• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler

Sonuçlar

Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler - Ithalat/Ihracat

 1. SC PROFINOX SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Profinox adlı şirketimiz, Romanya'da gıda ve ilaç endüstrileri için karmaşık paslanmaz çelik işleme ürünleri ve hizmetlerinin ana tedarikçisi olmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Profinox'un vizyonunda, Romanya'daki paslanmaz çelik işleme endüstrisi, en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını sağlamak için dönüştürülebilir ve dönüştürülmelidir. Alanında uzman mühendis ve uzmanlardan oluşan, son teknoloji ekipman ve teknolojiyi kullanan ekibimiz sayesinde, tüm müşterilerimizin ve ortaklarımızın projelerinin maksimum verimlilikle yürütülmesini sağlıyoruz. Profinox, çok çeşitli karmaşık hizmetleri başarıyla yerine getirir: paslanmaz çelik kaynak, lazer kesim, CNC bükme, haddeleme, sac ve profil kesme, paslanmaz çelik kumlama, paslanmaz çelik mekanik işleme, CAD tasarımı, toz kaplama vb.. Ayrıca profesyonel paslanmaz çelik üretim hizmetleri ve özel ürünler (tanklar, konteynerler, makine muhafazaları, konveyörler, metal yapılar veya HoReCa ürünleri) sunuyoruz. Profinox, sektörünüz veya faaliyet alanınız ne olursa olsun güvenilir ortağınızdır. Çünkü bildiğimizi YAPIYORUZ ve ne yaptığımızı BİLİYORUZ. Amacımız, gıda ve ilaç endüstrilerindeki Profinox müşterilerine, Profinox tarafından belirlenen standartları karşılayan üstün kaliteli ürünler ve karmaşık paslanmaz çelik işleme hizmetleri sunmaktır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Almanya

  Verified by europages badge

  Nara Machinery CO., LTD. Avrupa şubesine hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Bizimle iletişime geçin! Öğütme, kurutma ve nanoteknoloji alanlarında, sizlere yeni ve optimize edilmiş süreçler sunabilmek için, araştırmalarımızı her gün bir adım daha ileri götürmekteyiz.

 3. GEBR. JEHMLICH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Öğütme tekniği alanında JEHMLICH kimya, farmakoloji, gıda, plastik ve arıtım alanlarında müşteriye özel çözümler sunan bir uzmandır. Mühendislik alanındaki yetkinliğimiz sayesinde modern imalat cGMP'miz ile şu ürünleri geliştiriyor ve üretiyoruz: Uygun endüstriyel öğütme tesisleri, özel öğütücüler, ön ufalama tesisleri, kırıcılar ve homojenleştirme ve ayırma tekniği ürünleri. Kompakt boydan endüstriyel ölçekteki ürünlere kadar. 100 yılından bu yana tüm dünyadaki müşterilerimize kapsamlı ve zorlu projeleri başarıyla teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz: Proses tekniği analizi ve danışmanlığı, teknik alanda kapsamlı deneme olanakları, tesis çözümleri planlama, projelendirme ve tasarım, imalat, kurulum, işletime alma, eğitim, tüm dünyada servis, bakım ve yedek parçalar. Gerçekleştirdiğimiz projeler: GMP ve endüstriyel modelde öğütücüler, kullanıma hazır ince öğütme tesisleri, bileşen olarak münferit makineler,

 4. HEBOLD SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hebold Systems uzun yıllardan bu yana ilaç, kozmetik ve gıda sanayileri için vakumlu karıştırma ve homojenleştirme teknolojileri alanlarında münferit çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Krem, jel, merhem, losyon ve şampuan üretimi için homojenize etme ve ayırma tesislerinde kullanılmak üzere karıştırıcı imalatı yapılmaktadır. Yarı katı haldeki malzemelerin üretilmesi için proses tesisleri 5 ile 10.000 litre arasındaki standart büyüklüklerde üretilmektedir. Müşterinin şartnamesine bağlı olarak, komple tesisler, bir veya birden fazla HEBOLD karıştırıcılardan oluşmaktadır. Bu karıştırıcılar gereğinde kapak açma tertibatı, homojenleştirici, ön aşama kapları, vakum sistemleri, ısıtma ve soğutma donanımları, boru hatları, operatör platformu ve proses görselleştirme ve reçete yönetim özellikli sahip kumanda birimine sahiptir.

 5. WILLY A. BACHOFEN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Willy A. Bachofen GmbH şirketi, (Frankfurt a.Main yakınlarındaki) Nidderau kentinde bulunmaktadır; dolayısıyla Almanya'da merkezî bir konumdadır. Bu yerleşkede WAB-GROUP'un büyük bir yedek parça ve aşınmaya tabi parçaları deposu bulunmaktadır. Tecrübeli mühendis ve teknisyenler müşterilerimizin her zaman optimum danışmanlık ve destek almasını sağlamaktadır. Müşterilerimiz, doğrudan Almanya sınırında bulunan Muttenz'deki (İsviçre) WAB-GROUP şirketinin teknoloji merkezinde istedikleri testleri her zaman yapabilirler. Birbirleriyle uyum içinde çalışan, müşteri odaklı ekibimiz, rutin iş akışlarını kullanarak en kısa servis ve onarım sürelerini sağlar ve bir gün içinde aşınmaya tabi parçaların teslimatını gerçekleştirir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LESSINE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Lessine Tailored Bulk Technology ambalajsız ve tozlu ürün sektöründe aktiftir, Lessine sanayi makine yapımı, kurulumunda, geliştirmesinde, tasarımında ve sanayi çözümleri konusunda uzman bir donanım ve mühendislik şirketidir. Lessine, beş ana teknolojide uzmanlıktan yararlanıyor ; parçalama ve öğütme, karıştırma, kurutma, ayırma ve işleme. Bu donanımlar birkaç faaliyet sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktadır

 2. GEBRÜDER LÖDIGE MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige, tüm sektörlerde karıştırma, granülasyon, kaplama, kurutma ve reaksiyon alanlarında proses mühendisliği uygulamaları için yüksek kaliteli alt sistemler ve hizmetler sunmaktadır.

 3. MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MASCHINENFABRIK GUSTAV EIRICH GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hardheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MAP MISCHSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAP MISCHSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altlußheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MIX SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MIX SRL, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karıştırıcılar, kurutucular, süzgeç, Multimedya acentesi, Silo aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavezzo (mo), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LEWA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEWA GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leonberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ENGELSMANN AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENGELSMANN AG, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ludwigshafen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CK CHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CK CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMIXON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMIXON GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INDAG MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INDAG MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Borsfleth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PACK MA'S INH. JAN-PHILIPP GRUCHMANN

  Almanya

  Verified by europages badge

  PACK MA'S INH. JAN-PHILIPP GRUCHMANN, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Asbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STOLZ SEQUIPAG

  Fransa

  DESMET BALLESTRA bayisi olan STOLZ 60 yılı aşkın süredir, tüm dünya sanayicilerin toz ve tane ambalajsız süreç ve taşıma donanımları sunmaktadır. STOLZ, sanayiciler için tozlu ve granüllü ürün taşımayı ve dönüştürmeyi sağlayan malzemeler tasarlar, üretir ve kurar : mekanik taşıma, çekiçli öğütücüler, granüllü presler, termal ambalaj makineleri, karıştırıcılar, toz arındırıcı filtreler. STOLZ‘un başlıca müşterileri tarım gıda, hayvan beslemesi, tahıl ambarları sanayicileri ve bio yakıt üreticileridir.

 6. MIXACO MASCHINENBAU

  Almanya

  Karıştırma teknolojisinde hiçbir şirket MIXACO gibi yenilik anlamına gelmez. Makine ve çözümlerimiz on yıllardır sürekli olarak standartları belirlemektedir. Tüm dünyada birçok sanayi kolunun önde gelen şirketleri MIXACO ürünlerine güvenmektedir. Ve bunun iyi sebepleri vardır: Temel yetkinliklerimiz, konteyner karıştırıcıları, harmanlayıcılar, laboratuvar karıştırıcıları, yüksek hızlı karıştırıcılar, üniversal mikserler, besleme istasyonları ve boşaltma istasyonları konularındadır. Müşterilerimizin prosedürlerini ve özel ihtiyaçlarını çok iyi biliriz. Bu bilgi, ürünlerimizin sürekli gelişimine doğru akar ve daima yeniliklere öncülük eder. Aynı zamanda, ortak test çalışmaları ve proses optimizasyonu ile optimum karıştırma sonuçları için müşteriye özel çözümler sunmaktayız. Buluş ve patentlerimizin çoğu birçok sanayide artık standart uygulamalar haline gelmiştir. Bu gelişmeleri sürekli takip etmekteyiz.

 7. ZEPPELIN SYSTEMS GMBH

  Almanya

  Plastik üreticileri ve nakliye şirketleri: Zeppelin şirketi, yüksek değerli dökme malzemelerin elleçlenmesi amaçlı anahtar teslimi tesisleri ile pazarında dünya lideridir. Plastik işleme: Bu zorlu sanayide, Zeppelin şirketi, PVC işleme, bileşik hazırlama tesislerinde ve ağ kablosu üretiminde teknoloji lideridir. Karmaşık görevlere, optimum çözümler geliştirmek için kapsamlı bilgi birikimi gerekir. Kauçuk ve lastik sanayisi: Zeppelin şirketi, hammaddelerin depo ve konveyör teknolojileri vasıtasıyla alınmasından ve taşıma teknolojisine ulaşmasından, kurum, silika ve yağların yanı sıra diğer katkı maddelerinin ve küçük bileşenlerin anahtar teslimi karıştırma odasında tartılması ve dozajlanmasına kadar, komple sistemleri tek bir elden tedarik eder. Tarım ve gıda endüstrisi: Hammadde alımı, depolama, boşaltma, taşıma, hazırlama, dozajlama, karıştırma ve kumanda. Her alanda olağanüstü bir şey geliştiriyoruz.

 8. ZEPPELIN SYSTEMS GMBH HENSCHEL MIXING TECHNOLOGY

  Almanya

  Plastik üreticileri ve nakliye şirketleri: Zeppelin şirketi, yüksek değerli dökme malzemelerin elleçlenmesi amaçlı anahtar teslimi tesisleri ile pazarında dünya lideridir. Plastik işleme: Bu zorlu sanayide, Zeppelin şirketi, PVC işleme, bileşik hazırlama tesislerinde ve ağ kablosu üretiminde teknoloji lideridir. Karmaşık görevlere, optimum çözümler geliştirmek için kapsamlı bilgi birikimi gerekir. Kauçuk ve lastik sanayisi: Zeppelin şirketi, hammaddelerin depo ve konveyör teknolojileri vasıtasıyla alınmasından ve taşıma teknolojisine ulaşmasından, kurum, silika ve yağların yanı sıra diğer katkı maddelerinin ve küçük bileşenlerin anahtar teslimi karıştırma odasında tartılması ve dozajlanmasına kadar, komple sistemleri tek bir elden tedarik eder. Tarım ve gıda endüstrisi: Hammadde alımı, depolama, boşaltma, taşıma, hazırlama, dozajlama, karıştırma ve kumanda. Her alanda olağanüstü bir şey geliştiriyoruz.

 1. BATTAGGION

  İtalya

  1918’de kurulan Battaggion şirketi çeşitli uygulamalar için ürün karışımını sağlayan tam makine ve sistem tasarımı ve üretiminde uzmandır ve kimya sanayisine, kauçuk ve plastik sanayisine ve aynı zamanda farmasetik ve gıda sanayilerine tedarik sağlar. Yoğurma makineleri, karıştırıcılar. Şirket VALTORTA ve MOLTENI markalarına sahiptir.

 2. BROCH GMBH & CO KG

  Almanya

  BROCH GmbH, bulaşık makineleri ve fritözler dahil olmak üzere gıda endüstrisindeki makinelerde geniş bir yelpazeye sahiptir. Ürün kalitesi açısından şirketin sahip olduğu yüksek itibar sayesinde tüm Avrupa pazarında faaliyet gösteriyoruz. Ürünlerimize, 10 yıllık garanti verebilecek kadar çok güveniyoruz. 1999 yılından itibaren izlediğimiz temel prensip: KALİTE. Ürünlerimiz hakkında sorularınız olursa size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

 3. SEYMAG MAKINA PAZARLAMA DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Seymag Et Makineleri Yılların getirdiği deneyim ve birikimle, istekli bir kadronun dinamizmini birleştirerek sektöründe lider olmayı hedefleyen SEYMAG ET İŞLEME MAKİNALARI İstanbul da faaliyet göstermektedir. Firma olarak dünyadaki ileri teknolojileri kullanarak sürekli yeniliklerle, aranılan kalitede ürün ve hizmeti insanların menfaatine sunmayı benimsemekteyiz.

 4. WILLY A. BACHOFEN GMBH

  Almanya

  WILLY A. BACHOFEN GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nidderau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EPI MISCH- UND RÜHRTECHNIK ERICH PLUNDRICH GMBH

  Almanya

  EPI MISCH- UND RÜHRTECHNIK ERICH PLUNDRICH GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ittlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. GERICKE GMBH

  Almanya

  GERICKE GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rielasingen-Worblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. FUCHS MASCHINEN AG

  Almanya

  FUCHS MASCHINEN AG, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Müllheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. F.H. SCHULE MÜHLENBAU GMBH

  Almanya

  F.H. SCHULE MÜHLENBAU GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahıl değirmenleri, tahıl işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, tahıl yıkama ve ayıklama işleri için tesisat ve ekipmanlar, tahıl eleme için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reinbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. WINKWORTH MACHINERY LTD

  Birleşik Krallık

  WINKWORTH MACHINERY LTD, yılında kurulan ve Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. içki endüstrisi için karıştırıcılar, kimya endüstrisi için yoğurma makinaları, karıştırma makina ve aletleri, endüstriyel karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basingstoke, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. MORCOS MACHINERY

  Mısır

  MORCOS MACHINERY, yılında kurulan ve Bisküvi yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler, besin işlerinde kullanım için tanklar, Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 10th Ramadam City, Mısır 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yiyecek işleme sanayi için karıştırıcı ve öğütücüler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

147 Şirketler