• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yumuşak içecekler

Sonuçlar

Yumuşak içecekler - Ithalat/Ihracat

 1. BB WHOLESALE

  Hollanda

  Verified by europages badge

  MD Global Trading GmbH, premimum gıda, içecek ve yaşam tarzı ürünlerinin uluslararası toptan satışı, ihracatı, tedariki ve dağıtımında önde gelen bir şirkettir. Misyonumuz, rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli yüksek kaliteli ürünlerle olağanüstü değer sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı ilişkiler kurmaktır. MD Global Trading GmbH'de yenilikçiliğe ve desteğe önem verilen bir ortamda çalışmalarını yürüten ekibimiz kendini işbirliğine, büyümeye ve yaratıcılığa adamıştır. Çalışanlarımızı güçlendirerek sürekli gelişen pazarda bir adım önde olmalarına imkan tanıyor, dinamik ve üstün kaliteli hizmetlerimizin devamlılığını sağlıyoruz. Çevresel sorumluluğumuzu ciddiye alıyor, çevre üzerindeki etkimizi en aza indirmek için tedarik zincirimiz boyunca sürdürülebilir uygulamaları benimsiyoruz. Ayrıca, faaliyet gösterdiğimiz toplumlarla etkin olarak ilişki kuruyor ve onlara katkıda bulunuyoruz. MD Global Trading GmbH olarak vizyonumuz, tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir değer yaratırken değişen müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlayan yüksek kaliteli toptan ürün ve hizmetlerin önde gelen tedarikçisi olmaktır. Taahhütlerimizi yerine getirme, tutarlılığı sürdürme ve son teslim tarihlerine uyma konusunda kendimizle gurur duyuyoruz; bunlar sektördeki mükemmelliğe olan bağlılığımızın temel unsurlarıdır. Dünya genelinde kaliteli toptan ürün tedarikinde güvenilir ve kusursuz bir deneyim için MD Global Trading GmbH'yi seçin.

 2. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. H.B.A STEENS ILMA TRADING BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Ilma Trading, yüksek kaliteli ürünlerin ithalatı ve ihracatında uzmanlaşmış lider bir küresel şirkettir. Dünyanın dört bir yanından en iyi ürünleri tedarik etmemizi sağlayan dünya çapındaki kapsamlı tedarikçi ve ortak ağımızla gurur duyuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, çeşitli endüstrilere ve tüketici ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Tedarik ettiğimiz ürün paketi içinde örn: - Yiyecek ve içecek: baharatlar, çikolatalar, kurabiyeler, atıştırmalıklar ve konserveler. Ayrıca içecek seçeneklerimiz arasında kahve, çay, meyve suları ve alkolsüz içecekler bulunur. - Ev Ürünleri: temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, mutfak eşyaları ve ev aksesuarları. - Endüstriyel Malzemeler: makine, ekipman, aletler ve hammaddeler. İster imalat için bileşenlere, ister özel ekipmana ihtiyacınız olsun, size yardımcı olmak için buradayız. Müşteri odaklı bir şirket olarak, güvene ve karşılıklı büyümeye dayalı uzun süreli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Zamanında teslimatın ve verimli lojistiğin önemini anlıyoruz, bu nedenle özel ekibimiz müşterilerimizin konumu ne olursa olsun hızlı ve sorunsuz gönderiler sağlıyor. İnovasyon, işimizin merkezinde yer alır. Değişen pazar dinamiklerine sürekli uyum sağlıyor ve çağın bir adım önünde olmak için gelişen teknolojileri kucaklıyoruz. Sektördeki gelişmelerden haberdar olarak ve yeni fırsatları keşfederek, sürekli olarak büyümeyi destekleyen ve müşterilerimiz için değer yaratan yenilikçi çözümler sunuyoruz.

 4. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 5. MIR HAN BAU GMBH.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Mir Han Bau GmbH, dünya çapında tanınan ve değer verilen gıda, genel ticaret ürünleri ve yaşam tarzı ürünlerinin çok sayıda ülkeye toptan satışında uzmanlaşmıştır. Neredeyse her Avrupa ülkesinde Batı tarzı gıda ve market ürünlerine yönelik artan talep, bizi küresel emtia ihracatı tedarik zincirinde en hızlı büyüyen şirketlerden biri haline getirdi. Başarımız, olağanüstü müşteri desteğimize, hızlı ve güvenilir tedarik zincirimize ve küresel emtia piyasası hakkındaki kapsamlı bilgimize atfedilebilir. Dünya çapında markalı ürünlerin tedariki ve dağıtımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizle, sektör hakkında kapsamlı bir anlayış geliştirdik. Ayrıca, genişleyen ve olgunlaşan Uzak Doğu pazarlarıyla olan stratejik ortaklığımız konumumuzu daha da güçlendirdi. Mir Han Bau GmbH olarak, yüksek kaliteli markalı ürünler sunmaktan ve küresel ticaretin taleplerini karşılamaktan gurur duyuyoruz. Örnek müşteri hizmetlerimizi sürdürmeye, hızlı ve güvenilir teslimatlar sağlamaya ve Batı tarzı gıda ve bakkaliye ürünleri için sürekli büyüyen pazardaki fırsatlardan yararlanmaya kararlıyız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polanya

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, temel ve ana faaliyeti markalı Hızlı Tüketim Mallarının (FMCG'ler) toptan satışı olan uluslararası bir şirkettir. Şirket 2008 yılında kurulduğundan beri, istikrarlı bir büyüme sağladık ve kapsamlı bir müşteri ve tedarikçi tabanı oluşturduk. Artık müşterilerimiz Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da lider toptan satış şirketleri ve perakende zincirleridir. Çok çeşitli hizmetler sunuyoruz: : Taşımacılık: Önde gelen nakliye şirketleriyle iyi ilişkiler geliştirdik, bu da bize makul fiyata operasyonel teslimat sunmamızı sağlıyor. Etiketleme çözümleri: Düşük bir ücret karşılığında kendi dilinizde metin içeren etiketler tasarlayabilir, üretebilir ve yapıştırabiliriz. Etiketler, ürüne ve gerekli metnin uzunluğuna bağlı olarak renk ve boyut olarak değişebilir. Depolama: Esnek saatlerde çalışan modern ve geniş depolarımız mevcuttur. Litvanya, Polonya, Letonya ve Hollanda'daki depo tesisleri ile Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, depolama hizmetlerinin optimum kalitesini garanti edebilmektedir. Gümrük hizmetleri: Çeşitli ülkelerde gümrük prosedürlerinin üstlenilmesinde, gümrük belgelerinin hazırlanmasında yardımcı olabiliriz. Paletlerin genişletilmesi: Müşterinin talebi üzerine paletlerin genişletilmesini de sağlıyoruz. Ticaretle ilgili diğer konularda yardımcı olmaya ve hizmetlerimizi müşterinin istediği kadar özelleştirmeye hazırız. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. HK TRADING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Avrupa ve Birleşik Krallık'ta büyük bir pazara kaliteli ürünler tedarik etme konusundaki on yılı aşkın deneyimimizle, başladığımız 2006 yılından ve markanın konsolide edildiği 2010 yılından bu yana aklımızda tek bir hedef vardı: Uluslararası standartları karşılayan sağlıklı kuruyemişler, içecekler, bakliyatlar, baharatlar ve çok daha fazlası için dünyanın en büyük tedarikçisi olmak. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlıklı ilişkiler kurmak ve sürdürmek varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya meyve taşımacılığının yapısını iyileştirmeye kararlıyız. Bunu gelişmiş pazarlama, tedarik ve risk yönetimi çözümleriyle yapıyoruz. Kaliteden ödün vermiyoruz, ancak benzersiz, dinamik stratejiler uygulayarak herkesi memnun ediyoruz. Bütünsel pazarlama işlevimiz, meyve tedarik zincirindeki hizmet sağlayıcılarla sağlıklı bir ilişki sürdürürken nakliye, teslimat ve ödeme düzenlemelerini kapsar. Tayland'dan yağ, pirinç, fındık ve şeker ihracatı için karmaşık hizmetler ve ayrıca bir dizi lojistik hizmet sunuyoruz: - Tohum yağı, un, tahıl taşımacılığı için gemilerden gelen kargo; - Avrupa ve Asya'ya petrol, pirinç, fındık, şeker nakliyesi; - Yağ, pirinç, fındık, şeker konteyner taşımaları; - Flexi tanklar ile tohum yağlarının taşınması

 3. BRANDSPARKLE

  Polanya

  Verified by europages badge

  Brandsparkle, markaların farklı kimliklerine göre tasarlanmış birinci sınıf içecekler hazırlama ve sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Her markanın özünü yansıtan eşsiz alkolsüz içecekler oluşturmaya odaklanan işletmemiz, tüketi̇ci̇leri̇n i̇lgi̇si̇ni̇ çeken özel i̇çecekler hazırlama konusunda çok başarılı işler yapmaktadır. Kavramlaştırma ve ürün geliştirmeden paketleme ve dağıtıma kadar üretim prosesinin tamamında kapsamlı hizmetler veriyoruz. Avrupa'nın önde gelen üreticileriyle yaptığımız işbirlikleri sayesinde kişiselleştirilmiş tatlar, ambalaj tasarımları ve pazarlama stratejileri sunarak her içeceğin kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlıyoruz. HORECA & FMCG için makarna, pirinç, yumurta gibi farklı ürünler geliştiriyoruz. Kaliteye ve yeniliğe olan bağlılığımızdan yola çıkarak, işimizin her alanında tutku ve yaratıcılığı benimsiyoruz. Amacımız sadece ferahlatıcı ve lezzetli içecekler sunmak değil, aynı zamanda tüketiciler ile markalar arasında güçlü bağlar kuran hikayeler oluşturmaktır. Brandsparkle ile her yudum, müşterilerimizin hizmet verdiği kişiler açısından bir fırsata dönüşerek unutulmaz bir deneyim yaşatır.

 4. ARUFEL S.R.O.

  Slovakya

  Verified by europages badge

  2014 yılında mütevazı bir kafeden büyüyen Arufel s.r.o., küresel hızlı tüketim sektöründe yenilik ve bağlılığın bir birleşimini temsil etmektedir. Kurucular Michal ve Martin mütevazi başlangıçlarına dönüp baktıklarında artık uluslararası iş mükemmelliğinin temel taşı haline gelmişlerdir. Küçük bir restorandan başlayarak yenilikçi düşünceyi, sıkı çalışmayı ve küresel keşifleri birleştiren Slovakya merkezi çıkışlı Arufel s.r.o. ithalat-ihracat sektörünü yeniden tanımladı ve hızlı tüketim sektörünün lider gücü olarak ortaya çıktı. Bugün Arufel, hızlı tüketim ithalatı, ihracatı ve dağıtımında bir referans noktası olarak hareket ediyor, güvenilir küresel ortak olarak konumunu güçlendiriyor ve dünya çapında 40'tan fazla ülkeye geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Portföyünde Monster Energy, Red Bull, Coca-Cola ve Nescafé gibi tanınmış markalar yer almaktadır ve bu da şirketin çeşitli ortaklarının ihtiyaçlarına olan bağlılığının altını çizmektedir. Şirketin operasyonlarının merkezi, 12 yükleme iskelesi, 3.500 palet kapasitesi ve birinci sınıf depo yönetim sistemi (WMS) bulunan son teknolojiye sahip Slovakya'daki bir depodur. Modern etiketleme ve yeniden paketleme hatlarıyla donatılmış bu tesis, ürünlerin en iyi şekilde işlenmesini sağlar. Arufel'in başarısının arkasında, hizmet mükemmelliği konusundaki bilgi ve tutkuları eşsiz olan profesyonellerden oluşan özel bir ekip bulunmaktadır. Mükemmelliğe olan bu bağlılık, ürün tedariğinden küresel teslimata kadar eksiksiz çözümler sunan "ALL IN" hizmet paketine de yansıyor. Bu paket, kalite kontrolden etiketlemeye kadar hizmetleri içermektedir

 5. 3C DISTRIBUTION

  Litvanya

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION, uluslararası alanda tanınmış gıda ve temizlik/güzellik ürünleri markalarının toptan dağıtımını yapmaktadır. Ekibimiz ticaret ve lojistiğin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da son derece yeteneklidir. Ayrıca, markalı ürünleri en iyi fiyata satın almak, depolamak ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerimize en kapsamlı ithalat fiyatlarını sunmak için pazarı sürekli olarak inceliyoruz.   Tüm tedarikçilerimizi titizlikle değerlendiriyor ve yalnızca yüksek kaliteli ürün ve markalarla çalışıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimiz Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove ve diğerleri gibi tanınmış markaların toptan dağıtımından yararlanabilirler. 3C DISTRIBUTION halihazırda dünya çapında birçok perakende zinciri, cash & carry, süpermarketler, hipermarketler ve hatta tek lokasyonlu işletmeler için güvenilir ve seçilmiş bir B2B ortağıdır. Uyarlanabiliriz ve müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini karşılamak ve ilişkilerimizi uzun vadeli tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hizmetlerimiz toptan dağıtımın ötesine geçerek dağıtım, lojistik ve etiketlemeyi de kapsar hale geldi. Ürününüzün etiketlemesini istediğiniz dilde, gereksinimlerinize uygun olarak tamamlayabilir, aynı zamanda tüm sertifikaları, ticari belgeleri ve gümrük belgelerini eksiksiz olarak hazırlayabiliriz. Modern altyapımız ve toptan lojistik ekibimizin uzmanlığı sayesinde güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hava, kara ve deniz yoluyla gönderiyoruz, ayrıca kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

 1. MASTERS FOOD DRINK

  Fransa

  Verified by europages badge

  MASTERS FOOD DRINK, yılında kurulan ve İçecek dağıtıcılar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Yumuşak içecekler, Alkolsüz içkiler, egzotik, alkolsüz içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Épinay-Sous-Sénart, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polanya

  Verified by europages badge

  SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, yılında kurulan ve Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ŞEKERLEMELER, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Aperitif alkolsüz içkiler, Kimya - İthalat/İhracat, İçecekler, çikolata tabletleri, çikolatalar, pasta hazırlanışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 1. BALBINE SPIRITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  BALBINE SPIRITS, yılında kurulan ve Hazır kokteyller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Likörler ve sert içkiler, Alkollü aperitifler, Yumuşak içecekler, Likörler ve sert içkiler, ispirtolu, Alkollü aperitifler, alkollü içecekler, Yumuşak içecekler, cin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ESRA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESRA GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bitterfeld-Wolfen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CARRIÈRE GMBH COMMITTED TO TASTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARRIÈRE GMBH COMMITTED TO TASTE, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. OPPTHA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  OPPTHA GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neutraubling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TIMGAD STORE

  Fransa

  Verified by europages badge

  TIMGAD STORE, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taze sebze, Zeytin, Patates, Alkolsüz içkiler, Yumuşak içecekler, Zeytinyağı, hurma, paketlenmiş hurma, kavun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Martigues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SONIC-DRINK VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SONIC-DRINK VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mainz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. M-S SERVICES

  Belçika

  Verified by europages badge

  M-S SERVICES, yılında kurulan ve İçecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Balık, Pirinç, Bal, Kuru yemişler, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Dondurulmuş balık, Yumuşak içecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woluwe-Saint-Pierre, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. KORNBRENNEREI B. POTT INH. DIRK HARTWIG E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  KORNBRENNEREI B. POTT INH. DIRK HARTWIG E.K., yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRISCHEKISTEN SNACKS,- GETRÄNKE,- & KAFFEEAUTOMATEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRISCHEKISTEN SNACKS,- GETRÄNKE,- & KAFFEEAUTOMATEN, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Frechen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SOFTDRINKS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOFTDRINKS, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alkolsüz içkiler, Soda, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, İçecek dağıtıcılar, İçecekler, alkolsüz içecekler, biyolojik meyve suları, meyveli içecekler, toptan içecek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Argenteuil, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FIRSTFOODS

  Fransa

  Verified by europages badge

  FIRSTFOODS, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Satın alma merkezi, İçecekler, Ekmek, Yumuşak içecekler, Satın alma merkezi, internetten gıda ürünleri satışı, gıda dağıtımı, gıda ürünleri ihracatı, gıda ürünleri ithalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reims, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  EHBLUX S.A. - MAMOXTRADING, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alkolsüz içkiler, İçecek ithalat - ihracatı, Kağıt ve mukavva ithalat ve ihracatı, İçecekler, termik kağıt ruloları, Alkolsüz içkiler, İçecek ithalat - ihracatı, Kağıt ve mukavva ithalat ve ihracatı, İçecekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weiswampach, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC

  Türkiye

  CNG Cengiz AS, established in 1956 for food trade and today under third generation’s management continues its 65-year commercial adventure as a group of companies consist of three companies in canned food & ready meal production and especially realizing consecutive investments in food sector. In 2015 started to the production of canned food and ready meal packages in addition to the “HALAL” meat processing activities under the name of “ZEL” trademark. During this period CNG developed marrow bone broth mass production and improved first marrow bone broth and the soups made from marrow bone broth as well as collagen-containing coffee and collagen-containing cold drinks. Against the high interest and demand, these new products quickly became very popular and took their permanent places in all chain stores in whole domestic market. CNG became an approved supplier of NATO and United Nations for ready meals.

 6. OGUZ HOLDING

  Türkiye

  Oğuz Gıda olarak kurulmuş olduğumuz 1995 yılından itibaren Adana - Bolu - Sakarya fabrikalarımız ile tüm Türkiye ve Dünya ya aktif olarak hizmet vermekteyiz.Yine Adana da yer alan ikinci fabrikamız olan Starkon fabrikamızda meyvelerimizi işliyor, dış kaynak kullanmadan ürünlerimiz için birinci kalite hammadde üretim işlemesi gerçekleştirmekteyiz..Oğuz Gıda olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz içecekler ve markalarımız; Juss ve Daren markamız ile (%100 meyve suları - nektar -meyveli içecekler- şerbetler - limonata - soğuk çay - soda - meyveli soda - b+c+ sodalar), Fresso markamız ile gazlı içecekler - Sarıyer markamız ile gazoz - meyveli maden suyu, Plusis markamız ile vitaminli su, Black Bruin & Skyfall & Weps markalarımız ile enerji içeceği - vitaminli içecekler, Isosky markamız ile sporcu içeceği ile bu ürünleri karton - can - cam - pet ambalajlarda tüm gramajlarda üretimini gerçekleştirmekteyiz. Markalarımızı tüm Türkiye de bayilik ağları ile dağıtımını sağlamakta ülkemizin seçkin ulusal zincirlerinde - yerel zincirlerinde - cash & carry mağazalarda - toptan & edt ve geleneksel kanal noktalarında satış faaliyetlerimizi yürütürken aynı zamanda her yıl 3 kat büyüttüğümüz ihracat operasyonlarımız ile şu an aktif olarak 86 ülkeye ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz. Markalarımızın yanı sıra Türkiye’nin en büyük ulusal zincir markalarına kendi markalarında çeşitli kategorilerde private label olarak hizmet vermekteyiz.

 7. AGRO TRADING COMPANY

  Türkiye

  Specifications 14.0" laptop LCD Screen 1, Model: HB140WH1-504 2.Size: 14.0 inch 3, Condition: A+ New 4, MOQ: 2 Burey Reading Size14.0 BacklightLED Aspect RatioWidescreen Resolution1366*768 Features30pins Payment termsT/T, paypal, WU etc Delivery Detail2-5 days after we got the payment Warranty3-days returned purchase; 90-days warranty, doesn't include shipping CompatibilityNew Original LTN140AT11, LTN140AT10, LP140WH2-TLA1, B140XW02, N140B6-L06 LCD PANEL Model: New Original LTN140AT11, LTN140AT10, LP140WH2-TLA1, B140XW02, N140B6-L06 LCD Monitors B140XW01 LCD PANEL We still have other models and more : Item Description Model No.1 10.1 LED 1024*600 NEW MATTE LTN101NT062 10.1 SLIM LED NEW GLOSSY N101L6 L0D3 8.9 LED 1024*600 NEW MATTE HSD089IFW14 11.6 LED 1366*768 NEW GLOSSY N116B6 L026 12.1 LCD 1280*800 80-90% in new glossy B121EW037 13.4 LED 1366*768 NEW GLOSSY N134B6 L028 13.3 LED 1366*768 NEW GLOSSY LP133WH1 TL A3 9 13.3 SLIM LED 1366*768 NEW GLOSSY LP133WH2 TL N110 14.0 LED 1366*768 NEW GLOSSY LP140WH1 TL A111 14.0 SLIM LED 1366*768 NEW GLOSSY LP140WH2 TL N112 15.6 LCD 1366*768 NEW GLOSSY LP156WH1 TL C114 15.6 LED 1366*768 NEW GLOSSY LP156WH215 14.1 LCD 1280*800 NEW GLOSSY HT141WXB16 15.4 LCD 1280*800 80-90% in new glossy & matte CLAA154WB0117 14.1 LED 1280*800 NEW GLOSSY B141EW05 V.018 15.4 LED 1280*800 NEW MATTE LP154X7 TL P219 16.0 LED 13

 8. 360 INT WHOLESALES

  Türkiye

  360 INT TOPTAN, ülke çapındaki en büyük içecek tedarikçilerinden biridir. En iyi ve en geniş alkolsüz içecek seçimini tek bir yerde rekabetçi fiyatlarla sunmaya kendimizi adadık. Product Catalog Our wide selections of beverages & big brand names include: Bottled water: Poland Spring, Fiji, Essential, Smart Water, Kirkland, and more Soft Drinks: Coke, Fanta, Pepsi, Mountain Dew, Canada Dry, Schweppes, Stewart’s, Boylan , Bruce Cost, etc. Energy Drinks / Sport Drinks: Red Bull, Prime, Gatorade, Vitamin Water, Powerade, Monster Energy, Bang, C-4, Celsius, G-Fuel, and more Tea and Juices: Joe’s Tea, Arizona, Pure Leaf, Tropicana, Snapple, Mistic, Nantucket, etc. Nutritional Drinks & Milk: Nesquik, Muscle Milk, Ensure, Nutrament Coffee: Starbucks, Manhattan Special, Dunkin, Super Coffee, and many more Paper Towels https: //360intwholesales.com/ 360intwholesale@gmail.com 360 INT WHOLESALES is one of the largest beverages suppliers nationwide. We are dedicated to offering the best and largest selection of non-alcoholic beverages all in one place at competitive prices. Product Catalog Our wide selections of beverages & big brand names include: Bottled water: Poland Spring, Fiji, Essential, Smart Water, Kirkland, and more Soft Drinks: Coke, Fanta, Pepsi, Mountain Dew, Canada Dry, Schweppes, Stewart’s, Boylan , Bruce Cost, etc. Energy Drinks / Sport Drinks: Red Bull, Prime, Gatorade, Vitamin Water, Powerade, Monster Energy, Bang, C

 9. USER GIDA VE TUKETIM MALLARI SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  User food and products company, was established 1995 located at İstanbul-Turkey , Producer of fruit flavored instant powder, instant coffee, 3in1 and 2in1 coffee, instant dry yeast, hot chocolate, flavored pudding, whipped cream, cake flour mixes, ready powder mixture desserts, dough baking powder, sugary vanilla, cocoa powder, carbonate, ready powder mixture soup, starches, corn flour, pastry jelly and cream, and bouillion (meatballs, chicken , fish , vegetable, Mushroom , Shrimp, Tomato, onion, Seasoning ) . Please check products www.usergida.com.tr Mohammad Said Ocmaz

 10. VALEX TEAM

  Bulgaristan

  VALEXTEAM 2012 yılında kurulmuştur ve ekibimizin ana odak noktası gıda ürünleri ve dünya çapındaki malzemelerin ihracatıdır. Bu süre zarfında, şirketimizde iyi organize edilmiş ve hırslı bir yönetici ekibimiz mevcuttur. VALEXTEAM'in önceliği, müşterilerimize en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlarla sağlamaktır. Şirket, Coca Cola, Pepsi, Nescafe vs. gibi çok çeşitli markalı yiyecek ve içecek ürünlerini toptan ve perakende olarak tedarik etmektedir. Sürekli gelişmekte ve yeni iş alanları açmaktayız. Şu anda, gemiler için mürettebat hizmetleri, bakım ve nakliye hizmetleri vermekteyiz. Ekibimiz, ortaklarımıza hizmeti ve onlarla ilişkileri daha da geliştirmek ve iyileştirmek için çaba göstermektedir. FMCG marka ürünleri ve çok çeşitli gıda ürünleri tedarikinde büyük bir aktörüz. İhtiyacınız olanın teslimatını yapıyoruz! Merkez ofisimiz Odessa'da olmakla birlikte, Bulgaristan ve Gürcistan'daki iş ortaklarımız aracılığıyla da hizmet vermekteyiz. Her birinize değer veriyoruz, bu yüzden milyonlar bize güveniyor! Ekibimiz 2000 m2'lik bir depo işletmekte olup, otomatikleştirilmiş süreçler bize daha hızlı sevkiyat yapma olanağı vermektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz