• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yuvarlanmış soğuk parçalar

Sonuçlar

Yuvarlanmış soğuk parçalar - Ithalat/Ihracat

 1. TABELARAIZ

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Şubat 2011'de kurulan Tableraíz, yapısal hazırlık, tedarik ve montaj dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunan metal konstrüksiyon alanında önde gelen bir oyuncudur. Uzmanlığımız metalik kaplamaların uygulanmasına, ruhsatlandırma süreçlerinin yürütülmesine, mimari ve inşaat mühendisliği projelerinin gerçekleştirilmesine ve titiz inşaat denetimi sağlanmasına kadar uzanmaktadır. Fotovoltaik pazarına odaklanarak, fotovoltaik yapılar açısından rekabetçi çözümler sunabiliyoruz. Tableraíz, fotovoltaik aksamları için mühendislik çözümleri tasarlar ve fotovoltaik kurulumlar için güvenilir bir yapı imalatçısıdır. Vizyonumuz, hem inşaat ürünlerinde hem de metal işleme hizmetlerinde mükemmellik ölçütünü belirleyerek pazarda önemli bir rakip olarak ortaya çıkmaktır. Etik, sorumluluk, bağlılık, ekip ruhu ve saygı gibi bir dizi temel değerin rehberliğinde, kalıcı bir etki yaratmaya kararlıyız. Yıllar boyunca edindiğimiz zengin deneyim ve rafine bilgi birikimiyle Planlama, İnşaat ve Mühendislik alanlarında farklı çözümler sunma kabiliyetine sahibiz. Müşterilerimiz her projede profesyonelliğimize, teknik rehberliğimize ve kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımıza güvenebilirler. Uzmanlığımız birçok yönü kapsamaktadır: Planlama, Tedarik, Refakat, Lisanslama, Kaplamalar, Montajlar ve İnşaat. Taahhüdümüz kaliteyi sunmaktır.

 2. WELSER PROFILE GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  23.000'in üzerinde gerçekleştirilmiş kesit ile Welser Profile şirketler grubu, açık ve kaynaklı özel profillerin üretiminde onlarca yıllık pazar başarısını temsil etmektedir. Malzeme kalınlığı 0, 3 mm ile 8, 2 mm aralığında ve 1000 mm'ye kadar işlem şerit genişliğinde çelik, paslanmaz çelik ve demir içermeyen metallerden münferit, haddelenmiş profiller geliştirmekte ve üretmekteyiz. Taleplerinize en iyi ve hızlı şekilde yanıt verebilmek için, Gresten (Avusturya), Ybbsitz (Avusturya), Bönen (Almanya) ve Valley City (ABD) kentlerindeki dört üretim tesisimizdeki 2500 çalışanımızın yanı sıra uluslararası satış ofislerimiz her gün iş başındadır. Profillerimizin geniş uygulama yelpazesi, inşaattan endüstriyel ve çevresel teknolojiye, otomotiv ve tarım teknolojisine kadar uzanmaktadır.

 3. MING XIAO MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ming Xiao Manufacturing Co., Ltd., Çin Ningbo'da bulunan, Sac İmalatı, CNC İşleme, Boru Bükme, Plastik Enjeksiyon Kalıplama ve Plastik Ekstrüzyon hizmetlerinde uzmanlaşmış, profesyonel bir ISO9001 sertifikalı Metal Parça ve Plastik Parça üreticisidir. Metal Damgalamanmış Parçalar, Derin Çekme Parçalar, Metal parça kaynak ve şekillendirme, Boru Bükme ve imalat bileşenleri, Paslanmaz Çeliklerden Soğuk ve Sıcak Dövme Parçaları, Karbon çelikleri, Pirinç ve Bakır, Alüminyum ve alaşımlar malzemelerle gibi CNC Torna ve Freze ile Hassas CNC Torna Parçaları üretiyoruz. Ayrıca Plastik enjeksiyonla kalıplanmış parçalar, Plastik ekstrüzyon profilleri ve tüpler üretiyoruz. Çeşitli endüstriler için metal parçalar ve plastik parçalar üzerinde çalışıyoruz, müşterilerimizin çizimine veya örneğine göre çok çeşitli makine parçaları ve donanım bileşenleri üretiyoruz, örneğin metal miller, Manşonlar, Flanşlar, borular; Metal damgalamanmış braketler, çerçeveler, kelepçeler, kasalar, muhafazalar; derin çekilmiş bileşenler; boru bükme bileşenleri; soğuk dövme parçalar, saplamalar, cıvatalar, vidalar vb.

 4. AUER METALLPROFILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AUER METALLPROFILE GMBH, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aue, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEBHARDT-STAHL GMBH

  Almanya

  Almanya içi ve dışındaki birçok pencere üretim şirketine gerekli çelik takviyeleri yıllardır büyük bir güvenilirlikle sağlamaktayız. Şu anda tesislerimizde 2000'den fazla farklı geometri üretilmekte ve çoğunlukla orta ölçekli pencere inşaat şirketlerine sürekli malzeme tedariki yapılmaktadır. Çelik ve kapı takviyesine ilave olarak , Gebhardt-Stahl GmbH şirketinin ürün yelpazesi, çok çeşitli uygulamalar için müşteriye özel profillerin yanı sıra çit direkleri ve üzüm bağı sırıklarını da içermektedir. Bunların haricinde, Almanya içi ve dışında klima ve havalandırma teknolojisi tedarikçisi olarak mükemmel bir ada sahibiz. Bu alanda da uzun yıllardan bu yana en büyük ve en güçlü tedarikçilerden biri haline gelmiş durumdayız. Şirketimiz, profil çekme sahasında uzun yıllara dayanan deneyim, çok çeşitli ürünler ve kalite ve hassasiyet için sürekli çaba ile kendini kanıtlamıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SADEF FRANCE

  Fransa

  SADEF soğuk olarak şekillendirilmiş ısmarlama çelik profil üretir. Sunduğu yüzey işlemleri sayesinde profiller farklı seçenekler kullanılarak tamamlanabilir: kemerleştirme, kesim, delme, perçinleme, kaynak... Binalarda (Çatı aşıkları, Kiriş mesnetleri, Tabanlar) özel kesitli veya (Z, C, Σ ya da U) gibi standart profillerin kullanımında veya yenilenebilir enerji tesislerinde (fotovoltaik panellerin destek iskeletleri) SADEF ihtiyaçlarınıza uygun ısmarlama çözümü size sunacaktır

 2. MP SRL

  İtalya

  Günümüzde tüm dünyaya yayılmış yüzden fazla müşterinin bize duyduğu güven, sipariş üzerine ve ölçüye göre gerçekleştirilen 200'den fazla ana eleman ve parçanın yanı sıra şu anda üretimde olan yüzden fazla eleman ve parça, yaklaşık olarak 1 MİLYON KG/YIL metal malzeme kullanımı MP şirketi için faaliyetlerinde yeniliğe gitmek ve teknik açıdan çok iyi desteklendiklerini hissetmek isteyen tüm kuruluşlar açısından mükemmel bir referans oluşturmaktadır.

 3. G.B.N. PROFILI SPECIALI SRL

  İtalya

  Çelik yeni biçimler alıyor. Profiller çelik, paslanmaz çelik, astar boyalı, galvanizli, boyalı ve diğer metal bantların kademeli soğuk çekmeyle şekillendirilmesiyle imal ediliyor.

 4. SOMASS MARIETTA UND CHRISTIAN SOHLER

  Almanya

  SOMASS MARIETTA UND CHRISTIAN SOHLER, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Miesbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROFILMETALL-GRUPPE

  Almanya

  PROFILMETALL-GRUPPE, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yuvarlanmış soğuk parçalar, geri dönüşümlük kağıt, Yuvarlanmış soğuk parçalar, atık geri dönüşüm presleri, Ticari araçlar için alüminyum parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hirrlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WICKEDER PROFILE WALZWERK GMBH

  Almanya

  WICKEDER PROFILE WALZWERK GMBH, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wickede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. APROMETAL

  Fransa

  APROMETAL, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller, kamu çalışmaları için metal yapı üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Martin-Belle-Roche, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. TDV PROFILE

  Fransa

  TDV PROFILE, yılında kurulan ve Soğuk lamine çelik şeritler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yuvarlanmış soğuk parçalar, çerçeve oyma, Yuvarlanmış soğuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Plombières-les-bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. METALFLEX

  Hollanda

  METALFLEX, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lekkerkerk, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. CAESA PERFILES ESPECIALES

  İspanya

  CAESA PERFILES ESPECIALES, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Profiller - Demirli metaller, Yuvarlanmış soğuk parçalar, Çelik ve metallerin gerilmesi/haddeden geçirilmesi, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Profiller - Demirli metaller, Yuvarlanmış soğuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caldes De Montbui, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. MARTIN NOBIS BAUPROFILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  MARTIN NOBIS BAUPROFILE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yuvarlanmış soğuk parçalar, Plastik malzemeden profiller, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar, Yuvarlanmış soğuk parçalar, Plastik malzemeden profiller, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEWART FRASER LTD

  Birleşik Krallık

  STEWART FRASER LTD, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ashford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. FSG GMBH & CO KG

  Almanya

  FSG GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Yuvarlanmış soğuk parçalar, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Yuvarlanmış soğuk parçalar, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walddorfhäslach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. JENTSCH PROFILIERTECHNIK GMBH

  Almanya

  JENTSCH PROFILIERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Yuvarlanmış soğuk parçalar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Yuvarlanmış soğuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wickede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AGROPODNIK A.S.

  Çek Cum.

  AGROPODNIK A.S., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Yuvarlanmış soğuk parçalar, Yuvarlanmış soğuk parçalar, gübre, kozmetik ürün laboratuarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Valašské Meziříčí, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. 6M SYSTEM

  İspanya

  6M SYSTEM, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. ambalaj hizmeti taşeronu olarak depolama, agence de transports, Lojistik yönetim danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mejorada Del Campo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BUSCHEN-STAHL

  Almanya

  BUSCHEN-STAHL, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atık geri dönüşüm presleri, alüminyum profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Greven, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MICRO APLICACIONS S.A.

  İspanya

  MICRO APLICACIONS S.A., yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lliçà D'Amunt (Barcelona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Almanya

  ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır ve alaşımlar, Çubuk tel - Demirli metaller, Bakır ve alaşımlar, Çubuk tel - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neunburg vorm Wald, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROFILSYSTEM SRL

  İtalya

  PROFILSYSTEM SRL, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, ASOLA, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. BAU KONSTRUKT S.R.O.

  Çek Cum.

  BAU KONSTRUKT S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gaz tesisatları, Yuvarlanmış soğuk parçalar, Endüstriyel yapı inşaatı, Gaz tesisatları, Yuvarlanmış soğuk parçalar, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceský Krumlov , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 7. LANDSBERG SP. Z O.O. S.K.

  Polanya

  LANDSBERG SP. Z O.O. S.K., yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Skórcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. PROFILHAUS GMBH

  Almanya

  PROFILHAUS GMBH, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hafif metal yapılar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri, Hafif metal yapılar, Cıvata ve somun, Sıhhi su tesisatı, Madeni inşaat malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ettlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. BOGNER OCEL, S.R.O.

  Çek Cum.

  BOGNER OCEL, S.R.O., yılında kurulan ve İnşaat çelikleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çelik, alet, Yuvarlanmış soğuk parçalar, Çelik, alet, Yuvarlanmış soğuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zebrák, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 10. ALBION SECTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  ALBION SECTIONS LTD, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yuvarlanmış soğuk parçalar, Yuvarlanmış soğuk parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, West Bromwich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz