• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zincirler

Sonuçlar

Zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. L'ECHOPPE D'OR

  Fransa

  Verified by europages badge

  1976 yılında kurulan L'ECHOPPE D'OR, çevrimiçi bir kuyumcudur ve Ermeni takıları satmaktadır. Kuyumcu ustalarımızın tamamı kuyumculuk mezunudur. Bu nedenle saatçilik ve kuyumculukta uzmanız. Herhangi bir mücevher talebiniz için en iyi becerilerimizi hizmetinize sunuyoruz. En son kreasyonlarımız web sitemizde ve 47 rue d'Endoume, 13007 Marsilya adresindeki mağazada görülebilir. Ermeni haçları ve Ermeni alfabeli plaketler, sarı altın, beyaz altın, 18 ayar pembe altın ve gümüş konusunda uzmanız. Ayrıca Aznavour vakfı ile ortaklaşa Aznavour şarkılarına adanmış madalya koleksiyonunun resmi yaratıcılarıyız. Ayrıca satış bedelinin %15'i Aznavour Vakfı'na bağışlanmaktadır. Ürünlerimizin tamamı 18 ayar altın veya 925 ayar gümüş olup, atölyemizdeki tezgahlarda yapılmaktadır. Bu nedenle, 40 yılı aşkın bilgi birikimimizle size muhteşem mücevherler sunabiliyoruz. Teslimat giderleri yurtiçinde 100 Euro ve yurtdışında 30 Euro’dur. Her tür ek bilgi için 04-91-52-00-32 numaralı hattımzdan 09: 00 - 12: 00 ve 14: 00 - 18: 00 saatleri arasında her zaman ulaşabilirsiniz.

 2. KETTENTECHNIK ROEDER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Roeder ailesinin adı yıllardır makaralı zincirlerle ilişkilendirilmiştir. Bugün Kettentechnik Roeder adı, bir fikri gerçeğe dönüştüren ürünler anlamına geliyor. Bu da ancak modern üretim teknolojisi ile mümkündür. Ancak bu, kalitemizi ve teslimat güvenilirliğimizi kanıtlayan tek özelliğimiz değildir. Bu deneyim, yetenek, sorumluluk duygusu ve çalışanların motivasyonunu gerektirir. Tüm tanınmış Alman ve uluslararası zincir üreticilerini içeren tedarikçilerimiz, kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Şirketimiz ayrıca müşteriler ve tedarikçilerle açık ilişkilerle de bilinmektedir. Web sitemizde şirketimiz hakkında tüm bilgileri bulabileceğiniz gibi, bizi ziyaret de edebilirsiniz. İster sanal olarak sitemizde, ister iş yerimizde. Size kapımız her zaman açıktır.

 3. MOVOMECH INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Komple elleçleme sistemlerinin gerçekleştirilmesine ek olarak, ergonomik iş yeri tasarımının yanı sıra akılcı malzeme elleçleme alanındaki sorunları çözmenize yardımcı olan üreticiden bağımsız hizmetler de sunmaktayız. Proje hizmetleri: İşyeri analizleri, işyeri değerlendirmeleri. Düzenlerin ve süreç simülasyonlarının oluşturulması. pnömatik ve elektrikli kumandaların oluşturulması. tarih izlemeli proje yönetimi. CATIA V5, Inventor, Microstation vb. 2 ve 3 boyutlu ekipman yapımı.. Servis hizmetleri: Taşıma sistemleri ve özel tesislerin montajı, bakımı ve devreye alınması. Almanya içinde 24 saat servis. İşletme ve bakım personelinizle eğitim programlarının yürütülmesi. Üretimin başlangıcında devreye alma desteği. Adaptasyon ve dönüştürme çalışmaları da dahil olmak üzere. üretiminizdeki malzeme akışlarının optimizasyonu. Yasal yönergelere göre TÜV onayları ve UVV bilirkişi incelemeleri.

 4. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schäfer + Peters şirketi, hepsi farklı tasarımlarda olmak üzere, örn. ahşap vidalar, metrik vidalar, sac vidaları, rondelalar, pullar, somunlar veya ağır hizmet tipi tespit elemanları, emniyet vidaları ve güneş enerjisi sistemleri tespit elemanları gibi ürünlerin yanı sıra müşteriye özel ve çizime göre üretilecek parçalar gibi paslanmaya ve aside dayanıklı bağlantı elemanları, DIN ve diğer standartlara uygun parçalar konusunda güvenilir iş ortağınızdır. Müşterilerimizle paslanmaz bir bağ kurmaktayız. Ve bunu da, 32.000'den fazla farklı stok kalemi, 200'den fazla kararlı ve kalifiye çalışanımız ve modern kalite yönetimi sistemimizle gerçekleştirmekteyiz. Çevrim içi mağazamızda yüksek nitelikli çelikten mamul çeşitli vidalar, somunlar, pul ve rondelalar, cıvatalar, saplamalar, halatlar, zincirler, pimler ve yüksek nitelikli çelikten yapılmış diğer birçok bağlantı elemanı gibi tüm envanter kalemlerini bulabilirsiniz. S + P çevrim içi mağazasına erişim için lütfen satış ekibimizle iletişime geçiniz.

 5. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH şirketi tahrik, sevk ve yük zincirlerinin yanı sıra zincir çarkları ve özel imalatlar alanında da güvenilir iş ortağınızdır. Deneyim ve uzmanlık, yüksek nitelikli ve kaliteli ürünlerimizin temel taşıdır. Hizmetlerimizden en başından itibaren yararlanın: İhtiyaçlarınıza uyarlanmış bileşenlere ilişkin danışmanlık ve bu bileşenlerin seçiminden, ürünün tamamlanmasına kadar. Özel zincirlerden, zincir çarklarına ve her türden özel yapım zincirlere kadar, size her bir müşterinin gereksinimlerine uygun geniş kapsamlı standart ürünler ve bireysel komple çözümler sunuyoruz. Yılların tecrübesi ve mevcut DIN standartlarına uygunluk sayesinde, şirketimizden birinci sınıf ürün geliştirmeleri garanti ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin memnuniyet düzeyinin ne kadar yüksek olursa olsun, ürünlerimizin yüksek kalitesini, performansını ve kalitesini sürekli artırıyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TOSYALI MAKINA A.S.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1987 yılında kurulan Tosyalı Makina, 37 yılı aşkın rakipsiz sektör uzmanlığı ile Türkiye güç aktarım sektöründe önde gelen oyuncularından biridir. Küresel gelişmeleri ve sektörel trendleri titizlikle analiz ederek ithalat hacmimizi ve pazar payımızı sürekli olarak artırmamız, mükemmeliyete olan kararlı taahhüdümüzü ortaya koymaktadır. Farklı güç aktarım ihtiyaçlarını karşılamak üzere özenle tasarlanmış kapsamlı ürün yelpazemiz, en kaliteli çözüm arayışındaki işletmeler açısından bizi güvenilir bir iş ortağı olarak konumlandırmaktadır. Yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunan, sektörlere özel çözümlerimizle Tosyalı Makina'nın sunduğu avantajları keşfedin. Hızlı teslimat ve istek üzerine ücretsiz numune sağlama taahhüdümüz, üstün müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızın göstergesidir. Beklentilerinizi karşılayan ve aşan verimli, değer odaklı çözümler için bizi tercih edin. Farklı Ürün Kategorilerimizi Keşfedin: •Dişli zincir çarkları •Zincirler •Rulmanlar ve Yataklar •Zamanlama Kayışı Kasnakları •Konik Burçlu Kasnaklar •Burçlar ve Poyralar •Kremayer Dişlisi •Pinyonlar •Kilitleme Cihazları •Kaplinler •Lineer Kızaklar •V Kayışlar Tosyalı Makina olarak, ürün kalitesinin ötesine geçerek, hızlı stok bakımı ve kişiselleştirilmiş hizmetlerle müşteri memnuniyetine önceli̇k veri̇yoruz. Deneyimli temsilcilerimiz, ürün seçiminden teslimat takibine kadar kusursuz bir deneyimi garanti eder ve sürekli olarak beklentilerinizin ötesine geçer. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. LABALABA COMPANY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Labalaba Aksesuar, Türkiye'nin canlı manzaralarından önde gelen bir mücevher markası olup, 2018 yılında kurulmuştur. Kendimizi birinci el üretici olmaktan gurur duyuyoruz ve zarafeti ve tarzı simgeleyen seçkin tasarımlar üretiyoruz. Labalaba Aksesuarları'nda yaratıcılığın sınırlarının olmadığını bilerek tasarımlarımızı titizlikle hazırlıyoruz ve kendi fotoğraflarımızı kullanarak yaratıcılığımızın özünü yakalıyoruz. Pirinç, bakır, metal ve nikel içermeyen malzemelerin kullanılması, kaliteye olan bağlılığımızı göstermektedir. Baş döndürücü yüzük tasarımlarımızı, zarif bileziklerimizi ve özenle seçilmiş mücevher setlerimizi keşfedin. Zarafeti ve tarzı mükemmel şekilde uyumluyoruz. Benzersiz küp tasarımlarımızı inceleyin ve zarif şapkalarımızla aksesuar oyununuzu geliştirin. İşlevsellik ve stil için özenle tasarlanmıştır. Boyun çizginizi gösterişli kolye tasarımlarımızla vurgulayın ve vücut aksesuarlarımızın arasında Şahmeran, Bacak Aksesuarları, Bel Zincirleri ve Antik Gümüş Kaplamalı Etnik Kemerler gibi çeşitli ürünlerimizi keşfedin. Bedeninizi zarafet ve şıklıkla süslemek için tasarlanmıştır. Labalaba Aksesuarları, saç modasına cazibe katarken hem moda hem de işlevsellik için şık kemerler ve cüzdanlar sunar. İspanya'dan Dubai'ye kadar uzanan küresel ağımız, her proje için yaklaşık 1000 parçayı bulan özel siparişler, prestijli mağazalar ve fuarlar için fırsatlar yaratıyor. Zarafet, tutku ve yaratıcılık dolu bir yolculuk için bize katılın.

 3. HARVEST TRADING CHAIN COMPANY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  "Harvest Trading Chain and Combine Harvester Spare Parts" dünyasına hoş geldiniz. HTC, DONGHUA tarım zincirlerinin birincil distribütörüdür ve OEM kalitesini sağlar. DONGHUA zincir grubunun temel faaliyeti tarım makineleri alanında yatmaktadır. HTC, tarımsal ve endüstriyel ekipmanlara yönelik zincir ve yedek parça çözümleri için 5000'in üzerinde ürün çeşidinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve tüm biçerdöver markalarına hizmet vermektedir. HTC ayrıca Claas, New Holland, John Deere, Laverda, Deutz-Fahr, Sampo Rosenlew biçerdöverlerinin yanı sıra Gallignani, Claas Merkant, Welger, Cicoria ve John Deere balya makineleri için akslar ve aks başlıkları, bıçak kenarlı şanzımanlı motor milleri, şanzımanlar, miller, dişliler, kasnaklar ve diskler, yatak yuvaları, burçlar, hidrostatik miller ve başlıklar, elevatör şanzımanları, dökme şanzımanları ve burgular üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında kaliteli ve verimli yedek parça tedariğini gururla sağlamaktadır. Ürünlerimiz OEM kalite standartlarına uygundur. Ürün gruplarımız: • Biçerdöver Zincirleri: Besleyici zincirleri, asansör zincirleri, toplama zincirleri, aktarma zincirleri ve taşıma zincirleri. Tüm zincirler kahve, mısır, tahıl, üzüm, pirinç, şeker kamışı, ayçiçeği vb. gibi farklı ürünleri işlemek için tasarlanmıştır. • Balya Makineleri için Zincirler: Yuvarlak balya zincirleri, güçlendirilmiş zincirler, uzun aşınma ömürlü zincirler ve özel zincirler. • Özel Tarım Aletleri: Silolardaki tahılların taşınması için özel zincirler, patates hasat makineleri, taşıma ekipmanları. Bize Ulaşın !

 4. JANEIRO BAIAO C.A.O. LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  JANEIRO BAIAO C.A.O. LDA, yılında kurulan ve Mücevherler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zincirler, Mücevherat ve bijuteri, kolyeler, kulak küpeleri, gümüş takılar, Zincirler, gümüş kolye üreticisi, gümüş bilezikler, gümüş kulak küpeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler, Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Vidalı konveyörler, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traiskirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. ORTLINGHAUS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ORTLINGHAUS AG, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gams, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. F.K.S. FÖRDERTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  F.K.S. FÖRDERTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schloß Holte – Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KETTEN FUCHS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KETTEN FUCHS GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neckartenzlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. J. D. THEILE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  J. D. THEILE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schwerte, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. URNY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  URNY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CHALLENGE-FEICKERT EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHALLENGE-FEICKERT EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Herborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LORTEL

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  LORTEL, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları, Zincirler, Kaldırıcılar ve vinçler, Emniyet kemerleri, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Nakledilebilir vinçler, Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri, Kablo aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bettembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 6. FRANCIA CATENE

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRANCIA CATENE, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kaldırıcılar ve vinçler, transmisyonlar için zincirli kasnaklar, sanayi zincirleri, Kaldırıcılar ve vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castel Maggiore, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. LÜDEKE SEIL- UND HEBETECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÜDEKE SEIL- UND HEBETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Tanna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FORCE KETTEN GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FORCE KETTEN GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Menden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. KTS KETTENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KTS KETTENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pampow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANTRIEBSTECHNIK OBERMÜLLER

  Almanya

  Verified by europages badge

  ANTRIEBSTECHNIK OBERMÜLLER, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Waldsee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÖLLER VERBINDUNGSELEMENTE GMBH, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zincirler, karabina emniyet kancası, Zincirler, S şekilli kancalar, Kablo aksesuarları, tespitleme malzemeleri, Kaldıraç vidaları, tokalar, perde çerçeveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mettmann, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

  Tüm ürünler arasında "zincirler"
 5. MICHEL SAG JEWELRY

  Türkiye

  Designer Michel SAG who has half a century of experience in the jewelry field , Michel SAG established the Mega Guld Brand to produce semi-finished fitting pieces and models, which are the basic needs of the sector and deliver them to the sellers and end users as finished products. Michel SAG Jewelry produces more than 35, 000 piecs and rich model options. As Michel Sağ Jewelry, we offer you Mega Guld mounting, cubic zirconia and gold products by preparing them as 3D modeling with our professional team and transforming them into the designs you request. ​Stone sizes are between 0.10ct -3.00ct for our mounting and cubic zirconia models and every size is available for rings, and in the gold group, you can enrich your models with our product content up to 10 sizes in each model. We offer you fast, quality and clean workmanship for your orders.

 6. ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1980 yılında Aydınlatma ve Tekstil aksesuar sektörüne kaliteli ürünleri sunma ve sektörüne ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. İstanbul Avizeciler Sanayi Sitesin de 800 m2 imalat alanı ile faaliyetlerini sürdüren firmamız, Üretim parkuruna katmış olduğu CNC Tel bükme Makinesiyle , yurt içi ve yurt dışında ki müşterilerinin yedek parça ve aksesuar ürün gruplarında ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ayrıca Bijuteri sektöründe imalat ve satış yapmaktadır. Firmamızın ilkesi olarak müşteri memnuniyeti ön planda gelmektedir Şirket her türlü madeni zincir, avize zinciri, askı zinciri, halka kanca, cıvata, vida, somun, karabina, rondela cinsinden her türlü bağlantı elemanlarının imalatı, alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmaktadır.

 7. MC HOME TEXTILE

  Türkiye

  MC HOME TEXTİLE Bursa'nın önde gelen ev tekstil ve perde şirketi olarak bizleri tercih etmeniz için birçok sebep var. Müşterilerimizin ne istediğini en ince ayrıntısına kadar analiz ediyor ve talep edilen ürünleri en iyi şekilde onlara sunuyoruz. Bizler için ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz en büyük gücümüzdür. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru ve en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Uzun yılların tecrübesi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile en kaliteli ürünleri sizler ile buluşturuyoruz. Şirket olarak ev, ofis gibi birçok yaşam alanına uygun perde modeli üreterek, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duymaktayız. Ev dekorasyonunun tamamlayıcı en önemli parçalarından biri olan perde modelleri, Mc Home textile sitemizde sizleri beklemektedir. KALİTE POLİTİKAMIZ Kalite özveri ister, sloganı ile yola çıktığımız ev tekstili sektöründe aranan bir firma olmakla birlikte müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamaktır.

  Tüm ürünler arasında "zincirler"
 8. MAKELSAN CHAIN

  Türkiye

  As Makelsan Chain we are expertised in manufacturing of made to order chains and sprockets. By the demand of some sectors involving transporting system, we added conveyors and conveyor equipments sales to our product range. Providing the rapid and best qualified solutions is our priority. For over 40 years , as a family business, we value the family concept and we have been building long lasting relations. With the technological developments and innovative point of view we are carrying and transforming our values to generations.

 9. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litvanya

  Nosted mechanika, UAB şirketi TRYGG kaymayı önleyen tekerlek zincirleri ve IGLAND kar temizleme, hafif ormancılık araçlarının ve kaldırma ekipmanlarının üretimi konusunda deneyimli bir firmadır. 1939'dan beri tanınan TRYGG zincirleri o tarihten beri güvenilirlik ve kalitenin simgesi olmuştur. Çeşitli türler, boyut, kalınlık ve ağırlıklarda ürettiğimiz TRYGG zincirleri otomobiller, ATV'ler, kamyon ve otobüsler, ağır kar temizleme araçları, ormancılık, tarım, balıkçılık endüstrisi ve inşaat araçlarında kullanılmaktadır. En popüler IGLAND ürünleri: kütük yükleme vinçleri, ağaç kesme ve işleme makineleri, kar makineleri, kum dökme makineleri, arazi düzleştirme makineleri, kar küreyiciler, palet liftleri, İngiliz anahtarları, kıskaçlar ve dozer bıçakları. En yeni ürünlerimiz: balya tutucular, kaya kepçeleri, gübre paketleri için liftler ve malzeme dökmek için kepçeler. Nosted mechanika ayrıca şu hizmetleri de sunar: lazerle çelik levha kesimi, CNC kesim, tornalama, frezeleme, bükme; metal yüzeylerin boyama öncesinde kumlamayla hazırlanması ve boyanması.

 10. HEINZE & STRENG GMBH

  Almanya

  1994 yılında kurulan Heinze & Streng, kablo ve kablo endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime ve disiplinlerarası uzmanlığa sahip uluslararası faaliyet gösteren ve yenilikçi bir ticaret şirketidir. Bu, pazarların ve özellikle müşterilerimizin, hızla değişen taleplerini karşılamamızı sağlar. Dünya çapında, esnek, müşteri odaklı ve verimli çözümler sunuyoruz. Çevre bilinci aynı zamanda Heinze & Streng için de bir konudur. Uzmanlıklarımız arasında bulunan enerji tasarrufu ve siparişlerin konsolidasyonu ve geri dönüştürülebilir ambalaj malzemelerine odaklanarak ürünlerimizi daha da geliştirip çevreye katkı sağlamaya çalışıyoruz. Frankfurt ile Köln arasında merkezi bir konumda bulunan Mengerskirchen-Waldernbach'taki merkezimiz yaklaşık. 800 m² ofis ve depolama alanına sahiptir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Zincirler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.737 Şirketler