AK RAF SISTEMLERI

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

AK RAF SISTEMLERI
Web icon
İletişim

İstanbul’da mağaza dekorasyonu ve depo iyileştirme alanlarında hizmet veren AK Raf Sistemleri sektördeki 15 yıllık bilgi ve tecrübelerini, yeniliklerle harmanlayarak dekorasyon konusunda fark yaratmaya ve mağaza dekorasyonları üretmeye ve tasarlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan şirketimiz müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı ve net çözümler üretebilmek için İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikasını hala büyütmektedir. Ürettiğimiz başlıca ürünler; ekonomik market rafları, lüks market rafları, hafif yük depo rafları, ağır yük depo rafları, arşiv rafları, çelik raflar, mağaza stantları, erkek giyim mağaza rafları, kadın giyim mağaza rafları, çocuk giyim mağaza rafları olmak üzere listelenmektedir. Farklı mağaza tipleri(erkek giyim, kadın giyim, çocuk giyim, bilişim ve depo alanları) için hayallerinizde tasarladığınız raf sistemlerini teknolojinin elverdiği ölçüde hayata geçiriyor ve mağazanızın ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sizin ve müşterilerinizin göz zevkinize hitap ederken ürünlerinizi en iyi ve dikkat çekici şekilde teşhir edebileceğiniz modern raf sistemlerini hayata geçiriyoruz. Müşterileriniz alışveriş yaptıkları mağazalara sadıktırlar ve ürünlerinizi tezgahtardan önce raflarınız pazarlamaktadır. Bu nedenle müşterilerinizin dikkatini cezbedecek ve onların ihtiyaçlarına yönelik, rakiplerinizle aranızda fark yaratacak raf sistemleri üretiyoruz.

Ürün kataloğu

Türkiye

18mm ahşap plakaların aralarında alüminyum dikmeler kullanılarak sıralı şekilde duvara montajlanmasıyla elde edilmektedir. Mağaza içinde ürünlerinizi asarak ve ya katlayarak sergilemenize olanak sağlar. Çoğunlukla butik ve giyim mağazalarında tercih edilmekle beraber, hediyelik eşya ve benzeri ürünler satılan mağazalarda da kullanılabilmektedir.

Türkiye

Depo alanlarınızın en yüksek verimlilikle kullanılabilmesi amacıyla üretilmektedir. Sabit ebatlarda üretim yapılmaktadır. Ebatlar ise; 31*59cm, 31*75cm, 31*93cm 43*59cm, 43*75cm, 43*93cm 59*59cm, 59*75cm, 59*93cm Direk Yükseklikler; 200cm, 250cm ve 300cm olacak şekilde imal edilmektedir. Raf tablaları cıvata ve somunlar yardımıyla direklere monte edilmektedir. Raf kalınlığı 0.7mm, direk kalınlıkları ise 1.5mm'dir. Her bir katı en fazla 75 kg ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir.

Türkiye

Kolay ve hızlı kurulum avantajı. Hafif yük depo raf sistemlerimizin her bir katı 100-1000 kg arası ağırlık kaldırma kapasitesine sahiptir. Depolarınızda kolay kurulum yapabilir ve gerektiğinde yerini değiştirebilirsiniz. Duvara monte edilmesine gerek yoktur. Ayak, travers ve sac tablalardan oluşmak üzere 3 ana dalda imal edilir. Ayaklar; derinlik olarak 40 cm'den başlayarak 180 cm'ye kadar ulaşabilir, yükseklikte ise 200 cm ile 400 cm arasında imalat yapılmaktadır. Traversler; 90 cm, 120 cm, 150 cm ve 180 cm olarak imal edilmektedir. Sac tablalar ise ayak derinliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Türkiye

Market raflarımız lüks ve ekonomik olmak üzere iki sınıfta üretilmektedir. Lüks market raf ünitelerimizin sac kalınlıkları 0.7 mm, ekonomik market raf ünitelerimizin sac kalınlıkları ise 0.5 mm olarak imal edilmektedir. Market içinde ve dışında kullanabileceğiniz her tür ürün fabrikamız bünyesinde üretilebilmektedir. El sepetleri, plastik ve demir market arabaları, kasa bankoları, giriş ve çıkış turnikeleri. Market raflarının montaj ve kurulum aşamasında vida ve benzeri ürünler kullanılmamaktadır. Tamamen geçme sistem olup statik toz boya ile boyanmaktadır. Ürünlerimiz standart olarak RAL 9016 beyaz boyanır ve sipariş üzerine farklı renklerde boya kullanılabilmektedir.

Belgeler

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  > 500
 • Ticari
  11 – 50
 • % ciro, ihracatta
  %40

Organizasyon

 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Mağaza tertibatları
 • Depo rafları
 • Dükkan rafları
 • Dükkanlar için teşhir malzemeleri
 • Mağazalar için özel dekorasyonlar
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.