MUSTAFA KOÇ ORGANIZASYON

Mustafa Koç Organizasyon sektöründe 14. yılını doldurmaya hazırlanan Mustafa KOÇ, 2010 yılı son çeyreğinde kendi kurmuş olduğu şirketin ortaklığından ayrılarak, tecrübesini ve sektörün profesyonel kadrosunu kendi ismini taşıyan Mustafa KOÇ Organizasyon Tanıtım Hizmetleri ve San. Tic. LTD. ŞTİ olarak 07.Ekim.2010 tarihinde görkemli bir açılışla sizlerle buluşturmuştur. Organizasyon anlamında Türkiye'de yaratıcı fikirleri, yenilikten ve yatırımdan çekinmeyen politikasıyla ilklere imza atan Mustafa KOÇ, yine bir ilke imza atarak Türkiye'nin ilk parti marketini Bursa'nın ve Tüm Türkiye'nin beğenisine sunmuştur. 2003 yılında ilk ithalatını yapan Mustafa KOÇ, her yıl yükselen bir ivme ile ülkesine ürün ithal etmekte ve tüm dünyanın organizasyona bakış açısını ülkemize taşımaktadır. Mustafa KOÇ Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. Yurt dışından havaifişek, volkan ve diğer proteknik malzemelerin yanında konfeti ithal eden Mustafa KOÇ Organizasyon, 2011 yılında yenilenen yasa, düşüşe geçen ürün kalitesi, yükselen fiyat politikalarıyla mücadele etmek ve gücüne güç katıp Türkiye'ye sadece hizmet değil üretim anlamında da katkı sağlamak için yeni fabrikasında konfeti üretimine başlamıştır.Sadece hizmet ve üretim olarak değil sektöründeki diğer organizasyon firmalarınada ürün, ekipman ve profesyonel kadrosuyla destek veren Mustafa KOÇ Organizasyon iş ahlakı ve rekabet ortamını güzelleştirerek örnek teşkil etmektedir.
 • Esas internet sitesi

faaliyet

Bu firmayla ilgili anahtar sözcükler

 • Patlayıcılar ve havai fişekler
 • Konfeti
 • Konfeti İmalatı
 • toptan havai fişek ürünleri
 • Piroteknik - ürünler

İlave bilgiler

Firmamın ayrıntılarını düzenle

Önemli rakamlar

 • 11 – 50
  Çalışan sayısına
 • 1 – 10
  Ticari

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2010
 • Şirket türü
  Şirket türü
  Genel merkez
 • Ana faaliyet konusu
  Şirket türü
  İmalatçı/ Üretici

Faaliyette bulunduğu pazarlar ve bölgeler

Ticari bölgeler

Bölgesel
Ulusal
Avrupalı
Uluslararası
 
 

Ticari bilgiler

Incotermes

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Ödeme şekli

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Bankalar

Bu firma için bu bilgiler eklenmemiş.

Şirketiniz için benzer bir sayfa ister misiniz? Siz de görünebilir olun. Şirketinizin EUROPAGES sitesinde görüntülenmesi için şirket sayfanızı kolayca oluşturun. Şirketinizi ekleyin
104 v

BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEMEK VE DAHA FAZLA GÖRÜNÜRLÜK KAZANMAK İÇİN HESABINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

Görünürlük

İçerik

Klasman

İşte işletme performansınızın göstergeleri:
MUSTAFA KOÇ ORGANIZASYON

Göstergeleriniz minimum düzeyde. Görünürlüğünüzü ve klasmanınızı geliştirmek için bilgilerinizi güncelleyin ve içerik yazı, logo, anahtar sözcükler) ekleyin.

Hesabımı oluşturuyorum

kolay, hızlı ve ücretsiz 5 adımda

Blog MUSTAFA KOÇ ORGANIZASYON
değilseniz, hemen şimdi işletmenizi kaydedin!

HELPDESK