• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zirkonyum

Sonuçlar

Zirkonyum - Ithalat/Ihracat

 1. EWG E. WAGENER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Baden-Württemberg'in kalbinde, Heimsheim'daki EWG bir numaralı, ISO sertifikalı tedarikçi, satış sorumlusu ve ortaktır. Portfolyomuz şunları kapsamaktadır: Çubuklar, borular, teller, standart parçalar (örneğin. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar), çeşitli özel metallerden, ateşe dayanıklı metallerden ve nadir topraklardan plakalar, saclar ve folyolar. Standart parçalar da uzmanlık alanımıza aittir – örn. cıvatalar, somunlar, dişli çubuklar – molibden, tantal, tungsten, titanyum ve alaşımlarından (TZM, İnvar alaşımları, Kovar alaşımları, İnconel) paslanmaz çelik yarı mamuller ve çizim parçaları. Farklı malzemelerin, özelliklerine uygun çok çeşitli işleme seçenekleri mevcuttur. Bunlar: tavlama, soğuk haddeleme, tornalama, frezeleme, taşlama, aşındırma, kaynak, yapıştırma (sertleştirme), dekapaj, diş açma, delme, lazer işaretleme ve zımbalama.

 2. ABCR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  abcr. İyi kimya. Hizmetlerimiz fark yaratır. abcr organik, inorganik ve metal-organik özel kimyasallar konusunda üretim, araştırma ve geliştirme ve satış konularında komple hizmet sağlayıcınızdır – çevrim içi katalog ve web mağazamızda 260.000'den fazla ürün kolayca seçilebilir ve sipariş edilebilir. Senteze mi ihtiyacınız var? Problem değil. AR-GE ekibimiz sizin adınıza sentezler - yetkin ve benzersiz. abcr laboratuvarları– Kendi üretimimizden özel kimyasallar. Abcr laboratuvarları ile, uluslararası pazar için Avrupa'da ürettiğimiz özel kimyasalların kalitesine kendiniz de güvenirsiniz. 6, 000 metrekarelik bir üretim alanında, tecrübeli kimyagerlerden oluşan uluslararası bir ekip, sentez, üretim geliştirme ve ölçeklendirmeden büyük miktarlarda üretim olgunluğuna kadar araştırma ve geliştirme konusunda size teknik bilgi birikimini sunar. Miktar olarak kilodan tonlara kadar üretimler için farklı boyutlarda reaktörlere sahip laboratuvar ve tesislerimiz emrinizdedir.

 3. BASEDO STEEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BASEDO STEEL şirketini seçmeniz için beş neden: Teknik bilgi birikimi: Çelik işleyen şirketlerinin özel durumunu biliyoruz. Ayrıca gereksinimleriniz gene de yüksekse; ve malzemeler ve boyutlar da çok farklıysa: Biz hallederiz. Özellikle egzotik malzemeler bizim için sorun değildir. Hizmetlerimiz: Düsseldorf'daki modern depomuzda çok sayıda malzeme bulunmaktadır. Yüksek performanslı otomatik şerit testeremizde çeliğinizi istediğiniz uzunlukta kesiyoruz. Ağ: Depomuzda bir malzemenin bulunmaması halinde, tüccarlar, üreticiler, haddehaneler ve işleme şirketlerinden oluşan büyük bir uluslararası ağına başvururuz. Böylece isteğiniz yolda kalmaz. Lojistik: İster kurye hizmetleri, nakliyeciler, deniz ya da hava taşımacılığı veya , hava taşımacılığı - hedefine hangi yükün getirileceğini biliyoruz. Hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı.

 4. WHS SONDERMETALLE E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  WHS SONDERMETALLE E.K., yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Grünsfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PLANTE SPECIAL METALS

  Almanya

  Verified by europages badge

  PLANTE SPECIAL METALS, yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Breisach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. STS METALLE GMBH

  Almanya

  STS Metalle GmbH 1992 yılında kuruluşundan bu yana, yarı mamul ve bitmiş parçaları stoktan veya üretimden özel metallerden, refrakter malzemelerden, özel alaşımlardan, paslanmaz çeliklerden ve nikel bazlı alaşımlardan tedarik etme görevini üstlenmiştir. STS Metalle GmbH, her zaman kalite güvencesi ve lojistikte en yüksek standartları sağlamak için dünya çapında çok sayıda seçilmiş ve yüksek nitelikli üretici ve depolarla işbirliği yapmaktadır. İş akış sürecinin denetlenmesi sayesinde güvenilir bir iş emri işlemi garanti edilir.

 2. DR. IHME GMBH

  Almanya

  DR. IHME GMBH, yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRAEVEN METALLTECHNIK GMBH

  Almanya

  GRAEVEN METALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zirkonyum, vakumlu kaplar, Zirkonyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tönisvorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HWN TITAN GMBH INGENIEURTECHNIK IN SONDERWERKSTOFFEN

  Almanya

  HWN TITAN GMBH INGENIEURTECHNIK IN SONDERWERKSTOFFEN, yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WELDSTONE GMBH

  Almanya

  WELDSTONE GMBH, yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rosenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCMG EUROPE GMBH

  Almanya

  SCMG EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. tungsten sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Harzburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. METALLOY METALLE - LEG

  Almanya

  METALLOY METALLE - LEG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BURKARD METALLPULVERVERTRIEB GMBH

  Almanya

  BURKARD METALLPULVERVERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Özel çelikler, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelik, Özel çelikler, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Iburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SIGNER TITANIUM AG

  İsviçre

  SIGNER TITANIUM AG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Freienbach, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. EVEK GMBH

  Almanya

  EVEK GMBH, yılında kurulan ve Gaz ve petrol işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Demirli ve demirsiz maden cevherleri, Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. RHEINMETALL WAFFE MUNITION GMBH

  Almanya

  RHEINMETALL WAFFE MUNITION GMBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zirkonyum, Çelik tel ve kablolar, Dövme saclar, Endüstriyel yapı inşaatı, Zirkonyum, Çelik tel ve kablolar, Dövme saclar, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unterlüß, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INTERMÉTAL SA, COMPAGNIE DES MÉTAUX

  İsviçre

  INTERMÉTAL SA, COMPAGNIE DES MÉTAUX, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lausanne, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. DIKON GMBH & CO. KG

  Almanya

  DIKON GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hafif metal yapılar, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hafif metal yapılar, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BUSS & BUSS SPEZIALMETALLE GMBH

  Almanya

  BUSS & BUSS SPEZIALMETALLE GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sagard, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. NISOMET GMBH

  İsviçre

  NISOMET GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wädenswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. LITTY HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  LITTY HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik tel ve kablolar, Dövme saclar, Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik tel ve kablolar, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grabenstätt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MOKAWA

  Almanya

  MOKAWA, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik tel ve kablolar, Dövme saclar, Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik tel ve kablolar, Dövme saclar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heimsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. RHECODOR SPECIAL METALS GMBH

  Almanya

  RHECODOR SPECIAL METALS GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ROBEMETALL GMBH TITAN & METALLHANDELSGESELLSCHAFT

  Almanya

  ROBEMETALL GMBH TITAN & METALLHANDELSGESELLSCHAFT, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rockenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PA-METALS GBR

  Almanya

  PA-METALS GBR, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giebelstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. PROJECTOR GMBH

  Almanya

  PROJECTOR GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hafif metal yapılar, Endüstriyel Hırdavat, Zirkonyum, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Hafif metal yapılar, Endüstriyel Hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Duisburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NANJING YOUTIAN METAL TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Çin

  NANJING YOUTIAN METAL TECHNOLOGY CO.,LTD., yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Najing, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. LEGRAS - ZIRANDCO

  Fransa

  LEGRAS - ZIRANDCO, yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. laboratuvar alım -satım işleri, yabancı yerel tedarikçi araştırmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Courtomer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. S.I ENGINEERING CAM / NESTING SOFTWARE

  Almanya

  S.I ENGINEERING CAM / NESTING SOFTWARE, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Değerli ve özel metaller, Zirkonyum, Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gau-Odernheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HST METALS CO.,LTD

  Çin

  HST METALS CO.,LTD, yılında kurulan ve Zirkonyum sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Shenyang, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz