• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zımpara kaplı kumaşlar

Sonuçlar

Zımpara kaplı kumaşlar - Ithalat/Ihracat

 1. BWF TEC GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BWF TEC GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Zımpara kaplı kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FRITZ SCHLEIFWERKZEUGE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRITZ SCHLEIFWERKZEUGE GMBH, yılında kurulan ve Zımpara kaplı kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Metzingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FILZ- UND TEXTILWARENFABRIK KARL DITTMAR GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FILZ- UND TEXTILWARENFABRIK KARL DITTMAR GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Zımpara kaplı kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neudietendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. M&K FILZE GMBH

  Almanya

  M&K FILZE GMBH, yılında kurulan ve Zımpara kaplı kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Spalt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FOTHERGILL COATED FABRICS LTD

  Birleşik Krallık

  FOTHERGILL COATED FABRICS LTD, yılında kurulan ve Sentetik fiber/elyaf kağıt sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Pas önleyici tabakalar, Zımpara kaplı kumaşlar, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Pas önleyici tabakalar, Zımpara kaplı kumaşlar, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rochdale, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COMET ABRASIFS RONTGEN FRANCE

  Fransa

  COMET ABRASIFS RONTGEN FRANCE, yılında kurulan ve Zımpara kaplı kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Mekanik zımparalar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Mekanik zımparalar, testere ile kesme, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eschau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. WILFRIED BRÜCK GMBH

  Almanya

  WILFRIED BRÜCK GMBH, yılında kurulan ve Zımpara kaplı kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. profesyoneller için aşındırıcılar, renk incelemesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roßdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WANLONG DIAMOND TOOLS CO,.LTD

  Çin

  WANLONG DIAMOND TOOLS CO,.LTD, yılında kurulan ve Zımpara kaplı kumaşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, quanzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. RAPPOLD WINTERTHUR TECHNOLOGIE GMBH

  Avusturya

  RAPPOLD WINTERTHUR TECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Mekanik zımparalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara kaplı kumaşlar, Zımpara kaplı kumaşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ELMAS TECHNICAL TEXTILE AND MACHINERY LTD.

  Türkiye

  2000 yılında kurulan şirketimiz; ptfe (teflon) kaplı kumaşlar , yepışkanlı ptefe bantlar , polyester mesh bantlar ve endüstriyel keçeler ve proses konveyör bantlar konusunda faaliyet göstermektedir. İmalatını yaptığımız ürünler başta tekstil ve plastik sektöründe olmak üzere gıda, kauçuk, kağıt, elektronik, inşaat sektörlerinde ısı ve kimyasallara direncin gerekli olduğu tüm uygulamalarda kullanılmaktadır. Genç, dinamik ve çağdaş yapıya sahip Elmas Teknik, güngeçtikçe kendini yenilemekte ve müşterilerimizin özel bant ihtiyaçlarını karşılama yolunda ürün yelpazesini geliştirmektedir. Firmamız kalite ve müşteri memnuniyeti olgularından taviz vermeden , konusunda lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir

 1. ATEN ABRASIVES

  Türkiye

  ATEN ABRASIVES, yılında kurulan ve Törpüleyici bileği taşları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zımpara diskleri, Aşındırıcı kumaş fırçaları ve aşındırıcı kumaş diskleri, Zımpara diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esenyurt, Türkiye 'de bulunmaktadır.