• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zeytinyağı

Sonuçlar

Zeytinyağı - Ithalat/Ihracat

 1. NEAR TRADE

  Portekiz

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE, dünya çapında tedarikçileri ve alıcıları bir araya getiren Portekiz merkezli bir ticaret şirketidir. Avrupa'daki işinize benzersiz ve egzotik ürünler getiriyoruz. Pratiklik, nesnellik ve ortaklık temellerimiz, yerel mevzuata, normlara ve kültürlere göre farklı ortaklarımıza en iyi anlaşmaları sunmamızı sağlar. Sağlam bir ortaklık portföyü sayesinde, GÜNEY AMERİKA'lı ve AVRUPA'lı tedarikçilerimiz ve dünya çapındaki alıcılarımız arasında iletişim kuruyoruz. Sürecimiz basittir ve büyük anlaşmaları somutlaştırmaya yönelik her talebi karşılar. Şu sektörlerde faaliyet gösteriyoruz: emtialar, endüstriler, teknoloji, kamu ve finans. İlgili sektörlerdeki projelere olumlu katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sağladığımız ürünler arasında şunları bulabilirsiniz: İçecek: En iyi markalarla çalışıyoruz: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, vb. Ayrıca, Brezilya'nın yerel doğal içecek üreticileri, aserola, graviola gibi doğal egzotik meyveler, cupuaçu (pulpa veya toz halinde) ve tropikal manyok ile yapılan biyo atıştırmalıklar. Gıda : İNSAN VE ENDÜSTRİYEL TÜKETİM İÇİN HUBUBATLAR, HAYVAN PROTEİNİ, MEYVELER, BİTKİSEL YAĞLAR, TOHUMLAR VE HAYVANCILIK YAĞLARI. ŞARAP, ZEYTİNYAĞI, MUHTELİF MEYVE SULARI, MEYVE KONSANTRESİ, SOSİS, DÖKME HAKE, KORUYUCULAR, İŞLENMİŞ GIDALAR. Diğer Ürünler: GİYİM, AHŞAP, PETROL TÜREVLERİ, BİYOKÜTLE, BİYOYAKITLAR. Ürünlerinizi uluslararası pazarda ticarileştirmenize veya belirli bir ülkeden ithalat yapmanıza yardımcı olacak bir ortak mı arıyorsunuz? Bize Ulaşın!

 2. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL, 2020 yılında kuruldu ve merkezi Asnières Sur Seine, Fransa'da bulunuyor. Şirket, özellikle sarımsak, şalgam, portakal, zeytinyağı, şarap vb. gıda ürünlerinin ithalat-ihracatında uzmanlaşmıştır Tarımsal gıda endüstrisi, tarım ve hayvancılıktan elde edilen ürünlerden tüketim malları üretmektedir. Yoğurt, peynir, dondurulmuş yemek, pate, çikolata ve diğer şekerlemeler gibi ürünler bu firmalardan gelmektedir. Daha fazla bilgi için bizi aramaya çekinmeyin.

 3. ARCURIUS INTERNATIONAL TRADE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Arcurius International Trade, uluslararası kabul görmüş bir Fransız iş ara bulucusu ağının üyesi olan uluslararası bir ticaret firmasıdır. İthalat-İhracat dünyasındaki uzmanlığımız sayesinde, size en yaygın ve bilinen ürün ve hizmetleri, en uygun fiyatlarla, ulusal ve uluslararası olarak en güvenli şekilde sağlayabiliriz. Farklı pazar sektörlerinde, daha spesifik olarak gıda ürünleri ve petrol ürünlerinde tarafımızca seçilen en iyi tedarikçi ve üreticileri size sağlayabiliriz. Üreticiler ve tedarikçilerle olan çok yakın ilişkilerimiz, müzakere etmemizi ve size verimli ve hızlı bir şekilde tedarik etmemizi sağlar. Tüm bunlar, ürün ve hizmet arayışından sonra alıcı ve satıcıyı birbirine bağlayarak tedarik sistemi ve tedarik zincirindeki güçlükleri ortadan kaldırmak amacını taşır.

 4. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 5. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HUILERIE FRANÇOIS ROMÉO

  Fransa

  Verified by europages badge

  1972 yılında Vence'de adını taşıyan yaratıcısı François Roméo tarafından kurulan aynı adlı yağ fabrikası, yıllar içinde çeşitli zeytinyağı çeşitleri yaratmış ve geliştirmiştir. Tatlılık ile meyvemsilik, canlılık ile otsu notalar arasında uyumlu bir denge sunan François Roméo yağı, geniş bir kitleye hitap ediyor. François Roméo markası, Akdeniz havzasındaki en iyi üretim tesislerinden gelen yağlar sayesinde tüketiciler tarafından bir ciddiyet ve kalite garantisi olarak kabul edilmektedir. Yalnızca Lucca, Toskana, İtalya'da paketlenmiş bu ürünler, hem kimyasal hem de organoleptik olmak üzere sıkı kalite kontrollerine tabidir. Uluslararası Zeytinyağı Konseyi tarafından onaylanmış bağımsız laboratuvarlar düzenli olarak kontrol etmektedir. 1972'den beri özel olarak geliştirilen bir zeytinyağı tarifinin sahibi olarak, François Roméo markası geniş bir üne sahiptir. Bu marka, François Roméo yağının kalitesine güvenen büyük perakende zincirleri, birçok kişi ve büyük restoranlar tarafından tercih edilmektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. EURL AABS

  Fransa

  Verified by europages badge

  EURL AABS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Kuru yemişler, Gazyağı, Sızma zeytinyağı, hurma, Kuru yemişler, bitkisel gıda sıvı yağları, yakıt, Dizel - yakıtlar, Gazyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thizy Les Bourgs, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FATTORIA LA TORRE

  İtalya

  Verified by europages badge

  La Torre çiftliği, adını X. yüzyıldan kalma, ustalıkla restore edilmiş ve bugün hala La Villa kırsal köyünün karakteristik unsuru olan eski ortaçağ kulesinden alıyor. San Gimignano tepelerinde yer alan köy, İtalya ve Toskana'nın en çağrışım yapan ve büyüleyici manzaralarından birinin merkezinde: üzüm bağları ve zeytinlikler diyarı. Harika şaraplar, grappalar ve sızma zeytinyağı üretiyoruz. Şaraplarımız: beyaz, kırmızı ve roze çeşitleri. Büyük ölçekli üretimimiz sayesinde, hem doğrudan tüketicilere hem de şirketlere hitap edebiliyoruz. İsmimizi kalite ile pekiştiren Toskana şarabı ve yağı gibi tüm ürünlerimizi ayrıca yurtdışına ihraç ediyoruz.

 4. CASALE FALCHINI

  İtalya

  Verified by europages badge

  San Gimignano'dan yalnızca bir kilometre uzaklıkta olan Casale Falchini şarap ve sızma zeytinyağı üretimi için bağların yer aldığı 40 hektarlık bir alan üzerinde yer alır. Bölgeye ismini veren tarihi Casale, tepe üzerinde stratejik konumu sayesinde, hala onu çevreleyen toprakların zenginliğinden faydalanabilen, bir manastır olarak kullanılıyordu.

 5. COLAVITA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Colavita markası, dünyada yaklaşık 70 ülkede varlığını koruyan, yağ sektöründe faaliyet gösteren az sayıdaki uluslararası markadan biridir: ABD, Kanada, Avustralya ve Güney Amerika'da %100 italyan lider markadır. Colavita ailesinin italyan üretiminin değerine duyduğu sevgi ve tutkunun bir ürünü olarak, yalnızca İtalya'da yetişen yeni olgunlaşmış en iyi zeytinlerin özenle seçilmesi sonucu "Selezione italiano" (İtalyan seçimi) doğdu. N.G şirketi. 9902 mm).

 1. OLIS BELLAGUARDA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Olis Bellaguarda - Yüksek kaliteli yağ üretmek, işimizin arkasındaki itici güçtür.1921'den beri Arbequina yağı üreticileriyiz. 100 yılı aşkın bir süredir aynı meyveyi, Arbequina zeytinini yetiştiriyoruz ve yağını çıkarıyoruz, böylece Bellaguarda Yağları ve aromasının yoğunluğuyla ünlü tek çeşit yağın kalitesine dair teknik bilgimizi garanti ediyoruz.Olis Bellaguarda, zeytincilik geleneğini üç kuşaktır sürdüren 60 üreticiden oluşan bir şirkettir.

 2. KALI SRL SOCIETÀ AGRICOLA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tarım şirketi, KALI Srl, Kesin ve Sertifikalı Kalitede Organik Sızma Zeytinyağı üretimi ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. KALI Srl, Sandi - Gentilini ailesi tarafından bağlılık ve azimle sürdürülen, yeni teknolojiler ve çevreye saygılı işçiliği ön planda tutan yenilikçi bir tasarımı takip ediyor. Şirket, zeytinden doğrudan müşterilerine ulaşan nihai ürüne kadar, kendi sızma zeytinyağı için aynı özeni ve itimamı her aşamada gösterir.

 1. FIORENTINI FIRENZE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Fiorentini Firenze, çeşitli menşeli ve farklı yerlerden gelen saf zeytinyağı ticareti konusunda faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biridir, ve 8 milyon litreye yakın kapasitesi ile İtalya’daki en önemli sızma zeytinyağı depolama merkezlerinden biridir. Cihaz ve son teknoloji donanımlı analiz laboratuvarlarına sahibiz. Fiorentini Firenze, uluslararası ölçüde kaliteli önemli sertifikalar kazanmıştır.

 2. OLIVEOILSLAND

  Türkiye

  Verified by europages badge

  OLIVEOILSLAND, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytinyağı ihracatı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı, zeytinyağı üreticisi, Masa zeytinleri, Sızma zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. BHS OLIVES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BHS OLIVES, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Zeytinyağı, İçi hazırlanmış zeytin, Zeytinyağı, İçi hazırlanmış zeytin, çekirdeksiz zeytin, Yeşil zeytinler, salamura yeşil zeytinler, baharatlı zeytinler, çekirdekli zeytinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaulx-En-Velin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HUILES SAINT MAURICE

  Fransa

  Verified by europages badge

  HUILES SAINT MAURICE, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zeytinyağı, Gıdasal sıvı yağ, Zeytinyağı, Kolza tohumu yağı, Rafine ayçiçek yağı, ayçiçek yağları, yağlar, Bio zeytin yağları, biyolojik yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brie-Comte-Robert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Zeytinyağı, Çikolata olmayan şekerleme, Hububat ve tahıllar, çölyak hastaları için ekmek, glutensiz bisküviler, glütensiz yemekler, glutensiz pastalar, glutensiz gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novomoskovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. CENTRAL ÉQUIPEMENTS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CENTRAL ÉQUIPEMENTS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bitkisel yağlar, Zeytin, Besleyici yağlar ve yağlılar, zeytinyağı dağıtımı, bitkisel sıvı yağları, Gıdasal sıvı yağ, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Bitkisel yağlar, bitkisel gıda sıvı yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evry-Courcouronnes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ENYWERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  ENYWERE, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyveler, Kuru yemişler, Zeytinyağı, Mermer, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , meyve ihracatı, Meyve ve sebze ihracatı, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle-Adam, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. CHERCHEURS D'OR VERT

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHERCHEURS D'OR VERT, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baharat özü ve baharat, Bal, Sızma zeytinyağı, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Lezzet maddeleri, Şarküteri ürünleri, kokulandırılmış yağlar, Biyolojik zeytinyağı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASD DISTRIBUTION - CROC'ELLA, yılında kurulan ve Zeytin sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kuru yemişler, Zeytinyağı, egzotik meyveler, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, kızartılmış kuru meyveler, kurutulmuş domates, amerikan cevizi, kabuğu çıkartılmış fındık, kaju cevizi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. GLOBAL FINE MARKET

  Belçika

  Verified by europages badge

  GLOBAL FINE MARKET, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vitamin ve provitaminler, Zeytinyağı, Kozmetik ürünleri, Diyet ve spor için entegre beslenme, hurma, toptan biyolojik gıdalar, Vitamin ve provitaminler, Zeytinyağı, Kozmetik ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grez-Doiceau, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. L'OLIVERAIE DU CAP

  Fransa

  Verified by europages badge

  L'OLIVERAIE DU CAP, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yağlar, biyolojik yağlar, ayçiçek yağları, Gıdasal sıvı yağ sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Seyne Sur Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HUILERIE-THEOS

  Reunion

  Verified by europages badge

  HUILERIE-THEOS, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zeytinyağı, Yunan zeytinyağı, Zeytinyağı, Biyolojik zeytinyağı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Tampon, Reunion 'de bulunmaktadır.

 5. DOMAINE DE MAS CARON

  Fransa

  Verified by europages badge

  DOMAINE DE MAS CARON, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şaraplar, Şaraplar - Fransa, kırmızı şaraplar, roze şarap, beyaz şaraplar, biyolojik şarap, şarap degustasyou, bağcılık firmaları, syrah sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caromb, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. PB2C

  Fransa

  Verified by europages badge

  PB2C, yılında kurulan ve Patates sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zeytinyağı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, domates, safran, soğan, incir, hurma, frenkinciri, elma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouglon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. OLEIFICIO SCIROPPO S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLEIFICIO SCIROPPO S.R.L., yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitkisel yağlar, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, L’OLIO DI MASTRO MICHELE, kokulandırılmış yağlar, Bitkisel yağlar, zeytin yağları, ev yapımı yağlar, katı ve sıvı gıdayağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Severo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. YAKELOS

  Hollanda

  Verified by europages badge

  YAKELOS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. biyolojik ekstra saf zeytinyağı, zeytinyağı ihracatı, Biyolojik zeytinyağı, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, zeytinyağı dağıtımı, Sızma zeytinyağı, Özel Marka, Terra delysa sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisse, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. HELENE DELICES GRECS

  Fransa

  Verified by europages badge

  HELENE DELICES GRECS, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Zeytinyağı, Zeytin, Baharatlar, Şarküteri ürünleri, Yiyecek ithalat - ihracatı, biyolojik ekstra saf zeytinyağı, Yunan zeytinyağı, Yunan Natürel Sızma Zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. SALLEMI RAFFAELE SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  SALLEMI RAFFAELE SAS, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. işlenmemiş ekstra zeytinyağı, öğütücüler, yağdanlıklar, kokulandırılmış yağlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Comiso, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Zeytinyağı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.637 Şirketler