• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yumurtalar

Sonuçlar

Yumurtalar - Ithalat/Ihracat

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL, 2020 yılında kuruldu ve merkezi Asnières Sur Seine, Fransa'da bulunuyor. Şirket, özellikle sarımsak, şalgam, portakal, zeytinyağı, şarap vb. gıda ürünlerinin ithalat-ihracatında uzmanlaşmıştır Tarımsal gıda endüstrisi, tarım ve hayvancılıktan elde edilen ürünlerden tüketim malları üretmektedir. Yoğurt, peynir, dondurulmuş yemek, pate, çikolata ve diğer şekerlemeler gibi ürünler bu firmalardan gelmektedir. Daha fazla bilgi için bizi aramaya çekinmeyin.

 3. BAUMEISTER FRISCHEI GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BAUMEISTER FRISCHEI GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Breckerfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CEWO WORTMANN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CEWO WORTMANN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rheda-Wiedenbrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ÁNGEL BALDOMÁ S.A.

  İspanya

  Verified by europages badge

  ÁNGEL BALDOMÁ S.A., yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik yumurtaları, Yumurta üreticileri, yumurta sarıları, yumurta albümini, Sıvı yumurta sarısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Balaguer-Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRANJA AGAS SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  GRANJA AGAS SA, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su kültürü ve havuz kültürü, Su kültürü ve havuz kültürü, bıldırcın yumurtası, tavuk yumurtaları, açık havada yetiştirilmiş tavukların yumurtaları, ispanya'da yumurta üretimi, cuenca şehrinde yumurta üretimi, paketlenmiş taze yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Motilla Del Palancar-Cuenca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. EGGPOL LIDIA BARTOSZEWSKA

  Polanya

  Verified by europages badge

  EGGPOL LIDIA BARTOSZEWSKA, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavuk yumurtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warszawa, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. EIPRO VERMARKTUNG GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EIPRO VERMARKTUNG GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lohne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ATILIM TAVUKCULUK TARIM URUNLERI LTD. STI.

  Türkiye

  We; as ATILIM TAVUKCULUK, are a wholesaler company that specialises on egg, egg packing / viol , liquid egg, fruits and vegetables carton packing with more than 30 years experiences in Turkish market. Our aim is to meet foreign customers with high quality products with a reliable service. Please don't hesitate to contact with us for your inquiries .

  Tüm ürünler arasında "yumurtalar"

 5. GORDO YUMURTA

  Türkiye

  Çiftliğimiz, İzmir’in Kemalpaşa ilçesine bağlı Halilbeyli Köyü’nde 100.000 m2’lik alan üzerinde kurulu 9.000 m2’lik kapalı alana sahip. Kurucumuzun 1983 yılında, 1.000 adet tavuk alarak başladığı sofralık yumurta üretimi, bugünkü çiftliğimizde tam otomatik yumurta kafeslerinde gerçekleştiriliyor. Üstelik kümeslerimiz Hollanda teknolojisi ile donatılmış tamamı çevre denetimli kapalı kümeslerden oluşuyor. Kümeslerimizde elektrik, mekanik, elektronik kontrol sistemleri ve bilgisayar teknolojisi ile tasnifleme ve ambalajlama ünitelerinden otomatik olarak yararlanılıyor. Tavuklarımız özel yemlerle beslenirken yumurtaları da el değmeden toplanıp sınıflandırıldıktan sonra hijyenik şartlarda yine el değmeden özel ambalajlarında paketleniyor. Oradan da marketlere, bakkallara ve mutfaklarınıza ulaşıyor. Üstelik tüm bu üretim sürecinde de kümeslerimiz veteriner hekimlerimiz tarafından düzenli olarak kontrol ediliyor. “Gordo, herkesin sevdiği o” diye boşuna söylemiyoruz. Çiftliğimizde yılda üretilen 100.000.000 adet sofralık yumurtanın tamamı iç pazara sunuluyor. Çevre bilinci ve duyarlılığına büyük önem veren firmamız, tüm bu üretim süreci boyunca ekolojik ve biyolojik dengeyi koruyarak çevresel riskleri en aza indiriyor.

 1. LEHA GMBH

  Almanya

  LeHA GmbH, merkezi doğrudan Almanya'nın en kuzeyindeki şarap bölgesi olan Saale-Unstrut Vadisi'nin merkezinde bulunan, güney Saksonya-Anhalt'tan küçük ve yenilikçi bir şirkettir. LeHA 2002 yılından bu yana Alman gıda pazarında faaliyet göstermektedir ve gerçek bir başarı öyküsüne sahiptir. Yüksek düzeyde yenilikçilikle hareket eden şirket, ürün portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletmeyi ve geliştirmeyi başarmıştır. Şirket bu şekilde bitki bazında laktozsuz krema ikamesi sağlayan bölgesel bir tedarikçiden, çok sayıda tamamen vegan ürünle Avrupa çapında faaliyet gösteren bir şirkete dönüştü. Schlagfix markası altında, şirket şu anda tamamen bitkisel süt ikamelerinin en iyi bilinen tedarikçilerinden biridir. Schlagfix ürünlerinin özel bir kalite özelliği, müşteriye benzer hayvansal ürünlerden daha geniş bir uygulama yelpazesi sunan ve böylece ürünler için "vegan olmayanlara" da ilham veren özellikle otantik tadı ve kusursuz işlevselliğidir. Daha az kalorili, mükemmel sindirilebilir, laktozsuz, glutensiz ve kolesterolsüz… Schlagfix'in bitkisel ürünleri için birçok argüman var. Alman perakende ticaretindeki geniş listeler sayesinde istikrarlı bir büyüme sağlanmıştır. Bugün Almanya'daki müşterilerimiz arasında örn.: Edeka, REWE, Real, Kaufland, Globus, Bela, Metro, Tegut, Netto ve Netto Stavenhagen bulunuyor. Ayrıca bireysel kliniklere ve hastanelere de tedarik sağlıyoruz.

 2. DAVA FOODS ESTONIA AS

  Estonya

  Pastörize yumurta sıvılarının (yumurtanın beyazı, sarısı ve bütün yumurta), kaynamış ve soyulmuş yumurta, çırpılmış yumurta hamuru üretimi ve satışı. Yumurta tozu (yumurta sarısı, yumurta akı HW, bütün yumurta, profiterol/kek hamuru karışımı, Isıya Dayanıklı Mayonez, Yumurta sarısı tozu. Taze yumurta üretimi ve paketleme. www.eggomuna.ee

 1. DAVA FOODS ESTONIA

  Estonya

  Pastörize yumurta sıvılarının (yumurtanın beyazı, sarısı ve bütün yumurta), kaynamış ve soyulmuş yumurta, çırpılmış yumurta hamuru üretimi ve satışı. Yumurta tozu (yumurta sarısı, yumurta akı HW, bütün yumurta, profiterol/kek hamuru karışımı, Isıya Dayanıklı Mayonez, Yumurta sarısı tozu. Taze yumurta üretimi ve paketlemesi.

 2. PETRA IC VE DIS TICARET

  Türkiye

  Firmamız Ankara'da faaliyet göstermektedir. Bebek bezi fabrikası İstanbul'dadır. Saman ise özellikle iç Anadolu Bölgesindeki yerlerden temin edilmektedir.

  Tüm ürünler arasında "yumurtalar"

 3. OLDAR GROUP SP. Z O.O.

  Polanya

  OLDAR GROUP SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yumurta ve pastörize ürün ticareti, paketlenmiş taze yumurta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Komorów, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. GENERAL FURNITURES

  Fransa

  GENERAL FURNITURES, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alkolsüz içkiler, yumurtalar, egzotik, alkolsüz içecek, Alkolsüz içkiler, ayçiçek yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bobigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PRODHOLDING

  Ukrayna

  PRODHOLDING, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, tavuk yumurtaları, a katagorisi yumurtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. KAYIK SP Z. O.O.

  Polanya

  KAYIK SP Z. O.O., yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavuk yumurtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trzebiechow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. UNIOVO - OVOS E DERIVADOS, S.A.

  Portekiz

  UNIOVO - OVOS E DERIVADOS, S.A., yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hazır yumurta ürünleri ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Areias-Ferreira Do Zêzere, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. ZOURAS POULTRY

  Yunanistan

  ZOURAS POULTRY, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taze tavuk ve piliç eti, kuluçka yumurtaları, pastörize taze yumurta, Taze tavuk ve piliç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alexandroupoli, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. ECOTERA HUEVOS ECOLÓGICOS

  İspanya

  ECOTERA HUEVOS ECOLÓGICOS, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zamora, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. GELDOF POULTRY PRODUCTS

  Belçika

  GELDOF POULTRY PRODUCTS, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Menen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. WACHTELHOF

  Almanya

  WACHTELHOF, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Uplengen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AVICOLA ZUBIGANE

  İspanya

  AVICOLA ZUBIGANE, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barakaldo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. 'T MUNCKENEI

  Belçika

  'T MUNCKENEI, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yumurta çeşitleri, paketlenmiş yumurtalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wingene, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. VIVIERS DE SARRANCE

  Fransa

  VIVIERS DE SARRANCE, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. havuzda alabalık yetiştiriciliği, dahili sularda alabalık yetiştiriciliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarrance, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. APOLLO MILCHPRODUKTE GMBH

  Almanya

  APOLLO MILCHPRODUKTE GMBH, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Süt ürünleri, Besleyici yağlar ve yağlılar, Süt ürünleri, dayanıklı süt (uht), koyun peyniri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kleve, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FERMA DROBIU NIEWCZAS

  Polanya

  FERMA DROBIU NIEWCZAS, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, yumurta çeşitleri, açık havada yetiştirilmiş tavukların yumurtaları, yumurta ve pastörize üretimi ve ticareti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mirzec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. JANSSEN EI

  Hollanda

  JANSSEN EI, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavuk yumurtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ysselsteyn, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 10. AG MAIWALD

  Çek Cum.

  AG MAIWALD, yılında kurulan ve Yumurtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. a katagorisi yumurtalar, lisans ve bröveler, vitaminler, tavuk yumurtaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Litomyšl, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yumurtalar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.648 Şirketler