ABC DETECTOR

ABC DETECTOR

16 yıldır Türkiye ve dünya çapında hizmet veren ABC Dedektör, metal dedektörü, yeraltı görüntüleme, alan tarama ve bir çok farklı sistemi bünyesinde barındıran define cihazlarının satışını gerçekleştirmektedir. Online web sitemiz ve dünyaca ünlü B2B siteler üzerinden satışlarımıza devam etmekteyiz. Her zaman müşteri memnuniyetini en ön sırada tutan şirketimiz, en kaliteli metal dedektörü modellerini bünyesinde barındırmaktadır. 1 metreden 100 metre derinliğe kadar algılama kapasitesi bulunan cihazların satışını yapan firmamız, cihaz satışı ile beraber profesyonel eğitim de vermektedir.

Ürün kataloğu

Türkiye

Nokta Simplex Metal Altın ve Define Dedektörü, değerli metalleri tespit etmektedir. Altın, gümüş, bronz gibi değerli metalleri tespit edebilen Nokta Simplex Metal Altın ve Define Dedektörü 3 metre su geçirmez özelliği taşımaktadır. WHP Paket, Simplex dedektörün kablosuz kulaklığı içerisinde bulunduran paketidir. Standart paketi ile aralarındaki tek fark, WHP pakette ek olarak kablosuz kulaklığın bulunmasıdır. ------------------------------------------------------------------------------ Nokta Simplex Metal Gold and Treasure Detector detects precious metals. The Nokta Simplex Metal Gold and Treasure Detector, which can detect precious metals such as gold, silver and bronze, has a waterproof feature of 3 meters. WHP Package is the package of the Simplex detector that contains the wireless headset. The only difference between them and the standard package is that the WHP package includes an additional wireless headset.

Türkiye

UXO Lite, 5 metre derinliğe inebilen bir yeraltı görüntüleme cihazı ve define dedektörüdür. 3D görüntüleme sistemine sahip olan UXO Lite, altın, gümüş, bronz, mezar, tünel, oda ve mahzen gibi yerleri tespit eder ve bilgisayar programında size ekran görüntüsü gösterir. ------------------------------------------------------------------ UXO Lite is an underground imaging device and treasure detector that can go down to a depth of 5 meters. Having a 3D imaging system, UXO Lite detects places such as gold, silver, bronze, tombs, tunnels, rooms and cellars and shows you a screenshot in the computer program. ---------------------------------------------------------- UXO Lite هو جهاز تصوير تحت الأرض وكاشف للكنوز يمكن أن ينزل إلى عمق 5 أمتار. بوجود نظام تصوير ثلاثي الأبعاد ، يكتشف UXO Lite أماكن مثل الذهب والفضة والبرونز والمقابر والأنفاق والغرف والأقبية ويعرض لك لقطة شاشة في برنامج الكمبيوتر.

Türkiye

UXO Radar PRO, 25 metre derinliğe inebilen bir yeraltı görüntüleme cihazı ve 1.5 kilometre alanı tarayabilen bir alan tarama dedektörüdür. 3D görüntüleme sistemine sahip olan UXO Radar PRO, altın, gümüş, bronz, mezar, tünel, oda ve mahzen gibi yerleri tespit eder ve bilgisayar programında size ekran görüntüsü gösterir. -------------------------------------------------------------------- UXO Radar PRO is an underground imaging device that can go to a depth of 25 meters and an area scanning detector that can scan an area of ​​1.5 kilometers. Having a 3D imaging system, UXO Radar PRO detects places such as gold, silver, bronze, tombs, tunnels, rooms and cellars and shows you a screenshot in the computer program.

Türkiye

Uxo CP PRO7 Alan Tarama, 1.5 kilometre alanı tarayarak sizi değerli metallere götürür. 11 farklı elementi tespit edebilen (altın, gümüş, alüminyum, fosfor, mücevher, su, boşluk, altın damarı, altın parçaları vs) UXO CP PRO 7 Alan tarama cihazında, dilediğiniz toprak yapısına göre de arama yapabilirsiniz. --------------------------------------------------- Uxo CP PRO7 Field Scanning takes you to precious metals by scanning an area of 1.5 kilometers. With the UXO CP PRO 7 field scanning device, which can detect 11 different elements (gold, silver, aluminum, phosphorus, jewellery, water, space, gold vein, gold pieces, etc.), you can also search according to the soil structure you want.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

  • Çalışan sayısına
    201 – 500

Organizasyon

  • Ana faaliyet konusu
    Acente/ Temsilci
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi