• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yemlikler ve toplama kanalları olukları

Sonuçlar

Yemlikler ve toplama kanalları olukları - Ithalat/Ihracat

 1. YUTIAN FUTAI INTERNATIONAL TRADE CO., LTD.

  Çin

  Verified by europages badge

  Yutain Futai domuz donanımlarında uzmanlaşmıştır; koyun/keçi donanımları; at donanımları; sığır donanımları; Evcil hayvan donanımları ; kümes hayvan donanımları vb. Şirketimiz Yavrulama ahırı/sandığı/kafesi, içme ve beslenme sistemi donanımları, Sıcaklık Kontrol Donanımları, Kulak markalama donanımları, Tıbbi bakım donanımları, Yapay döllenme donanımları, Kesim donanımları, Kuluçka donanımları, Çiftlik inşaat donanımları, Balıkçılık yatları & diğer tüm hayvan donanımlarında araştırmalar yapmıştır.

 2. GAUN

  İspanya

  GAUN, yılında kurulan ve Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, kümes hayvanları için suluklar, tavşanlar için suluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Librilla-Murcia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO

  İspanya

  INSTALACIONES GANADERAS PELLITERO, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Parmaklıklar, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, tahta perdeler, silolar, Parmaklıklar, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sanfelismo (valdefresno)-León, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. NOVITAL S.R.L.

  İtalya

  NOVITAL S.R.L., yılında kurulan ve Kuluçka makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kanalları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Su kanalları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, tarım için öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lonate Pozzolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SARL ALBOUY EQUIPEMENT

  Fransa

  SARL ALBOUY EQUIPEMENT, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Otomatik yemlikler, zootekni yemlikleri, koyun gıdaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baraqueville, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACO FUNKI

  Almanya

  ACO FUNKI, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, tahliye kanalları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Büdelsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TYCOON SERVICES LTD

  Bulgaristan

  TYCOON SERVICES LTD, yılında kurulan ve Kümes hayvanları, tavşan ve av hayvanları - hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Metal mamuller, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Metal mamuller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Troyan, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH

  Almanya

  EIFELER NATURSTEIN UND BETONBAUTEILE GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yapı/bina için beton ve yığma ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hellenthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CITECHMA HETEREN B.V.

  Hollanda

  CITECHMA HETEREN B.V., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heteren, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. SANTAMARIA MAURO

  İtalya

  SANTAMARIA MAURO, yılında kurulan ve Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Licata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. JAN KRAJCOVIC

  Çek Cum.

  JAN KRAJCOVIC, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brno-Stred, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. TUMMERS MACHINEBOUW B.V.

  Hollanda

  TUMMERS MACHINEBOUW B.V., yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogerheide, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. DAAB GMBH

  Almanya

  DAAB GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  REVOLT STALLTECHNIK VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PETER MARTINKA - MP SERVIS

  Slovakya

  PETER MARTINKA - MP SERVIS, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yemlikler ve toplama kanalları/olukları, Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bratislava-Nove Mesto, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 4. ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE

  Slovenya

  ROBOMAT,D.O.O. PETROVCE, yılında kurulan ve Yemlikler ve toplama kanalları/olukları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Petrovce, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 5. YEMMAK MAKINA SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

 6. LST LANDWIRTSCHAFTL. ANLAGEN GMBH

  Almanya