• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zımpara diskleri

Sonuçlar

Zımpara diskleri - Ithalat/Ihracat

 1. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG - 50 yılı aşkın bir süredir safir ve elmaslı kaplamalar için partnerinizdir! Çeşitli ürün yelpazemiz özellikle aşağıdaki alaları kapsar: Endüstriyel kullanımlar için (örn. makine imalatı, manikür ve pedikür, seramik ve cam işleme, plastik işleme, tıp teknolojisi, takı endüstrisi, baskı endüstrisi) özel kaplamalar/elmas kaplamalar; burada kıstırma, tutma, taşlama, sabitleme, taşıma, fırça kıllarını yuvarlama, boruların kelepçeler vb. gibi alanlarda çeşitli sorunlar için çözümler sunuyor. Elmas dişçi aletlerinin üretimi (FG diş törpüsü, HP laboratuvar törpüsü, elmas diskler vb.) ve safir tırnak törpülerinin üretimi. Safir tırnak törpülerimiz yaylı çelikten üretilir ve çeşitli tanecik boyutlarındaki safirlerle kaplanır.

 2. HEINRICH KREEB GMBH & CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ürününüzün nasıl olması gerektiğini tam olarak biliyorsunuz: İşlevsellik, tasarım ve tüm kalite beklentilerinizi karşılamalıdır. İddialarınızı gerçekleştirmek için neyin gerekli olduğunu tam olarak biliyoruz. Yüzey işleme alanında sahip olduğumuz - ve muhtemelen çeşitli uzmanlıklarıyla benzersiz - bilgi birikimimiz, çeşitli deneyimlerimiz sayesinde 75 yılı aşkın bir süredir derin ve kapsamlı olmuştur. Müşterilerimiz, geliştirmecilerimizin, her özel iş için mükemmel çözümü sunan, teknoloji ve materyalleri kullanacaklarına kesinlikle ve her zaman güvenebilirler. Çeşitli yüzey işleme operasyonlarına izin veren çok geniş bir araç yelpazesi üretmekteyiz. İster alışılmadık boyutlarda, isterse de karmaşık şekillerde olsun, çapak alma, temizleme, taşlama, matlaştırma, ön polisaj veya parlak polisaj işlemlerinde aletlerimiz istenilen yüzey kalitesini, yapısını ve görünümünü oluşturur.

 3. ABRAWHEEL S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Abrawheel S.r.l. aşındırıcı diskler, aşındırıcı macunlar ve metal temizleme makineleri üretiminde liderdir. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz, müşterilerimize hem İtalya'da hem de yurt dışında piyasadaki en iyi ürünleri garanti etmemizi sağlıyor. Her müşteriye özel çözümler sunmak için çalışıyoruz. Size tüm iş ihtiyaçlarınızı karşılayan yüksek kaliteli ürünler ve verimli hizmetler sunacağımıza güvenin.

 4. KOLTEC TECHNOLOGIEN GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KOLTEC TECHNOLOGIEN GMBH, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schattdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. FRIEDRICH AUGUST PICARD GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIEDRICH AUGUST PICARD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektronik forkliftler, Aşındırıcılar , aşındırıcı bantlar, Yapışkan kapak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hückeswagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ABRASIVOS ABRASTAR S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  ABRASIVOS ABRASTAR S.L., yılında kurulan ve Aşındırıcı vasıtalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, Aşındırıcılar , aşındırıcı diskler, zımparalama, aşındırıcı süngerler, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lucena (córdoba), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. HUBER GMBH & CO. KG ZUBEHÖR FÜR FUNKENEROSION

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUBER GMBH & CO. KG ZUBEHÖR FÜR FUNKENEROSION, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. nefesli bakır çalgılar, cam inci sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ADI S.R.L

  İtalya

  Verified by europages badge

  ADI S.R.L, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Törpüleyici bileği taşları, Zımpara diskleri, mermer için aşındırıcılar, Aşındırıcılar , INTERNATIONAL CHIPS, metal için aşındırıcılar, Törpüleyici bileği taşları, granit için aşındırıcılar, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Domodossola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. WMC SINTERSTAR AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WMC SINTERSTAR AG, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zımpara diskleri, sert metalden aletler, Hassas aletler, özel aletler, Zımpara diskleri, elmaslı diskler, kesim bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lotzwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. FAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  FAMPI, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zımpara diskleri, zımparalama makinaları, motorlu taşlama makinaları, Zımpara diskleri, mermer için bileği çarkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sesto San Giovanni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WABRA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WABRA GMBH, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metroloji, Özel alüminyum yapılar, Özel çelik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tübingen-Hirschau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FLEXING LTD

  Sırbistan

  Bir aşındırıcı malzemeler dönüştürme şirketi olan Flexing 20 yıldan beri Sırbistan pazarında bulunmaktadır. Ürünlerimiz özellikle metal sektöründe kullanılmaktadır. Satın aldığımız aşındırıcı kumaş Klingspor'dan ve dokumasız aşındırıcı malzeme İtalya'daki 3M ve Itexa'dan sağlanmaktadır. Ürünlerimizi Bosna, Hırvatistan, Karadağ, Makedonya ve Macaristan'a ihraç ediyoruz. Üretimimiz, diğer boyutlar ve ürün çeşitlerinin yanında 20-40 mm çaplı, montajlı spiral zımpara ve Roloc+ ürünlerine odaklanmıştır.

 1. RHODIUS ABRASIVES GMBH

  Almanya

  Manfred Rhodius, geliştirdiği dilimleme disklerini atölye ve fabrikalarda test etmek için mobil atölye olarak donatılmış olan VW otobüsü ile 60 yıldan uzun bir süredir yollarda. Yanında ilk RHODIUS inovasyonu mevcut. Kullanıcıya yakınlık ve inovasyon arzusu bugüne dek hiç değişmedi. Tam olarak bildiğimiz bir şey söz konusu ise o da bir metalin yüksek hassasiyet ve büyük ekonomiklik ile büyük ölçülerde dilimlenmesi ve taşlanmasıdır. 60 yılı aşan ve ortaklığa dayanan işletme deneyimi ile profesyonel kullanıcıların günlük iş hayatındaki problemlerini ve zorluklarını biliyor ve anlıyoruz. Ürün ve uygulamalara ilişkin temel bir anlayış mükemmel çalışma sonuçlarının anahtarıdır. Bu anlayış sayesinde eşsiz üretim teknolojilerimiz ile bir benzeri olmayan ve Made in Germany etiketli, yüksek kaliteli aletler ortaya çıkar.

 2. KLINGSPOR SCHLEIFSYSTEME GMBH & CO. KG

  Almanya

  Klingspor piyasadaki yüzey işleme ve taşlama ile şekillendirme takımları için uluslararası olarak organize edilmiş, güçlü ve yenilikçi bir aile şirketidir. Asıl faaliyet alanları altlık, kesme ve taşlama diskleri, taşlama çarkı diskleri, taşlama çarkı tekerlekleri ve elmas takımlar gibi zımparalama malzemeleridir.50.000'i aşkın ürün ve yetenekli, kalifiye saha elemanlarından, teknisyenlerden ve mühendislerden oluşan 460'tan fazla çalışanın oluşturduğu ekip müşterilere ilgili uygulama için doğru ürünü seçmeleri için yardımcı olmaktadır.Klingspor 36 şubedeki 2.800'ü aşkın çalışanıyla gerekli hizmeti ve istenen müşteri yakınlığını dünya çapında sağlamayı garanti eder ve taşlama takımları piyasasında kalitenin ve yetkinliğin tek adresi haline gelmiştir.

 3. LESYK GMBH

  Almanya

  Tam kapsamlı bir tedarikçi olarak, piyasadaki tüm kesici plotter cihazları için en yüksek kalitede kesme bıçakları geliştiriyor ve üretiyoruz. Bizden bir muadlini değil orijinalini alacaksınız! Tümü Alman yapımı! Teknik bilgimiz, tüm tanınmış üreticilerin kesme ve frezeleme plotter cihazlarında kesme teknolojilerinin uygulanmasındaki onlarca yıllık deneyimine dayanmaktadır. Üst düzey kesici takımların geliştirilmesi ve uygulanmasında lideriz. Mevcut probleminize özel olarak uyarlanmış, gerektiği gibi kesme ve frezeleme takımları üretiyoruz. Yenilikçi kesim malzemeleri kullanıyoruz. Müşteri tavsiyesi ve desteği bizim gücümüzdür, size en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

 4. SCHNEL DIS TIC VE KIMYA SANAYI LTD STI

  Türkiye

  Tabaka zımparalar, bant zımparalar, rulo zımparalar, sünger zımparalar, kesme ve taşlama taşları, toz emiş makineleri, tabanlar, arayüzler, takozlar, flap disk, endüstriyel bant, boya sarf ürünleri, alüminyum oksitli, zirkonyumlu, silisyum karpitli, seramik, kompakt kumlu, toz altı kaynak ekipmanları, meme, cyclon, metal, paslanmaz çelik, ahşap, cam, mermer, plastik, otomotiv, graco, clemco, marin, akşap, mobilya, zımpara makineleri, çift taraflı bantlar, yüzey koruyucu ürünler, koli bantı, streç

 5. UCER ABRASIVE PRODUCTS COMPANY

  Türkiye

  Üçer Zımpara Taşı San. ve Tic. Ltd.Şti. Aşındırıcı Zımpara Taşları konusunda, 1981 yıllından itibaren Türkiye'de ilgili sektörlere hizmet vermektedir. 10.000 çeşit ürün portföyü olan Şirketimiz 3mm'den-1060mm'ye kadar. Seramik ve Bakalit bağlayıcılı zımpara taşı üretimini gerçekleştirerek otomotiv, otomotiv yan sanayi , takım bileme, standart zımpara taşları, şaftlı zımpara taşlarıyla, demir- çelik, ağaç, cam, porselen, deri, döküm, savunma sanayi, inşaat sanayi... sektörlerine özel zımpara taşlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu anlayış çerçevesinde, firmamız yeni tesisi ile tüm makine parkını yenileyerek, üretim sürecinde özellikle fırın, balans ve ölçülendirme gibi hassas noktalarda bilgisayar kontrollü üretiminin yanı sıra siparişten mamul sev kine kadar üretim takibini bilgisayar ortamında yaparak toplam kalite anlayışını benimsemiştir.

 6. JOEST ABRASIVES GMBH

  Almanya

  Izgara zımparalama ipleri, zımpara keçe ruloları, açılı taşlayıcılar için zımpara taşları, polisaj makineleri için polisaj süngeri, polisaj makineleri için keçe diskleri, matkaplar için keçe zımpara fırçaları, toz diskleri, zımpara kovanları, bantlı zımpara makineleri için zımpara bantları, el zımparası, çok delikli zımpara diskleri

 7. JIA COUNTY YIHONG ABRASIVES CO., LTD

  Çin

  JIA COUNTY YIHONG ABRASIVES CO., LTD, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jia County, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. SMIRDEX S.A. COATED ABRASIVES INDUSTRY

  Yunanistan

  SMIRDEX S.A. COATED ABRASIVES INDUSTRY, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xanthi, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. LEVORATO ITALIA SRL

  İtalya

  LEVORATO ITALIA SRL, yılında kurulan ve Zımpara kayışları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, ahşap için aşındırıcılar, Yapışkan kapak, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadoneghe, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. UKRABRAZIV LLC.

  Ukrayna

  UKRABRAZIV LLC., yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kharkiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. SURFACE GROUP LTD. STI.

  Türkiye

  SURFACE GROUP LTD. STI., yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal çapağının alınması, taşlama, matlaştırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. NOLTING GMBH

  Almanya

  NOLTING GMBH, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Lage, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RIKAMA MARIO RIEGER

  Almanya

  RIKAMA MARIO RIEGER, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dairesel bıçaklar, Dairesel bıçaklar, daire testere bıçağı, zımparalama makinaları, iş eldivenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Neuenahr-Ahrweiler, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. EURO-FLEX ABRASIVI

  İtalya

  EURO-FLEX ABRASIVI, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. esnek aşındırıcılar, sert ve esnek AŞINDIRICILAR sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luzzara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. RIEGER GMBH

  Almanya

  RIEGER GMBH, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Dornstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NP DIAMANT

  İtalya

  NP DIAMANT, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, Elmas aletleri, Mermer ve doğal taşlar, mermer taş ocağı malları, Elmas aletleri, cnc aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seravezza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. AR - FLEX SRL

  İtalya

  AR - FLEX SRL, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zımpara diskleri, metal için aşındırıcılar, yaprak ve rulo AŞINDIRICILAR, Zımpara diskleri, ahşap tutkalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. FLEXING HUNGÁRIA KFT.

  Macaristan

  FLEXING HUNGÁRIA KFT., yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Szeged, Macaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz