ISTANBUL MODEL MANKEN

Türkiye

Factory icon Taşeron

ISTANBUL MODEL MANKEN

Katalog Çekimleri | İnternet Çekimleri | Parça Başı Ürün Çekimi | Defile | Prova Mankenleri | İstanbul Manken Ajansı ve Fotoğraf Stüdyosu

Ürün kataloğu

Türkiye

İç giyim mankeni istenmesi durumunda ürünün nasıl olduğu net anlaşılmalıdır. Örnek verecek olursak, normal iç giyim ürünü yerine Transparan İç Giyim Mankeni veyahut Fantezi iç giyim Mankeni gelirse, hem model için hem ajans için işi yarım bırakabilme durumu çıkabilir. Bu gibi sorunların oluşmaması açısından doğru ve eksiksiz bilgi vermek firmalar açısından önemlidir. Ajans kayıt bölümünde ise; sinema, dizi, reklam el-yüz modeli, yabancı manken, top model, moda , iç giyim mankeni , Transparan İç Giyim Mankeni, Fantezi İç Giyim Mankeni gibi farklı kategoriler için başvurabilir. İç giyim mankeni başvuru formunu doldurarak ajansımıza kayıt olabilirsiniz. Firma sahibiyseniz kataloğumuzdan seçimler yapabilirsiniz.

Türkiye

Genel olarak podyum mankeni ve fotomodel olarak iki ana kategori altında toplanan modellik olgusu; podyum ve iskele modelliği, gazete ve dergiler için medya sunum modelliği, moda katalog mankeni, reklam ve basım modelliği, iç çamaşırı mankeni – sergi salonu modelliği, mayo fitness mankeni ve girişte de belirttiğimiz büyük beden manken alt kategorilerini de bünyesinde barındırır. Meslekteki diğer rakiplerine karşı öne çıkan mankenler ise Süper Model kavramıyla ifade edilir. Bunlar Dünyanın en çok para kazanan ve tanınan moda mankenleridir; en saygın moda dergilerinde, defilelerinde ve katalog çekimlerinde görev alırlar. Bayan Manken olan Kate Moss, Claudia Schiffer, Elle Macpherson, Naomi Campbell, Adriana Lima, Tyra Banks, Gisele Bündchen ve Gemma Ward gibi isimler halen podyumlarda tanınır ve boy gösterirler… Bu tanımı Dünya’da yapan ilk kişi Bayan Manken Lisa Fonssagrives olduğuna inanılmaktadır.

Türkiye

Erkek Manken olmak istiyorsanız kariyerinize herhangi bir yaşta başlayabilirsiniz. Sonuçta müşterinizin ve firmanızın isteklerini yerine getirebilecek kaliteye – duruşa sahipseniz, modayı ve gelişmeleri takip edebiliyorsanız, buna yasal olarak da engel bir durum mevcut değilse “mesleğim modellik” demeniz mümkün. Ajansların yeni erkek mankenleri değerlendirirken göz önüne aldığı kriterler ise aşağı yukarı aynı. Bazı firmalar; aşırı gösterişli, trendlere uygun bir duruş kaygısı taşırken bazıları daha alışılmadık görüntüler isteyebiliyor. Modelle özdeşleşmek isteyenler ise daha “sade” ve az photoshop’lu mankenleri tercih ediyor. Özetle Erkek Manken olmak isterseniz ve fiziğinize güveniyorsanız, mankenlik yapmak için tüm paranızı pahalı portföy fotoğraflarına harcamanıza gerek yok. Başarınız kendinize duyduğunuz güvenle doğru orantılı olacak. Şişman manken, el mankeni, fitness mankeni; değişik durum ve koşullar için aranan modeller gibi kavramlar mevcut.

Türkiye

Sektördeki yerini 2008 yılında alan manken ajansımız İstanbul Model Manken, tanıtım ve reklamcılık Dünyasındaki tüm yenilik ve atılımları dikkatle takip ederek yatırımlarını farklı mecralarda sürdürmüş; iç ve dış pazardaki dikkatli analizleriyle, oluşturduğu kapsamlı portföyüyle dışa bağımlı kalmadan – tüm talepleri bünyesinde rahatça karşılayacak vizyonu kısa sürede elde etmiştir. İsteklere tarafsız bakabilmek, müşteri memnuniyetini ve sunduğu hizmet kabulünü en üst düzeye çıkarmak, süratle gelişerek müşteri odaklı lider bir firma olmak İstanbul Model Manken olarak ana misyonumuzdur. Her zaman; “Önce Güven ve Müşteri Memnuniyeti” diyen ajansımız İstanbul Model Manken, https://istanbulmodelmanken.com/ web sitesinden ve +90 212 272 51 34 numaralı sabit telefonumuz üzerinden 7/24 ulaşabileceğiniz medya çözüm ortağınızdır.

Belgeler

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  > 500
 • Ticari
  1 – 10
 • % ciro, ihracatta
  58%

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2007
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  Taşeron

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Mankenlik ajansları
 • Fuar mankeni istanbul
 • istanbul fuar hostesi
 • tercüman hostes
 • fuar için servis hostesi
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.