• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yaylar

Sonuçlar

Yaylar - Ithalat/Ihracat

 1. ROSTA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ROSTA, kauçuk yay ve sönümleme sistemleri için ilk tercihtir. 70 yılı aşkın tecrübesiyle ROSTA, dünyanın önde gelen kauçuk yaylı yatak üreticisidir. Her şey kırklı yılların ortalarında, Bay Rohr'un Staufen (RoSta) köyünde treyler akslarını desteklemek için basit ve ekonomik bir çözüm geliştirmesi için görevlendirilmesiyle başladı. Üç ana işlev, süspansiyon, sönümleme ve koruma ihtiyacı, ROSTA kauçuk yay elemanınlarını doğurdu. Bugün ROSTA AG, ürünlerinin %90'ından fazlasını ihraç etmektedir. Altı iştirake ve 35 satış ortağına sahiptir. Net bir büyüme stratejisi ile ROSTA her seviyede genişlemesini sürdürmektedir.

 2. FWH FEDERNFABRIK WILHELM HESSE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Wilhelm Hesse şirketi, Saksonya'nın güneydoğusunda, Polonya ve Çek Cumhuriyeti sınırına yakın bir yay üreticisidir. 130 yılı aşan bir geleneğe gururla bakıyoruz. Girişimci Friedrich Wilhelm Hesse, şirketi 1887'de kurdu. 1972'de özel şirket zorla kamulaştırıldı ve 01.07.1990 tarihinde kurucunun büyük torunu Bay Werner Siche, (öl. 16.04.2013) şirketi yeniden özelleştirdi. 2006 yılında Ebersbach-Neugersdorf'taki yeni üretim tesisini işletmeye aldı. 1990'dan önce bile kontrol elektrotekniği, araç teknolojisi, otomotiv endüstrisi, tekstil makine yapımı, raylı araç yapımı, bağlantı parçaları ve valf yapımı ve daha birçok endüstri dalında önemli bir tedarikçiydik. 1990 yılından bu yana üretim tesislerimizi sürekli olarak modernize ediyor ve genişletiyoruz. Müşterilerimize tavsiye, yay geliştirme, hesaplama ve üretimi için deneyimli ve yetkin uzmanlar ve özel yazılımlar sunulmaktadır. Verimli kalite güvenlik sistemimiz, ürünlerimizin sürekli yüksek kalitesini garanti etmektedir. Bu sistem, DIN ISO 9002 temelinde kurulmuş ve 1994 yılında tanıtılmıştır. DIN EN ISO 9001: 2015'e göre yeniden sertifikalandırma 2016 yılında başarıyla tamamlandı. Alman Yay Endüstrisi Birliğine aktif üyeliğimiz nedeniyle, yay üretimi ve gelişimi ile ilgili tüm önemli ve güncel bilgilere sahibiz.

 3. PIERON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1925 yılında kurulduğu günden bugüne 4. nesil yönetimi altında bir aile şirketi olan PIERON, neredeyse tüm endüstriyel sektörler için teknik yaylar üretmektedir. Odak noktası otomotiv, elektrik ve spor malzemeleri sektörleridir. Bocholt merkezinde 270'den fazla çalışan bulunmaktadır. Yaklaşık 20.000 m² çalışma alanında halka, sıkıştırma ve burulma yaylarının yanı sıra damgalı, bükülmüş ve bükülmüş tel parçalara kadar yeni çözümler uygulanmaktadır. Özel parçalar ve montajlar ürün yelpazemizi tamamlamaktadır. Son teknoloji üretim süreçleri, en yüksek gereksinimleri karşılayan üretimi garanti eder.

 4. MONNINGER FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  75 yıldan uzun bir süredir Monninger DIE, paslanmaz çelik ve çelik yaylar alanında uzmanlığı temsil eder. Tecrübe, müşteri ilişkileri ve kalite bilinci her zaman başarının temeli olmuştur. Daha 1994 yılında ISO 9001 ile ilk sertifikamıza sahip olduk. 2012 yılında tüm faaliyetlerimizi karakterize eden ISO TS 16949'a göre sertifikalandırma ile yeni bir döneme girdik. Sağlam bir yapıya sahip şirketimiz o zamandan beri hem müşteriler arasında hem de uzman çevrelerinde isim yapmış bir marka haline geldi. İtibarımız, sağlam dayanaklarımız sayesinde ayakta duruyor - 1945'teki kuruluşundan günümüze: Hassasiyet. Dinamizm. Mühendislik ruhu. Enabling dynamics. Stratejik olarak firmayı geleceğe yönlendirmek ve dışarıdan da görünür şekilde konumlandırmak için bu temel yetkinliklere daha da fazla odaklanma zamanı. Solldesign marka danışmanlığı ile yakın işbirliği içindeki Monninger, kimliğini yaratan ve net işaretler koyan bir marka yeni tanıtım çalışması içindedir.

 5. P.J. PRAUSE DUROTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Paul Joachim Prause 1974 yılında Schichtstofftechnik Prause şirketini kurdu ve firma 1998'de P. J. Prause Durotec GmbH olarak adını değiştirdi. P. J. Prause 3M önceleri Almanya'da kompozit malzeme Scotchply™ ile Almanya ve Avrupa için plastik yaprak yayların teknik uygulamalarının ciddi bir kısmını tasarlamıştır. Bu sayede Prause Durotec GmbH kompozit elyaf malzemeden katmanlı yay üretimi ve uygulamaları konusunda 35 yıldan uzun bir süre deneyim kazanmıştır. Prause Durotec, 16 çalışanıyla ve tüm dünyadan geniş bir müşteri portföyüyle orta ölçekli bir işletmedir. Üretim programı E cam, S cam ve karbon elyafı ve epoksi reçineyle ve matris olarak üretilen tüm yassı yaprak konfigürasyonlarını kapsar. İşleme sırasında kullanılan UD Prepregs (UD = unidirectional - tek yönlü) havacılık normlarına ve askeri normlara uygundur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her şeyi sönümlüyoruz, sadece beklentileri sönümleyemiyoruz. ACE, tüm kıtalarda 45 ülkede temsilcilikleri bulunan, endüstriyel sönümleme teknolojisi alanında dünya çapında tanınırmış uzman bir şirkettir. ACE, 1978 yılından beri Alman pazarında çok başarılı bir şekilde temsil edilmektedir. Sadece burada 25 mühendis her gün ürün yelpazesinin geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. ACE müşterileri, sönümleme teknolojisi konusunda sofistike çözümlerden, değerli yenilikler ve örnek servis hizmetinden yararlanırlar. Önde gelen makine mühendisliği şirketleri ile yakın işbirliği sayesinde ACE'nin Almanya şubesi teknik ilerlemenin öncüsü olarak ön plana çıkmıştır. Müşterilerimizin açıkça ortada olan avantajları şunlardır: Yerinde ve telefonla uzman teknik danışmanlık, müşteriye özel tasarım, asgari sipariş miktarı sınırı olmadan bir adetten itibaren en kısa sürede sevkiyat, sofistike montaj ve fonksiyonel aksesuarlar, gerçekçi fiyatlar

 2. LESJÖFORS INDUSTRIAL SPRINGS & PRESSINGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lesjöfors Şirketler Grubu dünyadaki en büyük teknik yay üreticilerinden biridir. Yay teknolojisi ürün yelpazesi, tel ve şerit yaylar, presle şekillendirilmiş ve bükülmüş parçalar ile gaz basınçlı yayları içermektedir. Bir yay fabrikası olarak tecrübemiz 1852 yılına kadar uzanır. Bugün 1.800'den fazla işine bağlı çalışanımız, teknik tasarım ve yay hesaplamasından nakliyeye kadar her şeyin sorunsuz ve profesyonelce işlemesini sağlamaktadır. Yaylar, presle şekillendirme ve bükme teknolojisi alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, müşterilerimize esnek üretim kapasitemiz ile hızlı bir şekilde uygulanabilecek özel çözümler sunmaktayız. Giderek daha da küreselleşen ortamda, uluslararası varlığımızı güçlendirmekteyiz. Şu anda İsveç, Finlandiya, Norveç, Danimarka, Almanya, Hollanda, Büyük Britanya, Slovakya, Letonya, Rusya, Çin, Tayland, Singapur, Meksika ve ABD'de üretim veya satış merkezlerimiz bulunmaktadır.

 3. LÖHR GMBH & CO PRÄZISIONSFEDERN KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biz Nürnberg yakınlarındaki Schwabach kasabasından orta ölçekli bir teknik yay üreticisiyiz ve bugün kendimizi yaklaşık olarak sunuyoruz. Bünyemizde istihdam edilen 50 çalışan, özel problem çözümlerinden büyük ölçekli üretime kadar çelik, paslanmaz çelik ve demir dışı metallerden yapılmış teknik yayların ve bükülmüş parçaların geleneksel ve yetkin üreticileridir. Yenilik, Löhr GmbH & Co. Präzisionsfedern KG'de bilgi birikimiyle sağlanır. Bilgi birikimi, deneyime geri dönmek ve en son gelişmeleri tahmin etmek anlamına gelir. Yenilikçi çözümler için ikisi de gereklidir. Tecrübemize, bilgimize, kalitemize ve teslimat güvenliğimize başvurmaktan çekinmeyin.

 4. SCHNORR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Disk yayı, emniyet rondelası, spiral yaylı rondela, ondüle yay, yay çeliğinden mamul zımbalama yöntemiyle üretilmiş parça üreticisi. SCHNORR® ürünleri, metalin, kuvvet ve form ile, hareket, yaylanma ve emniyete ilişkim zorlu fonksiyonları yerine getirdiği her yerde ilk tercihtir. Adolf Schnorr 1908 yılında disk yay uygulamasının öncüsü olarak sahibi tarafından yönetilen bu aile şirketini kurdu. Günümüzde SCHNORR®, disk yayları ve vida kilitleri alanında, dünya çapında satış ve dağıtım şubeleri bulunan, önde gelen uluslararası çözüm üreticilerinden biri haline gelmiştir. Zımbalama ve tornalama konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye ek olarak, hassas kesim teknolojisine, eğriliğe karşı hassas konik yay disklerinin ve çizim parçası olarak ondüle yay olarak adlandırılan başka bir ürün grubunun üretimi konusunda teknik bilgi birikimine de sahibiz..

 5. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZIMMERMANN Technische Federn, karmaşık uygulamalar ve yay sistemlerinin yetkin bir geliştiricisi ve seri üretim tedarikçisidir. ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketinin merkezi, Almanya, Çekya ve Polonya sınırlarının buluştuğu bölgede, daha net söylemek istenirse Leutersdorf 'da bulunmaktadır. Zimmermann, karmaşık yay sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda 100 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Bu sürede, müşteriler, çalışanlar ve yönetim arasında güvene dayanan güçlü bir ilişki oluşmuştur. Ürün yelpazemiz, basınç, gergi ve burulma yaylarından, tel ve zımbayla üretilmiş eğimli sac parçalara, detaylı plaka veya bobin yaylara ve çok yönlü yapı gruplarına kadar uzanmaktadır. Yapılamaz diye bir şey yok! ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketi hem kendisi hem de ürettiği yay sistemleri için çok yüksek beklenti hedefleri koymaktadır. Çalışanlarına verilen mükemmel temel ve geliştirme eğitimleri sayesinde ZIMMERMANN uzmanlık alanında kapsamlı bir teknik bilgi birikimi oluşturmuştur.

 1. HIP HOMANN IMPORT & PRODUKTIONS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve size ürünlerimizin uzun süre dayanacağı garantisini vermekteyiz. Altenberge (Almanya) ve Kaohsiung (Tayvan) kentlerinde bulunan üretim tesislerimizde bir sanayi tesisi olarak dünya çapında faaliyet göstermekteyiz. Sağlam tutuş! Yüksek kaliteli bağlantı elemanlarımız sayesinde çeşitli malzeme ve bileşenleri güvenli bir şekilde monte edebiliyoruz. Bizimle çalışmanın avantajlarından faydalanmanız için işinizi cıvata, somun vb. alanında çok sayıda özel hizmetlerle kolaylaştırıyoruz. Esnek hizmet! Ürünlerimizi Vestfalya, Altenberge'deki merkezimizden de Tayvan, Kaohsiung'daki şubemizden de çeşitli sektörlerdeki endüstri şirketlerine tedarik ediyoruz.

 2. RÖHRS, DR. WERNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  1919 yılından bu yana tüm dünyada zorlu koşullara uygun teknik yay üretimi konusunda uzman olarak tanınıyoruz. Ürün yelpazemizde her tür ve biçimde yatlar mevcuttur. İmalat programımızda özellikle yuvarlak ve yassı tellerden imal edilen baskı yayları, disk yaylar, vida disk yayları, çok telli yaylar ve çok sayıda farklı yay mevcuttur. Ürünlerimiz: Yaprak, yassı ve form yayları, sönümleme yayları, baskı yayları, yassı telli yaylar, çok telli yaylar, hizalama pabuçları, vida yayları, disk yaylar, bükülme yayları, kanatlı yaylar ve çok daha fazlası.

 1. DIETZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yay üretimi, karmaşık yapıları ve bunların işlevselliğinin tüm gereksinimlerini karşılamak için çok yüksek hassasiyet gerektirir. Artan kalite gereksinimleri nedeniyle malzeme ve ürünler sürekli olarak geliştirilmektedir. İşlevsellikleri kalıcı kalite kontrolleri ile sağlanır. Test sonuçlarını görüşünüze açmaktan memnuniyet duyarız. Yay ve tel bükme parçaları üretirken, ürünlerimizin sözlerini yerine getireceğini garanti ediyoruz. Müşterilerimiz için en yüksek tedarik güvenliği ve mümkün olan en düşük işleme maliyeti hedefimizdir. Bunu, hammadde deposu ve mamul madde deposunda çalışan veritabanı destekli depolama sistemimizle sağlamaktayız. Yalın organizasyon yapımız ve süreçlerimiz sayesinde, lojistik taleplerinize son derece esnek bir şekilde yanıt verebilecek durumdayız.

 2. TEVEMA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  1936 yılında kurulmuş olan TEVEMA şirketi, kısa süre içinde, standart üretim veya kişi veya kuruluşlara özel üretim teknik yayların sunumu alanının tartışılmaz lideri konumuna yükselmiştir. Çok sayıda endüstrinin gereksinimlerine cevap verecek şekilde, dünyanın dört bir yanında geniş ve çeşitli bir ürün yelpazesi sunmaktadır. TEVEMA'nın sunduğu ürünlerin oluşturduğu yelpaze eksiksiz olduğu gibi bir o kadar da isteğe göre esnek bir yapıya sahiptir: standart üretim yaylardan oluşan bir seriyle birlikte, her müşterinin kişisel veya kurumsal gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla tamamen kişi veya kuruluşlara özel üretim yaylar da sunulmaktadır. Bu üretim esnekliği ve kişiye özel gereksinimleri karşılayabilme TEVEMA'yı, tüm mühendislik alanlarındaki özel projeler için vazgeçilmez bir çözüm ortağı yapmaktadır. Müşterilerimizin güncel ve modern gereksinimlerini karşılayabilmek için geleneklerimizden ve deneyimlerimizden aldığımız güçle ürünler sunan şirketimiz teknik yaylar dünyasında yüksek kaliteli ve güvenilir yayların tek temsilcisidir. Seçim yapmakta zorlanmayacaksınız: tüm teknik yay gereksinimleriniz için TEVEMA güvenilir bir çözüm ortağıdır. TEVEMA ürünlerinin çok yönlülüğü ve sağlamlığı şimdi elinizi uzatıp sahip olabileceğiniz mesafede. Daha bugünden TEVEMA yaylarının sunduğu potansiyeli keşfediniz ve 1936 yılından bu yana kuruluşumuzu temsil eden bilgi birikimi ve deneyimin sonucu olan yüksek kaliteli ürünlerimizin sunduğu olanakları kullanınız.

 3. POHL METALL GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, tel bükme parçalar, yaylar ve boru parçaları imalatının yanı sıra röntgen spektrometresi ve ark (kıvılcım) spektrometresi ile mühendislik (malzeme analizi) hizmetleri, yüzey işleme ve ısıl işleme. Avusturya'nın Tiroller bölgesindeki Ötztal-Bahnhof'ta bulunan Pohl Metall şirketi üretim konusunda derin uzmanlığa sahip olup, zımbalama, bükme, presleme ve boru işleme yöntemleriyle metal parçalar üretmektedir. Sanayi ve ticaret için küçük metal parçalar üretiminde uzman iş ortağınızı. Zımbalama yoluyla üretilen parçalar, bükme parçalar, yaylar, boru parçaları, halat/tel aksesuarları ve montajlı yapı grupları üretilmektedir. Müşterilerimize, prototip imalatından büyük seri üretime kadar her hacimde destek vermekteyiz. Şirketimizin Avusturya'da bulunan merkezinden verdiğimiz her türlü metal işleme hizmeti yüzey işleme, ısıl işleme, ambalajlama ve kalite güvenliğini de kapsamaktadır.

 4. GUTEKUNST FEDERN

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gutekunst yayları, Avrupa'nın önde gelen yay üreticilerinden biridir. 12.603 farklı boyuttaki baskı yayları, gergi yayları, spiral yaylar ve telden bükülmüş yayı stoktan teslim edilebildiği gibi, Gutekunst müşteri taleplerine uygun olarak düşük miktarlarda ve büyük miktarlarda özel yayları da geliştirir ve üretir. Gutekunst kendisini sadece yüksek kaliteli metal yay üreticisi olarak görmez, müşterilerinin hizmet sağlayıcısı ve iş ortağı olarak görür. Yay kataloğu, yay hesaplamaları ve CAD verileri üreteci için sitemizi ziyaret ediniz: www.federnshop.com.

 5. N.M.C. NUOVO MOLLIFICIO CAMPANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Nuovo Mollificio Campano srl işletmesi endüstrinin tüm sektörlerine yaylar ve çelik sactan ve özel alaşımlı malzemelerden kesilmiş sac parçalar tasarlıyor ve üretiyor. Özellikle elektromekanik, otomotiv, havacılık ve denizcilik sektörlerine yönelik üretim yapılıyor. Ekibimiz çeşitli tiplerde yaylar üretmemizi sağlayan ileri teknolojili bir makine parkından yararlanıyor

 6. ADRIATICA MOLLE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  1977 yılında bir aile şirketi olarak doğan Adriatica Molle, on yıldan biraz fazla bir zamanda genişleyerek büyüdü ve İtalyan yay üretimi ve metal tel işleme sektöründe kendine çok önemli bir yer edindi. İleri teknoloji ürünü makinelere sahip olan Adriatica Molle, araştırma ve proje aşamalarına verdiği önem ile farklı ürün sektörlerinin ihtiyaçlarına anında yanıt vererek en uygun yapıcı çözümleri müşterilerine sunar.

 7. PRENASPIRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  PRENASPIRE, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yaylar, Kasa ve kutular - Sipariş üzerine paketleme, Kablolar ve network, Yaylar, ayaklıklar, Plastik kablo kanalları, kablo kılavuzları, kablo, Kasa ve kutular - Sipariş üzerine paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Germain Les Arlay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO F.LLI PAGNIN, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, Tel yaylar, resime göre yapılan yaylar, torsiyon yayları, Çeşitli yaylar, paslanmaz çelik yaylar, Ölçüye göre dizayn edilen yaylar, hassas yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selvazzano Dentro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ALCOMEX FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALCOMEX FEDERN GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Goch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WOLFF & STÜBECKE DRAHT- UND METALLWAREN E.K. INH. CHRISTIAN CASARINI

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOLFF & STÜBECKE DRAHT- UND METALLWAREN E.K. INH. CHRISTIAN CASARINI, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Iserlohn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FBTEC KNOCHE & MORK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FBTEC KNOCHE & MORK GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MOLLIFICIO G.R. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MOLLIFICIO G.R. SRL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şerit yaylar, çekme yayları, metal elemanlar ve ürünler, baskı yayları, torsiyon yayları, profil yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giovanni In Persiceto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PRÄZISIONSTECHNIK GMBH FEDERMECHANIK & ELEKTROTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRÄZISIONSTECHNIK GMBH FEDERMECHANIK & ELEKTROTECHNIK, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Halle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GERMANIA-WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GERMANIA-WERK SCHUBERT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LE RESSORT INDUSTRIEL

  Fransa

  Verified by europages badge

  LE RESSORT INDUSTRIEL, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spiral yaylar, Yaprak yaylar, baskı yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, helisoidal yaylar, paslanmaz çelik yaylar, düz yaylar, Spiral yaylar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geispolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. RUDOLF KÜHNEMUND DRAHT- UND METALLWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUDOLF KÜHNEMUND DRAHT- UND METALLWARENFABRIK GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. GEBRÜDER HAHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBRÜDER HAHN GMBH, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schalksmühle, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. KARL RUGGABER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARL RUGGABER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gerlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yaylar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

8.976 Şirketler