KROMMETAL

Türkiye

Factory icon İmalatçı/ Üretici

KROMMETAL

Vizyonumuz; depo tasarımını yaptığı yeni üretim yöntemleri sayesinde, kaliteli ve yenilikçi üretimi ile, birinci sınıf bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir. 21 nci Yüzyıl'ın evrensel ticaret hayatında bir numara olabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler, hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektedir. Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir..Misyonumuz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır. Global ticaret hayatında entegre üretim tesislerimizin getirdiği olanaklarla depolama sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Ürün kataloğu

Türkiye

Hidrofor sistemleri çeşitli tesislerin su ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile tek veya çok pompalı olarak kurulan sistemlerdir. Dik milli ve yatık milli şeklinde türleri vardır. Pompalarla birlikte tavsiye edilen hacimde membranlı hava kazanı(dengeleme tankı) kullanılmalıdır.Bu sayede pompanın devreye girip çıkma sıklığı azalacak, pompanın ömrü uzayacak ve hidroforun ayarlanan basınç aralığında düzenli çalışması sağlanacaktır. Basınç tankı bağlantısı basınç tankı çıkış çapına uygun fleks hortum ile yapılmaktadır. Özel siparişe bağlı olarak frekans konvertörlü pompa ve hidrofor sistemleri yapılmaktadır. Farklı debi ve basınca ihtiyacı olan sistemlerde frekans konvertörü %25-%50 enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanım Yerleri:içme ve kullanma suyu sistemlerinde apartman, villa ve toplu konutlarda, otel ve hastanelerde, iş merkezlerinde, sulama sistemlerinde, endüstriyel tesislerde güvenle kullanılır.

Türkiye

Removing water from the water treatment water is called by different methods of impurities. We can divide the water treatment methods utilizing two-title basis by taking into consideration: the separation of the salt and the separation of other materials. Separation of salt: Vaporization with Low Pressure Multi-Stage Flash (MSF) 44% Reverse Osmosis Reverse Osmosis (RO) 42% Electrodialysis (ED) 6% Multi-effect distillation (MED) 4% Vapor compression (VC) 4% Separation of other materials: The nanofiltration Ultrafiltration Ultraviolet water treatment method Activated carbon water treatment method Sand filter treatment method Demineralization Reverse Osmosis

Türkiye

Removing water from the water treatment water is called by different methods of impurities. We can divide the water treatment methods utilizing two-title basis by taking into consideration: the separation of the salt and the separation of other materials. Separation of salt: Vaporization with Low Pressure Multi-Stage Flash (MSF) 44% Reverse Osmosis Reverse Osmosis (RO) 42% Electrodialysis (ED) 6% Multi-effect distillation (MED) 4% Vapor compression (VC) 4%

Türkiye

Recessed Fire Cabinets, Recessed Mounted Fire Cabinets, Sub Type Fire Cabinets, Decorative Fire Cabinets, Stainless Fire Hose, Hose Fire Cabinets, TUBES Fire Cabinets, Glass Fire Cabinets, Downlight Fire Cabinets, Scuba Fire Cabinets, Tubeless Fire Cabinets.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10
 • Ticari
  11 – 50

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2010
 • Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • İnşaat malzemeleri
 • modüler su deposu
 • mantolama
 • hidrofor
 • su pompası
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.