• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yemeklik nişastalar

Sonuçlar

Yemeklik nişastalar - Ithalat/Ihracat

 1. BB WHOLESALE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MD Global Trading GmbH, premimum gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin uluslararası toptan satışı, ihracatı, tedariki ve dağıtımında önde gelen bir şirkettir. Misyonumuz, rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerle olağanüstü değer sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı ilişkiler kurmaktır. MD Global Trading GmbH'de yenilikçiliğe ve desteğe önem verilen bir ortamda çalışmalarını yürüten ekibimiz kendini işbirliğine, büyümeye ve yaratıcılığa adamıştır. Çalışanlarımızı güçlendirerek sürekli gelişen pazarda bir adım önde olmalarına imkan tanıyor, dinamik ve üstün kaliteli hizmetlerimizin devamlılığını sağlıyoruz. Çevresel sorumluluğumuzu ciddiye alıyor, çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmek için tedarik zincirimiz boyunca sürdürülebilir uygulamaları benimsiyoruz. Ayrıca, faaliyet gösterdiğimiz toplumlarla etkin olarak ilişki kuruyor ve onlara katkıda bulunuyoruz. MD Global Trading GmbH olarak vizyonumuz, tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir değer yaratırken değişen müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayan yüksek kaliteli toptan ürün ve hizmetlerin önde gelen tedarikçisi olmaktır. Taahhütlerimizi yerine getirme, tutarlılığı sürdürme ve son teslim tarihlerine uyma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz; bunlar sektördeki mükemmelliğe olan bağlılığımızın temel unsurlarıdır. Dünya genelinde kaliteli toptan ürün tedarikinde güvenilir ve kusursuz bir deneyim için MD Global Trading GmbH'yi seçin.

 2. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 3. AUGUSTE BLOCH

  Fransa

  Verified by europages badge

  AUGUSTE BLOCH, yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Liverdun, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BASAR TICARET VE GIDA SANAYI A.S.

  Türkiye

  Nişasta çeşitleri elde ediliş ve kullanım alanları hakkında sitemizden bilgi alabilir, doğal mısır, patates, buğday, nişastası ve gomajel fiyatları ve teknik konular için satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız; yarım asra dayanan tecrübesi ile Türkiye ekonomisindeki kilometre taşlarından biri olan Başar Ticaret Refik Tarakçı ismi ile 1960 yılında kurulmuştur. 1982 yılına gelindiğinde ise Başar Ticaret Ve Gıda Sanayi A.Ş. olarak ünvan değiştirmiş ve faaliyetlerine kurulduğu gündeki heyecan ve amaçla devam etmiştir.

 5. A.D.E.A.

  İtalya

  1933 yılında kurulmuş olan A.D.E.A. şirketi amidon, dekstrin ve tekstil endüstrisine yönelik apre üretimi sektöründe hızla lider konuma yükselmiş, daha sonra da faaliyetlerini gıda, ilaç, kimya ve yiyecek sektörlerini kapsayacak şekilde genişletmiş ve ürünlerinin düzenli dağıtımını üstlenmiştir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CRESPEL & DEITERS GMBH & CO. KG

  Almanya

  CRESPEL & DEITERS GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ibbenbüren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AZELIS UKRAINE LLC.

  Ukrayna

  AZELIS UKRAINE LLC., yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. gıda malzemeleri, gıdasal nişasta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. ARLES AGROALIMENTAIRE

  Fransa

  ARLES AGROALIMENTAIRE, yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel amaçlı nişaşta kolası ve nişasta unu, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Endüstriyel amaçlı nişaşta kolası ve nişasta unu, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rognac Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHP CARBOHYDRATE PIRNA GMBH & CO KG

  Almanya

  CHP CARBOHYDRATE PIRNA GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yemeklik nişastalar, İthalat/İhracat - acentalar, Baharat özü ve baharat, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yemeklik nişastalar, İthalat/İhracat - acentalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AIPK TRGOVINA D.O.O.

  Hırvatistan

  AIPK TRGOVINA D.O.O., yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. mısır nişastası, perlit, glükozlu şuruplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zagreb, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 1. ROQUETTE GMBH

  Almanya

  ROQUETTE GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baharat özü ve baharat, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yemeklik nişastalar, Gıda katkı maddeleri, Baharat özü ve baharat, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yemeklik nişastalar, Gıda katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FLO SCHWENTER MENTALTRAINING

  Avusturya

  FLO SCHWENTER MENTALTRAINING, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yemeklik nişastalar, Koçluk ve profesyonel destek kurumu, Pazarlama araştırmaları, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yemeklik nişastalar, Koçluk ve profesyonel destek kurumu, Pazarlama araştırmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oberndorf In Tirol, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. POMATRANSPORT

  Almanya

  POMATRANSPORT, yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. nişasta glikoz ve dekstrin üretimi için tesisat ve ekipmanlar, otomobil karoseri için metal plaka takviye donanımları, Yüzeye monte cihaz rezistörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BHONEYB

  İsviçre

  BHONEYB, yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Birmensdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. WARTENBERG & CO (FACHGROSSHANDEL MIT ZUCKER U. STÄRKEPRODUKTEN, HANDELSAGENTUR)

  Avusturya

  WARTENBERG & CO (FACHGROSSHANDEL MIT ZUCKER U. STÄRKEPRODUKTEN, HANDELSAGENTUR), yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. CGDA

  Fildişi Sahili

  CGDA, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir. Yemeklik nişastalar, Yiyecek ithalat - ihracatı, Yemeklik nişastalar, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abidjan, Fildişi Sahili 'de bulunmaktadır.

 5. LYCKEBY AMYLEX, A.S.

  Çek Cum.

  LYCKEBY AMYLEX, A.S., yılında kurulan ve Endüstriyel amaçlı nişaşta kolası ve nişasta unu sektöründe faaliyet gösteren bir. Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler, Yemeklik nişastalar, Amidon veya inülinli kökler veya yumru kökler, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Horazdovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. WANDER AG

  İsviçre

  WANDER AG, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuenegg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. RIXONA B.V.

  Hollanda

  RIXONA B.V., yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Gıda özleri, Gıda özleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostrum Lb, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. AMYLUM ROMANIA S.A.

  Romanya

  AMYLUM ROMANIA S.A., yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konsantre ve toz içecekler, Konsantre ve toz içecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Targu Secuiesc, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. BENDERY STARCH PRODUCTS WORKS

  Moldavya

  BENDERY STARCH PRODUCTS WORKS, yılında kurulan ve Endüstriyel amaçlı nişaşta kolası ve nişasta unu sektöründe faaliyet gösteren bir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bendery, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 2. LIMEX LEBENSMITTELHANDELSGES. MBH

  Almanya

  LIMEX LEBENSMITTELHANDELSGES. MBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moers, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ROQUETTE LAISA ESPANA SA

  İspanya

  ROQUETTE LAISA ESPANA SA, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. GHISETTI 1870 FRANCE

  Fransa

  GHISETTI 1870 FRANCE, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Chene, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SÜDSTÄRKE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Almanya

  SÜDSTÄRKE GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schrobenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ELVA TARBIJATE ÜHISTU

  Estonya

  ELVA TARBIJATE ÜHISTU, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tartumaa, Estonya 'de bulunmaktadır.

 7. S F D LEBENSMITTEL-VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  S F D LEBENSMITTEL-VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Potsdam, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. DR. KRÖNER AROMA UND ZUTATEN GMBH

  Almanya

  DR. KRÖNER AROMA UND ZUTATEN GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ibbenbüren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SVERIGES STÄRKELSEPROD / LYCKEBY STÄRKELSEN

  İsveç

  SVERIGES STÄRKELSEPROD / LYCKEBY STÄRKELSEN, yılında kurulan ve Yemeklik nişastalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda özleri, Gıda özleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Karlshamn, İsveç 'de bulunmaktadır.

 10. TATE & LYLE NETHERLANDS B.V.

  Hollanda

  TATE & LYLE NETHERLANDS B.V., yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemeklik nişastalar, Yemeklik nişastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Koog Aan De Zaan, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz