• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zararlı böcek kontrol - makineler ve sistemler

Sonuçlar

Zararlı böcek kontrol - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. ARGONN EQUIPEMENTS SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  ARGONN EQUIPEMENTS SAS, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yıkama tüneller, metal yıkama tüneli, gıda endüstrisi temizleme hizmetleri, Temizlik sistemi üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clermont En Argonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ELIS BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  ELIS BELGIUM, yılında kurulan ve İş kıyafetleri/elbiseleri - Kiralık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler, İş tulumları ve önlükleri, Havlu ve sabun dağıtıcılar, Ticari ve endüstriyel ketenler, Kurumlar için keten kumaşlar, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Hijyenik kağıt, iş elbiseleri, İş kıyafetleri ve koruyucu kıyafetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. COOLIKE REGNERY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  COOLIKE REGNERY GMBH, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bensheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CO MEDIZELL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CO MEDIZELL GMBH, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FILOMAT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  FILOMAT SRL, yılında kurulan ve Çelik tel ve kablolar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, metal teller, çelik halatlar, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, metal teller, metal teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RATDOWN

  Fransa

  RATDOWN şirketi zararlı hayvanlara karşı mücadelede Fransa lideri olarak kültürleri, binaları ve altyapıları zararlılara karşı korumak için koruyucu sistemler geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. 10 yıldan beridir RATDOWN kendine günümüzün ve yarınların gereksinimlerini karşılamak için zararlı hayvanlara karşı alternatif teknikler geliştirmeyi ve ulaştırmayı hedef almıştır. Bunlar sağlık ve çevre koruma şartlarını karşılayıp, kimyasal maddelerin kullanımını azaltarak mükemmel verime ulaşmaya olanak vermektedirler. RATDOWN tarafından ortaya konulan teknik ve ekolojik çözümler ultrasonik, sismik, mekanik, görsel veya sonor elektronik sistemlerden oluşmaktadırlar. Bilgi birikimimiz ve deneyimimiz sayesinde size mutlaka etkili ve uygun bir çözüm geliştirebileceğiz. Eylem planımızı sizin faaliyet alanınıza ve enjeksiyon seviyesine göre uyarlıyoruz.

 2. ULTRASAN ELEKTRONIC

  Türkiye

  Prevent the birds to settle to the applied surface.MODEL FEATURESCProduced from transparent polycarbon materials.CUV protected; is not affected by solar radiation. This is a special material that used in production of automotive, household appliances and medical devices.CStainless, will not rot and resistant to deformation.CResistant to high winds and snow loads. It will be exposed to the most difficult natural.conditions; storms, hailstones, snow and freeze. Under theseconditions the barrier will not broken and allows easy adaptation to high temperature changes.CLightweight.C Economical.

 3. RAPID CONTROL

  İspanya

  Zararlıların ilaçlanması ve kontrolü.

 4. GESTISAN

  İspanya

  Haşereden arındırma – fareden arındırma – ARMPC – ksilofaj – lejyonel kontrol ve önleme

 5. L'AS DU NUISIBLE

  Fransa

  L'AS DU NUISIBLE, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti, ortak kullanım için zararlıları yok etme cihazları, ev zararlıları yok etme cihazları, zararlı imha ürünleri, Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neuilly Sur Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PLAGUIPLAN

  İspanya

  PLAGUIPLAN, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tütsüleme, temizlik firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PICO-MEDICAL GMBH

  Almanya

  PICO-MEDICAL GMBH, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR

  Almanya

  CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DCS

  Belçika

  DCS, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Temizlik hizmetleri, Dezenfekte etme ve sterilize etme - servisler, Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti, Temizlik hizmetleri, Dezenfekte etme ve sterilize etme - servisler, Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beuzet, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BEVISTON GMBH

  Almanya

  BEVISTON GMBH, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wurster Nordseeküste, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PESTEX SERVICES

  Birleşik Krallık

  PESTEX SERVICES, yılında kurulan ve Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, parazit giderme işlemler, ayıklama ürünleri, antiparaziter, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leek, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. LIMAS HYGIENICS

  Belçika

  LIMAS HYGIENICS, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schelle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. SANOSIL SERVICE GMBH

  Almanya

  SANOSIL SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schongau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  İspanya

  BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  İspanya

  BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Toledo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. SMP GMBH

  Almanya

  SMP GMBH, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Tübingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BIOCINOV

  Fransa

  BIOCINOV, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sainte-Foy-Les-Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BIRD-X

  Amerika Birleşik Devletleri

  BIRD-X, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti, kümes hayvanlarının dezenfestasyonu, parazit giderme işlemler, Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chicago, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ

  Avusturya

  MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Attnang-Puchheim, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. STOP INSECTES

  Reunion

  STOP INSECTES, yılında kurulan ve Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Gilles Les Hauts, Reunion 'de bulunmaktadır.

 6. AUTOSPURGO DE SANTIS & CO DI DE SANTIS FERDINANDO

  İtalya

  AUTOSPURGO DE SANTIS & CO DI DE SANTIS FERDINANDO, yılında kurulan ve Çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, hamam böceklerine karşı önleme işlemler, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taranto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. OWL PEST CONTROL DUBLIN

  İrlanda

  OWL PEST CONTROL DUBLIN, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 8. GOLD SERVICE

  İspanya

  GOLD SERVICE, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. su analizleri eau, gıda güvenliği sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. LINEA STRADALE SRL

  İtalya

  LINEA STRADALE SRL, yılında kurulan ve Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. haşarat öldürücü lambalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Costa Masnaga, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DERATPRO

  Fransa

  DERATPRO, yılında kurulan ve Zararlı hayvan ve böcekleri kontrol hizmeti sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler, farelerin yok edilmesi, binaların ve sitelerin fareye karşı ilaçlanması, binaların fareden arındırılması, Zararlı böcek kontrol - Makineler ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Zararlı böcek kontrol - makineler ve sistemler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

540 Şirketler