GB TRADE TRANSPORT - Logistics services in land, air, and sea transportation

Türkiye

Office Building Outline icon Servis Sağlayıcı

GB TRADE TRANSPORT
Web icon

Ürün kataloğu

Türkiye

Europages tarafından doğrulanmıştır

Minivan ekspres taşımacılık, havayolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşımacılık olup, ürünleriniz gideceği yere göre ortalama 24 ila 84 saat arasında teslim edilir. Minivan ekspres taşımacılık size karayolunda en hızlı çözümü sunar. Modern araçlarımızla 1,3 tona kadar yüklerinizi her yere taşıyor ve garantili ULUSLARARASI TRANSFERLER gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz çözümler diğer taşıma yöntemlerine göre daha hızlı, güvenli ve ekonomiktir. Ayrıca taşıma işlemleriniz hava yolu taşımacılığına göre daha az evrak ve formalite ile gerçekleştirilir. Minivan taşımacılık hizmetlerimiz tüm Avrupa'yı kapsamaktadır.

Fiyat teklifi isteyin

Türkiye

Europages tarafından doğrulanmıştır

FTL (Tam Kamyon Yükü) hizmetleri ısmarlama ve boyuta özeldir. Hizmetlerinden yararlanmanız için kapıya kadar gelen FTL'in kısa görüşlülüğü ve minimum ürün elleçlemesi vardır. Hizmetler tasarım araçlarını içerir ve daha hızlı transit süresi sunmak için uzun mesafelerde çift alıcılar kullanılabilir.

Fiyat teklifi isteyin

Türkiye

Europages tarafından doğrulanmıştır

Dünyanın çoğu bölgesinden standart tarifeli hava kargo konsolidasyon hizmetlerine dayanır ve tipik olarak tüm büyük geçitlerden haftada iki kez kalkışlar sunar. Ekonomik hizmetler, planınızı iletmenize ve mevcut en iyi fiyattan yararlanmanıza olanak tanır. *Ekspres hizmetler tamamen özelleştirilmiş olup, teslimatın kritik niteliğine bağlı olarak hem hızlı hem de anlık bilgi çözümlerini kullanır. "Bir sonraki uçuş" prensibine dayanır ve size ihtiyaçlarınıza uygun tarifeli bir hizmet seçme esnekliği sağlar. "Siz de seyahat ediyormuş gibi kullanmak istediğiniz uçuşu seçin!"Bu tür hizmetlerde fiyat artışı ile karşılaşabilirsiniz, ancak biz bu hizmetleri rutin fiyatlarımızla sağlıyoruz.

Fiyat teklifi isteyin

Türkiye

Europages tarafından doğrulanmıştır

FCL (Tam Konteyner Yükü) hizmetleri son derece esnektir ve en iyi ekipman kullanılabilirliği, kapasite, transit süre ve değeri sunarak bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Küresel ağımız sayesinde GB LOGISTICS, "Yüksek Sezon" dönemlerinde süreklilik ve kapasite sağlayarak ihtiyaç duyulan tüm pazarlarda yer tutar.

Fiyat teklifi isteyin
English 5 ürünü görün Deutsch 5 ürünü görün Български 5 ürünü görün Čeština 5 ürünü görün Dansk 5 ürünü görün Español 5 ürünü görün Suomi 5 ürünü görün Français 5 ürünü görün Eλληνική 5 ürünü görün Magyar 5 ürünü görün Italiano 5 ürünü görün Lietuvių 5 ürünü görün Nederlands 5 ürünü görün Polski 5 ürünü görün Português 5 ürünü görün Română 5 ürünü görün Svenska 5 ürünü görün Slovenščina 5 ürünü görün

Kara, hava ve deniz taşımacılığında faaliyet gösteren GB LOJİSTİK şirketimiz İzmir'de kurulmuştur. Geniş tedarik ağıyla en kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen GB Lojistik, uzman kadrosuyla firmaların dış ticaret ve lojistik taleplerine cevap verebilmektedir. GB Lojistik, küreselleşmenin otomasyon ve dijitalleşme fırsatlarından yararlanarak insan kaynağına ve teknolojiye yatırım yapmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda organize etmekte ve eksiksiz özgün çözümler üretmektedir. GB Lojistik, grubumuzun yönetim kaynaklarından yararlanmak, ürün ve hizmetlerimizi daha da geliştirmek ve kurumsal değerimizi yükseltmek için çaba göstermektedir. Geleceğe yönelik vizyonumuz hakkında olabildiğince çok insanı bilgilendirmek için yeni bir kurumsal mesaj geliştirdik: "HAYALLERİNİZİ GELİŞTİRİN" Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Belgeler

Videolar

Domain icon Servis Sağlayıcı

GB TRADE TRANSPORT

Tuna mah 1716 sok no 5 dr 1 Oktay Kocatepe apt Karsiyaka Izmir

35535

35535 Izmir - Türkiye

İletişim

Şirket bilgisi

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2017
 • Şirket türü
  Genel merkez – Genel Merkez Binası
 • Ana faaliyet konusu
  Servis Sağlayıcı

İş bilgileri

Ticari bölgeler

 • Check Circle Outline icon Uluslararası

Teslimat bölgeleri

GB TRADE TRANSPORT'in Faaliyetleri

 • İthalat/İhracat - acentalar
 • Hava taşımacılığı hizmetleri
 • Uluslararası navlun
 • Karayolu ile uluslararası yük taşınması
 • Lojistik depolar
 • Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı
 • Sevkiyatlar ve grup hizmetleri
 • Uluslararası taşımacılık
 • Uluslararası taşımacılık hizmeti
 • Karayoluyla nakliyeler