• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yeşil atıkların geri dönüşümü

Sonuçlar

Yeşil atıkların geri dönüşümü - Ithalat/Ihracat

 1. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Türkiye

 2. CVB ECOLOGISTICS

  Belçika

  CVB ECOLOGISTICS, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tilburg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. HYGEA

  Belçika

  HYGEA, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çöp işleme - Makineler ve sistemler, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Çöp işleme - Makineler ve sistemler, atık geri dönüşüm danışmanlığı, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Yeşil atıkların geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Havré, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GREEN WASTE CLEARANCE

  Birleşik Krallık

  GREEN WASTE CLEARANCE, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. IBOGEM

  Belçika

  IBOGEM, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevre hizmetleri, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Çevre hizmetleri, Yeşil atıkların geri dönüşümü, atıkların geri dönüşümü, atık toplama ve geri dönüşüm işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beveren, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VAN IERSEL COMPOST

  Hollanda

  VAN IERSEL COMPOST, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. komposto gübreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biezenmortel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. DINGLES WASTE REMOVALS

  Birleşik Krallık

  DINGLES WASTE REMOVALS, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. bahçe temizlik hizmetleri, atıkların geri alınması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blackburn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. OPSIS KOMPOST SISTEMLERI VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  OPSIS KOMPOST SISTEMLERI VE ÇEVRE TEKNOLOJILERI, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çamuru kompost gübreye dönüştürme tesisatları, direk yapımı için kütük parçalayıcı makineler, Konveyörler, konveyör sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antalya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BRALEY

  Fransa

  BRALEY, yılında kurulan ve Endüstriyel araçlar için römorklar/çekiciler ve damperler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel araçlar için damperler, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Endüstriyel araçlar için damperler, fire toplama ünitesi için tesisat ve ekipmanlar, Yeşil atıkların geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bozouls, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TRANSCOMA

  Belçika

  TRANSCOMA, yılında kurulan ve Atıkların stoklama ve toplanması - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, atık konteynerleri, konteynerle taşıma, Yeşil atıkların geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. FELTWOOD ECOMATERIALES

  İspanya

  FELTWOOD ECOMATERIALES, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bitkisel atık işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ECO-SYSTEM

  İtalya

  ECO-SYSTEM, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Biyolojik kitle enerjisi - imalât, atık geri kazanım ve dönüşüm tesisatları, Biyolojik kitle enerjisi - imalât, atık makineleri, çamur ve sıvı gübre biyolojik gazları gerikazanım tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. FLYNSPIRE - APROVECHAMIENTO DE RESIDUOS ORGÁNICOS

  İspanya

  FLYNSPIRE - APROVECHAMIENTO DE RESIDUOS ORGÁNICOS, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. VANDEWIELE RECYCLING

  Belçika

  VANDEWIELE RECYCLING, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yeşil atıkların geri dönüşümü, ahşap geri dönüşümü, Yeşil atıkların geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glstel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. WESTCOMPOST

  Belçika

  WESTCOMPOST, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ieper, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BIOMASS CENTER

  Belçika

  BIOMASS CENTER, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Biyolojik kitle enerjisi - imalât, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Biyolojik kitle enerjisi - imalât, Yeşil atıkların geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ieper, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. TRAPEROS RECICLA

  İspanya

  TRAPEROS RECICLA, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. temizlik, uydu yayını alım ekipmanları, atık taşıma araçları ve atıklar için atık işleme kapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. HECTOR VAN MOER & ZONEN

  Belçika

  HECTOR VAN MOER & ZONEN, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Yeşil atıkların geri dönüşümü, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melsele, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. A&S ENERGIE

  Belçika

  A&S ENERGIE, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Yeşil atıkların geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostrozebeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. VAN RAEMDONCK GROENRECYCLING

  Belçika

  VAN RAEMDONCK GROENRECYCLING, yılında kurulan ve Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yeşil atıkların geri dönüşümü, biyokütle, Yeşil atıkların geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haasdonk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AERTS JAN CONTAINERDIENST

  Belçika

  AERTS JAN CONTAINERDIENST, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Yeşil atıkların geri dönüşümü, Yeşil atıkların geri dönüşümü, konteyner servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wommelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. AMACRO

  Belçika

  AMACRO, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Yeşil atıkların geri dönüşümü, Yeşil atıkların geri dönüşümü, konteyner servisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huizingen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. SAMAGRO

  Belçika

  SAMAGRO, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal kapı çerçeveleri için aksesuarlar, biyobozunur atık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. HOUTRECYCLAGE VANDENDRIESSCHE

  Belçika

  HOUTRECYCLAGE VANDENDRIESSCHE, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir. Atık madde taşımacılığı, Atık madde taşımacılığı, ahşap geri dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Westrozebeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SOIL - CONCEPT

  Lüksemburg

  SOIL - CONCEPT, yılında kurulan ve Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yeşil atıkların geri dönüşümü, Sanayi atıkların idaresi, Yeşil atıkların geri dönüşümü, Sanayi atıkların idaresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diekirch, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. DAGENHAM WASTE REMOVAL

  Birleşik Krallık

  DAGENHAM WASTE REMOVAL, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. zararsız artıklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dagenham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ACTION SOCIALE INTERNATIONALE(A.S.I-ONG)

  Gabon

  ACTION SOCIALE INTERNATIONALE(A.S.I-ONG), yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Libreville, Gabon 'de bulunmaktadır.

 8. IWASTE MANAGEMENT SERVICES

  Birleşik Krallık

  IWASTE MANAGEMENT SERVICES, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir. Atık su işleme, Atık su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleet, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. HARBOROUGH WASTE SERVICES

  Birleşik Krallık

  HARBOROUGH WASTE SERVICES, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir. Atık su işleme, Atık su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Market Harborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. LELO METAL RECYCLING LTD

  Birleşik Krallık

  LELO METAL RECYCLING LTD, yılında kurulan ve Yeşil atıkların geri dönüşümü sektöründe faaliyet gösteren bir. Atık su işleme, Atık su işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corwen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yeşil atıkların geri dönüşümü - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.351 Şirketler