışı metal teller dahil olmak üzere) tüm şekillendirilebilir malzemeleri işlemekte ve istek üzerine tüm yüzeyleri işleyebilmekteyiz

 6. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metalden, özellikle tel ve sacdan teknik yapı grubu imalatı. Çelik, yay çeliği ve paslanmaz çelikten yapılmış küçük seriler için de çapı 0, 5 mm ile 14 mm aralığında bulunan tellerin işlenmesi. Vulkaneifel şirketi, 1830 yılından bu yana tel ürünler imal etmektedir. Yaklaşık 200 yıllık bu gelenekte, deneyimli çalışanlarımız 1997 yılından bu yana modern makineler kullanarak Hillesheim'daki tesisimizde tel ve sacdan sepetler ve ızgaralar üretmektedir. Endüstriyel ihtiyaçlar, sanayi tipi mutfaklar, laboratuvarlar, tıp endüstrisi ve ilaç sanayi için tel ve metal ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı, özellikle tel sepetler, ızgaralar ve iskeletler.

 7. N.M.C. NUOVO MOLLIFICIO CAMPANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Nuovo Mollificio Campano srl işletmesi endüstrinin tüm sektörlerine yaylar ve çelik sactan ve özel alaşımlı malzemelerden kesilmiş sac parçalar tasarlıyor ve üretiyor. Özellikle elektromekanik, otomotiv, havacılık ve denizcilik sektörlerine yönelik üretim yapılıyor. Ekibimiz çeşitli tiplerde yaylar üretmemizi sağlayan ileri teknolojili bir makine parkından yararlanıyor

 8. RODI YATAK

  Türkiye

  Rodi Yatak, 2019 yılına kadar atölye ile başlayıp şu anda kapalı alanı 8000 m2 olan ve yapımı devam eden 2000 m2 alan ile toplamda 10.000 m2 alanda hizmet verecek olmanın gururunu yaşıyoruz. Rodi Yatak, yay üretimi, çelik iskeletlerin fırın boyaması, baza, yatak , kanepe kumaşlarının kapitonelerini tamamen otomatik makineler ile üretilmektedir. Adıyaman Organize Sanayi bölgesindedir. Yurtiçi ve Yurtdışı bayileri ile Türkiye ve dünya pazarında olmayı hedeflemektedir.

 1. PRESSIRESSORT

  Fransa

  Sanayi, havacılık, nükleer, mekanik, taşımacılık, gemi onarımı için yaylar, petrokimya, tarım gıda, tıp için her türlü yay araştırma, tasarım, üretim ve ticareti. PRESSIRESSORT aynı zamanda hidro elektrik barajlar konusunda da faaliyet gösterir. Sipariş üzerine yay üretimi ve bilgisayar destekli tasarım sunuyoruz. Yay ayarı. Pim, beta kopilya, halka, spiral yay, metal yay, tel ya da şekillendirilmiş şerit yay üretimi. Malzeme: Çelik, paslanmaz çelik, inconel, fosforlu bronz, bakır, berilyum ve diğer. Büyük ve küçük seriler için prototiplerin ya da parça hesaplarında yüksek teknolojili yay çözümü üretimi; alıcılarımız, inceleme bürosu teknisyenlerimiz ya da mühendislerimiz ürün tasarımı ve yeni çözümlerin yaratılmasında özel teknik bilgiye sahiptirler. : Tek parçadan 0, 2 ila 50 mm ebatlarında telden büyük seriye üretim yapılmaktadır..

 2. INOXFLOW HASSAS DÖKÜM

  Türkiye

  Inoxflow Ltd., Bursa Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 kapalı alan olmak üzere toplam 6000 m2 lık bir alanda imalat yapmaktadır. Inoxflow Metal Almanya , Türkiye ve Çin ortaklığıyla kurulan, Ülkelerin ileri teknolojisiyle, alanında uzman kadrosuyla kaliteyi ve zamanında teslimatı on planda tutarak son derece donanımlı makinalariyla HASSAS DÖKÜM yöntemiyle üretim yapmaktadır. Firma kontrolünde kalıp tasarımı ve imalatı, talaşlı imalat prosesleri, döküm, işleme, yüzey koruma ve montaj yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak ; Vana, Pompa ve Fitting, Otomotiv, Marin ve Gemi Sanayi, Makina Sanayi, Askeri ve Savunma Sanayi parça üretimini sağlamaktayız. Başlıca dökülebilir alaşımlar; paslanmaz çelik alaşımlar (östenitik ve martenzitik paslanmaz grubu), ıslah çelikleri, imalat çelikleri, yay çeliği, diğer çelik alaşımlarının yanı sıra kobalt ve süper alaşım dökebilmekteyiz. Firmamızın değişmez prensipleri profesyonel mühendislik ile iyi planlanmış daima kaliteli, zamanında teslim ve uygun fiyat ile müşterilere sunmaktır. İnoxflow Metal, genç ve dinamik ekibimizle siz değerli müşterimiz ile iş ortaklığı yapmaktan mutluluk duyacaktır. Soru ve görüşleriniz için bizi her zaman arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için www.inoxflow.com.tr ziyaret edebilirsiniz. İnoxflow Metal İmalat İthalat İhracat San Ve Tic Ltd Şti Hasanağa Osb Mah 2 Cad No 17 Nilüfer / Bursa Tel : 0 224 484 23 03 Fax : 0 224 484 23 04

 3. CANFOR UTENSILI SRL

  İtalya

  1973 yılında Canfor şirketi yenilikçi bir fikirle Milano'da kuruldu: çelik yayların yerini almak üzere Perlon ø 4 mm sondaların üretilmesi. 1975 yılında şirket endüstriyel sistemlerde çığır açan bir yenilik olarak naylon - çelik sondaları keşfetti ve üretmeye başladı. Şirket 1980 yılında cam elyafından çeşitli tipte sensörler geliştirdi ve üretmeye başladı. Şirket 1985 yılında naylon sensörlerin muhafazası için bir kutu ile cam elyafı ve naylon-çelik sensörler için bir sarım açma aparatı serisi geliştirdi. En yeni ürünü ise, dikey şoklara dayanıklı plastikten sarım açma aparatı oldu.

 4. E. PONZIANI SPA INDUSTRIA ACCIAI TRAFILATI

  İtalya

  E. Ponziani Spa şirketinin tarihçesi, önce baba Carlo Ponziani'nin ve ardından oğlu Emanuele'in 1920 yılında tesisleri modernleştirmesi ve günün teknolojisini uygulamasıyla başladı. Böylece 80 yıldan daha uzun süreden bu yana şirket düşük, orta ve yüksek karbonlu çelik tellerden yaylar ve ayrıca patenti alınmış üretim tekniğiyle, tümü EN 10270 standartlarına uygun çekme teller, haddelenmiş ve/veya şekil verilmiş teller, yüzeyleri fosfat kaplamalı veya parlak ve pürüzsüz çekim teller üretmektedir.

 5. TUNCER METAL DEMIR CELIK VE PASLANMAZ IML.SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Yay çeliği lazer kesim işleri yapmaktayız, layner, rayner, raynel çelik shimler ve paslanmaz çeliklerden lazer kesim yöntemi ile üretim ve imalat yapmaktayız. Sulu yay çeliği c75, susuz çelikler ck60-ck7, 301 kalite paslanmaz yay çeliği, 304 kalite paslanmaz, layner ve ayar şimleri imalat kapasitemizdedir. Sulu yay çeliği sert çelikler karbon çelikleri susuz yaylık çelik şerit ve plakalar düşük karbonlu çelikler 301 kalite paslanmaz yay çeliği 304 kalite paslanmaz çelik yay çeliği lama ve şeritler grade301 ve grade 304 stainless steel hardened and tempered steels high quality 45 hrc steel fiber laser cutting fiber lazer kesim

 6. SHENZHEN YOGRY HARDWARE COMPANY LIMITED

  Çin

  Shenzhen Yogry Hardware Co., Ltd. şirketi 2010 yılında kuruldu ve hassas terminaller, kapı kilitleri, metal presleme parçalar, otomatik CNC parçalar, metal yaylar, metal şarapneller, metal çarklar, CNC araba parçaları ve diğer benzer ürünler gibi her türden özel donanım makine parçaları üretme konusunda uzmanlaştı. Şirket ürünlerimiz çok geniş bir yelpazededir: Otomobil parçaları, medikal ürünler, oyuncaklar, makineler, askeri malzemeler, iletişim ekipmanları, özel tespit ürünleri, bisikletler, döküm ürünler vb. Ürün yapımız tüm ürün yelpazesinde mantıklı, sağlam ve güvenilir performanslıdır, kalitesi yüksektir. Her türden elektronik oyuncaklara, donanıma, plastiğe, aydınlatmaya, deriye, oyuncaklara, hediyelere vb. uygulanabilir. Şu anda 5 akslı 15 set CNC tornaya, 25 T - 160 T arası çeşitli tiplerde 60 Tayvan hassas prese ve 18 adet yüksek hızlı pres yatağına sahibiz, bu sayede soğuk çekme çelik, yay çeliği, paslanmaz çelik, pirinç, bakır, berilyumlu bakır ve kurşun çerçeveli her türden malzemeyi presle işleyebiliyoruz.

 7. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Avusturya

  Hutter & Schrantz çelik yaylar, endüstriyel ve ticari tel bükme parçaları ve kaliteli yayları geliştirir ve üretir. Kendi sektöründe lider olan çok sayıda işletme piyasa lideri olan şirketimize güvenmiş ve başarılı olmuştur: Otomobil yayları, bükme yaylar, yaprak yaylar, yassı yaylar ve döküm yaylar, teknik amaçlı tel parçalar, baskı yayları, teknik amaçlı yaylar, konik yaylar, yay ayakları, helisel yaylar, özel yaylar, burulma yayları, çekme yayları, spiral yaylar, zımba bükme parçaları vb.

 8. GLOBAL METALL GMBH

  Almanya

  Global Metall Gmbh, özel çelik ve demir olmayan ürünlerin satışı konusunda 30 yıldan fazla tecrübeye sahip uluslararası bir şirkettir: Kaynak elektrodu satıcısı, çekilmiş tel satıcısı, parlak çelik satıcısı, çekilmiş hassas profil satıcısı, gemi yapımı için dövülmüş parçalar, petrokimya bileşenleri için dövülmüş parçalar, müşteri isteğine göre takım çeliği, dövülmüş yassı çelik, yeniden değerlendirilebilir çelik yaylar, dövülmüş yassı çelik, soğuk başlı tel, enerji için dövülmüş parçalar

 9. FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wilhelm Hesse şirketi, Saksonya'nın güneydoğusunda, Polonya ve Çek Cumhuriyeti sınırına yakın bir yay üreticisidir. 130 yılı aşan bir geleneğe gururla bakıyoruz. Girişimci Friedrich Wilhelm Hesse, şirketi 1887'de kurdu. 1972'de özel şirket zorla kamulaştırıldı ve 01.07.1990 tarihinde kurucunun büyük torunu Bay Werner Siche, (öl. 16.04.2013) şirketi yeniden özelleştirdi. 2006 yılında Ebersbach-Neugersdorf'taki yeni üretim tesisini işletmeye aldı. 1990'dan önce bile kontrol elektrotekniği, araç teknolojisi, otomotiv endüstrisi, tekstil makine yapımı, raylı araç yapımı, bağlantı parçaları ve valf yapımı ve daha birçok endüstri dalında önemli bir tedarikçiydik. 1990 yılından bu yana üretim tesislerimizi sürekli olarak modernize ediyor ve genişletiyoruz. Müşterilerimize tavsiye, yay geliştirme, hesaplama ve üretimi için deneyimli ve yetkin uzmanlar ve özel yazılımlar sunulmaktadır. Verimli kalite güvenlik sistemimiz, ürünlerimizin sürekli yüksek kalitesini garanti etmektedir. Bu sistem, DIN ISO 9002 temelinde kurulmuş ve 1994 yılında tanıtılmıştır. DIN EN ISO 9001: 2015'e göre yeniden sertifikalandırma 2016 yılında başarıyla tamamlandı. Alman Yay Endüstrisi Birliğine aktif üyeliğimiz nedeniyle, yay üretimi ve gelişimi ile ilgili tüm önemli ve güncel bilgilere sahibiz.

  Tüm ürünler arasında "yay çeliği"

 10. ADRIATICA MOLLE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1977 yılında bir aile şirketi olarak doğan Adriatica Molle, on yıldan biraz fazla bir zamanda genişleyerek büyüdü ve İtalyan yay üretimi ve metal tel işleme sektöründe kendine çok önemli bir yer edindi. İleri teknoloji ürünü makinelere sahip olan Adriatica Molle, araştırma ve proje aşamalarına verdiği önem ile farklı ürün sektörlerinin ihtiyaçlarına anında yanıt vererek en uygun yapıcı çözümleri müşterilerine sunar.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz