• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yiyecek ve içecek bileşenleri

Sonuçlar

Yiyecek ve içecek bileşenleri - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. SÉLECTARÔME

  Fransa

  Verified by europages badge

  SELECTAROME, 30 yılı aşkın bir süredir gıda tatlandırıcılarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Geniş bir seri sıvı veya toz doğal gıda aromaları, gıda boyaları, e-sıvı aromaları ve katkı maddeleri ve diğer teksüre ürünler sunuyoruz. Yıllar boyunca bize güvenen fırıncılar, pastacılar, dondurma üreticileri, yemek tedarikçileri, restoran işletmecileri veya üreticiler için dağıtım makineleri tedarik ediyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve işimizin uluslararası olarak genişlemesine uyum sağlamak için ürün yelpazemizi ve üretim kapasitemizi genişlettik. Grasse'deki ideal konumumuzdan, aromatik bitkiler elverişli Provence ikliminden yararlanır. İşimize özgü kalite gereksinimlerini karşılamak için üretim prosedürlerinin kontrollerine özel bir önem gösteriyoruz. Ekibimiz, en kısa sürede talebinizi karşılamak için becerisini hizmetinize sunmaktadır.

 3. ROHA EUROPE SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  ROHA, 1972 yılında endüstriyel uygulamalar için sentetik renk üreticisi olarak kuruldu. Şirket, benzersiz kalite standartlarıyla gıda boyası endüstrisinde bir devrime öncülük etti. ROHA, şunları üreten çok uluslu bir devdir: - doğal gıda malzemeleri, - gıda boyaları, - farmasötik ve kozmetik pigmentler, - nemi alınmış malzemeler, - gıda boyaları ve endüstriyel renklendiriciler. ROHA'nın ana merkezi Hindistan'dadır, ancak ROHA şu anda dünya çapında 22 ülkede faaliyet göstermektedir. ROHA, gıda boyası ve malzeme endüstrisindeki en büyük oyunculardan biridir ve FMCG, İlaç, Yiyecek ve İçecek ve Endüstriyel renklendirme endüstrisindeki büyük isimlere hizmet vermektedir. ROHA, gıda boyaları ve malzemeleri ile endüstriyel boyalar ve pigmentler pazarlarında küresel bir güç merkezi haline gelmiştir ve müşterileri için geleceğe hazır çözümler geliştirmek için en son trendlerin ön saflarında kalırken doğal alternatifler, teknoloji, yoğun araştırma, sürdürülebilir kaynak bulma için sürekli bir arayış içindedir.

 4. WILLY BENECKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Willy Benecke'ye hoş geldiniz. Şirket 1954 yılında Willy Benecke tarafından kurulmuştur. Şirket gıda sanayinin yanı sıra başka çok çeşitli sektörler için de tabii zamk ve reçine üretimi ve ticareti yapar. Merkezi Hamburg şehrinde bulunan şirketin küresel bir lojistik ağı ve dış ülkelerde 20'den fazla yabancı temsilciliği bulunmaktadır. 7.000 m2 depolama alanı, kendi laboratuvarı ve şirket içinde yapılan üretim ve rafinaj, düşüş göstermeyen yüksek kalitesinin garantisidir. Şirket 1982 yılında Dietmar Hauser tarafından satın alınmış olup, günümüzde ailenin üçüncü kuşağı olan Thorsten ve Soeren Hauser tarafından yönetilmektedir. Uzun yıllar boyunca edinilen deneyim ve en modern teknolojilerin kullanımı özellikle kalite, süreklilik ve güvenilirliği garanti eder. Bu da, uluslararası kabul görmüş IFS ve FSSC 22000 standartlarına göre verilmiş olan bağımsız sertifikasyonlarca vurgulanmıştır.

 5. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NATURAL HUB PALLANGYO

  Belçika

  Verified by europages badge

  NATURAL HUB PALLANGYO, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bakliyat, Baharatlar, Bakliyat, kahve, Baharatlar, tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merksem Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. NCP DISTRIBUTION

  Fransa

  Verified by europages badge

  NCP DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. D - INGREDIENTS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  D - INGREDIENTS S.R.L., yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, gıda endüstrisi için kimyasal asitlendiriciler, gıda ve konserve endüstrisi doğal kalınlaştırıcı katkı malzemeleri, Gıda katkı maddeleri, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, gıda ve konserve endüstrisi kimyasal katkı malzemeleri, içki endüstrisi için kimyasal katkı malzemeleri, gıda amaçlı kullanıma yönelik katkı maddeleri, renklendiriciller ve boyar maddeler, gıda ve konserve endüstrisi doğal katkı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonate Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SWEET INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SWEET INGREDIENTS GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Uetersen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. A PLUS TRADING GROUP LTD

  Türkiye

  WhatsApp : +90 506 343 80 37 A PLUS TRADING GROUP is a privately-owned trading company with numerous long stretches of involvement with assembling and exchanging Horticulture Food and Refreshments, dispensable clinical items, and sourcing of different items like ac/fridge compressors, livestock, used rails HMS 1&2, copper wire, paper scrap, energetic drinks, chicken brown and white fresh eggs, office copy paper, Macadamia Nuts, Red Bulls, Dry baby mackerel and many others with base camp in Turkey. We are continually endeavoring to ensure the inventory of great items and to give ideal consideration to the present and people in the future. With a continually developing item portfolio and new advancements, we are exceptional in addressing all difficulties. Quality Assurance. A PLUS TRADING GROUP: Every one of our items is sold under quality affirmation because we care about our customers, therefore, we believe that our customers merit only the best; and henceforth we have coordinated every one of our undertakings towards offering the best quality in all items. A staff gathering ensures that simple and wonderful goods and services are passed on to the clients within the arranged time frame. We do our best on daily bases to improve our customer service so as to make sure we provide what our customers need for commercial purposes. It all started with a great idea and a little hard work. Today we’re proud to provide quality products direct to your doorstep

 1. ZE IMPORT & EXPORT

  Türkiye

  Lavender&Lavender Oil, Rosebud&Rose Oil, Chamomile&Chamomile Oil, Golden Grass, Calendula, Olive&Olive Oil, Fresh&Dried Bay Leaves, Turkish Tea, Sage, Fresh&Dried Natural Herbal Teas, Our 12 types of Spices, White&Gold&Red&Black Sesame varieties, Dried&Sliced Lemon Varieties, White&Pink&Blue Salt varieties, Our pulse varieties; (Kidney Beans&Beans&Lentils&Lupines&Chickpeas), Sliced&Powdered&Dried Onions and Garlic, Fresh&Dried Basil, Fresh&Dried&Sliced Hot Peppers, Fresh & Dried, Sliced&Oiled and Shredded; Parsley, Mint&Mint oil, Dill&Dill Oil, Oregano, Marjoram, Rosemary, Lemon grass, Molochia, Moringa, Cemen grass, Anise, Black cumin, Cinnamon, Ginger, Turmeric, Clove, Fennel, Cumin, Liquorice, and 15 types Natural Seeds; (Basil, Dill, Thyme, Coriander, Fennel, Flax, Caraway, Cumin, Fenugrek, etc.), Our products like Saffron, Mitinzora, Zidovera etc.

 2. MAHRUSE AMCA OGULLARI & MAHRUSE FOODS

  Türkiye

  Mahrousa Cousins Co. was founded in Aleppo in 1918 as a small family business, and today we are proud to be one of the leading companies in manufacturing tahini halva and tahini in the Middle East, with our keenness to provide more distinctive products. With the wonderful taste of our healthy and distinctive products we make tahini halva and tahini where we maintain the quality and originality, while adhering to the specifications of international health and quality standards. For over more than 100 years of the emergence of the company Mahruse cousins in the Syrian market the company seeks in various ways to reach the Arab consumer through the original taste of tahini halva using the latest technologies to purify and peeling sesame and the finest raw materials, which ensures the product high purity and wonderful taste, softness and cohesion. Our Vision: In 2015 with the aim of development and expansion we were the first Syrian factory for the manufacturing of tahini halva in Turkey and we are working hard to enhance our products and our manufacturing methods and machinery to make sure our products are always the forefront at the table of every Arab house and worked on preserving the authentic Syrian taste of the products to keep the beautiful memories of the past accompany us in the present Thanks to God we have also been able to have a footprint in the countries of the European, Gulf and Arab countries in general as our products are now found in Sweden, Norwa

 1. LALIBELA COFFEE LLC

  Rusya

  Lalibela Coffee LLC, kavrulmuş kahve çekirdekleri ve kavrulmuş öğütülmüş kahve üretmektedir. İçeceklerimiz, önde gelen zincir mağazaların raflarında temsil edilmekte olup, restoranlar ve otomatlar için kahvelerimiz aktif tüketiciler tarafından talep edilmektedir. Barlar için seçilen kahve karışımları ve prestijli kahve seçimleri karşısında kahve tutkunları kayıtsız kalamaz. Şirketimizin avantajları: Özellikle iki kez temizlenmiş ham ürünler kullanılmaktadır; Alman şirket PROBAT'ın üstün kavurma ekipmanları kullanılmaktadır; HACCP ve ISO 22000 kalite kontrol sistemleri uygulanmaktadır; Şirketimize ait onaylanmış kalite kontrol laboratuvarımız vardır; Yeni ortakları sabırsızlıkla bekliyoruz; bir düzen geliştirmek ve özel etiket üretimi için birlikte çalışmaya hazırız; Her türlü kavrulmuş kahveyi sunuyoruz; Tüm kahve karışımlarını üretiyoruz. Başlıca müşterilerimiz: Dağıtım firmaları; kavrulmuş kahve ve ilgili ürünlerin ithalatında yer alan şirketler; kahve çekirdekleri ve öğütülmüş kahve satan zincir mağazalardır.

 2. INNOVANTA, LLC

  Rusya

  "Innovanta" şirketler grubu, Rusya'daki özel gıda pazar payının %40'ına sahiptir ve klinik çalışmalarda etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmış klinik ve diyet besinler sunmaktadır. Ürünlerimiz sadece sağlığın korunmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda belirli hastalıkların önlenmesine de yardımcı olur. 1000 m2'den fazla alana sahip kendi üretim tesisimiz ISO 22000 standartlarına ve HACCP protokolüne sıkı sıkıya bağlıdır. Ar-Ge departmanımız formülasyon geliştirme konusunu ciddiyetle yürütmektedir ve yalnızca doğal bileşenler kullanılmaktadır. Buna ek olarak, şirket en az %70 yerel malzeme kullanmaktadır, bu da fiyatın dolar kurundan çok etkilenmemesini ve ürünlerin ortaklarımız için uygun fiyatlı kalmasını sağlamaktadır. Ürünün kalitesinden ve lezzetinden şirket çalışanları sorumludur. Sadece klinik beslenme değil, aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı beslenme, spor beslenmesi, vitamin takviyeleri ve kilo verme, kilo alma ve kilo stabilizasyonu için ürünler üretiyoruz.

 3. YAROSLAVSKY DISTILLERY

  Rusya

  1901'de kurulan Sınırlı Sorumlu "Yaroslavsky likero-vodochny zavod" Şirketi, çeşitli alkollü içecekler üretmektedir: votka, fiğ, rosolio, aperatifler, sert likörler. Ürün yelpazesinde farklı markalardan 30'dan fazla içki bulunmaktadır. Şirket, klasik ve orijinal likörler ve alkollü içkiler üretmektedir. Yakın gelecekte ürün yelpazesinin genişletilmesi ve brendi, viski, meyve alkolü, İskandinav votkası aqua-vitae, eski grappa dahil grappalar, aromatik grappa, meyve votkası, malt içecekleri üretilmesi planlanmaktadır. İçecek endüstrisi için malt, tanınmış Avrupa malt evlerinden satın alınmaktadır. Faaliyet alanı: İçecekler - ithalat-ihracat. Restoranlar için içecek tedarikleri. Ayrıca içecek endüstrisi için hammadde de satıyoruz. Tesisin üretimi, kalite ve gıda güvenliği sistemleri FSSC doğrultusunda uluslararası gerekliliklere göre sertifikalandırılmıştır.

 4. EMA PLASTIK ÜRÜNLERI LTD.STI

  Türkiye

  EMA PLAST, doğa dostu ürünlerin lider ve güvenilir üreticilerinden biridir. Ayrı olarak tek kullanımlık köpük ürünleri üretilir. Yüksek teknolojili tek kullanımlık ürünlerinin ve streç film üretimini 80.000 m2 alan altında gerçekleştirmektedir. 20.000 m2 kapalı 60.000 m2 açık alanda, Türkiye’de Karaman ili Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapmaktadır.

 5. ANONA GMBH

  Almanya

  anona markası 180 yılı aşkın başarılı bir gıda şirketi geleneği ile eş anlamlıdır. Geleneği ve geleceğe yönelik teknolojiyi birleştirme çabasıyla, anona, eski bir tahıl değirmeninden modern bir gıda şirketine dönüşmüştür. Bugün, Almanya, Avrupa ve tün dünyadaki müşteriler için wellness ve fitness yiyecekleri, sporcu yiyecekleri ve vegan yiyeceklerinin yanı sıra dondurma sektöründe de yüksek kaliteli, yenilikçi gıdalar geliştirmekte ve üretmekteyiz. Ve bunları 1500'ün üzerinde malzemeden oluşan bir hammadde havuzundan üretmekteyiz. 400'den fazla çalışanımız, her gün tüm müşterilerimizin yararına yüksek kalite, güvenilirlik ve müşteri hizmetleri standartlarımızı karşılamak için, yenilikçi ruh, hassasiyet, bilgi birikimi ve sıkı kalite yönetimi ile, ellerinden geleni yapmaktadırlar. Ürünlerimiz: Protein çubukları, gözlemeler, sporcu besinleri, dondurma temel maddeleri, aminoasit preparatları, içecek konsantreleri, besin takviyeleri, sporcu içecekleri, fason tabletler (gıda maddeleri)

 6. YALOGA-NT

  Rusya

  2016 yılında kurulan Yaloga-NT Company, KREDA markası altında gıda sektörüne yönelik katkı maddeleri (jel gıda boyaları, doğal gıda boyaları) üretimi yapmaktadır. Gıda boyaları, yiyecek ve içeceklerin renklendirilmesinde, şekerleme ürünlerinde, unlu mamüllerin süslemesinde vb. kullanılır. Renklerle çalışırken uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimlerinden yararlanan şirketin KREDA ürünleri bilim ve doğanın birlikteliğini yansıtır. Kreda konsepti, mutfak anlayışı açısından bilinçli malzeme seçimi fikrini de kapsar. Ürünlerimizin kalitesine, bulunabilirliğine ve insanlar ve çevre açısından güvenliğine öncelik veriyoruz. KREDA ürünleri, Avrupa sertifika merkezi Untersuchungs-und Forschungslaboratorium GmbH'de (Almanya) yapılan kalite ve güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir. KREDA gıda boyaları • Her ürün için geniş renk paleti • Güvenli kullanım • Boyalı tabanın özelliklerini değiştirmez • Tüketimde tasarruf

 7. LEOVIT NUTRIO LTD

  Rusya

  LEOVIT Nutrio, 20 yılı aşkın deneyimiyle diyet ve organik gıdalar, gıda takviyeleri, sporcu beslenmesi, terapötik ve koruyucu beslenme ve diyet ürünü geliştiren bir araştırma ve üretim şirketidir. Şirket, kendi geliştirdiği ürünleri, ileri teknolojiyi, yüksek kaliteli içerik ve malzemeleri kullanarak diyet takviyeleri, sağlıklı yemekler için organik fonksiyonel gıdalar, kilo kontrolü için terapötik ve koruyucu ürünler üretimine odaklanmaktadır. LEOVIT Nutrio, kilo kaybı ve enerji kazanımı için terapötik ve koruyucu ürünler de dahil olmak üzere 500'den fazla ürün çeşidi üretir; yetişkinler ve çocuklar için meyve barları, protein ve müsli barları; Tehlikeli ortamlarda çalışan insanlar için vücut detoks ürünleri. LEOVIT Nutrio'nun ürünleri, Rusya'nın önde gelen tıp merkezlerinde klinik deneylerden başarıyla geçmektedir. Şirket ISO9001 ve HACCP sertifikalıdır ve şirketin üretim süreci ISO22000 standardına uygundur.

 8. POGAR POTATO FACTORY (PPF)

  Rusya

  Pogar Patates Fabrikası JSC (PKF), hazır patates püresi, karışımları ve patates taneleri üreterek patatesleri yetiştirir ve işler.PKF JSC 1999 yılından beri gıda pazarında faaliyet göstermektedir ve Rusya'daki HoReCa için tek patates gevreği tedarikçisidir.. Patates gevreği üreticisi, ürünlerini 200-300 gramlık küçük paketler, 1-20 kg'lık HoReCa paketleri ve endüstriyel kullanım için 17 ila 1000 kg'lık torbalarda paketler.Ürün yelpazesi, 250 ila 580 gram / litre dökme yoğunluğuna sahip kremsi beyaz, açık sarı, sarı ve parlak sarı renklerde patates taneleri içerir.Şirket ayrıca buğday, kolza tohumu, acı baklagiller ve diğer mahsullerin yanı sıra kendi patates ve baklagil tohum malzemelerini de yetiştiriyor.PKF'nin susuz patates püresi, yarı mamul ürünler, cips ve atıştırmalıklar, patates püresi, unlu mamullerin nem kontrolü, püre haline getirilmiş çorbaların üretimi için tasarlanmıştır.Üretici, ABD, Avrupa ve Latin Amerika ülkeleri de dahil olmak üzere 20'den fazla ülkeye hazır patates püresi tedarik etmektedir.

 1. COSMÉTIC PROVENCE INDUSTRY

  Fransa

  Algovital, jeller, kremler ​​veya yağ gibi kozmetik ve bakım ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. 40 yıllık deneyimimiz ve Fransa ve dünyadaki uçucu yağ üreticilerinin bize gösterdiği güvenle, ihtiyaçlarınızı karşılamak için %100 doğal, saf ve sertifikalı organik uçucu yağlar sunuyoruz. Ürünlerimiz kozmetik, gıda takviyeleri, enerji içecekleri, ilaçlar, parfümler ve aromaterapi gibi çeşitli uygulamalar için uygundur. Yağlarımız 1Kg ila 1Ton arası metal kutularda paketlenmiştir. Tanınmış tedarikçi olarak, ilk çalışmalardan titiz kalite kontrollerine kadar üretim süreci boyunca size destek olabiliyoruz. ALGOVITAL hammaddeden bitmiş ürüne kadar çalışmaktadır. Ar-Ge laboratuvarımız, kişiye özel kaliteli ürünler formüle etmek için teknik bilgi ve yaratıcılığını hizmetinize sunmaktadır.

 2. SUNEX IMPORT & EXPORT

  Türkiye

  UNEX İTHALAT & İHRACAT Ürünlerini, Orta Asya, Orta Doğu ve bazı Avrupa ülkerine direk satış yapmaktadır.SUNEX İthalat & İhracat, ürünlerini müşterilerine sunmadan önce, sağlam finansal yapısı, etkin yönetim ve pazarlama kadrosu, geniş dağıtım kanalları, güvenilir ticaret anlayışı ve uzman kadrosu ile kalite kontrol testlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Sektörün gelişimine katkıda bulunmayı kendine görev olarak kabul edip, sahip olduğu teknik tecrübe ve kaliteli ürün grublarıyla müşterilerinin olabilecek veya varolan sorunlarına çözüm bulmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini izleyerek, müşterilerine "en iyi malı en uygun fiyata" sunmaktadır: Kalite, Güven, Hizmet, Çözüm bizim işimiz...

 3. DLA CONSTRUCTION AND FOREING TRADE

  Türkiye

  firmamız ihracatında yer aldıgı gıda bölümündeki Defne yaprağı ile pazardaki payını giderek arttırmaktadır. Yapraklarımızın büyük yeşil ve minumum oranda çöp içermesi giderek artan ihracatımızda büyük öneme sahiptir.

 4. BISSARDON JUS DE FRUITS SAS

  Fransa

  El üretimi ve taze meyve suyu satışı. Yıllar boyu zenginleşen, Jean-Louis Bissardon meyve suyu serisi “geleneksel”meyve suları sunar. portakal, elma, üzüm, domates; özenle hazırlanmış meyve suları: elma-ayva, elma-erik ve aynı zamanda şaşırtıcı tatlar!

 5. GLOBAL TRADE GROUP - GTG

  Türkiye

  Global Ticaret Grubu - GTG, küresel tedarikçi ağımız aracılığıyla yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlarla mal ve malzemeler sağlamak için çalışan küresel bir ticaret şirketidir. Gıda alanında (pirinç, Lima fasulyesi & Baklagiller) ve doğal süs bitkileri alanında (palmiye, ağaç, çalı vb.) ihracat yapmaktayız. Müşterilerimize kalite ve karlılığa dayalı seçkin hizmet sunmaya çalışıyoruz.

 6. ANVISA ANTONIO VILLORIA SA

  İspanya

  ANVISA, özellikle et kesimine yönelik ürünler başta olmak üzere, gıda ürünleri işlemeye yönelik her tip formülasyon üretir.

 7. PUCAKE

  Türkiye

 8. PONTE GLOBAL TRADING GMBH

  Almanya

  PONTE GLOBAL TRADING GMBH, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, primerler, banka mobilyaları, Distribütörler, Yiyecek ve içecek bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LECOCQ FLAVOURS

  Belçika

  LECOCQ FLAVOURS, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda tatlandırıcıları, alkollü içkiler için aromalar, içki endüstrisi için doğal aromalar, Organik tatlandırıcılar, Gıda tatlandırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zonhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. EDELWEISS GROUPE

  Fransa

  EDELWEISS GROUPE, yılında kurulan ve Ayçiçeği çekirdeği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Votka, Konserveler, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Votka, Rafine ayçiçek yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geispolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yiyecek ve içecek bileşenleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.344 Şirketler