BAHCEMIS

BAHCEMIS

Kalite ve zaman konusunda iddialı olan firmamız, Dünya Kahveleri, Çekirdek ve Türk Kahvesi yanında soğuk içecekler grubunda Frappe, Smoothie , Milkshake üretimi ile sıcak gurubunda Sıcak Çikolata ve Salep üretimini kendi tesislerinde yapmaktadır. Sektöre kalifiye eleman kazandırmak konusunda çalışmalar yapan firmamız, müşterilerinin personel eğitimleri konusunda’ da Grande Akademi eğitimleri ile her zaman yanlarında bulunmaktadır. Firmamız ayrıca müşteri talepleri doğrultusunda müşterilerimize özel harmanlar ile müşterilerimizin, kendi markaları adına üretim ve müşterilerimizin kendi ambalajlarında paketleme yapmaktadır

Ürün kataloğu

Türkiye

Bir çekirdekle başlayan hayal, Kahveye olan tutkumuz işimizi seçmemizde bizlere yol gösterdi. Bu AŞK ile çok kısa bir sürede yeni ailemizi oluşturarak 2015 yılında modern tesisimizin kurulumunu tamamladık. Yeşil çekirdeği kahve fincanına ulaştıran tüm aşamalarda hep en iyisini araştırıyor, en iyisi için çalışıyoruz. En mükemmel kahveyi siz değerli müşterilerimize sunmak için kendine has aroması olan, yöresel kahve çekirdeklerinin en taze olanlarını özenle seçiyoruz. Kahve eksperleri tarafından hazırlanan harmanlarımızın, tadım süreçlerini takip ederek kahvenin yeni tanımını yapıyoruz. Kalite ve zaman konusunda iddialı olan firmamız, Dünya Kahveleri, Çekirdek ve Türk Kahvesi yanında soğuk içecekler grubunda Frappe, Smoothie , Milkshake üretimi ile sıcak gurubunda Sıcak Çikolata ve Salep üretimini kendi tesislerinde yapmaktadır.

Türkiye

ahveye olan tutkumuz işimizi seçmemizde bizlere yol gösterdi. Bu AŞK ile çok kısa bir sürede yeni ailemizi oluşturarak 2015 yılında modern tesisimizin kurulumunu tamamladık. Yeşil çekirdeği kahve fincanına ulaştıran tüm aşamalarda hep en iyisini araştırıyor, en iyisi için çalışıyoruz. En mükemmel kahveyi siz değerli müşterilerimize sunmak için kendine has aroması olan, yöresel kahve çekirdeklerinin en taze olanlarını özenle seçiyoruz. Kahve eksperleri tarafından hazırlanan harmanlarımızın, tadım süreçlerini takip ederek kahvenin yeni tanımını yapıyoruz. Kalite ve zaman konusunda iddialı olan firmamız, Dünya Kahveleri, Çekirdek ve Türk Kahvesi yanında soğuk içecekler grubunda Frappe, Smoothie , Milkshake üretimi ile sıcak gurubunda Sıcak Çikolata ve Salep üretimini kendi tesislerinde yapmaktadır.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

  • Çalışan sayısına
    1 – 10

Organizasyon

  • Ana faaliyet konusu
    İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi