• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yumurta ürünleri

Sonuçlar

Yumurta ürünleri - Ithalat/Ihracat

 1. COCOTINE

  Fransa

  Verified by europages badge

  COCOTINE, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıvı yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ploërmel Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HOLZMANN GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HOLZMANN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schwanenstadt, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. TRAWOSA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  TRAWOSA AG, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, St. Gallen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI.

  Türkiye

 5. UNICOFT IC DIS TICARET INSAAT LLC

  Türkiye

  Unicoft, 2019 yılında kurulmuş ve merkezi Türkiye'de bulunan kurumsal bir uluslararası şirkettir. Şirket, global ticaret faaliyetleri için güvenilir bir tedarikçi ağı veritabanı ile 40 yıldan fazla dış ticaret tecrübesine sahip profesyoneller tarafından desteklenmektedir.ticimiz ve saha ekibimiz. Servis Alanları: - Küresel Tedarikçi; Gıda Ürünleri, Hızlı Tüketim Ürünleri, Tekstil ve Konfeksiyon, Mücevherat, Elektronik, Endüstriyel Ekipman ve Malzemeler. - Uluslararası e-Ticaret: B2B ve B2C - İnşaat ve Bina Tadilat Projeleri Ana hedefimiz, Müşterilerimize ve Partnerlerimize Eşsiz Hizmet Deneyimini ; asgari Risk, Zaman Kayıpları ve Maliyet, azami Güven

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HACI BOLVADIN EGG CHICKEN

  Türkiye

  Şirketimiz Afyon İlinin Bolvadin İlçesinde; 400, 000 tavuk kümesleri ve 100, 000 civciv büyütme tesisleri ve yem fabrikası bulunmaktadır. Satış ve Pazarlama bölümümüz İstanbulda bulunmaktadır. 1989 yılından beri faliyet gösteren Bolvadin Yumurta, 31 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bugüne kadar orta ve büyük ölçekli bir çok firmayla çalışmıştır. Firmamız; Katar, Umman, Irak, Dubai, Azerbeycan, Libya, İran, B.A.E. gibi birçok ülkeye yumurta ihracatı mevcuttur. Türkiyede yurtiçinde ise birçok kamu kuruluşlarıyla, hastane, askeriyelere yumurta temin etmektedir. Firmamız 2005 yılında ilk TSE, ISOO, HACCP, HELAL belgeleri mevcuttur.

 2. DAVA FOODS ESTONIA AS

  Estonya

  Pastörize yumurta sıvılarının (yumurtanın beyazı, sarısı ve bütün yumurta), kaynamış ve soyulmuş yumurta, çırpılmış yumurta hamuru üretimi ve satışı. Yumurta tozu (yumurta sarısı, yumurta akı HW, bütün yumurta, profiterol/kek hamuru karışımı, Isıya Dayanıklı Mayonez, Yumurta sarısı tozu. Taze yumurta üretimi ve paketleme. www.eggomuna.ee

 3. MILENYUM YUMURTA

  Türkiye

  Her biri yüz bin kapasiteli 2 tavuk çiftliği, seksen beş bin kapasiteli 1 tavuk çiftliği ve yüz bin kapasiteli civcivlik ile kendi kontrolümüzde büyüttüğümüz tavuklara kendi yem fabrikamızda ürettiğimiz yemi yedirerek sizlere en lezzetli yumurtayı sunmak için çalışıyoruz.

 4. DAVA FOODS ESTONIA

  Estonya

  Pastörize yumurta sıvılarının (yumurtanın beyazı, sarısı ve bütün yumurta), kaynamış ve soyulmuş yumurta, çırpılmış yumurta hamuru üretimi ve satışı. Yumurta tozu (yumurta sarısı, yumurta akı HW, bütün yumurta, profiterol/kek hamuru karışımı, Isıya Dayanıklı Mayonez, Yumurta sarısı tozu. Taze yumurta üretimi ve paketlemesi.

 5. BUYUK SISMANLAR EGG

  Türkiye

  35 senedir faaliyet gösterdiğimiz türkiye bölgesinde, tüm büyük marketlerle çalışmaktayız. Firmamızın günde 1 milyon üretimi vardır. Yumurtalar kırık kirli dedektörü ile ayıklanır. Avrupa birliğine ihracat belgesi olan 10 firmadan birisiyiz

 1. OVOSTAR

  Ukrayna

  OVOSTAR, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, tavuk yumurtaları, sıvı yumurta, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, yumurta albümini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A.

  Portekiz

  DEROVO - DERIVADOS DE OVOS, S.A., yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, hazır yumurta ürünleri ve türevleri, toz yumurta ürünleri, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, sıvı yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pombal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. PROCASA - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  İspanya

  PROCASA - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A., yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıvı yumurta, yumurta albümini, yumurta sarıları, yumurta ve pastörize ürün ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reus, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. OVOBEL

  Belçika

  OVOBEL, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yumurta ürünleri, yumurta endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, Yumurta ürünleri, yumurta işleme ve paketleme tesisleri, besin endüstrisinde yumurta kabuğunun alınması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brugge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. OVOFIT EIPRODUKTE GMBH

  Almanya

  OVOFIT EIPRODUKTE GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumurta ürünleri, Yumurtalar, Yumurta ürünleri, yumurta albümini, yumurta sarıları, Yumurtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumarkt-Sankt Veit, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROVO S.R.L.

  İtalya

  EUROVO S.R.L., yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, Yumurta ürünleri, yumurta çeşitleri, Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı, yumurta albümini, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Maria In Fabriago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. GROWARD GROUP UAB

  Estonya

  GROWARD GROUP UAB, yılında kurulan ve Kurutulmuş ve sıvı yumurta sarısı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumurtalar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yumurta ürünleri, yumurta albümini, Yumurtalar, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Estonya 'de bulunmaktadır.

 6. BOLDERHOF

  Belçika

  BOLDERHOF, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumurta ürünleri, Organik - gıda, Yumurta ürünleri, kümes hayvanları, Organik - gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zonhoven, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. LIMBURGSE EIPRODUKTEN CENTRALE

  Belçika

  LIMBURGSE EIPRODUKTEN CENTRALE, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pastörize taze yumurta, yumurta sarıları, yumurta albümini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tessenderlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. HULSTAERT & CIE EIPRODUCTEN

  Belçika

  HULSTAERT & CIE EIPRODUCTEN, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sıvı yumurta, yumurta kutuları, yumurta ve pastörize ürün ticareti, yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ANTONIO ARISO

  İspanya

  ANTONIO ARISO, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. terazi kiralama, teraziler için aksesuar ve gramlar, mutfak terazisi, hassas teraziler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ASKAY MAKINA

  Türkiye

  ASKAY MAKINA, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, kalıp tasarımları, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, yumurta kutuları, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. PROCASA, S.A. - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A.

  İspanya

  PROCASA, S.A. - PRODUCCIÓN Y COMERCIALIZACIÓN AVÍCOLA, S.A., yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sıvı yumurta, lokantacılık-ortak mülkiyetler için dondurulmuş yumurta ürünleri, yumurta sarıları, yumurta albümini sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reus, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. LECOQUE EGGS

  Belçika

  LECOQUE EGGS, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumurtalar, Yumurtalar, yumurta ve pastörize ürün ticareti, paketlenmiş yumurtalar, dekoratif yumurtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tongeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EIERHANDEL HOLEMANS

  Belçika

  EIERHANDEL HOLEMANS, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yumurta ürünleri, Yumurta ürünleri, dekoratif yumurtalar, yumurta ve pastörize ürün ticareti, paketlenmiş yumurtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. GREEN LIVING FARM LTD.

  Bulgaristan

  GREEN LIVING FARM LTD., yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumurta ürünleri, bıldırcın yumurtası, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zlatusha, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. KOPPENHÖFER OHG

  Almanya

  KOPPENHÖFER OHG, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt ürünleri, Besleyici yağlar ve yağlılar, Yumurta ürünleri, Süt ürünleri, Besleyici yağlar ve yağlılar, Yumurta ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Böhmenkirch, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ROYAL V

  Bulgaristan

  ROYAL V, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. kakao , sütçülük sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pazardzik, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 9. AVIA AGRO-BANAT

  Romanya

  AVIA AGRO-BANAT, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yumurta ürünleri, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Doğal gübre, Diyet ve spor için entegre beslenme, Yumurta ürünleri, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Doğal gübre, Diyet ve spor için entegre beslenme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Timisoara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 10. ROZENHOEVE

  Belçika

  ROZENHOEVE, yılında kurulan ve Yumurta ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Horebeke, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz