• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yazılım oluşturma ve geliştirme

Sonuçlar

Yazılım oluşturma ve geliştirme - Ithalat/Ihracat

 1. HAIRUN TECHNOLOGY

  Fransa

  Verified by europages badge

  HAIRUN TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Web geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mobil uygulama geliştirme, Yazılım oluşturma ve geliştirme, Mobil uygulama geliştirme, Yazılım oluşturma ve geliştirme, yazılım geliştirme, Yazılım geliştirme hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DELPHIN TECHNOLOGY AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DELPHIN TECHNOLOGY AG, yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bergisch Gladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. START PROJECT ENGINEERING SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  START PROJECT ENGINEERING SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel mühendislik danışmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilgisayar mühendisliği, Endüstriyel prototipler, Yazılım oluşturma ve geliştirme, Robotik, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, sınai otomasyon, START PROJECT ENGINEERING, mühendis ve mühendislik kuruluşları, Bilgisayar mühendisliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Francavilla Al Mare, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHOONHEYT CORP - INTERFAST

  Belçika

  Verified by europages badge

  SCHOONHEYT CORP - INTERFAST, yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bilişim sistemleri denetimi, Bilgi-işlem hizmetleri, Bilişim sistemleri denetimi, Bilgi-işlem hizmetleri, Bilişim güvenliği danışmanlık hizmeti, bilgiişlem bakım servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. DBART GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DBART GMBH, yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ADHOC HARD- UND SOFTWARE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ADHOC HARD- UND SOFTWARE GMBH, yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klagenfurt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. DEMIREZEN MAKINA KALIP

  Türkiye

  Demirezen makina olarak tüm çalışanlarımz bilgi ve deneyimlerini müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda , yüksek kalite ve zamanında teslim ilkemiz birinci önceliğimizdir Firmamız yüksek ürün kalitesi bilincinde olup yüksek teknolojisinin sektörümüze sağlamış olduğumuz tüm yeniliklerden faydalanmaya çalışmaktadır. Teknolojinin yanında personelede yatırım yaparak sektörde kendi deneyim ve tecrübesiyle üretim yapmaya hazır olmak , paylaşımcı ilgili ve genç bir firma ile karşınızdayız .

 3. ID SERVICEPOINT GMBH

  Almanya

  Donanım ve yazılım için mobil veri toplama çözümleri geliştirmekte ve bunlara bağımsız danışmanlık vermekteyiz. Veri teknolojisinin planlanması ve modernizasyonu sıklıkla mevcut sistemlerle bütünleştirilebilir. Bunların arasında mobil ve sabit barkod sistemleri, veri radyo, RFID, etiket yazıcıları ve sensörler bulunmaktadır. Doğal olarak, tüm sistemler için tek bir kaynaktan kurulum, onarım, eğitim ve bakım hizmetleri de sunmaktayız. Bu tam hizmet, münferit yazılım geliştirmenin yanında Windows ve Android işletim sistemlerinde çalışan mevcut standart çözümler ile tamamlanmaktadır. WLAN ve 433 MHz aralığında (örnek) kablosuz ölçümler ve kullanıcı eğitimleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Yazılımımız çözümlerini mevcut BT ortamınız ile bütünleştiriyoruz. İster PC ve sunucular, isterse de örn. veri terminalleri ve LAN, WAN veya kablosuz bağlantılar için cihaza özel uygulama yazılımları olsun...

 4. BOSS YONETISIM HIZMETLERI A.S

  Türkiye

  CottGroup, a holistic service organization which offers a full range of payroll, accounting, tax, audit and administration services to manage operations and provide practical solutions to all businesses. CottGroup experts will find the right balance of people, technology and processes to make your outsourcing requirement a success story. By leveraging an extensive network of alliances with global industry leaders, CottGroup is able to provide you with the most innovative and efficient solutions to meet your business needs.  This powerful network of partners enables CottGroup to customize the best solutions for your needs.Customers can count on CottGroups's local excellence  to deliver the best solutions for their needs. Regardless of whether your organization is a Fortune 500, a growing business, or merely an idea, Cottgroup have the ability to provide you with clear directions, effective solutions, and regular feedback to help you realize its full potential. Istanbul, Sofia

 5. UNITED EXPERTS CONSULTANCY DAN. LTD. STI.

  Türkiye

  UEC is a company established by the gathering of world-class experts who have worked in many international organizations for years. Its main purpose is to support projects carried out in many parts of the world with its experience and knowledge. The UEC will remain faithful to the two concepts that created it, “knowledge” and “sharing”. The experts at UEC put knowledge and expertise in many different sectors at your service. Our staff of experts, who have worked in many international organizations for over 20 years, look forward to participating in your exciting projects from around the world to save you time and knowledg

 1. SAMIL YAZILIM

  Türkiye

  Merhaba, Firmamızı ve verdiğimiz hizmetleri tanıtmak için yazıyorum. Müşterilerimiz için profesyonel hizmetlerde uzmanlaşmış bir yazılım geliştirme şirketiyiz. Ekibimiz, geçmişte çok sayıda projeyi tamamlamış, bu alanda geniş deneyime sahiptir. Fatura entegrasyonu, kargo entegrasyonu, SMS ve e-posta işleme, sanal ödeme sistemleri, çok üyeli link yönlendirme sistemleri, pazaryeri entegrasyonu, e-ticaret web sitesi geliştirme, sohbet yazılımı, muhasebe takip yazılımı, ERP-CRM yazılımı gibi bir dizi hizmet sunuyoruz, fabrika ürün otomasyonu, online ölçüm ve hesaplama araçları ve üretim takip yazılımı. Üretim takip yazılımımız, alüminyum ve PVC endüstrilerinde devrim niteliğindedir ve işletmelerin, alüminyum kesme derecesinden ürünün boyutuna kadar ürünlerinin en küçük detaylarına göre üretim reçetelerini kolayca oluşturmasına olanak tanır. Bu, işletmelerin hem zamandan hem de paradan tasarruf etmelerini sağlar. Sözleşmeli ve faturalı olarak çalışıyoruz ve projeleri en yüksek standartlarda ve zamanında tamamlama becerimize güveniyoruz. Ekibimiz, müşterilerimizin sunduğumuz işten memnun kalmasını sağlamaya kendini adamıştır. Projenizi daha ayrıntılı olarak görüşmekten ve bir teklif vermekten memnuniyet duyarız. Herhangi bir sorunuz varsa veya üretim izleme yazılımımız ve bunun işinize nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin İçtenlikle, Şamil Yazılım

 2. CEDAYART SOFTWARE DEVELOPMENT

  Türkiye

  CEDAYART olarak, Bir işletmenin hizmet kalitesini belirleyen ana unsurların; ileriye yönelik İstikrar, tutarlılık, güncellik, geliştirilebilirlik, eleştiriye açıklık ve şeffaf bilgi paylaşımı olduğuna inanıyor, bu doğrultuda hizmetlerimizi planlayıp müşterilerimize sunuyoruz. Sanal Gerçeklik & Dijital Tasarım, Google Reklam modelleri, Sosyal medya hesap yönetimi, Website tasarım, CRM, mobil app ve Proje yazılımlarından Açık alan ve Televizyon reklamlarına, uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla Medya Planlamanızda başarıya giden yolda hizmet ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz… Destekleri için tüm müşterilerimize & çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

 1. ISS ART

  Kazakistan

  Merhaba! Bir web geliştirme şirketine hoş geldiniz. İster büyük ister orta ölçekli bir şirket, aile şirketi veya bir yeni girişim ​​olun, başarılı proje tesliminiz için burada bir ekip bulabilirsiniz. ISS Art, 2003 yılından beri dünya çapında faaliyet göstermektedir. Yolculuğumuz UpWork'ten başladı, oDesk platformunun ilk geliştiricilerinden biriydik. Şu anda ekipte 80'den fazla kişi var ve 500'den fazla proje teslim edildi. BAŞLICA HİZMETLERİMİZ: web (Java, Python) ve mobil (SwiftUI, Flutter) uygulamaları ve AI, Makine Öğrenimi ve Bilgisayarlı vizyon çözümleri geliştirme. BAŞLICA SEKTÖRLERİMİZ: FCMG, İmalat, Medya, Geri Dönüşüm, Eğitim, Sağlık Hizmetleri. ABB/Cassantec, JnetDirect, BigBrassBand, Cerulean Studios, oDesk vb. şirketlerin GÜVENİNE SAHİBİZ. Çoğu müşterimizle 6 yıldan fazla bir süredir çalışıyoruz. Proje geliştirmeniz bu kadar uzun sürmeyecektir. Sadece müşterilerimizin hala kullandığı ve geliştirdiği bir ürün geliştirdiğimizi söylemek istiyoruz.

 2. LEGARTIS TECHNOLOGY AG

  İsviçre

  En yeni makine öğrenmesi, doğal dili anlama ve yapay zeka teknolojilerine dayanan sözleşme bilgisi yazılımı geliştiriyoruz. Misyonumuz basit: Hukuki belgeleri hayata geçiren önde gelen hukuk teknolojisi şirketi olmak, belgelerdeki bilgilerin her dilde herkes için erişilebilir ve kullanışlı olmasını sağlamak: Dünya standartlarında ürün geliştiricilerinden, iş süreci uzmanlarından, tasarımcılardan ve yasal uzmanlardan, yarının önde gelen yasal teknolojiler için yapay zeka çözümleri oluşturmak için gereken vizyon ve uzmanlığa sahibiz. Dayanışma halinde, yetenekli ve hazırlıklı bir ekiple inanılmaz şeylere ulaşılabileceğine inanıyoruz. Üstünlüklerimiz, birçok farklı geçmişe ve kariyere sahip üyelerinin benzersiz nitelikleriyle daha da güçlü.

 3. QUAZAR SOFTWAREENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  TIBBİ KULLANIMLAR İÇİN GÖRÜNTÜ VERİ BANKALARI: Örn. Kalp kateter laboratuvarındaki DicomView ve DicomView Net. YAYIN ENDÜSTRİSİNDE IMAGING ÇÖZÜMLERİ: Örn. Medya bölümü reklam film arşivi (Kraft Jacobs Suchard). DONANIM ÜRETİCİLERİ İÇİN OEM YAZILIM ÇÖZÜMLERİ: : Örn. USV kumanda yazılımı (Siemens, AEG vs). EĞLENCE ENDÜSTRİSİ İÇİN YAZILIM: Deneyim gastronomisi "Bira borsası" (Berlin ve Hamburg). Ayrıca, resmi olarak Novell Professional Developer'ız ve Microsoft Developer Network üyesiyiz. Sistem platformu olarak Windows, Windows NT, UNIX, DOS, Novell ve OS/2 kullanmaktayız. Yazılımı, asıl olarak C/C++'ta yazıyoruz, ancak Assembler'da sisteme özgü geliştirmeler de bizim için sorun değil. Ek olarak, trafik izleme (ESW için flaş sistemleri kumandası), ölçüm verileri alımı ve hazırlanması (USV kumandası), görüntü aktarımı, tıp ve güvenlik teknolojisinde çalışmaktayız.

 4. ANUBEX N.V.

  Belçika

  Anubex, tüm dünyada faaliyet gösteren Belçika'da kurulmuş bir teknoloji çözüm sağlayıcısıdır. Geçen yıllar içinde Anubex uygulama modernizasyonu, eski sistem geçişi, otomatik test ve platformlar arasında geçiş konularında uzmanlaşarak sektör lideri haline gelmiştir. Anubex tarafından şirket içinde geliştirilen yazılım dönüştürme araçları ve proje metodolojileri başarısını kanıtlamıştır. Anubex’in benzersiz teknolojisinin odaklandığı alanlar: Otomatik dönüşümler, eskimiş veri tabanlarının değiştirilmesi, işlem sunucuları ve uygulamalar için otomatik testler.

 5. FRESEN IT E.K.

  Almanya

  Fresen IT, son derece bireysel yazılım çözümleri üzerine uzmanlaşmış bir firmadır. Motivasyonumuz, fikirlerinizi ve vizyonlarınızı daha hızlı uygulayabilmek veya genişletmek için işletmenizi desteklemektir. Bilgi birikimimiz şimdiye kadar farklı büyüklükteki şirketlere daha fazla iş verimliliği sağlamıştır. Bizim için önemli olan öncelikle en yüksek fayda sağlayan en düşük yatırım maliyetlerine odaklanmaktır. Web, yazılım, sunucu alt yapısı gibi bölümlerimiz sayesinde IT için gereken neredeyse tüm hizmetleri tek kaynaktan sunmaktayız. Hedefimiz; sizi destekleyen ve işletmenizi sürekli daha ileriye taşıyan uzun süreli bir gelişim ortağı olmaktır.

 6. DOLUNAYARGE

  Türkiye

  Dolunay Arge, 2012 Yılında KOSGEB Girişimcilik desteği ile kurulmuştur. Abant İzzet Baysal Üniversitesi bünyesinde kurulan, Teknokent’in ilk firmasıdır. A.İ.B.Ü. ile ortak bir çok projeye imza atmıştır. 2013 yılında KOSGEB ArGe desteği ile Düz Metinlerin Parametrik Saklanması adında bir projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Bu proje sonucunda CONGEN Contract Generator adında bir ürün ortaya çıkarmıştır. Sağlık Hizmet Sunucuları için; SepraHBYS Hastane Bilgi Yönetim Sistemi SepraLIS Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi DigiPacs Radyoloji Bilgi Yönetim Sistemi Akaryakıt Dağıtım Şirketleri için; eSipariş Bayi Takip Sistemi eSaha Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi ConGen Sözleşme Hazırlama ve Süreç Yönetim Sistemi Nakliye Şirketleri için; eLojistik Karayolu Lojistik Takip Sistemi eDemir Demiryolu Lojistik Takip Sistemi Beyaz Et Yetiştiricileri için; eKümes Elektronik Kümes Takip Sistemi Afet Müdahale ile Alakalı Tüm Kurumlar için; AYBİS Afet Yönetim Bilgi İşletim Sistemi DataPlan Acil Kurtarma Asistanı Tüm Kurum ve Kuruluşlar için; ePersonel Personel Takip Sistemi SepraEBYS Sepra Elektronik Belge Yönetim Sistemi ConGen Sözleşme Hazırlama ve Süreç Yönetim Sistemi Farklı projelerde yurtiçi ve yurtdışında toplam 6000 kullanıcı firmamız ürünlerini kullanmaktadır. Şu ana kadar, 1 adet patent, 2 adet marka tescili belgesi almıştır. Firmamız, ISO 9001 2008 ve ISO 27001 Belgesi almıştır.

 7. DIGITAL SURF

  Fransa

  1989 yılında kurulmuş olan Digital Surf şirketi tüm yüzey ölçümleme cihazları, örneğin temaslı ve optik profilometreler, girişim ölçümlü ve eşodaklı mikroskoplar, yakın alan taramalı optik mikroskoplar (atomik kuvvet mikroskopları AFM, MFM, STM, SNOM, vb.), taramalı elektronik mikroskoplar (MEB) ve RAMAN ve FTIR spektrometreleri için yüzey analizi yazılımları üretiminde lider konumdadır. Digital Surf şirketinin Mountains® teknolojisine dayalı analiz ve görüntüleme yazılımları dünyanın en büyük ölçüm cihazları imalatçıları tarafından kendi ürünlerine entegre edilmiş ve binlerce laboratuvar ve sanayi tesisinde, otomotiv, biyoteknoloji, kozmetik, enerji, yarı iletkenler ve mikro elektromekanik sistemler, malzeme, tıp, metalürji, nanoteknoloji, optik, kâğıt ve basım, nano yapılar, polimerler, vb. sektörlerinde kullanılmaktadır. www.digitalsurf.com internet sitemizi ziyaret ediniz

 8. CAD COMPUTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  CAD-Computer GmbH&Co.KG. şirketi 1985 yılındaki kuruluşundan bu yana ölçüm verileri kaydına ve otomasyon teknolojisine yönelik endüstriyel yazılımlar üretmektedir. Özel uzmanlık alanımız tek bir firmaya yönelik veya ağ ortamında çalışan, anahtar teslim veri kaydı sistemleridir. Bunu yüksek bir seviyede gerçekleştirebilmek için tanınmış uluslararası donanım üreticileri ile yoğun işbirliği yürütmekteyiz..Ürünlerimiz, özellikle de kendi geliştirmiş olduğumuz ölçüm verileri toplama yazılımı MCPS, uzun yıllardır sanayinin neredeyse her kesiminde kullanılmaktadır. İnternetteki sitemiz aracılığı ile kullanıcı olarak sizi en son teknolojik gelişmeler hakkında bilgilendirmekte ve demo paketleri, güncellemeler, yamalar gibi yazılımları kullanımınıza sunmaktayız. Önerileriniz ve istekleriniz ile yeni taleplere daha hızlı cevap verebilmekte ve bunları hayata daha çabuk geçirebilmekteyiz.

 1. BRAINYSOFT LLC

  Rusya

  Yazılım oluşturma ve geliştirme şirketimizin faaliyetleri arasındadır. Borç verme, bankalar, mikro kredi ve mikrofinans kuruluşları, kredi kooperatifleri, leasing veya ipotek şirketleri ve mortgage ile uğraşan fintech şirketleri için Bulut tabanlı yazılım. Brainysoft SaaS platformu, bir krediye başvurmaktan, yaşam boyunca bir krediyi desteklemekten düzenleyici makamlara rapor vermeye kadar, otomatikleştirilmiş bir kredi tam döngü hattının işlevlerini sağlamaktadır. Uzaktan ve ofiste kredi verme, leasing ve ipotek kredileri, POS kredisi, abonelik yoluyla müşteri ürünleri ve İslami bankacılık işlemlerini otomatikleştirir. Platformun bir dizi önemli rekabet avantajı vardır: Kapsamlı işlevsellik, 1 aydan itibaren kurulumla yazılımı hızlı bir şekilde başlatmayı mümkün kılar; Endüstriyel işlem hacimleri - 3 milyondan fazla borçlu için kanıtlanmış yüksek performans; Dolandırıcılık önleme modülü; Kredi ürünlerinin esnek konfigürasyonu.

 2. SG BILISIM DANISMANLIK HIZMETLERI

  Türkiye

  SG BİLİŞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ olarak bizler, geçmişten gelen iş tecrübelerimizden faydalanarak çıtamızı hızla yükseltip, gerek kamu gerek ticari uygulamalarda sıra dışı başarılara imza attık. Müşteri sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler bulmayı kendine misyon edinmiş olan SG Bilişim, sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde müşterilerine daima uygun, güvenilir ve hızlı çözümler sunmayı başarmıştır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımızdır. Tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Uzun yıllardan gelen deneyimimiz ve işimize duyduğumuz coşkuyla müşterilerimize en iyi teknik danışmanlığı sağlar, standartların üzerine çıkarak müşterilerimizin beklentilerinin fazlasını sunarız. SG BİLİŞİM, ürünlerini ve hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınır. Sorumluluklarının bilincinde ve ilklerine bağlı çalışarak, müşterileri ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çağdaş yönetim teknikleriyle müşterilerinin daha karlı olabilmeleri için gerekli teknolojileri müşterilerine sunarak yazılım sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmayı hedeflemektedir.

 3. SPECHY

  Türkiye

  Firma tanımı 2016 yılında kurulmuş firmamız 2021 yılında yatırım almış ve 20+ kişilik ekibiyle büyümeye devam etmektedir. Çoklu lokasyonlar da uluslararası çalışmakta, profesyonel ekibiyle müşteri hizmetleri süreçlerine dair çözümleri geliştirmektedirler. Yerli ve yabancı teknoloji firmaları ile ortaklıklar yaparak global bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir. Hizmet Tanımı ÇOK KANALLI İLETİŞİM PLATFORMU Müşterileriniz telefon, e-posta, canlı destek, video veya sosyal medya yoluyla sizinle iletişime geçiyorsa, bunları otomatik olarak Spechy’nin çok kanallı iletişim platformunu kullanarak cevaplayabilirsiniz. Temsilciler tek bir kullanıcı ara yüzünden, tüm iletişim kanallarına ve müşteri verilerine erişecek ve müşterilerin tercih ettikleri iletişim kanalı üzerinden hizmet verebileceksiniz. Detaylar için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 4. FREE FIELD TECHNOLOGIES - MSC SOFTWARE BELGIUM

  Belçika

  Free Field Technologies (FFT) akustik, vibro-akustik ve aero-akustik simülasyon aracı Actran yazılım serisini üretmekte ve satışa sunmaktadır. Actran çok çeşitli profillere sahip müşterilerce kullanılmaktadır. FFT bununla ilişkili hizmetler de sunmaktadır : teknik destek, eğitim, IAO akustik danışmanlığı, özel gelişim, araştırma projeleri ve akustik tasarım alanında bir hizmet portföyü.

 5. PHI DATA

  Belçika

  Auto-ID ve PHI DATA çözüm entegrasyon uzmanları olarak otomasyon ve optimizasyon çözümleri konusunda danışmanlık, entegrasyon ve kurulum hizmetleri veriyoruz. Diğer hizmetlerimizin yanında tüm tedarik zinciri ve farklı sanayi sektörlerinde alan hizmetleri, dağıtım, atölye, kimlik etiketleri, sıcaklık izleme ve dahili yerelleştirme konularında hizmet veriyoruz. PHI DATA hızla gelişen bu sektörde 30 yılı aşan bir süreden beri lider konumunu sürdürmektedir.

 6. ARCADIA GLOBAL SOLUTIONS

  Amerika Birleşik Devletleri

  İş uygulamalarının özel olarak geliştirilmesi; Eski yazılımların yeniden yapılandırılması; Adanmış ekipler. Başlıca uzmanlık alanları: iş süreçleri otomasyonu (BPA), insan kaynakları yönetimi (HRM), muhasebe ve finansallar, eğitim ve e-öğrenme, farmakolojik veri depolama, sigorta, bilgi güvenliği için iş uygulamaları geliştirme. Masa üstü uygulamaları, web uygulamaları (intranet, işbirliği portalları, karmaşık çevrimiçi servisler), iş için mobil uygulamalar (Android, iOS, Windows Phone)

 7. DALOG DIAGNOSESYSTEME GMBH

  Almanya

  DALOG® GmbH 1998 tarihinde Augsburg'da kurulmuştur ve makine ve proses denetimi için sağlam ve güvenilir yazılım ve donanımlar geliştirir. Her zaman yeni sorunları çözmeye hazırız. DALOG® makine denetimi, makine tanılama alanlarında müşteriye özgü çözümler sunar ve projelendirme, uygulama ve değerlendirme de dahil olmak üzere ölçüm görevlerini üstlenir. Böylece çok farklı alanlardaki uygulamalara dair kapsamlı bir deneyim elde ettik.

 8. CSM - COMPUTER - SOFTWARE - MARKETING GMBH

  Almanya

  CSM - COMPUTER - SOFTWARE - MARKETING GMBH, yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. NAM SYSTEM A.S.

  Çek Cum.

  NAM SYSTEM A.S., yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. güvenlik sistemleri, Donanım malzemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Havirov, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. SSA GROUP

  Ukrayna

  SSA GROUP, yılında kurulan ve Yazılım oluşturma ve geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. IT çözüm ve hizmeti, web sitesi geliştirme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yazılım oluşturma ve geliştirme - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.238 Şirketler