• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zımba telleri

Sonuçlar

Zımba telleri - Ithalat/Ihracat

 1. LENZ, KÄMPER GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LENZKÄMPER, Almanya piyasasında bükülmüş tel parçaları alanında önde gelen tedarikçilerinden biridir. LENZKÄMPER, 90 yılı aşkın süredir teknik olarak karmaşık bükülmüş tel parçalarının ve yüksek güvenlik gereksinimlerine sahip bileşenlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Tek tek bükülmüş tel parçaların yanı sıra zamanda tel, sac metal ve plastikten yapılmış karmaşık kaynaklı bileşenler ve hibrit bileşenler de üretiyoruz. Esnek makine tesisimiz sayesinde küçük ve büyük serileri sizin için ekonomik olarak üretebiliriz. Dahili takım üretimi sayesinde, prototipler de kısa sürede uygulanabilir. Müşteriye mükemmel faydayı sunmak için müşteri odaklı tavsiyeye büyük önem veriyoruz. Teknik çözümleri müşterilerle birlikte geliştiriyor ve uyguluyoruz. Teknik danışmanlık, prototip ve seri üretim arasında sorunsuz bir geçişin sözünü veriyoruz.

 2. MPV PAPIER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MPV PAPIER GMBH, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TORREGGIANI SRL

  İtalya

  TORREGGIANI S.R.L. firması Montavo ilinin Redondesco şehrinde 1974 yılında, Livio ve Carlo Torreggiani ismindeki iki kardeşin o dönemde oldukça deneysel sayılabilecek bir sektörde yer almaya karar verme fikri ile doğdu; Livio faaliyetin ticari kısmını yönetirken daha genç olan Carlo ise üretim ile ilgilendi. Veneto ve Lombardia bölgelerinde, mobilya sektöründe faaliyet gösteren sınırlı sayıdaki müşterilerine sunmak üzere, ilk METALİK ZIMBA TELLERİNİ üreten bir makineyi EL YAPIMI olarak ürettiler. Bugün, kaliteye ve doğaya oldukça özen gösteren TORREGGIANI Srl firması, İtalya'da bu sektörde en önde gelen firmalardan biridir. Yüksek performans gösteren ekipmanları en yeni teknolojik standartlara uygundur. Hammaddenin (tellik çubuk) işlenmesi ile başlayan ve nihai ürüne kadar devam eden entegre üretim prosesi kalite üzerinde sıkı bir kontrol uygulamamıza izin verir. İtalyan pazarında yer almanın yanı sıra, üretimin önemli bir kısmı Avrupa ve diğer Ülkelere ihraç edilmektedir.

 4. STALGRIT

  Beyaz Rusya

  Stagrit şirketi, çivi tabancaları ve zımbalar için çivi ve zımba üretiminde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Stalgrit'in üretim yelpazesinde, 16° açılı bobinli çiviler, Ø 2, 1 ila 3, 4 mm, L 32 ila 90 mm; 21° açılı şeritli çiviler, Ø 2, 5 ila 4, 6 mm, L 50 ila 160 mm; PackFix ¾ demir zımba, ebat 35*18 mm; bitüm çatı için çiviler, Ø 3, 1 mm ve L 25 ila 60 mm. Üretici, çeşitli başlı (pürüzsüz, dairesel halka, spiral) ve çeşitli boyutlarda çiviler yapmaktadır.

 5. AMBS + MORSCH GMBH

  Almanya

  AMBS + MORSCH GMBH, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Lahr, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. A.P.M. (AGRAFE PRÉCISION MÉCANIQUE)

  Fransa

  A.P.M. (AGRAFE PRÉCISION MÉCANIQUE), yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj için metal zımba telleri, büro tipi zımba telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Enchenberg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TIMPACO GMBH FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNG

  Almanya

  TIMPACO GMBH FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNG, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ennepetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KYOCERA SENCO SWITZERLAND AG

  İsviçre

  KYOCERA SENCO SWITZERLAND AG, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Horgen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. KEMERLI METAL

  Türkiye

  KEMERLI METAL, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mobilyalar, sıkıştırılmış gaz aletleri, mobilyalar için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kayseri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Fransa

  MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Taşıyıcı bandlar, kayışlar, Kauçuğun vulkanizasyonu/kükürtle sertleştirilmesi - Makine ve ekipmanlar, Taşıyıcı bandlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Chamond, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. 3D MAKINA KALIP

  Türkiye

  3D MAKINA KALIP, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. DELTA BURO GERECLERI A.S.

  Türkiye

  DELTA BURO GERECLERI A.S., yılında kurulan ve Kırtasiye sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımba Makineleri, Zımba Telleri, ataşlar, El Çakma Makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Türkiye

  TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımba telleri, tavlı teller, teller, Zımba telleri, dikenli teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TRAFILERIA TRAVER SRL

  İtalya

  TRAFILERIA TRAVER SRL, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tel, çelik tel sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zevio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SOFRAGRAF SENCO

  Fransa

  SOFRAGRAF SENCO, yılında kurulan ve Zımba telleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Zımbalar - Sipariş üzerine paketleme, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri, Zımbalar - Sipariş üzerine paketleme, Ofisler ve endüstriyel binaların donatım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Ame, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ZIMMERMANN TECHNISCHE FEDERN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZIMMERMANN Technische Federn, karmaşık uygulamalar ve yay sistemlerinin yetkin bir geliştiricisi ve seri üretim tedarikçisidir. ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketinin merkezi, Almanya, Çekya ve Polonya sınırlarının buluştuğu bölgede, daha net söylemek istenirse Leutersdorf 'da bulunmaktadır. Zimmermann, karmaşık yay sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi konusunda 100 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Bu sürede, müşteriler, çalışanlar ve yönetim arasında güvene dayanan güçlü bir ilişki oluşmuştur. Ürün yelpazemiz, basınç, gergi ve burulma yaylarından, tel ve zımbayla üretilmiş eğimli sac parçalara, detaylı plaka veya bobin yaylara ve çok yönlü yapı gruplarına kadar uzanmaktadır. Yapılamaz diye bir şey yok! ZIMMERMANN Technische Federn GmbH şirketi hem kendisi hem de ürettiği yay sistemleri için çok yüksek beklenti hedefleri koymaktadır. Çalışanlarına verilen mükemmel temel ve geliştirme eğitimleri sayesinde ZIMMERMANN uzmanlık alanında kapsamlı bir teknik bilgi birikimi oluşturmuştur.

 5. KIVILCIM METAL

  Türkiye

  1949 yılında sektörünün üretici ilk Türk firması olarak kurulan KIVILCIM, o tarihten beri konveyör bant bağlantı elemanları alanında liderliğini devam ettirmektedir. Markamız, Türkiye’de saygın 500’ün üzerinde müşterisi ve 25’in üzerinde ülkeye ihracatıyla pek çok ülkede bilinen ve tercih edilen bir marka olmakla beraber bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız, bu başarının verdiği gururla, sorumluluğunun bilincinde olarak, her zaman kaliteyi ve güveni ön planda tutan bir anlayışla modern tesislerinde en son teknolojiyi kullanarak üretimine devam etmektedir. Son yıllarda yapılan Ar-Ge yatırımlarıyla ürün çeşitliliği müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli artırılmaktadır. SELFLEX firmamızın tescilli yurt dışı markasıdır. Ürünlerimiz arasında menteşeli raptiyeler, menteşeli ve zımba telli raptiyeler, tel raptiyeler, plaka raptiyeler, sac bant raptiyeleri, fermuar raptiyeler, spiral raptiyeler, elevatör sac kovalar ve plastik kovalar, koko cıvatalar, oval jackson bant raptiyeleri, elek kancaları, iş güvenliği ayakkabıları için çelik bombe ve bel demiri bulunmaktadır. KIVILCIM markası, Türk Patent Enstitüsü tarafından 28 Şubat 1957 yılında tescil edilmiştir.

 6. BARIS FIRCA SANAYI

  Türkiye

  Fırça üretiminde 1982 yılından beri faaliyet gösteren Barış Fırça, her türlü fırça üreticileri için kullanılan kıl ve naylon çeşitleri, tampiko otu ve palmiye otu , abrasiv, zımba teli vb. malzemelerin tedariğini yapmaktadır. Tamamı yerli sermaye ile kurulan firma, yurt içinde geniş bir hizmet ağına sahiptir. Ürün yelpazesini sektörden gelen taleplere göre geliştiren Barış Fırça, kaliteli ve güvenilir firma imajını korumayı her zaman ön planda tutmaktadır. Ayrıca özel olarak fırça malzemesi için sipariş alınır. Sektöründe geçerli standartlara göre fırça kılı üretimi yapan Barış Fırça’nın müşteri odaklı kalite anlayışı, ulusal düzeyde TSE onayıyla belgelenmiştir. 2004 yılında Barış Fırça adı tescil ettirilip patent hakkı alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve taahhütlerini zamanında, söz verildiği gibi yerine getirmek, sürekliliğin temelidir. Bu itibarla ürün kalitesi, çeşidi ve hizmet anlayışıyla Barış Fırça, sektöründe tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir.

 7. KAUP GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAUP GmbH & Co. KG (KAUP), forkliftler için dünyanın en büyük bağımsız ataşman cihazı üreticisidir. Sabit ünitelerin yanı sıra forkliftler ve vinçler için "Container Spreader'lar" da KAUP ürün yelpazesini genişletmektedir. Sürücüsüz taşıma sistemleri için ataşman cihazları ve elektronik tahrikli ataşman cihazları da ürün yelpazesinin bir parçasıdır. KAUP'un kökeni Aschaffenburg'a dayanmaktadır. Burada 1894 yılında bir demirci dükkânı kurulmuş ve daha sonra nehir seyrüseferi ve vinç sistemleri alanında onarımlar konusunda uzmanlaşmıştır. Bu dükkan, bugünkü şirketin öncüsüdür. 1960'ların başında Otmar Kaup yönetimindeki şirket, forkliftler için ataşman cihazı üretimine odaklanmıştı. Çok sayıda öncü yenilik ve tasarımla KAUP, geçtiğimiz altmış yıl boyunca müşterilerine malzeme taşıma görevleri için optimum çözümler sunmayı başarmıştır. Bugün DIN EN ISO 9001 sertifikalı aile şirketi, forkliftler için ataşman cihazı üretiminde dünya çapında lider bir üretici konumundadır. Ailenin dördüncü kuşağı Holger Kaup tarafından işletilmektedir. Şirket, on iki kendi şubesi, 19 bağımsız temsilciliği ve şirket merkezindeki güçlü ihracat departmanı ile dünya çapında faaliyet göstermektedir. KAUP, Aschaffenburg, Almanya'nın yanı sıra Xiamen, Çin ve Asya-Pasifik pazarları için Brisbane, Avustralya'da olmak üzere dünya çapında üç lokasyonda yılda yaklaşık 40.000 ataşman cihazı üretmektedir.

 8. WONDAY

  Fransa

  Verified by europages badge

  WONDAY, yılında kurulan ve Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük vagonları, El arabaları, Kağıt deliciler, Yapışkan şeritler, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofiste kullanılan etiketler, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ABAKAN ZIMBA TELLERI KOLL STI

  Türkiye

  ABAKAN ZIMBA TELLERI KOLL STI, yılında kurulan ve Denizcilik, liman ve su altı işleri - müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Binaların tamamlanması - Şirketler, Kaba inşaat, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Prefabrik yapılar, Binaların tamamlanması - Şirketler, Kaba inşaat, Devlet taahhüdü müteahhitleri, Prefabrik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. SEVYAT

  Türkiye

  Sevyat, önde gelen Türk Üretici ve İhracatçılardan biridir. Sevyat, Yatak, Yatak, Yatak Takımları, Yastıklar, Yorganlar, Çarşaflar, Polyester Zımba İnceliği, Nonwoven Kumaşlar, Yatak Bileşeni, Dokunmamış Kumaşlar, Keçe Pedler, Etiketler, Yatak Kumaşları, Yay Telleri ve Yatak Kenarları İmalatı ve Tedarikinde uzmanlaşmıştır. Sevyat şu ana kadar 35'ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.Tarz ustalık ister. Seçilen malzemelerden kumaşa, dikişlerden en ince çizgilere kadar, tasarımın her detayında kendini gösterir. Trendleri birikimle buluşturmaktır tarz. Hatta onlara yön vermektir. Çünkü modayı herkes takip eder… Ama önemli olan takip edilmektir.Hem dünyaya ayak uydurmak, hem de kendi dünyanı kurmaktır tarz. Bugünü yakalarken, yarına göz kırpmaktır. Beklentiler, ihtiyaçlar ve beğeniler değişir… Ama tarzın gücü değişmez. Çünkü tarz dikkat çeker, etkiler, hayranlık uyandırır. Tarz, güzel bir tasarımdan çok daha fazlasıdır. Tarz, kelimelerle tanımlanamaz ama gören herkes onu anında tanır. Daha yakından görmek isterseniz; Sevyat.com size en yakın adresimiz.Her otel konuklarını ağırlarken memnuniyetlerini düşünür, kalış süresi boyunca rahat etmelerini ister. Ancak müşteri memnuniyeti için sadece prestij ve hizmet yetmez. Başta şahane bir yatak olmak üzere tüm tesisi mükemmel otel ürünleriyle donatmış olmanız gerekir. Çünkü otelde konaklayan herkes, kalış süresi boyunca eksiksiz hizmet bekler ve kusursuz bir uyku deneyimi yaşamak ister. Yüksek beklentileri karşılamak oldukça zor bir iştir

 3. TURQUAIS BOUCLERIE

  Fransa

  TURQUAIS BOUCLERIE, 1840'tan beri standart metal ürünlerin üretiminde Fransız lideridir: çelik, paslanmaz çelik, pirinç, tel ve şerit olarak çeşitli görünümlerde tokalar, halkalar, yüksükler, kancalar, kilitler, karabinalar, zımbalar: kendi imalatımız olan kaplamayla nikel kaplama, çinko kaplama, yanardöner çinko kaplama, pirinç kaplama, eskitilmiş pirinç, bronz, siyah ve yeşil parker uygulayabiliyoruz. Farklı faaliyet sektörlerinde yer alıyoruz: Tarım, mobilya, pet shop, branda, karoser, ayakkabı tamiri, dekorasyon, askeri teçhizat, güvenlik ekipmanları, izolasyon, deri eşyalar, kaldırma ekipmanları, dış mekan mobilyaları, ortopedi, dericilik, spor ve eğlence, yelkencilik vb... Yılda 1.600'ü aşkın referansı ve 16.000.000 adet satışı ile TURQUAIS BOUCLERIE dünya pazarlarındaki varlığını her geçen yıl artırmaya devam ediyor. Çantalarınız, el çantalarınız, kemerleriniz, köpekler için göğüs ve boyun tasmaları, brandalar ve yelkenler, perdeler, kişisel koruyucu ekipmanlar, binicilik ekipmanları, ortezler vb. bileşenlerinin tasarımını ve üretimini sağlayacak deneyim ve bilgi birikimine sahibiz.

 4. B&H BESCHLAGTECHNIK OHG

  Almanya

  İşimiz müşterilerimize, torna, freze parçaları, lazer parçaları, zımba ve basınçlı döküm parçalarının yanı sıra inşaatlar ve mobilyalar için her türlü metal aksamın temin edilmesidir. Uzmanlığımız küçük, orta ve büyük parti büyüklüklerindedir. Ana yetkinliğimiz paslanmaz çelik işleme alanında olsa da, diğer tüm metallerden mamul ürünlerin tedarikini de yapmaktayız. Mobilya sanayi ve mağazacılık sektörlerinin yanı sıra, otel dekorasyonu, fuar sektöründen cam ve medikal ürün sanayisine kadar tüm alanlar için torna ve freze parçaları üretmekteyiz. Bu sayfada ürünlerimiz hakkında her şeyi bulabilirsiniz ve kendimizi size yetkin bir ortak olarak tanıtmak istiyoruz. Ayrıca, çelik palanga teli, bowden kontrol telleri ve tahrik tellerinin üretiminde de uzmanız. Burada, numune ve çizime göre her türlü çekme ve itme tellerin, tahrik telleri, gaz telleri, kavrama telleri, fren telleri, vites telleri ve bowden kontrol tellerinin onarımını ve hem tek olarak hem de seri olarak üretimini yaptığımızı da belirtmek isteriz.

 5. IMDAPA

  Türkiye

  imdapa İnşaat Malzemeleri Dağıtım Pazarlama Alçı Ampul Anahtar Amyant Araba Armatür Ayakkabı Ayna Bant Baret Batarya Beton Bordür Boru Boya Branda Buat Buton Cam Cıvata Conta Çekiş Çerçeve Çesan Çeşme Çıta Çimento Çiroz Çit Çivi Çizme Dekopaj Demir Dekor Dere Derz Dirsek Dolap Duş Duy Dübel Eldiven Elektrot Elyaf Fan Fayans Fırça Fiş Flanş Fleks Florasan Gerdirme Gönye Gözlük Gupilya Halat Hasır Helikopter Hortum İp İskele İşkence Kabin Kablo Kalas Kalem Kanal Kapı Karot Kasa Kaynak Kazan Kazma Kelepçe Kemer Kerpiç Keser Keski Kestirme Keten Kilit Kireç Kiremit Klozet Kol Koli Kombi Kova Körük Köşebent Kulp Kum Kutu Kürek Lamba Lavoba Lazer Led Makas Mala Manşon Masa Maske Mastar Maşa Matkap Mdf Mebran Menfez Mengene Menteşe Merdiven Metre Mıcır Musluk Nipel Oluk Örtü Pabuç Pafta Panjur Parke Panel Paspas Paspay Pencere Pense Perçin Pervaz Petek Playwood Pompa Polikarbon Priz Profil Pul Rakor Rediksiyon Rende Rulo Sac Sandalye Sap Seramik Sigorta Silikon Soba Somun Spiral Spring Sunta Sünger Şakül Şapka Şhingle Tahta Takoz Tampon Taş Taşlama Te Teflon Tekerlek Tel Tente Terazi Trapez Testere Tiner Tuğla Uç Üstübü Vana Vibratör Vida Vidalama Yankeski Yapıştırıcı Yün Zımba Zımpara Zil Zincir

 6. HUTTER & SCHRANTZ STAHLFEDERN GMBH

  Avusturya

  Hutter & Schrantz çelik yaylar, endüstriyel ve ticari tel bükme parçaları ve kaliteli yayları geliştirir ve üretir. Kendi sektöründe lider olan çok sayıda işletme piyasa lideri olan şirketimize güvenmiş ve başarılı olmuştur: Otomobil yayları, bükme yaylar, yaprak yaylar, yassı yaylar ve döküm yaylar, teknik amaçlı tel parçalar, baskı yayları, teknik amaçlı yaylar, konik yaylar, yay ayakları, helisel yaylar, özel yaylar, burulma yayları, çekme yayları, spiral yaylar, zımba bükme parçaları vb.

 7. SYRMAK S.A

  Yunanistan

  SYRMAK S.A, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tanker malzemeleri, Araba kalıpları, tavlı teller, metal puntalama zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. KODHELI MAKINA

  Türkiye

  KODHELI MAKINA, yılında kurulan ve Vergel işletme ve germe makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dikenli tel, metal puntalama zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 42050, Türkiye 'de bulunmaktadır.