SUDEMED TIBBI URUNLER

SUDEMED TIBBI URUNLER

SUDEMED Markasının misyonu, üretim yaptığımız sağlık sektöründeki birinci önceliğin insan sağlığı olduğunun bilinciyle hareket ederek, kaliteden ödün vermeden, amaca hizmet edecek ürünler üretmektir. Bununla birlikte vizyonumuzda, üretimimizi müşteri istekleri doğrultusunda şekillendirmek ve en son teknolojik gelişmeleri takip ederek ve arge çalışmalarıyla kısa sürede sektörünün öncü firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. SUDEMED üretim politikası; kaliteli hammadde kullanımı, ileri teknoloji ile üretim yapmak, üretim sürecini proseslere uygun gerçekleştirmek, eğitimli ve deneyimli işçi çalıştırmak ve neticesinde kaliteli ürün elde etmektir. 2009 yılında üretime başlayan SUDEMED, her geçen gün yaptığı gerek üretim tesisi, gerek eğitim ve ekipman yatırımları ile bugün çok daha iyi kalitede ürün ve hizmet üretmektedir. Bugün Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesinde üretimine devam etmektedir. SUDEMED, siz değerli müşterilerimizden aldığı güç ile büyüme ile sizlere kaliteli ürünler sunmaya devam edecektir. Kaliteli hammadde kullanımı, ileri teknoloji ile üretim yapmak, üretim sürecini proseslere uygun gerçekleştirmek, eğitimli ve deneyimli işçi çalıştırmak tüm bunların neticesinde kaliteli ürün elde etmektir.

Ürün kataloğu

Türkiye

Sterilizasyon Rulosu Sterilizasyon Zarf

Türkiye

Sudemed Sterilizasyon Zarf

Türkiye

✳Dupont™ Tyvek® malzemesinden üretilmiş olan Sudemed sterilizasyon ruloları çok katlı kopolimer PET/PE film ve yüksek yırtılma direncine sahip Tyvek® malzemesinden üretilmiştir. ✳Hastanelerde hidrojen peroksit gaz plazma sterilizasyonunda kullanılmasının yanı sıra endüstriyel alanda EO ve Gama sterilizasyonununda da kullanılır. ✳Güçlü kenar kaynak direnci ve net görünür yapışma kanallarından oluşur. ✳Son teknolojik üretim proseslerinde, yırtılma riskini engelleyen güçlendirilmiş filmden oluşur. Film laminasyonlarımızda solvent kullanılmamaktadır. ✳Tüm rulolarda su bazlı non-toksik hidrojen peroksit H2O2 proses indikatörleri mevcuttur. Bütün baskılar, pigment migrasyonu riskini önlemek için paketleme alanı dışında, kenar kaynak içlerine yerleştirilmiştir. ✳Açma yönü işaretlidir. ✳Ürünlerimiz; valide edilmiş ortamlarda, uluslararası standartlara uygun olarak imal edilir. ✳TS EN 868-5 standardına uygundur. ✳“DuPont™ ve Tyvek®, DuPont firmasının tescilli markalarıdır.”

Türkiye

✳Dupont™ Tyvek® malzemesinden üretilmiş olan Sudemed sterilizasyon ruloları çok katlı kopolimer PET/PE film ve yüksek yırtılma direncine sahip Tyvek® malzemesinden üretilmiştir. ✳Hastanelerde hidrojen peroksit gaz plazma sterilizasyonunda kullanılmasının yanı sıra endüstriyel alanda EO ve Gama sterilizasyonununda da kullanılır. ✳Güçlü kenar kaynak direnci ve net görünür yapışma kanallarından oluşur. ✳Son teknolojik üretim proseslerinde, yırtılma riskini engelleyen güçlendirilmiş filmden oluşur. Film laminasyonlarımızda solvent kullanılmamaktadır. ✳Tüm rulolarda su bazlı non-toksik hidrojen peroksit H2O2 proses indikatörleri mevcuttur. Bütün baskılar, pigment migrasyonu riskini önlemek için paketleme alanı dışında, kenar kaynak içlerine yerleştirilmiştir. ✳Açma yönü işaretlidir. ✳Ürünlerimiz; valide edilmiş ortamlarda, uluslararası standartlara uygun olarak imal edilir. ✳TS EN 868-5 standardına uygundur.

Şirketle ilgili son haberler

Avatar

Expomed Eurasia 2020 Fuarındayız.

Etkinlik katılımı ・ Aug 5, 2020 daha fazla… Open In New icon

5-7 Kasım 2020 Tarihleri Arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde Düzenlenecek Olan Expomed Eurasia 2020 Fuarındayız.

Şirket bilgisi

Önemli rakamlar

 • Çalışan sayısına
  1 – 10
 • Ticari
  11 – 50

Organizasyon

 • Kuruluş yılı
  2009
 • Şirket türü
  Şube
 • Ana faaliyet konusu
  İmalatçı/ Üretici
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. Europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
Web sitesi