• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yaylar için çelik şerit

Sonuçlar

Yaylar için çelik şerit - Ithalat/Ihracat

 1. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sauerland bölgesindeki çelik üreticiniz. Sauerland'da alıştığımız üzere ayağımızı yere sağlam basıyoruz ve Flender şirket felsefemizi dört kaide üzerine inşa ettik: Hızlıyız, olağan dışıyız, esneğiz ve güveniliriz! Bu kriterlere göre kendimizi her zaman sınamaktayız. Özellikle küçük miktardaki sertleştirilmiş ve sertleştirilmemiş yay çeliklerinin yanı sıra mikroalaşımlı şerit çelikler konusunda güçlüyüz. Büyük depo kapasiteleri ve kısa teslimat süreleri sayesinde Flender-Stahl şirketi Almanya ve Avrupa'daki birçok müşterisi tarafından güvenilir iş ortağı kabul görmüştür. Çokça ihmal edilen konulardan birisi artık sizin ihtiyacınızın olmadığı malzemelerdir! Deponuzda yere mi ihtiyacınız var? Flender-Stahl bobin ürünleri ve levha malzemesi alır. Böylece değerli depo alanı elde edilir ve nakit akışı sağlanır. Bize kapasite fazlalığınızı bildirin. Biz de size ilginizi çekebilecek bir teklif sunalım. Ürünlerimiz: Soğuk haddelenmiş çelik şerit, sıcak haddelenmiş çelik şerit, , paslanmaz yapı çeliği, karbonlu çelik, yay şerit çeliği

 2. MARIO SCHAAF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MARIO SCHAAF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yaylar için çelik şerit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Möglingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AALPHA-STEEL-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AALPHA-STEEL-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Yaylar için çelik şerit sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wels, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. ALL MÉTAL SERVICE

  Fransa

  ALL MÉTAL SERVICE, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Yaylar için çelik şerit, sıcak lamine çelik bantlar, paslanmaz çelik, özel ve yaygın çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beauvais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BIRLER CELIK SAN VE TIC A.S.

  Türkiye

  BIRLER CELIK SAN VE TIC A.S., yılında kurulan ve Yaylar için çelik şerit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spatulalar ve (duvarcı) malaları, Elektronik parçaları sabitlemek için klips, endüstriyel araç debriyajları, yaylı kelepçeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  İtalya

  AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, bakır şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quargnento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANIL SPECIAL STEEL INDUSTRIES LTD

  Hindistan

  ANIL SPECIAL STEEL INDUSTRIES LTD, yılında kurulan ve Çelik levha ve şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Demir testereleri ve kesme makineleri, ısıl işlemli çelik bantlar, Yaylar için çelik şerit, Demir testereleri ve kesme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaipur, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 3. GUANG ZHOU SHI GUANG WEI YOU LIANG TRADING CO.,LTD.

  Çin

  GUANG ZHOU SHI GUANG WEI YOU LIANG TRADING CO.,LTD., yılında kurulan ve Yaylar için çelik şerit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Guangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. TENG YAO HARDWARE INDUSTRIAL CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  TENG YAO HARDWARE INDUSTRIAL CO., LTD, yılında kurulan ve Yaylar için çelik şerit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taichung City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 5. R. WAGNER & C. S.P.A.

  İtalya

  R. WAGNER & C. S.P.A., yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Yaylar için çelik şerit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano (Mi), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. W. & H. SCHÜTTE GMBH

  Almanya

  W. & H. SCHÜTTE GMBH, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Yaylar için çelik şerit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MECHFAST LTD

  Birleşik Krallık

  MECHFAST LTD, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Yaylar için çelik şerit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nottinghamshire, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. RAYNAUD RESSORTS

  Fransa

  RAYNAUD RESSORTS, yılında kurulan ve Yaylar için çelik şerit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Goncelin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. INAC S.P.A.

  İtalya

  INAC S.P.A., yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valmadrera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SISTEMAS DE EMBALAJE SORSA SA

  İspanya

  SISTEMAS DE EMBALAJE SORSA SA, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Yaylar için çelik şerit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Quirze Del Valles, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SARONNO METALLI S.R.L.

  İtalya

  SARONNO METALLI S.R.L., yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saronno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DUE EFFE ACCIAI S.R.L.

  İtalya

  DUE EFFE ACCIAI S.R.L., yılında kurulan ve Demir ve çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir. Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler, Yaylar için çelik şerit, Soğuk lamine çelik şeritler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelliri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IHW-HUINTJES GMBH & CO. KG

  Almanya

  IHW-HUINTJES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar için çelik şerit, Yaylar için çelik şerit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velbert, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. STEELEX INCORPORATION

  Bangladeş

  STEELEX INCORPORATION, yılında kurulan ve Yaylar için çelik şerit sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dhaka, Bangladeş 'de bulunmaktadır.

 8. CIPRIANI S.R.L. UNIPERSONALE

  İtalya

 1. C.L.M. S.R.L.

  İtalya

 2. DELNA S.P.A.

  İtalya

 3. OFFICINE GIOVANNINI S.R.L.

  İtalya

 4. ESINOX S.R.L.

  İtalya

 5. LAMINA S.P.A.

  İtalya

 6. CENTRO SERVIZI MERIDIONALE S.R.L.

  İtalya

 7. SUPERCONDUTTORI SRLS

  İtalya

 8. S.T.M. S.R.L.

  İtalya

 9. ALUSTEEL COATING S.R.L.

  İtalya

 10. STEEL STRIP

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz